FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#86858

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#86857
Jaja, de az F1-nek nem kell ilyen jó pálya. Inkább uccaji kell amin vonatoznak -.-
Am meg Seat Leon Európakupa nyertese: Michelisz Norbert!
#86856
Iszonyu jo palya ez az imolai.. F2, Formula Masters, WTCC, mind jo versenyt csinaltak, csinalnak rajta...

#86855
Mar a Williams is FOTA tag ugy jo masfel-2 hete... Visszavettek oket..

b-type
#86854
sszzz...Williams ki tudja milyen motorszállítóval tud szerzõdni..
Szvsz a Brawn jobb lehetõség ebben a pillanatban.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86853
Williams-hez akart menni, mert a fizetes nem erdekli, ellenben a Williams nem FOTA-tag, tehat nem kell kotelezoen a sajtoval erintekznie...

http://gaborszantai.co.uk/

b-type
#86852
A pálya azoknak jelent kihívást akik nem tudnak rajta gyorsan menni. 😊
Hamilton-nak az jelentett kihívást hogy többet hozzon Button-n mint amire képes az adott feltételek közt.
Meg hát volt már erõs csapattársa, le se esett a dobogóról zavarában 😊)
De Kimi menjen a Brawn-hoz, az jó választás és Merga is,...de ahoz gondolom le kell engedni a fizuból.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#86851
Hamiltonnak egyelore a palya is kihivast jelent, egy eros csapattars vegkepp osszezavarna...<#zavart1>

http://gaborszantai.co.uk/

#86850
ami nyilvánvalóan szándékos volt..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Peppus
#86849
Én meg arra lennék kíváncsi,hogy Kimi mit fog csinálni, amikor Hamilton sorozatosan elveri majd. Meddig fog tartani a Finn hidegvér, és mikor kaparja le a sisakjáról hogy iceman 😄. Remélem nem jön össze ez a páros, mert így hogy drukkoljak a Mekinek 😞 Különben is,egyszer már otthagyta õket, kibaszták a Ferraritól, mostmár jó a McLaren megint mi?...

bardocz
#86848
Elfüstölés már nincsen, hirtelen megjavult a motor, miután lett RPM limit :ASD
Bandee1987
#86847
Egy biztos, ha ez megtörténik, akkor remélem, hogy Kimi szarrágyalázza Hamiltont. Bár nemtom hogy visszamenne e egy olyan csapathoz, amelyik évekig szivatta õt, emlékezhetünk a látványos elfüstölésekre powered by Mercedes.

SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!

Totti5
#86846
Fel sem tudod fogni hogy egy Formula 1 rendezvény mekkora nyereség az országnak és karnyujtásnyira van a lehetõség hogy élõbe nézhess meg egy világbajnoki futamot, illetve megannyi autos és motorsport van a magyar pályán egész évben, mert egy jó pálya, nemhiába hosszabbítják meg évrõl évre a szerzõdést. Ennek örülni kell, meg annak is hogy jövõre MotoGp futamunk lesz.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

BaliBoy
#86845
Legalább akkor arról mehetne a rizsa, hogy milyen szemét a Mclaren, hogy Hamiltonra fejleszt.

If Everything That Has A Beginning Must Has An End

#86844
ippon..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#86843
Nem hinnem, mert Kiminek nem szokasa hatba tamadni a csapatat...

http://gaborszantai.co.uk/

#86842
olyan lenne mint alonso hamilton páros!<#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2><#eplus2>
#86841

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#86840
Szerintem nem eleget de mindegy 😊
b-type
#86839
Szvsz Briatore nélkül is az F1-be került volna, hisz jó elõeredményei voltak, max nem ülhetett volna be egy gyári csapat autójába kapásból.
De ennek ha jól hallottam az egyik ára az volt hogy 15 évig 20% jár Briatore-nak Piquet pénzébõl, mármint ahova a Briatore tolja be,...a másik ágat is levédte azzal hogy nem szerzõdhet el mittomén meddig (arról em olvastam pontosat).
Szal Briatore nem egy szárnyahullott angyal...korántsem.
...és szvsz az sem véletlen hogy ennyire gyorsan eltávolították, annak fényében hgoy más versenyeredményt is elkezdtek vizsgálni. Mivel így nem köteles beszélni...és lehet hogy ez a nagydíj ahol Piquet csinálta a balhét kisebb horderejû lenne.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ulvar
#86838
Jah...bocs...14 alatt és lány...mennyit érthet a témához logikusan?😄.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Norbi1990
#86837
lol
Érdekes én nem mentem földúton, csak a parkoló volt füves területen.
Ulvar
#86836
Szerintem meg a Törököt kellett volna...Örülj hogy legalább Magyarországon van, és nem tom hogy hol járkálsz be de én még nem mentem Föld úton oda. Még egyszer mondom örülj amíg van, mert már úgyse sokáig lesz. És lehetne rajta versenyezni csak nem ezekkel a járgányokkal.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

werkfilm
#86835
magyart eltörölhetnék már gusztustalan az a pálya hogy földúton kell oadmenni mint vmi traktoros parasztnak

#86834
Te nem erted... Mindenfele kiszivargott resz informaciokrol allitod, hogy azokkal bizonyitani lehete a Renault artatlansagat, mert szerinted, azok nem bizonyitanak semmit, es alapban feltetelezed, hogy csak azok leteznenek.. Az esemenyek alakulasa meg epp azt bizonyitja, hogy valami lehet meg, amirol mi nem tudunk...
A legujabb hirek szerint Alonso megussza... Mivel senki nem vallott ellene allitolag, es a megbeszeleseken se volt ott, ha igazak az eddig
kikerult informaciok, gyakorlatilag nem hozhato ossze az uggyel..

a.carkey
#86833
Jövõre:
1. 2010. március 14. Bahreini Nagydíj (Sakhir)
2. 2010. március 28. Ausztrál Nagydíj (Melbourne)
3. 2010. április 4. Maláj Nagydíj (Sepang)
4. 2010. április 25. Török Nagydíj (Isztambul)
5. 2010. május 9. Spanyol Nagydíj (Barcelona)
6. 2010. május 23. Monacói Nagydíj (Monte-Carlo)
7. 2010. június 6. Kanadai Nagydíj (Montreal)
8. 2010. június 27. Európa Nagydíj (Valencia)
9. 2010. július 11. Brit Nagydíj (Donington)
10. 2010. július 25. Német Nagydíj (Hockenheim)
11. 2010. augusztus 1. Magyar Nagydíj (Mogyoród)
12. 2010. augusztus 22. Belga Nagydíj (Spa-Francorchamps)
13. 2010. szeptember 5 . Olasz Nagydíj (Monza)
14. 2010. szeptember 19. Kínai Nagydíj (Sanghaj)
15. 2010. szeptember 26. Szingapúri Nagydíj (Szingapúr)
16. 2010. október 10. Japán Nagydíj (Szuzuka)
17. 2010. október 24. Brazil Nagydíj (Interlagos)
18. 2010. november 7. Abu-Dzabi (Yas Marina)

A medve nem játék.

a.carkey
#86832
Látom nem érted.

A medve nem játék.

Mersant
#86831
<#eljen>

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

mflex
#86830
Nesze semmi fogd meg jól! omg
Figyelj cimbora!
Engem nem érdekel, hogy mit ír Joó Gábor vagy kicsoda, viszont egy német RTL híradónak jobban hiszek, és érdekes mód ott is ugyanezeket mondják, amit ez a faszi "irkálgat", de nem fûzök hozzá véleményt, amíg ki nem derül a teljes igazság.
Gondolod, hogy bármilyen bizonyítékot találnál a neten, ami megdöntené bármelyik verziót ebben az esetben?
Na ne röhögtess már, remélem érted😊

What about the forests?

a.carkey
#86829
De mondom, nem én gyõzködök, értsd már meg te is! 😊 Leír valaki valamit, aztán azon lovagol a sajtó hetekig (Alonso szerzõdése, legújabban Kimi a Williamsnél (LOL), stb.). Én is azt mondom, hogy várjuk ki a végét, mert egyelõre szart sem tudunk, csak egyes újságírók találgatnak.

Mellesleg, nem lepõdnék meg, ha hétfõn semmi sem történne és elnapolnák, mint a McLaren ügyet.

A medve nem játék.

a.carkey
#86828
Nem én lovagolok a semmin, hanem Joó Gábor. Ez: "illetékesek kezében nagy valószínûséggel, jóval több információ és bizonyíték van, mint amilyennel Te itt napok óta vergõdsz" szint meg pont a NAGY SEMMI. De röhej, mert pont én nem akarok senki meggyõzni, hogy bûnös, mert NINCS amire hivatkozni tudnék. Nincs olyan e-mail váltás, mint Alonso és de la Rosa között a McLarennél volt és hetekkel a meghallgatás elõtt tudta mindenki, hogy loptak. Remélem érted!

A medve nem játék.

#86827
én csak linkeltem a hírt, ne akarj már meggyõzni..

már csak kettõt kell aludni és megtudjuk..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

mflex
#86826
Én nem értem, hogy kinek és mit akarsz bizonyítani!
Az illetékesek kezében nagy valószínûséggel, jóval több információ és bizonyíték van, mint amilyennel Te itt napok óta vergõdsz!
Kit akarsz ezekkel meggyõzni, pont Te írtad, hogy nem kellene annyit lovagolni rajta, de mindig Te állsz elõ a "bizonyítékaiddal".

Nem is értem, mi a szarért nem Te ülsz, az a buzeráns idióta mózli helyén...

What about the forests?

a.carkey
#86825
Itt a telemetria:


De azért gondolkodjatok el azon, hogy:
A. már egy éve tudott a FIA a dologról, de nem volt bizonyítéka - állítják egyesek.
B. a telemetria és a rádióbeszélgetések egy éve is a rendelkezésükre álltak

Akkor miért is lett fontos most ez a telemetria? Mert ha kisPiquet vallomása és az apja össze-vissza szövegelése alapján lett bizonyíték, azt a legegyszerûbb ügyvédbojtár is szétszedi, hogy ez nem más, mint egy elbocsájtott alkalmazott bosszúja volt munkaadója ellen.

Az Alonsos eset - nagyPiquet "finomítás" (LOL) korábbi "vallomásán" ("Tudott õ mindenrõl. Aki a tizenötödik helyrõl indul, az nem fog keveset tankolni az autójába, mert azzal legfeljebb három-négy autót tud megelõzni a rajtnál, aztán visszaesik oda, ahol elõtte volt. Az ilyen stratégiának semmi értelme.") - meg kb. úgy játszódhatott le, hogy mivel Alonso és Piquet jóban voltak, amikor kezdett eldurvulni a dolog, akkor Fernando rácsörgött Nelsinhora, hogy:
-Te Nelson! Mifaszt dumál az apád rólam? Mirõl tudtam én? Mibe keversz engem bele? Kirúgtak, ügyet csinálsz, jó! De mit szövegel az apád arról, hogy én is benne voltam? Eszednél vagy? Te is tudod, hogy nem így volt! Leszarom, hogy miként járatod le magad, de apád picsáját keverj bele engem is.
-Jó, jó, Fernandó! Ne haragudj. Apám túl heves volt, majd beszélek vele.

-Apaaa! Most hívott Fernando. Haragszik, hogy ártatlanul õt is belekevertük.
-Oké, kisfiam. Beszélek a sajtóval ...

"Mindössze annyit mondtam, hogy egy olyan intelligens versenyzõ, mint Alonso, miért nem vonta kétségbe a stratégia helyességét, amikor azt mondták neki, hogy a tizenötödik rajthelyrõl indulva a tizenkettedik körben kell kiállnia tankolni. Versenyzõként én biztos gyanakodtam volna, ezért nehezen tudom elhinni, hogy Fernando semmirõl sem tudott."

Mindegy. Piquetnek még van 4 másik fia, szóval valamelyik egyszer még akár F1-es versenyzõ is lehet. Hátha László Piquet lesz az ... .D

A medve nem játék.

a.carkey
#86824
Joó Gábor írta! Tutira így van. 😄

Az elborult elméjû Lauda kivételével tk. mindenki visszafogott. Amikor a McLaren botrány tök egyértelmû volt, Ecclestone pl. azonnal fenyegetõzött. Most valahogy nem feszít senkit keresztre azonnal ...

A medve nem játék.

a.carkey
#86823
"Renault-t nem emiatt fogják megbüntetni, hanem mert számítógép mutatja, csaltak."
Ez olyan Nyakós ...

A medve nem játék.

a.carkey
#86822
Persze, már mószerolják, hogy mit nem lenne szabad náluk. <#nyes><#smile>

A medve nem játék.

bardocz
#86821
Az néha nem mûködhet, hogy amikor lekezd forogni a kocsi, és fal a van közelben, tehát úgyis mindegy, akkor belelép a gázba, amitõl hirtelen fordul a kocsi, és esetleg így szembe a többiekkel, de megfogja?
Totti5
#86820
"Piquet nyomta a gázt" bár nem vagyok versenyzõ de persze hogy nyomta, hogy csak megforogojon ne pedig a falba álljon, ahogy a felvezetõben is elbénázta és egybõl a gázre lépett és 10 centrie sikerült neki a falat elkerülnie, szóval ez nem bizonyíték...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#86818
A telemetria szerint mégis megállapítható a szándékosság..

Igen, Joó Gábor tollából, örüljetek...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#86817
végre egy jó hír..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Totti5
#86816
Örülnék a helycseréknek!

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#86814
Üzleti titok megsértéséért. De nagyon sok változatom lenne. Az ügyvédeinek meg szerintem már van is.

#86813
Ha a kis Piquet megússza a vallomásért cserébe, akkor a FIA tettestárs lesz? A kis tetü érintett az ügyben nem kicsit. Õ a sértett önérzetû lassú sztárocska. Briatore nélkül soha nem került volna a F1-be. Nem volt bajnok az elõszobába. Na meg mivan, ha hazudik? Gondolom ezek után nincs az a sport, ahol szerzõdést kapna. Végül is labdaszedõ még lehet a teniszpályán. 😊

Black Ghost
#86812
Briatore? mér?
#86811
Szerintem lesz is. Bár ha beigazolódik, akkor a sportfogadás, TV társaságok, maga a pálya vezetése, Briatore és még nem tudom ki, büntetõ jogi pert fog indítaniellene. Azon se lepõdnék meg, ha hivatalból a rendõrség is beszálna a buliba.

Black Ghost
#86810
Már itt is írják úgyhogy lehet benne valami.

"...a kis Piquet megússza, mert az FIA sértetlenséget biztosít neki vallomásáért cserébe."

Ez milyen, FIA játssza az atyaúristent?
Ez a kölök mások életével játszott, jelentsék fel a csapatok és mindjárt lenne polgári per.
#86809
Én ugyan így gondolom, remélem a FIA is hasonlóan fog vélekedni. Ha kis Piquet továbra is versenyezhetne a Renault-nál akkor most balhé se lenne. Az öreg piquet-t sem csíptem sose, mert egy haszonlesõ lesipuskásnak tartottam. Igaz, hogy ahhoz ott kell lenni, de mások kárából nyert futamokat az esetek töbségében. Fiacskája remélem meg lesz fingatva, hogy egy életre megtanulja, hogy apuci sem mindenható.