FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó
Ja, mit szóltál volna - ha látod - a Williamsre felrakott Skála Áruházak feliratra ...? 😄
A medve nem játék.
Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun
Amúgy meg mire törekedjen? hogy utolsó legyen?...Nem védeni akarom, csak mire törekedjen egy pilóta...Arra hogy gyõzzön, Monzában meg azért akar nyerni mert tavaly is nyert. Ennyi. Amúgy meg az a beképzelt aki 1 év F1 után kiadja önéletrajzát tudod? 😊.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
"Célom, hogy világbajnok legyek." fettel
"Gyõzni akarok Monzában," fettel
Eddig is ellenszenves volt, ezután is az marad. Egy beképzelt faszszopó majom. 2 motorral akar VB-t nyerni ? Sztem még monzában elfüstöl neki az egyik aztán csókolom 😊
vlala egy szaros kiírtásraérett zsidó
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
JAJJ A RÉGI SZÉP IDÕÕK. Magyar Hírlap befigyel azért ... 😄.
OFF: (apropó, szim bajnokság, 91es F1 mod, rF game, maszim.hu) ON.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
http://gaborszantai.co.uk/
még kötekedés elõtt: a Mekinek szurkolok és már ott kijárt volna neki a vb cím.
kár h a ferkánál jött össze, de ez az én véleményem
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Egy kurva nagy problémája van az F1nek...hogy nem olyan mint 10-15-20 évvel ezelõtt...
Már lassan a "versenysorozat" megnevezést is hanyagolni kell. Inkább látványos és gyors promóció és prototípus rendszer bemutató. Bár ha gyári csapat mentes lesz akkor lesz talán újra jó. (Kivétel a Ferrari gyár <#buck>#buck>)
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://gaborszantai.co.uk/
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Ha már itt tartunk Schumitól is van 2001-bõl mert õt is szerettem.
Most mi fáj annyira?
Azt, hogy a nagy Michaelt meg mertem valamiben kérdõjelezni?!
Az biztos, hogy nálad nem vagyok jobban elszállva kedvenc pilótám felé.
Kimit már nagyon régóta a leggyorsabb pilótának tartják a mezõnyben.
És hangsúlyozom leggyorsabb nem legjobb leggyorsabb.
Amúgy meg olvasd el az angol szöveget amiket bemásoltam, ha nem tetszik, azokat linkel együtt raktam be amik nem noname oldalakra vezetnek.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
http://gaborszantai.co.uk/
Aztan volt Badoer, meg Alonso es Piquet, elotte Vettel es Webber...
Ez a topic lenyege, nem? Lehet fikazni, csak egymas anyjat hagyjuk beken...
http://gaborszantai.co.uk/
A medve nem játék.
A francia L’Equipe sportnapilap értesülései szerint Loeb a Toro Rosso istálló egyik autóját vezetheti majd Abu-Dzabiban.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
ehune
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
ezzel állitottuk be anno az auto-hifiket...
Mondanom se kell,mekkorát szól
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
Fogadok Kimi képe,ott lóg az ágyad felett és magányos éjszakákon,még szerelmet is vallasz neki...
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
Hehe... Ez mire is akar rámutatni ? 😄DDDD
Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!
http://gaborszantai.co.uk/
Komolyan sajnállak téged. Esküszöm, hogy nem bántásból, nem sértésbõl de tényleg kissé fogyatékosnak tartalak, de legalábbis olyannak akinek nehezére esik az értelmezés. Senki nem utálja Raikkönent. Én biztos nem. Ahogy ezt kismilliószor már leírtam. Mint ahogy eddig sem most ócsárolta senki sem Kimit és senki sem drukkol azért, hogy minél szarabbul menjen neki. (ellentétnem veletek akik mindenkit elmondanak mindennek, aki nem isteníti a szerelmeteket)A kirohanásod viszont nem egy természetes dolog.
De a legrosszabb az egészben, hogy teljesen feleslegesen gépeltem be ezt a sok karaktert mert mindhiába formálnak a fejedben/fejetekben szavakat, sajnos értelmet nem fognak nyerni benne a saját hiányosságaitok/makacsságotok/fanatizmusotok miatt.
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
Forrás : F1-live
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
Nem tudom, de seggbedugott egy Raikkonen pólos cigány a nyóckerben vagy mi a tökért utálod ennyire? Gyerekkori emlékek? Esetleg más eset? Fordulj már orvoshoz, mert baromira unalmas kezdesz lenni.
Kimit meg az Isten Éltesse, és kérem, hogy a sok antikimista SG durkker számára szerezzen még szép napokat és nyerje meg a soronkövetkezõ futamokat, hogy végre kuss legyen már ebben a témában.
A medve nem játék.