FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Black Ghost
#86308
Szerintem pár órán belül le tudod szedni innen.
Egyébként jó volt.
Máté94
#86307
Nekem csak F2 kell!😄
b-type
#86306
behúzta a hosszút, de volt WSBK és WTCC is 😊

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Máté94
#86305
Lemaradtam róla😞
Mi volt?😄
Black Ghost
#86304
Látom te is az F2-t nézted. 😊
Ulvar
#86303
Andy Soucnek és Kimi xDDDD

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Black Ghost
#86302
Kimi-Massa, Kimi-MS, Kimi-Hamilton, Kimi-Kimi-Kimi-Kimi-Kimi........

Basszus mi lesz veletek ha Kimi visszavonul, becsõdöl az F1 topik?
BaliBoy
#86301
Na ez egy semmire sem jó összehasonlítás. Csak ilyen apróságok miatt mint, Massa kevesebb idényben indult, Kimi mindig is mióta az F1-ben van (kivéve a 2006-os évet és mióta mind a kettõ Ferrariban van) jobb autóban ült mint Massa...

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

b-type
#86300
Már ne haragudj, de néz meg hogy mire írtam választ..
Elmondom, arra hogy valki nehéz autóval mit tud autózni, lehet hogy a McLaren akkor nem volt jó, de én egy hasonló kvalitású (nálatok Kimi) hasonlítottam össze.
MS 2 tizeddel ment gyorsabban a leggyorsabb körében mint a nehéz autójával..Kimi ezt messze nem tudta hozni a saját autójával.

Csûritek-csavarjátok az a helyzet, pedig én sem gondolom Kimi-t rossz versneyzõnek, sõt. Egyszerûen csak én nem hiszem hogy jobban tudná beállítani az autóját mint MS, és nem tartom jobb versenyzõnek mint MS.
Sõt az én véleményem az hogy kevésbé tudja beállítani az autóját, és rosszabb versenyzõ.
Sztem a nagy összeesküvésekkel meg a csúrésekkel-csavarásokkal szemben én azt hiszem hgoy Kimi-nek hasonló problémája lehetett mint most Button-nak, nem müködtek a gumijai.
Amikor pedig fel tudta melegíteni akkor gyors volt, de mivel,valszeg, túl finoman teszi az autót, így hasonlóképpen nem tudta kihasználni a gumijait mint most Button, vagy egy-két éve Heidfeld.

Ezzel nem vitáznék, de amiket felhoztok azzal tudok.

Azaz tud valki nehéz autóval is gyorsan menni. Illetve egy jól beállított autóval egy jó versenyzõ nem feltétlen azért lassabb mint a csapattársa, mert a csapat visszahúzza.
De most már tényleg hagyom 😊

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86299
Az a szep, hogy annyira bunko eroszakosak vagytok, hogy Kimit csak megutaltatjatok mindenki massal, aki nem neki drukkol.. Eddig is tudtuk, hogy mar van 10 vb cime, hogy maga tervezi, epiti, es rakja ossze a kocsijait, ki se kell mennie tesztelni, mert buli kozben megmondja taverzekelessel hol lehet rajta javitani, es ha valami megse jon ossze, akkor az csak azert van, mert ellene dolgozik a CIA, a KGB utodszervezete, es a Moszad.. Unalmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas.....

Kit--Kat
#86298

Azért szerintem Axl is megteszi.
Õk ketten jó barátok.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Kit--Kat
#86297
Ember megfutja a leggyorsabb körét a futamon... Mibõl gondolod, hogy tudott volna gyorsabb lenni?! XD

Itt vannak a statisztikák:
Zárójelben a Forma1 összességében elfoglalt elfoglalt helye.

Kimi Felipe
Verseny 152 116
Világbajnoki cím 1 0
Gyõzel 18 11
Pódium 61 (6) 28
Pontok 565 (6) 320
Pole position 16 15
Leggyorsabb körök 35 (3) 12

Végezetül Kimi átlagosan a 3,8. helyrõl szokott nyerni, Massa az 1,4. helyrõl.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Shiwo
#86296
jó a KISS, de ha már Kimivel fényképeznek rockbandát, akkor miért nem valamelyik finn együttessel, van pár ismert..

(Sonata Artica, Nightwish, Lordi, Stratovarius, The Rasmus...)

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

BaliBoy
#86295
Keresd vissza az adatokat. Én nem fogom mégegyszer összeállítani. Fõleg nem neked.
Mibõl gondolod, hogy nem tudott volna még gyorsabb lenni? Ráadásul elõtte volt a boxba csak annyi kellett, hogy a kivezetõ köre lassú legyen, vagy a box kiállása 1-2 másodperccel tovább tartson.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#86294
"Felipe ugyanis, nyilván, mert üzenni akart a szurkolóinak, keményen taposta a gázt abban a három körben, immár a szuperlágy gumikon: feltankolva is egy 1:12.965-ös és egy 1:12.987-es kört teljesített, miközben az etapja végén tartó Kimi 1:12.736-ot és 1:12.790-et autózott. Felipe valószínûleg azért hajtott, mert egyáltalán nem bánta volna, ha mégis a pályán kell elengednie a csapattársát, hiszen azzal végképp övé lett volna az erkölcsi gyõzelem..."

Interlagos-i Gorbe Tukor, 2007

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#86293
Ha simán hozta a futamot és csak elengedte, akkor miért pont abba a körbe futotta MAssa a leggyorsabb körét amikor Kimi a boxban volt?
Ezt magyarázd meg! Ez a nagy elegendés? Elmondom Massa fogcsikorgatva küzdött, hogy õ maga enmgedje el Kimit és ne erõbõl menjen el mellette, (lásd tavaly Kína) hát nem jött össze, Kimi saját maga megoldotta.

Ja és várom a statisztikákat és az összehasonlítást, hogy az mit hoz majd Massa javára.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

BaliBoy
#86292
Hát persze... LOL
Mikor mutatták meg neked a telemetriai adatokat? 😄

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#86291
Jah, meg is tett erte mindent, mert kinyomta a szemet a Ferrarinak, veletlenul sem akart segiteni a csapattarsanak, csakhat nem sikerult a sunyi kis terve, mert Kimi gyorsabb volt😊

Tudod> T-E-L-E-M-E-T-R-I-A-I A-D-A-T-O-K, sajnos azokat nem lehet megcafolni <#mf1>

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#86290
Jó hogy nem a 2001-es évbõl hasonlítod össze a köreiket amikor Kimi a Sauberrel ment. A 2006-os McLarenre mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy jó lett volna.
Ennyi erõvel hasonlítsd össze a 2005-ös Japán nagydíjról a részidejeiket..
Gratulálok!

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

BaliBoy
#86289
Egy kis pontosítás:
6-3 Úgy, hogy az uccsó, Brazil futamot Massa simán hozta volna....

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#86288
Mi pedig kacagunk a szuklatokorusegeteken😊

MS messze a legjobb, de Hamilton, Kimi es Alonso koze en egyenlosegjelet tennek. A tobbiek egyelore nem mutattak semmit, amiert elkellene ajulnom. Sem Rosberg, sem Webber, sem Button vagy Vettel, pedig oket is kedvelem.

http://gaborszantai.co.uk/

#86287
2007-ben be is daralta, 6 vs. 2 futamgyozelem, leggyorsabb koroket ne is emlitsuk...
2008-at mar utolag ismerjuk, hogy mikent alakult a felallas...

http://gaborszantai.co.uk/

BaliBoy
#86286
Soha a büdös életbe nem fogják azt elfogadni, hogy Kimi nem olyan kiemelkedõ pilóta mint ahogy azt õk állítják. Akármilyen bizonyítékot mondhatsz nekik, akármit nem fogják felfogni/elfogadni! Kismilliószor lett már bizonyítva ez, pl. Massaval való statisztikai összehasonlítás adatokkal sõt az adatok többszöri magyarázatával amit bárki felfoghat. Én már csak nevetni tudok a vakságukon.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

b-type
#86285
Persze direkt nem rá fejlesztettek, pedig õ tudja a legjobban berállítani az autót...
én nem tudok ezzel tovább foglalkozni.
Ez volt várható (Wéber Gabi A5 formabontó):
"Na most aztán jól belekérdeztél mindenbe. Kezdjük a Räikkönen-Massa összehasonlítással. Nem vagyok Räikkönen drukker, de Massának nem sok jót jósolok jövõre. Lehet, hogy övé a csapat szíve, de Kimi be fogja darálni. Csúnyán. Pont, mint a Senna-Berger korszakban, amikor Ayrton hazautazott két hónapot pihenni, majd az évadkezdés elõtt néhány héttel megérkezett, és egybõl porrá zúzta az egész télen tesztelõ Bergert. Azzal minden évben el is dõlt az erõsorrend, mielõtt Gerhard nagyon beleélte volna magát a favorit szerepébe. Valahogy így látom Massát is - addig örüljön, amíg 2006-ot mutat a naptár."
...

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#86284
hááát, nem kell messze menni, elég MS utolsó futamát nézni:
kiállásakor 24 körre tankolták (ennyi volt hátra)
-köre a kiállás után: 1:12.3
A verseny leggyorsabb körénél(amit õ futott) 2 tizeddel volt lassabb(!!!!)
Kimi-nek ekkor 4 körre elég benzinje volt,
-és futott: 1:13.5

De Kimi kiállt, 4 körrel kevesebbre tankolták mint MS-t,
- és az elsõ köre: 1:14.8
😊

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Kit--Kat
#86283
Magyarázd meg akkor, hogy 2008-ban amikor magasan veztet a VB-t, hogy lehet, hogy kapott új elenmket amivel vissza esett. Úgy, hogy azokat teojesen Massára fejlesztették így szenvedett azokkal, a két pilóta vezetési stílusa nagyon eltér, na most ha az alkatrészket csak is egy pilótához igazítanak az már így problémás. Schumacher is lenyilatkozta és Domi is, hogy ha "karatlanul is" az új alkatrészek Massának feküdtek, Kiminek nem. És amikor leszedték és a régieket rakták vissza hogy-hogy nem Kimi volt megint a jobb.
Erre tudsz egy kézzelfogható választ?!

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#86282
MS addig maradt kint, amig Ross mondta neki, a Ferrarinal es a Benettonnal is...

A masik, hogy a csodalatos, isteni, tokeletes MS sem tud gyorsabb lenni egy nehezebb autoval, mint mas, hasonlo kvalitasu pilota konnyebbel.

http://gaborszantai.co.uk/

Peppus
#86281
ARCangel barátom mindjárt megmagyarázza ezt is 😉

b-type
#86280
Ne mondjátok már 😊)
Egy 'legjobban' beállított autóval, amiben a 'legjobb' versenyzõ ül...aki képes megfutni a leggyorsabb kört. Szal hogy tud kicseszni a csapat ha uazon gumitaktikán fut a csapattársával?
MS bármelyik taktikából kihozta a legjobbat, sokszor azzal verte meg a mezõnyt hogy kevesebb ideig volt kint, sokszor azzal hogy több ideig volt kint, többször azzal hogy annyi kiállással futott amit mások nem mertek meglépni...
..és ha Kimi szerintetek jobb, akkor hol nyomja el a csapat?

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86279
Petike, nem kell kiforgatni mas szavait, foleg, ha a tenyek alatamasztjak...

Szerencseje tenyleg nincs, senki nem irta, hogy hatraltatjak, de azt sem lehet allitani, hogy tamogatjak, legalabbis Massaval osszevetve semmikepp. A Ferrari pedig - ha nem nyiltan - de elismerte, hogy Massara fejlesztenek.

Tudom, hogy a sajtonak sem kellene hinni, de megis egy hangyafasznyival nagyobb hitele van nalam, mint az SG-s forumozoknak...

http://gaborszantai.co.uk/

#86278
Arrol nem is beszelve, hogy:
Alonso - 2x VB
Kimi - 1x VB
Hamilton - 1x VB
Massa - 0x VB

http://gaborszantai.co.uk/

Peppus
#86277
Hidd el, hogy Kimi mindenben a legjobb csak:
Kiminek nem fekszik ez az autó, Kimit nem szereti a csapat, Kimit direkt hátráltatják, Kiminek nincs szerencséje soha. Kiminek azért nem megy, mert mindig ott van Schumi és szemmel veri. Soroljam még, hogy milyen okokból nem õ nyeri az összes futamot? 😊

Kit--Kat
#86276
Hát ahogy "megverte Massa Kimit azt nem mondanám tiszta erõbõl verésnek.
Vastagon benne volt a Ferrari keze.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#86275
"A Force India továbbra sem jelentette be, hogy ki ül a Ferrarihoz szerzõdött Giancarlo Fisichella helyére. A legnagyobb esélyes a szintén olasz Vitantonio Liuzzi, aki az indiai csapat harmadik számú vezetõje.
Liuzzi neve mellett lehetséges beugróként Ralf-é is felmerült, de a német mindent tagad.
„Gyakran beszélek telefonon Vijay-val, (Vijay Mally – Force India tulajdonosa) mert már régóta ismerem.” – mondta a 34 éves Ralf Schumacher.
>>>>>>>>>>
Végül Schumacher hozzátette, hogy nincs a tervei között a visszatérés, hiszen a jelen tesztkorlátozások mellett szinte lehetetlen lenne jó teljesítményt nyújtani egy ekkora kihagyás után.
<<<<<<<<<<

Par ev F1 kihagyas, mikozben a DTM-ben nyomja, azaz aktivan versenyez, es ez a velemenye.. Szegeny Badoert meg mindenki cikizi..

#86274
Mert Massa autojat MS allitja be es Massa + MS = 1,5 Kimi😊

Amugy lentebb irtam:
Ha valaki jol vezet es jol allit be valamit, de a csapat nem all mogotte teljes mellszeleseggel, akkor nem fog vele sokra menni...

http://gaborszantai.co.uk/

#86273
Hamilton az egyik kedvencem, igy tolem nagyon nem olvashattal rosszat rola, Massa pedig mindig is jo versenyzo volt, de 2007 tukrozi az igazi kvalitasat, mikor ugyanannyi hibajuk volt Kimivel, nem 2008, amikor Kimit egymas utan ertek a sorscsapasok. Arrol meg ne is beszeljunk, hogy vegre kibukott MS-bol es a tobbi Ferrari alkalmazottbol, hogy mostanaban igencsak Felippe volt a Scuderia kegyeltje...

http://gaborszantai.co.uk/

b-type
#86272
De azért azon nem szoktatok elfilózni, hogy ha jobban állítja be az autóit mint MS, és gyorsabb is nála...akkor Massa vajon milyen kvalitásokkal rendelkezik? 😊
Valamelyikbõl legalább engedjetek vazz 😄
Ez így nem áll össze, ha valakinek a lehetõ legjobban beállított autója van, és a legjobb versenyzõ a mezõnyben..akkor azt nem veri meg a csapattársa, ez az alap mindenhol.
Sõt ha valaki a legjobban tudja beállítani az autóit, és õ a legjobb a mezõnyben akkor annak a csapattársa a fasorban nincs hozzá képest, mert ez elég gyilkos kombináció, csak jobb technikával és hasonló adottságokkal lehet vele pariban valki a mezõnybõl.
..csak gondoljátok végig.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86271
Ahogy Hamilton majmozasa, Massa lebecsulese, stb.... Ha nem lenne sok Kimista annyira agressziv mint Rambo bacsi a dzsungelharcos, egyszerubb lenne az elet...<#crazya>

Ezek elvannak.. Most eppen a kis Piquet van soron mint az ugy foszereploje..: Kodfejto...

#86270
pont annyira, mint az antiKimi-s hozzáállás...

http://gaborszantai.co.uk/

BaliBoy
#86269
Kiki? <#vigyor2>

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#86268
Vicces mar ez a gorcsos Kiki istenites... Meg unalmas...<#bee1>

b-type
#86267
Szvsz MS-nek a pályája kezdetén bõven több dolga volt az autó beállításait illetõen mint mondjuk, ha már felhoztátok, Kimi-nek.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86266
Ki tudja..., Kimi moge nem raktak soha 2. pilotat, akik az utasitasoknak megfeleloen alazta meg magat...

http://gaborszantai.co.uk/

Black Ghost
#86265
Mint alant már írtam, "elhiszem hogy igaz", de egyben meglepõ is, mert ezek szerint Kimi kiváló tesztpilóta, Sumi meg jobb versenyzõ.
bardocz
#86264
Ez valami vicc? Semmi értelme nincsen ennek a szarságnak.
Nohab
#86263
Elõre látom amikor egy kocsi nekikoccan a falnak a víz alatt (vagy elég ha elfüstöl), majd lengetik a piros zászlót. :\ Remek...
BaliBoy
#86262
<#hehe>

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

Kit--Kat
#86261
Több köze van a valósághoz annak amiket BBC-s riportokból ollózok ide mint a gép mögül megmondó Úriembernek azt hiszem.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Black Ghost
#86260
A 18-25 közötti fiú meg szintén tehetséges. #86239 😊
Black Ghost
#86259
A Wachowski fivérek csináltak egy nem túl sikeres filmet a "Speed Racer"-t.
Na ez a pálya engem erre emlékeztet.