181773
  • HuHam
    #174526
    A büntetések a nem szabályos visszatérés, tábla elkerülés miatt már tényleg röhej voltak. Főleg GrosJean többszörös lecsuszása és "rombolása" esetén. És ő nem, de Ricci kapott 5 mp-t ???? Valahogy nem látom a jövő évben az F1-ben. Perez, Hülkenberg messze előtte vannak mint versenyzők.
    A másik, aki szintén szánalmas produkciókat nyújt (idén és az utóbbi néhány éven) Vettel. Megint 0 pont, kiesés a Q2-ben ,,,,
    Előre sajnálom az Aston Martint. De Stroll (apa is meg Jr. is) könnyen lehet boldogok lesznek a végén - 4x VB-ot győztek le
  • mcmoha
    #174525
  • PLaci #174524


    Állítólag még 4 versenyhétvége, míg valamelyik pont lejár.
    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2020.09.27. 15:12:57
  • PLaci #174523
    Russel mért jött másodjára a boxba? :O
    Ennyire elfékezte volna a gumit?
  • PLaci #174522
    Hamilton kapott 2x (!!!) 5 másodpercet.
  • mcmoha
    #174521
    Latifi is, mert váltót cseréltek mind a kettőjüknél.
  • RatBaG #174520
    https://streamable.com/ll90m0
  • PLaci #174519
    Durva baleset volt az F2 -ben... A legfontosabb: Mindkét pilóta megúszta, saját lábukon szálltak ki.

    A látottak alapján a véleményem szerint a 4. kanyarban nem a legszerencsésebb az, hogy a Tecpro fal minden rétege az útiránnyal teljesen párhuzamos...

    Képek:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!











    Mint mondtam, a pilótáknak nem esett baja. Az egyik autó pár perccel később kigyulladt.









    Teljes galléria az imgur -on.
  • PLaci #174518
    Albon állítólag kapott egy 5 rajthelyes büntetést.... :O
  • mcmoha
    #174517
    Vettel takarít.

  • Stockbauer33 #174516
    Már irniakartam h miért ilyen fos a RB erre Max összekapta magát.Rajtután remélem megelőzi Ham-t és dobogó 1
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2020.09.26. 15:14:20
  • mcmoha
    #174515
  • Ingy2
    #174514
  • mcmoha
    #174513
  • mcmoha
    #174512
  • sure
    #174511
    Robert Kubica a Nordschleifén.
  • RatBaG #174510
  • Stockbauer33 #174509
  • Alexease
    #174508


  • RatBaG #174507
  • AnuluWork #174506
  • AnuluWork #174505
    Imádom ezt a hangot! :)



  • adam46
    #174504
    Srácok, lehet dumálni Hamiltonról is, de csak kulturáltan plíz.
  • Stockbauer33 #174503
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha szezonvégén meglesz a vb cím mennek páran a lélegeztető gépre :D nemkell covid.


    HA JÖVŐRE MEGNYERI AKKOR CUCLIRA VÁGJA MAGÁT JÓ PÁR EFEGYRAJONGÓ.Mert ugye tuggyuk a Hami miatt nézik a futamokat nem a kviját meg a kimi miatt :DDD
  • b-type
    #174495
    Valszeg nem egy zenét kedvelünk, én max azokat röhögtem ki akik sablonszerűen öltözködtek, Hamilton csak jelenthet egy Neil Young-hoz, Ozzy-hoz, Tommy Lee-hez, hogy az oi és punk arcokat ne is említsem, western csizma narancssárga rövidgatyával :)))
    szal ha én valamit utáltam az mindig a kispolgárok uniformizálási vágya volt mások felé....éljen már mindenki úgy ahogy akar, 'sztán ha fehér lepedőbe akar öltözni akkor hajrá.
  • ShaiHulud
    #174493
    ne irigykedj, hanem nosza csinalj te is majmot magadbol! egy szines poloval meg nincs semmi gond. rengeteget latok, nekem is van es hordom is, persze nem szivarvanyszinut :D
  • lac coo
    #174492
    Irigylem azokat az embereket akik mernek elszállni ! Mi még egy színes polót is alig merünk felvenni mert jajj, mit szólnak majd... :D
  • HuHam
    #174491
    " .. Nagyobb volt a füstje mint a lángja .." Ezt láttam valahol mint kommentárt a Mugellói második rajt és Hamilton füstölgő fékjeivel kapcsolatban. Nekem is furcsa volt, méghozzá hogy az összes füstölt szépen, de aztán arra gondoltam, hogy ez talán szándékos volt. Felmelegíteni a gumikat (és a fékeknek sem árt) alaposan a rajtra és első kanyarra. Talán mérges is volt magára az elrontott rajtra. És igen, a hiba helyre lett hozva - vissza az élre.
    Megvan a feladat a magyar F1 TV-eseknek mit kérdezzenek tőle ha egyszer be is engedik őket a versenyzők közé.
  • IXEMGabeo
    #174490
    dehogynem akkor is nagy pofaja volt:D az apjaval egyutt
  • sure
    #174489
    Nem mindenki tudja azt a felfoghatatlan gazdagságot és luxust ép ésszel megúszni, ami egy top F1-pilóta státusszal jár.
  • sure
    #174488
    Nyilván, aki nyilvánosan bohócot csinál magából, annak viselnie is kell a következményeit, de mondjuk szerintem ha meglátja ezt a képet, ő is csak felröhög. Egész más lenne a "poén", ha a kép bal oldalán egy majom vagy egy neandervölgyi állna
  • ShaiHulud
    #174487
    ez jogos ja. mclarenes eveiben nem volt igy elszallva.

    De, akkor ez ismet ra nezve gaz. vettel sem szallt el a 4 cim kozben, meg az altalam igen csak utalt schumi sem, sot talan semelyik masik bajnok sem.
  • sure
    #174486
    Ha csak 90%-on teljesítene, nem dominálná így a mezőnyt évek óta, ufókocsival sem, és így nem is lenne ekkora arca, nem lenne most miről beszélni :)
    Utoljára szerkesztette: sure, 2020.09.17. 22:23:13
  • ShaiHulud
    #174485
    Igen, ahogy akar. Es ugyanigy szembesithetik a bohoc mivoltaval masok ot, ahogy akarjak...lasd Kimi. Ha csak 90%on teljesitene akkor, nem engedned meg neki hogy bohocot csinalhasson magabol?
  • sure
    #174484
    Nekem nem a kedvencem Hamilton (és nem a bőrszíne miatt), de úgy csinál bohócot magából "civilben", ahogy akar, amíg egy F1 versenyhétvégén 100% profizmussal és kommunikációval teszi oda magát. Ez a legutóbbi pódiumon viselt pólója mondjuk kicsit rezegteti a lécet, de valószínűleg a póló által kitakart szponzorok is szóltak pár szót annak érdekében, hogy ilyen se neki, se más pilótának ne jusson eszébe a jövőben.
  • b-type
    #174483
    :)) vagy csak más tetszik nekik mint neked...
  • ShaiHulud
    #174482
    ha neked ez stilus ahogy azon a kepen kinez...persze hogy veszik, mert a fanatikus rajongok butak mint a segg.
  • b-type
    #174481
    na ezen lehetne vitázni :))
    sokan a színeket nem merik vegyíteni, vannak a klasszikusok azt szevasz...esetleg legyen márkás, akkor az sem baj ha kicsit meghökkentő, majd eladja a felírat ha jól látható helyen van. :)
    ..rózsaszín egy versenyautó... jaj az milyen már... :D
    Nem gondolnám hogy túl kellene erőltetnie bármit is, ez a pali hatással van a világra, ott egy bazi autógyár mögötte, akit/amit nem mellesleg nem zavar az öltözködése, kiállnak mellette,..sőt Hamilton kérésére azon dolgoznak hogy ne legyen állati eredetű bőr az autókban. Meghatározó alakjává vált egy sportágnak, és közvetlenül elér 20 millió embert akik olvassák és követik.
    Ezek egy jó része veszi a cuccait is saját márkanév alatt.
    ..olyan nagyon nem kell neki erőlködnie semmin....a legprofibb szakemberek csoportja fésülhetné a posztjait, képeit, megnyilvánulásait, hogy ne legyenek olyan botlások mint amikor beleállt Helmut Marko-ba. De nem teszi...mert neki ez így jó. Még azt is megteheti hogy a szuperautóit ne használja hogy szakadjon rá :))))
    Kritizálni könnyű...de szükség van mindenkire! :)
  • ShaiHulud
    #174480
    pff... lenyeg hogy a kedvenced alapbol ilyen "stilusos". biztos divatot akar teremteni, de ezt is tulerolteti mint mindent amibe belefog (kiveve a vezetest mert abban tenyleg jo)
  • b-type
    #174479
    Még mindig szívesebben védek versenyzőt, mintsem támadjam bármelyiket... tőlem még olyat nem olvastál hogy én így beszélnék bármelyikről is.mint ahogy itt Hamilton-ról szokás.