FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Minstrel
#84757
ez a hannspree színe, semmi köze brawn-éhoz

http://topgearhungary.blogspot.com/

passatgt
#84756
szerintem ez szimplán zöld, világos fajtából

#84755
ez nem a Te napod...

(ezenfelul barmely kepszerkesztovel pillanatok alatt meglehet nezni, hogy az adott szinterben (neten nagy esellyel sRG😎 milyen szinnek felelnek meg...)

http://gaborszantai.co.uk/

autoszimulator
#84754
lol, én színtévesztõ vagyok, de látom hogy teljesen más a két szín 😄

.: mobilize.hu :.

#84753
színvak-e vagy?

#84752
Melyik?

(a Brawn neon zoldes-sarga, ez aranybarna...)

http://gaborszantai.co.uk/

Count Adyn
#84751
Brawnszinû motor😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#84750
WTF?

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának

kifli
#84749
milyen hasonlóság? <#idiota>
Firerock
#84748


csak nekem tûnik fel hasonlóság egy formula1es csapattal?😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

kifli
#84747
jóó tudom, láttam hogy még tologatták mg minden 😊
de akkor is úgytûnt 😄
#84746
mennyi ido telt el a borulas es a kimaszas kozott?

http://gaborszantai.co.uk/

kifli
#84745
hmm sisak nélkül ment vagy mi? 😄
solo
#84744
Jobb minna Segal xDDDD

Gigabyte x48dq6,C2D E6550@3,1Ghz+CNPS9700,4x1Gb dominator 1066,ASUS 4850GFX chilla,WD 500Gb,SG 120GB ,SAMSUNG 320Gb;T27A300,logitech x530-g15,a4tech x7,Chieftech GPS-500AB, AC Zero°,Galaxy NOTE

Legend Killer
#84743
😄

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#84742
"Na ez a rossz szervezés:"

ez az.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

a.carkey
#84741
Senna is kipróbálta magát Walesben ...

A medve nem játék.

Black Ghost
#84740
Itt szerencsére senki. 😄
ÁjjLe BoBBi
#84739
az kemény! és itt hányan haltak meg vagy váltak nyomorékká?

\'\'Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.\'\'

Lunatic83
#84738

Xbox Live: Lunatic HUN

#84737
Megkernem a kiegett, kedvenceikben csalodott, eletunt exrajongokat, haladjanak at a roncsderby, a rally, az utcai harcos topicokba, ott van tores, ver, baleset, es hirig... Felesleges itt szapulni mindent, hogy egy kis lelki kieleguleshez jussanak, ha mar mas oromforrasuk nincs..<#beka3><#eplus2><#ravasz1>

Black Ghost
#84736
De hogy legyen egy ellen példa is.

Na ez a rossz szervezés:
#84735
<#nemtudom>

http://gaborszantai.co.uk/

#84734

#84733
azert, mert szerette O is (en is) a regi F1-et, de a jelenkori egy rakas sz*r...

azt kell mondanom (bar fajdalmat okoz), meg Schumi-korszakban is jobb volt, mint most...

http://gaborszantai.co.uk/

Black Ghost
#84732
Én nem hasonlítottam össze semmivel, csak elmondtam hogy a videón mi van.
Kit--Kat
#84731
Jó ez mekkora hülyeség már, hagyjuk, mert nincs köze a kettõnek egymáshoz.

Ahogy nézem ebbõl egy új S2000res lesz.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Black Ghost
#84730
Mennyetek ki egy OB futamra, és keressetek egy rutinosabb társaságot sokszor olyan hangulatot teremtenek hogy az eszed megáll, arról már nem is beszélve hogy az autómentésben mi magyarok profik vagyunk.

Prága ralin voltunk és az egyik helyi menõ micus 2 méter magasan szó szerint beékelõdött két fa közé, a cseh rácok, csak lestek bután hogy most mi legyen, nagy hõzöngés meg már rohantak volna vontatóér, erre jöttünk mi magyarok 12-en és tíz perc alatt kirángattuk onnan a pilótával együtt.
Na onnantól meg mi voltunk a császárok.
#84729
nincsenek kényszerítve hogy menjenek ki nézõnek

bardocz
#84728
<#wow3>
#84727
az F1-ben pedig senki nem vedi meg a nezoket, hogy belepusztuljanak az unalomba...

http://gaborszantai.co.uk/

#84726
neki akkora szar unalmas a f1, de azért itt pofátlankodik

Kit--Kat
#84725
Attól még rém ostobák, hogy izgalmas Rallyra mennek ki a pályaszélére ahol 2centire húz el tõlük egy autó 240el.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#84724
nem kell karomkodni, egy aktiv F1 pilota miatt beszelunk rola, masik 3 pedig mar erdeklodik a rally utan, igy van kapcsolat...

ennyi erovel Massa korhazi ugyet es a Honved korhaz dolgait sem itt kellene megbeszelni, hanem a Massa topicban vagy egy egeszsegugyiben...

http://gaborszantai.co.uk/

#84723
A biztonság sosem lesz 100%-os, elég csak az elmúl 1-2 hónap eseményeit visszakeresni, akár Nascar, Rally, F2, F1.
#84722
mi a faszt keresel akkor a f1 topikba? menjé rallyzgatni biztos van topikja

#84721
szerintem teljesen felesleges összehasonlítani a Rally-t, F1-et, MotoGP-t, hogy hol vannak a tökösebb emberek, melyik veszélyesebb, az lenne a szomorú, ha még most is olyan lenne a halálozási arány mint a régi idõk F1-ében akár a vesrenyzõk vagy a nézõk tekintetében.
bardocz
#84720
De ennyi eszük nincsen,csak szimplán aki rallyra jár,az faszkalap...
bardocz
#84719
És?Épp elég az ahhoz,hogy észrevegye valaki,hogy ma már alig van valaki rallykon,és jóval biztonságosabb mint régen...
Black Ghost
#84718
Õk a baleset miatt vannak ott, és ha figyeltetek az egyik nézõ intett a subarusnak hogy lassítson, ha nem teszi kb 200-al kapja telibe Ostberg-t.

De ha jól meg nézitek alap esetben mindenki a belsõ íven, vagy magaslaton van.
#84717
Te biztos csak felvételrõl láttál (ha láttál)<#buck>
életkor 14-18 lol
Totti5
#84716
most még is min vagy kiakadva?

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#84715
És?Attól még ugyan olyan faszkalapok,mert õk meg egy kurva unalmas dolgot mennek el megnézni...Látszik,hogy nem láttatok még rallyt a 80-as évekbõl...
#84714
én úgy vagyok vele hogy ha valaki ilyen hülye akkor haljon meg, és csak röhögni tudok rajta.

allock
#84713
F1-en védve vannak a nézõk

#hhwnd

Totti5
#84712
olyan helyen álltak ahol 200+al vette a kanyarokat és ha hibázik akkor párnak levitte volna a fejét...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#84711
Miért faszkalapok?És mennyi faszkalap megy ki egy unalmas F1 versenyre?
allock
#84710
azért mennyi faszkalap van az út szélén
nem féltik az életüket? <#zavart2>

#hhwnd

#84709
Ostberg es Kimi baleste, interju, mentes...

(mekkora jo arcok mar ezek a finnek..., Anglia utan lehet odakoltozom😄)

http://gaborszantai.co.uk/

#84708
jah,míg sumáher a múlt,addig Rossi a Moto GP-ben a múlt,a jelen,és talán 3-4 évig még a jövõ is...

ratiomaster 1.8.9 : egy társ,aki segít,ha a nettel problémáim adódnának