FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Egyébként jó volt.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Basszus mi lesz veletek ha Kimi visszavonul, becsõdöl az F1 topik?
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Elmondom, arra hogy valki nehéz autóval mit tud autózni, lehet hogy a McLaren akkor nem volt jó, de én egy hasonló kvalitású (nálatok Kimi) hasonlítottam össze.
MS 2 tizeddel ment gyorsabban a leggyorsabb körében mint a nehéz autójával..Kimi ezt messze nem tudta hozni a saját autójával.
Csûritek-csavarjátok az a helyzet, pedig én sem gondolom Kimi-t rossz versneyzõnek, sõt. Egyszerûen csak én nem hiszem hogy jobban tudná beállítani az autóját mint MS, és nem tartom jobb versenyzõnek mint MS.
Sõt az én véleményem az hogy kevésbé tudja beállítani az autóját, és rosszabb versenyzõ.
Sztem a nagy összeesküvésekkel meg a csúrésekkel-csavarásokkal szemben én azt hiszem hgoy Kimi-nek hasonló problémája lehetett mint most Button-nak, nem müködtek a gumijai.
Amikor pedig fel tudta melegíteni akkor gyors volt, de mivel,valszeg, túl finoman teszi az autót, így hasonlóképpen nem tudta kihasználni a gumijait mint most Button, vagy egy-két éve Heidfeld.
Ezzel nem vitáznék, de amiket felhoztok azzal tudok.
Azaz tud valki nehéz autóval is gyorsan menni. Illetve egy jól beállított autóval egy jó versenyzõ nem feltétlen azért lassabb mint a csapattársa, mert a csapat visszahúzza.
De most már tényleg hagyom 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Azért szerintem Axl is megteszi.
Õk ketten jó barátok.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Itt vannak a statisztikák:
Zárójelben a Forma1 összességében elfoglalt elfoglalt helye.
Kimi Felipe
Verseny 152 116
Világbajnoki cím 1 0
Gyõzel 18 11
Pódium 61 (6) 28
Pontok 565 (6) 320
Pole position 16 15
Leggyorsabb körök 35 (3) 12
Végezetül Kimi átlagosan a 3,8. helyrõl szokott nyerni, Massa az 1,4. helyrõl.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
(Sonata Artica, Nightwish, Lordi, Stratovarius, The Rasmus...)
RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../
Mibõl gondolod, hogy nem tudott volna még gyorsabb lenni? Ráadásul elõtte volt a boxba csak annyi kellett, hogy a kivezetõ köre lassú legyen, vagy a box kiállása 1-2 másodperccel tovább tartson.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Interlagos-i Gorbe Tukor, 2007
http://gaborszantai.co.uk/
Ezt magyarázd meg! Ez a nagy elegendés? Elmondom Massa fogcsikorgatva küzdött, hogy õ maga enmgedje el Kimit és ne erõbõl menjen el mellette, (lásd tavaly Kína) hát nem jött össze, Kimi saját maga megoldotta.
Ja és várom a statisztikákat és az összehasonlítást, hogy az mit hoz majd Massa javára.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Mikor mutatták meg neked a telemetriai adatokat? 😄
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Tudod> T-E-L-E-M-E-T-R-I-A-I A-D-A-T-O-K, sajnos azokat nem lehet megcafolni <#mf1>#mf1>
http://gaborszantai.co.uk/
Ennyi erõvel hasonlítsd össze a 2005-ös Japán nagydíjról a részidejeiket..
Gratulálok!
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
6-3 Úgy, hogy az uccsó, Brazil futamot Massa simán hozta volna....
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
MS messze a legjobb, de Hamilton, Kimi es Alonso koze en egyenlosegjelet tennek. A tobbiek egyelore nem mutattak semmit, amiert elkellene ajulnom. Sem Rosberg, sem Webber, sem Button vagy Vettel, pedig oket is kedvelem.
http://gaborszantai.co.uk/
2008-at mar utolag ismerjuk, hogy mikent alakult a felallas...
http://gaborszantai.co.uk/
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
én nem tudok ezzel tovább foglalkozni.
Ez volt várható (Wéber Gabi A5 formabontó):
"Na most aztán jól belekérdeztél mindenbe. Kezdjük a Räikkönen-Massa összehasonlítással. Nem vagyok Räikkönen drukker, de Massának nem sok jót jósolok jövõre. Lehet, hogy övé a csapat szíve, de Kimi be fogja darálni. Csúnyán. Pont, mint a Senna-Berger korszakban, amikor Ayrton hazautazott két hónapot pihenni, majd az évadkezdés elõtt néhány héttel megérkezett, és egybõl porrá zúzta az egész télen tesztelõ Bergert. Azzal minden évben el is dõlt az erõsorrend, mielõtt Gerhard nagyon beleélte volna magát a favorit szerepébe. Valahogy így látom Massát is - addig örüljön, amíg 2006-ot mutat a naptár."
...
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
kiállásakor 24 körre tankolták (ennyi volt hátra)
-köre a kiállás után: 1:12.3
A verseny leggyorsabb körénél(amit õ futott) 2 tizeddel volt lassabb(!!!!)
Kimi-nek ekkor 4 körre elég benzinje volt,
-és futott: 1:13.5
De Kimi kiállt, 4 körrel kevesebbre tankolták mint MS-t,
- és az elsõ köre: 1:14.8
😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Erre tudsz egy kézzelfogható választ?!
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
A masik, hogy a csodalatos, isteni, tokeletes MS sem tud gyorsabb lenni egy nehezebb autoval, mint mas, hasonlo kvalitasu pilota konnyebbel.
http://gaborszantai.co.uk/
Egy 'legjobban' beállított autóval, amiben a 'legjobb' versenyzõ ül...aki képes megfutni a leggyorsabb kört. Szal hogy tud kicseszni a csapat ha uazon gumitaktikán fut a csapattársával?
MS bármelyik taktikából kihozta a legjobbat, sokszor azzal verte meg a mezõnyt hogy kevesebb ideig volt kint, sokszor azzal hogy több ideig volt kint, többször azzal hogy annyi kiállással futott amit mások nem mertek meglépni...
..és ha Kimi szerintetek jobb, akkor hol nyomja el a csapat?
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Szerencseje tenyleg nincs, senki nem irta, hogy hatraltatjak, de azt sem lehet allitani, hogy tamogatjak, legalabbis Massaval osszevetve semmikepp. A Ferrari pedig - ha nem nyiltan - de elismerte, hogy Massara fejlesztenek.
Tudom, hogy a sajtonak sem kellene hinni, de megis egy hangyafasznyival nagyobb hitele van nalam, mint az SG-s forumozoknak...
http://gaborszantai.co.uk/
Alonso - 2x VB
Kimi - 1x VB
Hamilton - 1x VB
Massa - 0x VB
http://gaborszantai.co.uk/
Kiminek nem fekszik ez az autó, Kimit nem szereti a csapat, Kimit direkt hátráltatják, Kiminek nincs szerencséje soha. Kiminek azért nem megy, mert mindig ott van Schumi és szemmel veri. Soroljam még, hogy milyen okokból nem õ nyeri az összes futamot? 😊
Vastagon benne volt a Ferrari keze.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Liuzzi neve mellett lehetséges beugróként Ralf-é is felmerült, de a német mindent tagad.
„Gyakran beszélek telefonon Vijay-val, (Vijay Mally – Force India tulajdonosa) mert már régóta ismerem.” – mondta a 34 éves Ralf Schumacher.
>>>>>>>>>>
Végül Schumacher hozzátette, hogy nincs a tervei között a visszatérés, hiszen a jelen tesztkorlátozások mellett szinte lehetetlen lenne jó teljesítményt nyújtani egy ekkora kihagyás után.
<<<<<<<<<<
Par ev F1 kihagyas, mikozben a DTM-ben nyomja, azaz aktivan versenyez, es ez a velemenye.. Szegeny Badoert meg mindenki cikizi..
Amugy lentebb irtam:
Ha valaki jol vezet es jol allit be valamit, de a csapat nem all mogotte teljes mellszeleseggel, akkor nem fog vele sokra menni...
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Valamelyikbõl legalább engedjetek vazz 😄
Ez így nem áll össze, ha valakinek a lehetõ legjobban beállított autója van, és a legjobb versenyzõ a mezõnyben..akkor azt nem veri meg a csapattársa, ez az alap mindenhol.
Sõt ha valaki a legjobban tudja beállítani az autóit, és õ a legjobb a mezõnyben akkor annak a csapattársa a fasorban nincs hozzá képest, mert ez elég gyilkos kombináció, csak jobb technikával és hasonló adottságokkal lehet vele pariban valki a mezõnybõl.
..csak gondoljátok végig.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Ezek elvannak.. Most eppen a kis Piquet van soron mint az ugy foszereploje..: Kodfejto...
http://gaborszantai.co.uk/
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://gaborszantai.co.uk/
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
