FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#86108
Látaom képbe vagy.
Hétvégi futamuk.
Kit--Kat
#86107
Nem nehéz úgy összerázni a mezõnyt, hogy majdnem minden ötödik körben felküldik a pace car-t.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Ulvar
#86106
Tök jó ezen vitáztok hogy szabályos volt e vagy sem az az egy manõver... Miközben az indycar mezõnye a 4. legszorosabb befutót produkálta a hétvégén. Mikor lesz ilyen újra az F1ben 😞.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Kit--Kat
#86105
A jobb felsõ sárga gomb a kormányon a KERS gombja, ha megnézed az on board
felvételeket akkor ott láthatod, hogy csak mikor vissza jött a pályára akkor nyomja meg. Mind1 most már zárjuk is ezt le így 2 nappal a futam után.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

autoszimulator
#86104
Phelps?
Knight? (aki mellesleg meleg pornósztár is by google<#gonosz1>)

.: mobilize.hu :.

M@TriX
#86103
? Te nem ismered? www.michael-nicht.de

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#86102
nicht?? <#nevetes1>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

neevous
#86101
Nyilas Misit kihagytad -.-

#86100
hanem schumacher!!!!

tudjátok a michael keresztnevû emberkék mind sztárok!!

michael

schumacher
jakson
jordan
ballack
NICHT.....
b-type
#86099
Szvsz el is kell küldeni. Spa-ban már legalább a pontszerzõ helyért kellett volna harcoljon úgy hogy Button-Hamilton is kiesett a sanszosan pontot hozó versnyzõk közül.
Badoer megkapta a sok évért ezt a lehetõséget, de végül is ez az autó nem arra van hogy hopp elerakunk még egy ülést és megkocsikáztatjuk vele a VIP arcokat...

Igazából én Alonso-t várnám, ...legalább mindenképpen összemérhetõ lenne Kimi és Alonso egy autóban, jövõre Alonso-t várom a Ferrari-ba és nem, vagy nálam legalábbis nem valószinû hgoy Kimi lesz a csapattársa.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86098
nyahhh.. Bádoert végre kiqrta a Ferka! 😄

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#86097
csak tudjátok az a baj hogy kimi szarik az egészre!
elsõ futamán mit csinált? bekajált majd elaludt!
ha még mindig így áll hozzá csodálkoztok hogyha a csapat leszarja!
lac coo
#86096
Dehogynem,vagy ha tényleg nem akkor egy hatalmas láma, aki olyan szinten nyomja a gázt az elsõ kanyar elõtt, hogy aztán belefúródik valahová. De nem az, tudta õ hogy van ott egérút .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

lac coo
#86095
Én úgy láttam-lehet rosszul- hogy bizony nyomogat az mindent a bukótérben, a KERS-et is .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#86094
Én sok mindent másként gondolok ezekbõl, az hogy 30 éves az sztem nem akkora kor...ott állt mellette az ezt megelõzõ futamon Rubinho aki jóval több, és hogy örült..és vele még mennyien.
Vagy Trulli vagy Fisichella..
Azt sem gondolnám hogy Massa elsõ számú versneyzõ volt vagy az, sztem MS inkább vezéralaknak nevezte Massa-t, legalábbis nekem az olasz cikkekbõl az jött le.
A Ferrari egy elég odaadó csapat...nem hibátlan, de akik ott éneklik a himnuszukat már évek azok arcán ezt látom,..tudtak szeretni egy Németet, tudnak szeretni egy Brazilt...nem értem miért ne akarnának szeretni egy Finn-t. Én nem érzem azt hogy Kimi-vel méltánytalanul bánnának, de azt talán igen hogy Massa-t könnyebben tudják szeretni...Massa más mint Kimi, és egy csapatot motiválni is tudni kell,..nem mondom hogy ebben jobb Massa mert mittom én, de ez is lehet lehetséges.
vitázni ezekrõl nem fogok, mert ezek azért feltételezések, ki így érzi ki úgy.
Lehet hogy évek múlva az fog kiderülni hogy Kimi-t valóban elnyomták Todt fiának segítségével aztán nézhetek. 😊))
De ez nekem egyenlõre túl vad elképzelés.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86093
Oszinten, honnan a nyavajabol tudjuk, hogy mennyire teszi oda magat egy versenyen vagy edzesen?

Erdemes a sajto hulyesegei alapjan megcsinalnunk a jellemrajzat? Mar 30 eves, az utobbi ket evben azt nyilatkozza minden szunetben, hogy a felesegevel es a csaladjaval van...
Minek kellene orulnie?
A Ferraritol nem kap egy jo szot sem mostanaban, ha mar az idiota sajtonak hiszunk.
Nem emlekszek meg egy ennyire alulertekelt bajnokra a multbol...
A McLarenben szarnyalt, ha az auto nem esett szet, anno a Sauberben is, elcsabitottak a taljanok, elso evben behuzott egy VB-t, amihez kellettek a kulso korulmenyek (igen, Hamilton es Alonso harca miatt, illetve sajat zsenialis 2. feleve miatt lett VB, de Massa a hiresztelesek ellenere sem segitette a brazil futamon, lasd telemetria, boxkiallasoknal). Tavaly segitette a csapattarsat, megszereztek a csapat VB-t, a FIA kihuzta az idiota iteletekkel Hamilton alol a szonyeget, de a Ferrari is elszurta Massa lehetoeget.
Ekkor mar nyilvanvalo volt, hogy Massa a tamogatott pilota, iden pedig MS es a Ferrari is beismerte (Domenicali meg jo, hogy a s*gget nem nyalta ki az utolso interjukban).
Normalis ez a banasmod azzal szemben, aki a Ferrari legutolso aktiv bajnoka, illetve MS es Alonso mellett az evtized legmeghatarozobb pilotaja?

En lennek a legboldogabb, ha elhagyna ezt a csapatot es a Ferrari semmit nem nyerne a kovetkezo 100 evben...

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#86092
Ez okés én sem állítanám hasra ütve, hogy nem nyomta meg KERS-t, a belsõkamerás felvételeken látszik, hogy miután visszatért a pályára, csak azután nyomja a KERS gombot és azt sem rögtön abban a pillanatban, hogy átért a fehér vonalon.

Amúgy elfogadom amit mondasz, hogy azért nem szimpatkius mert szerinted kevesebb energiát fordít a Forma 1-re mint amit te elvársz amirõl lehetne beszélni de fölösleges, de még akkor sem kéne motiválatlan vonatozósnak nevezni a jó futamai után, márpedig az utóbbi hármon õ szerezte a legtöbb pontot a mezõnybõl.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

b-type
#86091
😊
én általában leírom hogy kedvelem Kimi-t, amiket írhatok az olyasmi hogy miért beszél visszavonulásról, meg rally-ról...a technikai autósportok királyának tartott sorozatban versenyez egy Ferrari-ban.
Nekem sok minden nem jön be amit csinál, én inkább azokat bírom akik több energiát áldoznak a 'hivatásukra'. Kifejezetten azokat akik megdöglenek azért hogy minnél jobban kiteljesedjenek benne....nem kerülhet oda akárki, és nagyon sokak álma...nem szabadna még a kétséget sem odaengedni hogy ez valakit aki ott van nem annyira érdekel.
Na de mindegy..ha szóvá tettem ezért tettem az a lényeg.

A KERS-t simán rányomhatta a 'bukótérben' bizonyos sebességnél már nem táncoltatja meg az autót az a 80LE.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

kifli
#86090
elvetélt XD
b-type
#86089
oké, de akkor miért baj ha más is leírja ha annak látja?
Jobban mondva oké legyen baj, beszéljetek róla mittomén, de nem kell szívhez kapni sztem.
Ez a manöver szabályosnak lett ítélve, de kifogásolható...nálam hasonlóképpen mint Alonso vágásai egy bizonyos versenyen Monaco-ban.
Illetve az jobban, mert minden évben kitérnek rá, még a kasztnisok versenyén is hogy hû de nem szabad vágni, Alonso pedig abban az évben pozíciót veszt ha nem védekezik azzal hogy átvágja a sikánt.

Itt simán elõfordulhat hogy egy megbeszélésen hoztak fel okokat amire Kimi hivatkozhatott. De ez is csak lehet....azaz vélemények ütközhetnek.
Attól még senki nem antiKimi-s hogy másként látja.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Kit--Kat
#86088
JA már csak itt tartunk? És mi van a már a bukótérben is nyomta a KERST teóriáddal?

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Kit--Kat
#86087
Nem fékezett, és jól is tette, na mind akkor maradjunk ennyiben.

Ezt a KERS nem pörgeti ki a kereketeket meg nem is értem mire írod, azt írtam a poros bukótérben amikor próbált kigyorsítani csúszkált a kocsi és kipörgött a kerék mert egyesek megvoltak gyõzõdve, hogy ahogy a bukótérbe ért két lábbal taposta a gázpedált és csutka gázon ment vissza a pályára, SÕt még a KERST is már rögtön rányomta a bukótérben, miközben szegény flótások még csak kanyarodtak és onnan szerzett óriási lendülettel elõzött végig.

Az meg, hogy tavalyi hozzászólásokkal hozakodsz elõ, nem értem mit bizonyít, az elõzõ 3 futamról beszéltem mivel még a múltkorinál is te voltál az egyik szószólója, hogy semmit nem csinál már Räikkönen, csak van a pályán és kész.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#86086
Sajnalom, de szabalyosan fordult el, kulonben megbuntettek volna Ot is es a tobbieket is. Probald ezt vegre felfogni. Koszonjuk.

http://gaborszantai.co.uk/

#86085
Ezt irtam mar tegnap is, ha szar, akkor en azt is leirom...

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#86084
Nem tudott volna jobbra elfordulni te meg ezt ne csûrd csavard.
Muszáj volt kimennie.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

lac coo
#86083
De minek ezt csûrni-csavarni ?!Lehet menteni porral, rossz betonburkolattal stb, egy a lényeg: ha szabályosan fordul el 5. !
Ezen túl minden más értelmetlen .

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

b-type
#86082
Kimi meg se füstölte a gumiját...nem csúszott volna falba ha az van a pálya szélén, õ azért döntött így mert elõnyösebb volt.
..és ez így is van.
A KERS plussz ereje nem pörgeti ki a kereket ha már megvan a sebesség...illetve ha koszos lett volna a gumija, akkor azt észre lehetett volna venni az Eau Rouge kivezetõjén szvsz....de ott nagyobb tempót bírt el mint Kubica.

Egyébként meg rákerestem Kimi teljesítményére a topikban 😊)
...sztem nem kell forgatni a szemeket..

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Kit--Kat
#86081
Ennél többet várnak, hogy gyengébb autóval hetedikrõl második, hatodikról harmadik, hatodikról elsõ helyezéseket hozzon?

Még a valenciai futam után is arról ment téma, hogy motiválatlan...
Akinek nem tûnt fel Hungaroringen szanaszéjjel kente az autót, már szinte a füvön ment.

Most meg hatodikról végig elõzi a mezõny elejét és többet várnak el tõle.

Coulthard is megmondta, poros volt az a bukótér, a kerekei fölszedték gazdagon a koszt, a kocsi összevissza csúszkált, nem lehetett rendesen kigyorsítani mint azt sokan állítjátok és nincs kizárva, hogy pont a felszedett kosz miatt csúszott Les Combes kanyarban is.

Azt meg csak Kimi tudásának és zsenialitásának a számlájára lehet csak írni, hogy ebbõl a helyzetbõl is kitudott hozni egyfajta "elõnyt" már ha volt valami azon kívül, hogy versenyben maradhatott hála az aszfaltozott bukótérnek.

Mert Trulli nem direkt szélesítette ki a kanyart, õ is minél szûkebben akart fordulni, csak Heidfeld terelte ki a pálya széle fele, ahogy tavaly Lewis Kimit Japánban.

Amúgy elképzelem gyulusz milyet élvezett volna, hogy, ha Lewis rajtol így a beragadt Barrichello mögül, a futam végéig ezt emlegette volna.
Ezt nem azért írom mert nagy dolog volt, ilyen szinten ez elvárható bárkitõl, csak csúnyán elfogult, a befutónál is majdnem bõgésre állt a szája.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#86080
Tobbet kellene idejarnod...

mondjuk talan az alkesz annyira nem durva jelzo, mint a majom - bar a finn nepszokasokat ismerve az is rasszista felhangu...

http://gaborszantai.co.uk/

bardocz
#86079
Háát, az orúzsban sem szívesen fordulnék el egy másik autó mellett😄

Amúgy versenyen vagy nem muatták Kimi-t onboard, vagy nem láttam, de így már jogosabb, hogy kiment a szélére, bár azt még tartom, hogy kis fékkel el tudott volna fordulni.
Kit--Kat
#86078
Na mind1, legalább most 2 hétig nem lesz a Kimi vonuljon vissza mert motiválatlan, ha valaki van elõtte beáll mögé és vonatozik, már semminek nem örül, unja az egészet c. téma.

Most a csaló Kimi lesz a terítéken, kíváncsi leszek mi lesz Monza után.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

b-type
#86077
Mindenki azt akar aki a pályán van...az viszont a két fehér vonal között van.
Egyébként sztem nem nagyon van antiKimi-s itt, ezt már akartam írni...akik kifogásolják annak a fele kedveli, de többet várnának töle.
Kimi-re én még nem láttam köcsögölõ hsz-t, ellenben a másik versenyzõvel akit említettél.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86076
Ha nem nevezzuk kenyszerito korulmenynek, hogy autoversenyezni akart, akkor tenyleg nem...

http://gaborszantai.co.uk/

b-type
#86075
Sztem jó rajtot vett Kimi, kicsit nehezebb volt Kubica-nál, de a rajtnál hozott rajta.
Kubica is és Kimi is lágy gumikon volt, szal bízhattak a pozíciószerzésben, Kubica meg is csinálta Kimi viszont külsû íven próbálkozott majd inkább megkerülte Trulli-t mint besorolt volna mögé.

Button esetében lehet azt mondani hogy Sutil megpörgése miatt ment ki, mert az ott volt, és volt rá sansz hogy beleakad.
Kimi esetében nem igen volt kényszerítõ körülmény.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

kifli
#86074
ja értelek, akkor nemszoltam, ha ez megtervezett volt <#idiota>
#86073
Domenicali kerte Grosjean-t, hogy csapja az autot a palankhoz...
...csak azt felejtette el a Renault driver megkerdezni, hogy melyiket😊

http://gaborszantai.co.uk/

Firerock
#86072
fejezzétek már be légyszives

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#86071
2? ilyen tempóval vagy 5-öt.

kifli
#86070
nemtom honnan tudod hogy alakult volna a verseny ha nem ott megy?
a sc után akár 2 autót is átugorhatott volna a kers-el, ott az elég nagy elõny volt...
Ne ilyen feltételezésekkel akarj már érvelni, mert ha nemlettvolna a baleset akk beszorul fisco mögé és lehet nem õ nyer, de nem így volt ...
Totti5
#86069
így járt a legjobban, ha a pályán marad csak veszít, ezzel nyert ez a lényeg

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

kifli
#86068
annyira nem volt nagy lendülete mert bukótérben megcsúszott, kb onnan tudodd kigyorsítani ahonnan a többiek.

a bmw meg elég messze volt tõle, és elég lassan vette az órúzst
#86067
Ezt most kicsit gondold vegig...

(ha Hamilton csinalja, akkor az antiHamiltonos forumozok mit is csinalnak maskeppen, mint az antiKimisek az utobbi 1,5 napban?)

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#86066
Azt kellene látni hogy Kimi egyátalán nem volt olyan helyzetben ami ezt indokolta volna. Nem startolt jó, mert kerülnie kellett Barit, kiszorított helyzetbe került ahol szépen õ is elkezdhette volna a kanyar bevételt a 5. hely körül ahogy a többiek, de õ kiment a többiek mellé, és túlengedte az autót ekkor volt 3., persze sosem volt annyi valójában, aztán ahelyett hogy ott fordult volna, mert a helye megvolt inkább kikerülte a többieket, mert ha ott fordult akkor nem lesz akkora lendülete hogy az órúzs után 2. legyen. Ez történt, ezt kéne látni, ez minden volt csak nem zseniális rajt, ez egy elcseszett rajt és egy kiskapu kihasználása amibõl elõnyt kovácsolt.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#86065
Mi van a Formabontóval?
Hogy-hogy nincs idén?

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#86064
Azon rohogok, ha Hami csinalta volna ezt, es igy elozi meg Kimit, mar a keresztvizet is leszedtetek volna mint rola, mint a versenybirosagrol, meg a hulye Coulthardrol, hogy nem szolt... Kimi megjatszotta, biztos hogy nem elore eltervezetten, hanem ugy adodott, bejott, ugyes... De azert nem kene itt ugy tenni, mintha ezt az akciot nem lehett volna szabalytalannak nyilvanitani.. Mert lehetet volna, vastagon.. Van ilyen..

#86063
hát mondjuk ebben igazad van!
de ahhoz képest h tavaly a McLaren milyen autót csinált ahhoz képest az idei egy nagy határ szar! Igaz h a Ferarri sem a legjobb ebben az idényben meg nagyon rájuk jár a rúd!

No music, no life....

Kit--Kat
#86062
Tisztelni kell az ellenfeleket.
Nekem se a szívem csücske Hamilton, de aki nem ismeri gogy milyen jó pilóta, az vak.

Button már véleményesebb õ most nagy csalódás az utóbbi pár futamon, de szar semmiképpen sem.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#86061
ja es lol.. nezem tovabb a videot.. Button detto ugyanazt csinalta. A mocskos csaloja..😄😛

Freedom88
#86060
100km\h alatt a rajtnál nem lehet használni a KERS-t, meg gondolom a tapadás miatt nem is biztos h megérné annyira.

T.T.

#86059
Jo ez a belsokameras felvetel. Most nem azert de ha odakepzelitek magatokat akkor nem ugyanezt csinaltatok volna? tok egyertelmu. Latszodik h ovatos fektavot vett, de trulliektol nem tudott elfordulni. mufuvon tudott volna de az meg veszelyes. Egyebkent meg a vonalon belul volt amikor mar az elso tengelye elorebb volt mint trullie, vagyis megelozte.Onnantol kezdve csinalhatta volna azt is h rahuz trullira es leszoritja de akkor valoszinuleg trulli vagy belé vagy heidfeldbe all bele. Ez volt a tisztabb megoldas.
Jol tudom h a kers gomb az a jobb felso gomb? mert akkor rajtnal nem is nyomta. de nem csak az emelkedo elott nyomta.. elotte is ossze vissza kis idore lenyomogatta.
Heidfel onboardjat kellene megnezni.. õ elegge elszurta a fektavot meg utana a kigyorsitast. Az volt a baj h nagyon kemenykedett. trulli fogni akarta a poziciot, heidfeld meg kiakarta fekezni mindenaron..namar most teljesen belso ivrol bevenni azt a kanyart jo tempoban kizart. De mivel belul volt megtudta azt csinalni h kitolja trullit es pozicioban marad. Ebbol fakadoan kimi is kiszorult.
Mar csak azon is latni h heidfeld elszurta, h kubica rendesen ott hagyta õt. Ha heidfeld normalisan kitud gyositani kimi nem tud bejonni ele max melle, de akkor el kell h vegye az eau rougeban. egyebkent meg nem veletlenul van ugy megcsinalva az a la source. Rajtnal sok auto paszirozodik be oda valoszinuleg tisztazott dolog az h lehet hasznalni a bukoteret.
A videon még kerdezi is a hapsi h mennyi elony szarmazik ebbol. aztan a valasz ra h semmi mert osszeszedi a koszt.