FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
(ezenfelul barmely kepszerkesztovel pillanatok alatt meglehet nezni, hogy az adott szinterben (neten nagy esellyel sRG😎 milyen szinnek felelnek meg...)
http://gaborszantai.co.uk/
(a Brawn neon zoldes-sarga, ez aranybarna...)
http://gaborszantai.co.uk/
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
csak nekem tûnik fel hasonlóság egy formula1es csapattal?😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
http://gaborszantai.co.uk/
Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE
ez az.
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'
http://gaborszantai.co.uk/

azt kell mondanom (bar fajdalmat okoz), meg Schumi-korszakban is jobb volt, mint most...
http://gaborszantai.co.uk/
Ahogy nézem ebbõl egy új S2000res lesz.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Prága ralin voltunk és az egyik helyi menõ micus 2 méter magasan szó szerint beékelõdött két fa közé, a cseh rácok, csak lestek bután hogy most mi legyen, nagy hõzöngés meg már rohantak volna vontatóér, erre jöttünk mi magyarok 12-en és tíz perc alatt kirángattuk onnan a pilótával együtt.
Na onnantól meg mi voltunk a császárok.
http://gaborszantai.co.uk/
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
ennyi erovel Massa korhazi ugyet es a Honved korhaz dolgait sem itt kellene megbeszelni, hanem a Massa topicban vagy egy egeszsegugyiben...
http://gaborszantai.co.uk/
De ha jól meg nézitek alap esetben mindenki a belsõ íven, vagy magaslaton van.
életkor 14-18 lol
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
(mekkora jo arcok mar ezek a finnek..., Anglia utan lehet odakoltozom😄)
http://gaborszantai.co.uk/
ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának
