181775
  • lac coo
    #174158
    Renault magára sütötte a Házmester címet.. Oszt most mi lesz ,ugyanolyan szarok mint eddig ..... :)
  • adam46
    #174157
    * Copy pointok tulajdonosa
  • AnuluWork #174156
    "A riválisok sárba tiporták a nevünket" - mondta Lawrence Stroll, a Force India, izé, Racing Point, izé, Aston Martin tulajdonosa ...
  • lac coo
    #174155
    Én amúgy leszedném róluk a színezést, eső száraz puha lágy mind jelöletlen lenne, aztán lehet húzni egyet kerékcserénél... :)
  • lac coo
    #174154
    Az nem izgalom ,az káosz :) Meg gondolo megy lutri sorozatba te sem fektetnél euró száz-milliókat... :D
    Ha ilyen izgalmat akarsz nézz valami flatout ligát :)
  • __Jacek__
    #174153
    Izgalmat akartok , én köcsög lennék és random adnám a gumikat az adott versenyre, 1 órás szabad edzés, aztán időmérő, másnap verseny, old meg :D Lenne izgalom:D
  • adam46
    #174152
    b-type: "pedig qva könnyen lehet Bottas VB cím"
  • ToxiMaxi
    #174151
    2012 ugyanerről szólt, senki sem tudta működésre bírni a gumikat, mégis mindenki ömleng, hogy az mennyire izgalmas év volt.
  • RatBaG #174150
    lajos nem bír magával, elbugázta az első helyezett trófeáját
    https://streamable.com/1sd2p3



    Utoljára szerkesztette: RatBaG, 2020.08.10. 00:07:28
  • PLaci #174149
    Max Verstappen rádiózás: Facebook videó link.
  • b-type
    #174148
    Már 2016-ban 21 volt hátul és 23 volt elől.
  • oneal1
    #174147
    Kajak 12 éve készített gumikkal csinálsz összehasonlítást? mi a fasz köze van ennek ehhez és az 1 hete futott versenyhez?

    mit sem változtat azon, hogy az alacsony nyomás amit engedélyeztek ezen kívül az csak a mercinek kedvez....

    Akkor most hol van az Mercedes űrhajó ami a második autóra 1mp-et ver körönként? Bocs a másodikra nem, arra csak 7 tizedet kb. utána már 1-1,5 mp.
  • SzocsA
    #174146
    De az abroncsok szélessége 25%-kal nőt meg. Az elsőknél ez a változás 245 mm-ről 305 mm-re, a hátsóknál pedig 325 mm-ről 405 mm-re történik. Az átmérő 660mm-ről 670mm-re változik, míg a felnik mérete marad 13” jó hogy magasabb nyomás lehet benne
  • lac coo
    #174145
    De egyuttal miért hoztak puhább keverékeket?? Az tényleg gáz, hogy pl a puha egy gyors kört nem bír ki ....

    Nem tudom, sose szerettem ezeket amesterségesen megbolondított futamokat...
    Jó ez remélem egyedi volt a múltkori életveszélyes gumidurrogások miatt ....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.08.09. 21:10:56
  • b-type
    #174144
    Hagyjuk már ezt a hülye dumát hogy ezt vagy azt nem gondolok komolyan...amit leírok azt védeni tudom érvekkel, nem csak légvár elméletek vannak és aki nem hiszi el az naiv meg fan meg a a tököm..

    Ahogy leírtam, túl nagy volt a minimum guminyomás erre a futamra.
    tudod mennyi volt 2008-ban? ..vagy inkább úgy mondom a Pirelli előtt?
    16psi elől és 14psi hátul
    -
    tudod most mennyi volt?
    22 hátul és 27 elől.

    A Pirelli ezzel oldja meg a biztonsági problémákat, minden felmerült kétségre ez volt a válaszuk.
    Nem a gumival van a baj, hanem a kötelező minimum nyomással.



  • lac coo
    #174143
    Úgy van, hogy értelmetlenül lágy gumikat hozott a pirelli :D Sok autónál négy öt kör után hólyagos volt a gumi... Ezmi ? :D

    Leközelebb hozzanak vizesgumit száraz pályára,az is jó izgalmassá teszi majd aversenyt :)
  • oneal1
    #174142
    ezt te sem gondolod komolyan remélem.

    Mikor kisírták a legutolsó módosított gumit, akkor az összes csapat összeült ezzel kapcsolatban és csak azért nem kértek új keverékeket, mert mindenkinek problémája lett volna a hirtelen váltással.

    ezt le is írták közleményben, bár szarul döntöttek, ez ma bebizonyosodott.

    De amúgy totál egyértelmű.... eddig idén mindenki kört kap majdnem.... most pedig hirtelen a mp-es előny hátrány lesz? na ez hogy van? :D
  • Magnum PI
    #174141
    Mikor megkapta az új gumit Bottas akkor sem tudott mit csinálni.
  • lac coo
    #174140
    Van egy ajándék futama a redbullnak, egy percig nincs kétségem, hogy noális gumi választéknál sehol nincsenek ....

    Mert azért én nem igen emlékszem olyanra, hogy a lágy gumi egy kört nem bír ki időmérőn ... :DDDD

    De nézhetjük úgy is, hogy a Redbull, pontosabban Max tökeletes gumikon tud olyan tempót mint a Mercedes rongyá szakadt gumin .. ;)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.08.09. 19:24:45
  • b-type
    #174139
    igen, ez azoknak a mantrája akik inkább nem tájékozódnak. Erre egyetlen egy kérdésem van, ha ezt SzocsA az SG.hu-ról tudja, akkor mi a tökömnek 50+ jogászcsoport a gyártóknak? Ferrari, Red Bull, renault..stb szívesen statisztálnak más bajnoki címeihez, ...szeretik a pénzt égetni?
    ..hmm?
    ....hmmm?
  • SzocsA
    #174138
    Nem, eggyel lágyabb gumikat hoztak. Cserebe magasabb nyomást írtak elő. A Ferrarinak semmi baja nem volt a gumikkal, a Red Bullnak sem. A pirelli a mercire gyártja a gumikat.Akkor kezdődött,mikor sírt a szájuk,hogy legyen mar 0,4 tizeddel vékonyabb a gumi, mert rosszul kezelte az autó a gumikat. Meg elmennek sírni az FIA-hoz, hogy legyenek mar szabályosak a fejlesztései a mercinek, persze csak egy évig, hogy a többieknek ne érje meg lemásolni őket.
  • lac coo
    #174137
    Mindenesetre jol ment Max, nem ketseges ki lesz a kovetkezo aszpilota.....
  • lac coo
    #174136
    Egyel puhabb gumikat hoztak....
  • b-type
    #174135
    A Mercedes egy lapos széles autó, elég egyedülállóak a mezőnyben, bár már van még kettő.
  • oneal1
    #174134
    úgy értettem én is.

    lényegen nem változtat.

    Van egy határ amivel mindenki tud menni csak a merci nem ami most volt először.
    A korábbival pedig fordítva, kört kap mindenki :)
  • b-type
    #174133
    Ez sem volt más mint az alap gumi, egyszerűen megnövelte a Pirelli a guminyomást biztonsági okokból. Általában ez a megoldása, néha már elképesztően magas gumiyomással mennek a régi autókhoz képest.
  • oneal1
    #174132
    érdekes dolog ez a gumi kérdés....Laco szerint lófasz gumikkal.

    Most minden csapat tudott menni a gumikkal kivéve a merci....

    Akkor, hogy is van ez? :)
    Kicsit sem látszik, hogy az alap gumi a mercire van gyártva. Előtte a 4. is kört kapott vele most pedig versenyt láthattunk.
  • pr3cious
    #174131
    Fordított esetben ezt Hamilton is simán behúzta volna a RedBull-al, vagy nem
  • lac coo
    #174130
    Ez eleg fura futam volt ezekkel a lofasz gumikkal. Mintha pont annyival lenne lassabb a redbull ami pont eleg volt gumisporolashoz igy a vegen gyorsabb lett :)Latszik , hogy a Merci normalis gumikra ban belove (meg a tobbi auto is ...), a megfelelo kemenyet szepen terheli, azon versenytavon senki nincs a kozelukben. Ez ajandek volt a redbullnak :) A puha keverkenek azt hoztak ami nem bir ki egy kort sem, eleg lol. :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2020.08.09. 17:05:01
  • Stockbauer33 #174129
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elnézést a múltkori kirohanásomért.Nem vettem figyelembe hogy mekkora trauma itt sokaknak a futam vége :D.Ma öröm van de úgyis tudjátok kis petting volt ez a mai a megb...shoz képest.Végülis győz a bajnokom szezon végén inkább bekussolok innentől

    Még egyszer elnézést

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2020.08.09. 16:51:12
  • pr3cious
    #174128
    végre nem ez a kamubest nyeri a 70diket
  • SzocsA
    #174127
    Na mi van? A nagy mercit megvertek otthon? A két másodperces kocsit földbe döngölték.
  • pr3cious
    #174126
    Csak olyan tipikus Hamiltonos ömlengésnek tűnt, nagyon le lett iskolázva a szipiszupi pilóta a szipiszupi autójában legalább az egyik állítás igaz.
  • Nyers
    #174125
    Mit xD-zel? Nem tudsz olvasni? Direkt írtam, hogy az egyik legjobb. A szavaknak súlya van. Nem azt írtam, hogy a legeslegjobb, szándékosan. Értelmetlen is ilyeneken vitatkozni.

    És igen, Verstappen a következő generáció meghatározója lesz, valószínüleg egy újabb korszakot fog uralni, ha a gépet megkapja maga alá.
  • RatBaG #174124
    https://streamable.com/2ygg0p
  • pr3cious
    #174123
    legjobb pilóta XD
    Max: im joke to you?


    Tipikus felületesek szurkolók...
  • mcmoha
    #174122
  • Nyers
    #174121
    Nem vagyok Hamilton fan, csak aggódom mentális egészséged miatt, ezért hosszabban válaszolok (nagyon ízléstelenre sikeredett az irományod).

    Pont eggyel feletted osztották az F1es konstruktőri világbajnokok sorozatát. Szép minta rajzolódik ki, nem véletlenül és ez szinte minden sportágra jellemző. Bizonyos csapatok nagyon beletalálnak az aktuális szabályrendszerbe / hatalmas összegeket tolnak a fejlesztésekbe, amik működnek is, csapatsportokban jól igazolnak, jó játékospolitikát folytatnak, saját nevelés etc. Ilyenkor óhatatlanul "dinasztiák" alakulnak ki, amik évekre meghatározzák az adott játékot és itt lehetne sorolni végeláthatatlanul a példákat. Igen, ez tud kissé unalmas lenni, főleg, ha az ember az ősi riválisnak szurkol, de ez már csak ilyen.

    És végül Hamilton. Igen, szerintem vitán felül áll tehetsége, korszakának egyik legjobbja. És a legjobb pilóták a legjobb autókat szokták hajtani. Ugyan ez igaz Schumacherre is, csak talán már nem mindenki emlékszik rá. Ha kicserélnénk Hamiltont Schumacherre az írásodban, pont ugyan úgy ülne, csak 20 évet kéne visszamenni az időben. Nála is többségben van az inkább kicsit unalmas VB címek, mint a végig izgalmasak.

    Bízzunk abban, hogy a következő generációs F1es autók majd összerántják a mezőt és nagyobb csata lesz több csapat között a győzelemért.
  • b-type
    #174120
    ?
    egyfelől senki sem kérte az ingyen adott 'bölcsességet' :))
    Másfelől ez mi? ..mi ez a görcsös akarat hogy valahogy degradálj szurkolói csoprtokat, embereket, versenyzőket. Pláne ilyen gusztustalan módon hogy Schumacher állapotával jössz, mit tehet erről bárki? ..vagy ha meghalt akkor nem lehet megdönteni a rekordjait?
    Szánalmasan kicsinyes az egész iromány.
  • pr3cious
    #174119
    Az F1nek még annál is több :) száguldó cirkusz vagy inkább mára száguldó vicc.