FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://gaborszantai.co.uk/
Am meg Seat Leon Európakupa nyertese: Michelisz Norbert!
Szvsz a Brawn jobb lehetõség ebben a pillanatban.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://gaborszantai.co.uk/
Hamilton-nak az jelentett kihívást hogy többet hozzon Button-n mint amire képes az adott feltételek közt.
Meg hát volt már erõs csapattársa, le se esett a dobogóról zavarában 😊)
De Kimi menjen a Brawn-hoz, az jó választás és Merga is,...de ahoz gondolom le kell engedni a fizuból.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://gaborszantai.co.uk/
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
SG HETI KVÍZ 1. SZEZON: BRONZÉREM :P SCHUMI A LEGNAGYOBB!!!! FORZA FERRARI!!!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
If Everything That Has A Beginning Must Has An End
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
De ennek ha jól hallottam az egyik ára az volt hogy 15 évig 20% jár Briatore-nak Piquet pénzébõl, mármint ahova a Briatore tolja be,...a másik ágat is levédte azzal hogy nem szerzõdhet el mittomén meddig (arról em olvastam pontosat).
Szal Briatore nem egy szárnyahullott angyal...korántsem.
...és szvsz az sem véletlen hogy ennyire gyorsan eltávolították, annak fényében hgoy más versenyeredményt is elkezdtek vizsgálni. Mivel így nem köteles beszélni...és lehet hogy ez a nagydíj ahol Piquet csinálta a balhét kisebb horderejû lenne.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
A legujabb hirek szerint Alonso megussza... Mivel senki nem vallott ellene allitolag, es a megbeszeleseken se volt ott, ha igazak az eddig
kikerult informaciok, gyakorlatilag nem hozhato ossze az uggyel..
1. 2010. március 14. Bahreini Nagydíj (Sakhir)
2. 2010. március 28. Ausztrál Nagydíj (Melbourne)
3. 2010. április 4. Maláj Nagydíj (Sepang)
4. 2010. április 25. Török Nagydíj (Isztambul)
5. 2010. május 9. Spanyol Nagydíj (Barcelona)
6. 2010. május 23. Monacói Nagydíj (Monte-Carlo)
7. 2010. június 6. Kanadai Nagydíj (Montreal)
8. 2010. június 27. Európa Nagydíj (Valencia)
9. 2010. július 11. Brit Nagydíj (Donington)
10. 2010. július 25. Német Nagydíj (Hockenheim)
11. 2010. augusztus 1. Magyar Nagydíj (Mogyoród)
12. 2010. augusztus 22. Belga Nagydíj (Spa-Francorchamps)
13. 2010. szeptember 5 . Olasz Nagydíj (Monza)
14. 2010. szeptember 19. Kínai Nagydíj (Sanghaj)
15. 2010. szeptember 26. Szingapúri Nagydíj (Szingapúr)
16. 2010. október 10. Japán Nagydíj (Szuzuka)
17. 2010. október 24. Brazil Nagydíj (Interlagos)
18. 2010. november 7. Abu-Dzabi (Yas Marina)
A medve nem játék.
A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.
Figyelj cimbora!
Engem nem érdekel, hogy mit ír Joó Gábor vagy kicsoda, viszont egy német RTL híradónak jobban hiszek, és érdekes mód ott is ugyanezeket mondják, amit ez a faszi "irkálgat", de nem fûzök hozzá véleményt, amíg ki nem derül a teljes igazság.
Gondolod, hogy bármilyen bizonyítékot találnál a neten, ami megdöntené bármelyik verziót ebben az esetben?
Na ne röhögtess már, remélem érted😊
What about the forests?
Mellesleg, nem lepõdnék meg, ha hétfõn semmi sem történne és elnapolnák, mint a McLaren ügyet.
A medve nem játék.
A medve nem játék.
már csak kettõt kell aludni és megtudjuk..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Az illetékesek kezében nagy valószínûséggel, jóval több információ és bizonyíték van, mint amilyennel Te itt napok óta vergõdsz!
Kit akarsz ezekkel meggyõzni, pont Te írtad, hogy nem kellene annyit lovagolni rajta, de mindig Te állsz elõ a "bizonyítékaiddal".
Nem is értem, mi a szarért nem Te ülsz, az a buzeráns idióta mózli helyén...
What about the forests?
De azért gondolkodjatok el azon, hogy:
A. már egy éve tudott a FIA a dologról, de nem volt bizonyítéka - állítják egyesek.
B. a telemetria és a rádióbeszélgetések egy éve is a rendelkezésükre álltak
Akkor miért is lett fontos most ez a telemetria? Mert ha kisPiquet vallomása és az apja össze-vissza szövegelése alapján lett bizonyíték, azt a legegyszerûbb ügyvédbojtár is szétszedi, hogy ez nem más, mint egy elbocsájtott alkalmazott bosszúja volt munkaadója ellen.
Az Alonsos eset - nagyPiquet "finomítás" (LOL) korábbi "vallomásán" ("Tudott õ mindenrõl. Aki a tizenötödik helyrõl indul, az nem fog keveset tankolni az autójába, mert azzal legfeljebb három-négy autót tud megelõzni a rajtnál, aztán visszaesik oda, ahol elõtte volt. Az ilyen stratégiának semmi értelme.") - meg kb. úgy játszódhatott le, hogy mivel Alonso és Piquet jóban voltak, amikor kezdett eldurvulni a dolog, akkor Fernando rácsörgött Nelsinhora, hogy:
-Te Nelson! Mifaszt dumál az apád rólam? Mirõl tudtam én? Mibe keversz engem bele? Kirúgtak, ügyet csinálsz, jó! De mit szövegel az apád arról, hogy én is benne voltam? Eszednél vagy? Te is tudod, hogy nem így volt! Leszarom, hogy miként járatod le magad, de apád picsáját keverj bele engem is.
-Jó, jó, Fernandó! Ne haragudj. Apám túl heves volt, majd beszélek vele.
-Apaaa! Most hívott Fernando. Haragszik, hogy ártatlanul õt is belekevertük.
-Oké, kisfiam. Beszélek a sajtóval ...
"Mindössze annyit mondtam, hogy egy olyan intelligens versenyzõ, mint Alonso, miért nem vonta kétségbe a stratégia helyességét, amikor azt mondták neki, hogy a tizenötödik rajthelyrõl indulva a tizenkettedik körben kell kiállnia tankolni. Versenyzõként én biztos gyanakodtam volna, ezért nehezen tudom elhinni, hogy Fernando semmirõl sem tudott."
Mindegy. Piquetnek még van 4 másik fia, szóval valamelyik egyszer még akár F1-es versenyzõ is lehet. Hátha László Piquet lesz az ... .D
A medve nem játék.
Az elborult elméjû Lauda kivételével tk. mindenki visszafogott. Amikor a McLaren botrány tök egyértelmû volt, Ecclestone pl. azonnal fenyegetõzött. Most valahogy nem feszít senkit keresztre azonnal ...
A medve nem játék.
Ez olyan Nyakós ...
A medve nem játék.
A medve nem játék.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
"...a kis Piquet megússza, mert az FIA sértetlenséget biztosít neki vallomásáért cserébe."
Ez milyen, FIA játssza az atyaúristent?
Ez a kölök mások életével játszott, jelentsék fel a csapatok és mindjárt lenne polgári per.