181775
  • lac coo
    #174118
    Van bajod rendesen.... :)
  • mcmoha
    #174117
  • simonl #174116
    Csak egy kérdés, mert érdekel. Azoktól a tényleg elvakult mercedes / hamilton fan -októl kérdezem akik itt is szép számmal vannak.
    Ti mit élveztek egy futam alatt? A kedvenceiteket nem is lehet látni a közvetítés alatt csak a felvezető körön és a dobogón. Ennek semmi sportértéke nincsen....kedvencetek halott vagy kómában fekvő versenyző(k) rekordjait igyekszik megdönteni unalmában. Valóban sportszerű, igazi nagyság.
    Igazából nem csak egy menő, mindig győztes instagramm vagy FB csoporthoz akartok tartozni?
    Fogalmam sincs mi ez a korosztály, de nem gáz?
    Menjetek le a grundra inkább focizni, vegyétek be a "kis dagit a harmadikról" meglátjátok mi is az a valódi sport és sport szeretete.
    Na ennyi bölcsességet mára. Ingyen adtam.
  • fazerus
    #174115
    Hiába járt vissza. P3... :)
  • pr3cious
    #174114
    Ilyen az F1, Mercedes motoros csapatnak mindent lehet múltkor is kérdeztem hogy akkor mi a vélemény a RedBullról hogy velük nyernek vb címeket majd köpdösnek a Renault-ra, na az a stílus. Egyébként baromira visszajárt ez a lekvár.
  • fazerus
    #174113
    Ez egy kicsinyes bosszú volt a részükről, a tavalyi év miatt. :) Akkor ők trükköztek, ki is zárták őket. Szarügy, ez van. :-) Amúgy sem egy túl szimpatikus csapat az utóbbi években. Fontos részei a mezőnynek, de néha kicsit nagyon kijön rajtuk a Francia stílus.
  • maffioso
    #174112
    Tehát ha a Racing Point csinálja a felnyomást az rendben van, de ha a Renault akkor az gusztustalan? Értem.
  • fazerus
    #174111
    Győzelem? Ugyanmár :) ezt a nevetséges 15 pontot bőven visszahozza a Racing Point... :)
  • mcmoha
    #174110
  • mcmoha
    #174109
  • FrezeR
    #174108
    Ez kész :DD
  • pr3cious
    #174107
    Igyunk együtt a Franciák győzelmére :)
  • fazerus
    #174106
  • RatBaG #174105
  • lac coo
    #174104
    Még mindig nagyobb büntit kaptak mint a Ferrari .... :D ( Mondjuk azok maguktól is tátott szájjal szaldgálnak az erdőben ... :) )
  • RatBaG #174103
  • __Jacek__
    #174102
    Azért támadták a fékhűtőt mert arról info volt hogy szabálytalanul szerezték, mindenki tudja hogy full copy az autó de a FIA megbassza az anyját röviden...
  • repvez
    #174101
    Alább leirtam, hogy miért furcsak ez a hirtelen javulás.

    A Brawn GP meg más tészta, mert ott volt nekik a dupla diffuzor amit senkitől se másoltak saját fejlesztés volt és szürke zónás, tehát nem volt addig leszabályozva az a terület és csak egy évig lehetett használni, de akkora elöny volt mindenki mással szembe, hogy megnyerték a VB-t
    És a háttérben már elég erősen ott volt a mercédes, ami nem hiába lett olyan jó, mert már azelött kaptak infokat a fejlesztésekről, hogy beléptek volna az F1be.
  • mcmoha
    #174100
  • ToxiMaxi
    #174099
    Miért probléma az, hogy jók lettek? Brawn GP a semmiből nyert VB-t.

    Ha jól tudom a többi részét a kocsinak az FIA legálisnak nyilvánította, ezért támadta meg a fékhűtőt a Renault. Ja, és ezt a megoldást is használhatják a nagydíjon, nem kell most hirtelen a kalapból előhúzni egy új alkatrészt. Furcsa a megfogalmazás, de meglátjuk, hogy fellebbezz-e valaki. Renault FP2 végéig dönteni akar, hogy jó-e ez így nekik.
  • repvez
    #174098
    amikor irtam még nem voltak részletek, csak hogy pontokat buktak .
    Amugy meg megint érdekes ez a helyzet, mert megint nem tiszta, hogy ha nem szabályos akkor miért nem kuka az összes pontjuk és miért nem vizsgálják az egész csomagot, mert ahol egyvalami nem stimmel ott akad más is, főleg egy ekkora váltásnál.
    2019 ról 2020ra egy teljesen más szisztéma egy teljesen más kinézetű autóval előrukkolnak nem gyári csapatként akik tavaly még a fennmaradásért kötözködtek és most egy csapásra a 3. legerősebb csapattá ugranak fel nem kicsit gyanús.

    Egy mclarennek 3-4 évébe tellt mire kilábaltak a gödörből egy williamsnek se sikerült egy szezon alatt a legjobb motort használva sem.

    akkor ott valami nagyon nem kerek.nem csak a fékhűtő.

    ÉS itt jön be amit már régen mondtam, hogy ha minden csapat olyan nagyon titkolózik a másik elöl akkor miért minden szezon kezdet elött ugyan ugy néznek ki ugyan azok az elvek jelennek meg a kocsikon. ha minden csapat minden alkatrészt saját maga tervezne akkor kizártnak tartom, hogy 10 csapatbol 7 legalább hasonló megoldást találjon ki.
  • fazerus
    #174097
    Szarnak a pofon.. :) Megint semmi valós eredménye nem lett... :D A fennmaradó futamokon nevetve visszaszerzik ezeket a pontokat :)
  • ToxiMaxi
    #174096
    Nem ugrott az összes pontja "csak" 15.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.08.07. 16:06:53
  • lac coo
    #174095
    Jah értem...
  • mcmoha
    #174094
    “A separate mechanical issue led to the inside of the right-rear wheel rim overheating, which in turn burned the bead of the tyre (the part of the tyre that connects the rubber to the wheel). As a result, the bead was no longer able to seal the tyre onto the rim. This is what caused the subsequent deflation, with the tyre itself playing no part in the cause of the accident.”
  • __Jacek__
    #174093
    Tudja a rák valami hozzá ért a felnihez nagyon felmelegedett és lerobbant a gumma, azt mondja a Pirelli nem én :D
  • mcmoha
    #174092
  • lac coo
    #174091
    De micsoda, nem értem :) szabályosan lerobban a futófelület az oldalfalról... Nyilván Pirelli nem fogja azt mondani, hogy nem bírja a gumi a trehelést.. :)
  • __Jacek__
    #174090
    Mondom felni :)
  • argo001
    #174089
    Az egy dilettáns banda.
  • AnuluWork #174088
    Pontosabban ezen lebuktak. A többivel meg nem lehet nagyon mit kezdeni. Minden esetre ügyes menet volt, mint a Mercedes sutyiban elvégzett gumitesztje, ami után szinte hirtelen feljöttek a mezőnyre már abban az évben ...

    És akkor ott a Ferrari, aki annyira szar, hogy már magáról se tudna értelmeset lemásolni, sőt, még a tavalyi szintjén sincsenek. :D
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.08.07. 13:09:55
  • AnuluWork #174087
    No igen. :)

    Ezek után már csak egy Vettel-Bottas kettősön röhögnék fel. A "brit" Aston Martin meg vinné Hamiltont és Wolffot meg ezek szerint a tavalyi Merci alapjait. :)

    Perez vagy esetleg marketing poénnak Raikkonen - ha már szar a RB - Verstappen mellé szintén nem lenne meglepetés.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.08.07. 13:10:34
  • sure
    #174086
    Fake a fék
  • nearo
    #174085
    az első fékcsatorna szabályos másolat, a hátsó nem :D
  • repvez
    #174084
    Na akkor jöhetnek a kommentek azoktol akik azt mondták, hogy nem koppintotta a RP a mercit 1:1-ben.
    Elvesztette az óvást a renaulttal szemben az RP igy ugrott az összes pontja meg még pénzbüntetés is járt neki.
  • lac coo
    #174083
    Kontakt az aszfalttal ? :DDD
  • __Jacek__
    #174082
    Perez pozitív lett újra, hétvége Hülké!
  • __Jacek__
    #174081
    Valami fizikai kontakt felmelegítette a felnit és ez okoszta a Pirelli szerint.
  • pr3cious
    #174080
    Az jó lenne mert valami ritka gusztustalan
  • ToxiMaxi
    #174079
    Mint egy durrdefekt úgy nézett ki, a kerék a belső felénél levált.