181775
  • HuHam
    #174648
    Jó verseny lesz, ha csak .. megint nem jön a rengeteg SC, újraindítás (ami maga jó esély a következőre) .
  • AnuluWork #174647
    Igen. És amikor Russell kapcsán lihegnek, hogy húha, hogy behúzta. Bakker, egy Merci motor van az autóban. Jól is nézne ki, ha a Q2be nem jutna fel minden alkalommal, és nem jut! Latifi meg ott bénázik, ahol a Ferka motorosok úgy, hogy egy Merci van az autóban. A Ferrari, mint motor idén egy trágya. Jövőre? Passz. Az biztos, hogy annyira nem szar a Ferrari, ahol állnak, mégis, csak Leclerc az aki valamit el is tud vele érni. Vettel felejtett el vezetni? Raikkonen? Akkor hogy a csudába szar minden Ferrari motoros autó, kivétel Leclerc? És az Alfa még GYORSULT IS IDÉN! No nem a motor miatt! Szóval igen, ennyit számít, és nekem mondhat bármi bármit, olyan technikai fölényben vannak a DAS és a motor révén, hogy csoda, hogy csak ennyi a különbség! Versenyen még több lesz.
  • mcmoha
    #174646
  • nearo
    #174645
    Mercik közepes gumin verik bucira a mezőnyt, jólvan...
    Lec P4, Vet P15, vicc
  • mcmoha
    #174644
  • adam46
    #174643
    Látom tényleg nagyon rossz az a Merci, ahogy a rinyagép állította. :D
  • mcmoha
    #174642
  • mcmoha
    #174641
  • mcmoha
    #174640
  • mcmoha
    #174639
    Mindkét pilóta távozik a Haas F1-es csapatától, Schumacher fia érkezhet
  • mcmoha
    #174638
  • RatBaG #174637
  • sure
    #174636
    Ehhehe, most akartam én is linkelni , minden másodperce epic.

    Igen, és nem csak utasként... Kimi könyökölős stílusban, és tényleg nem is kente neki, biztos Playstatiönről ismeri ilyen jól a pályát :D
  • AnuluWork #174635
    hehe! :)

    Én érzem csak úgy, hogy Gio be van szarva? :D


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.10.16. 19:41:42
  • RatBaG #174634
  • maffioso
    #174633
    Azt nem tagadom, de az egy komplex folyamat, ami egy pilóta sorsáról szóló döntéshez vezet. Mindkét fél részéről. Mentek tönkre világbajnokok a McLaren-nél is, Williamsnél is, Benettonnál is.
  • IXEMGabeo
    #174632
    nem vilagbajnokok kozul Alesi karrierje is tonkrement naluk, igaz a technikahoz merten nem teljesitett rosszul a francia, ahogy Bergernek is inkabb jot tett a Ferraris let...

    valoban a vilagbajnokokkal mindig kiszurtak
  • maffioso
    #174631
    Mansel, Prost, Alonso, Raikkönen és Schumacher volt felsorolva.
  • mcmoha
    #174630
    Te szoktál tájékozódni is egy témában mielőtt véleményt alkotsz vagy csak leírod ami szerinted történt?
  • sure
    #174629
    A tavalyi és idei teljeshitményét elnézve ezen nem kéne ennyire meglepődve lennie...
  • PLaci #174628
    Nem tárgyaltak idén Vettel -el a hosszabbításról. Egyáltalán.
  • maffioso
    #174627
    Akkor reggel valaki felkelt és elfingotta magát, hogy mostantól versenyzőt cserélünk? Te ezeket komolyan gondolod?
  • AnuluWork #174626
  • mcmoha
    #174625
    Nem is volt semmilyen tárgyalás.
  • maffioso
    #174624
    Milyen bunkón? Ott voltál a tárgyalásaikon? Ne feltételezzünk már valamit egy minden szempontból versenykörnyezetben olyan társaságokról, akikről fogalmunk sincs mi motiválja őket. Végletekig összetett problémáról van szó minden egyes versenyző esetében.
  • mcmoha
    #174623
    Mondjuk a Ferrarinál évtizedek óta bevett szokás, hogy világbajnokokat csábít magához aztán jól megszopatja őket. Mansel, Prost, Alonso elbukott a szar technika miatt, Schumahert is megszivatták, mert a pletyka szerint, még nem akart visszavonulni. Raikonent is kirugták, Kétszer is. Az, hogy most Vettellel ilyen bunkón viselkedtek már nem is meglepő.
    Utoljára szerkesztette: mcmoha, 2020.10.13. 19:33:02
  • sure
    #174622
    Én sem azt mondtam, hogy a pénz miatt sír, hanem a b@szás miatt :D
    Leclerc csatlakozásakor nagyon is neki fújt a szél, az, hogy az ifjú titán sokkal jobban teljesített ennek ellenére, megint hadd ne a Ferrari hibája legyen. SZerintem ha tehették volna, már idénre megszabadultak volna tőle.

    Nagyon szerettem volna látni, hogy egy "új Schumacher" válik belőle, de legalábbis hogy behúz legalább egy VB-t a Ferrarival, de sajnos pont akkorra törött meg benne valami, amikor kezdett versenyképes lenni a technika alatta. Ha jövőre sem tud valamit villantani, jobban teszi, ha visszavonul.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2020.10.13. 19:20:36
  • maffioso
    #174621
    Úgy érted, ha sunyi módon viselkedek a csapattársammal és van is már a számlámon ezügyben? Inkább messzire mennék és elásnám magam.
  • IXEMGabeo
    #174620
    nem hiszem a penz miatt sir, de, ha meginog a helyed es a bizalom irantad es sunyi modon nem szembol szemben akkor te is igy reagalnal a munkahelyeden penztol fuggetlenul...vannak itt moralis kerdesek nemcsak a penz:)
  • maffioso
    #174619
    Szerintem Hamilton többet keres, de egyetértek veled.
  • sure
    #174618
    Ennek az eshetőségnek én is drukkolok, ettől függetlenül hadd ne ejtsek könnyeket érte, hogy a csúnya, gonosz, toxikus Ferrari felemésztette - ha jól emlékszem, minden idők legnagyobb F1 gázsiját - tán 40 millió eurót - kapta, erre mondják azt, hogy aki qrvának áll, ne sírjon, ha b@sszák.
  • IXEMGabeo
    #174617
    Vettelt nem irnam le..moralisan szerintem a Ferrari tonkretette ot...emlekezzetek csak Alonso milyen korulmenyek kozt tavozott

    remelem megtalalja onmagat az uj csapatanal ahogyan Ricciardo, Sainz is
  • HuHam
    #174616
    Raikkönen nekiment Russelnek mint egy kétbalkezes, és elrontotta a versenyét. A 10 mp jogos volt. Nem mondtam hogy Giovinazzi jobb, csak hogy motiváltabb.
    Vettel meg ... szánalom. A legizgalmasabb pillanat Leclerc elég erőltetett Vettel előzése volt, már láttam még 2 kiesőt, és szidalom esőt a főnöktöl.
    Utoljára szerkesztette: HuHam, 2020.10.11. 18:10:00
  • PLaci #174615
    Räikkönen kapott +10 másodpercet. Giovinazzi hozzá képest fakezű, például Spa -ban is a semmiért eldobta a versenyét.
  • HuHam
    #174614
    Még egy ilyen produkció, és Albon kikerül a RB-ból, vsz. nem rögtön, hanem jövőre. Jelölt meg akad: Perez, Hülkenberg, akár Gasly .
    Sajnálom, mert rendes fickó, de idén nemigen megy neki.
    Raikkönen meg ... inkább maradjon otthon mint a végefelén kullogni. Giovinazzi láthatóan sokkal motiváltabb, főleg amikor rezeg alatta ...
  • HuHam
    #174613
    Ami igazán hab volna a Honda tortára: Verstappen kemény harc után az élre tör, és vezet egész az utolsó előtti körig. Amikor is jön az ismert "I loosing power" üzenet. Aztán meg jóval több beep ... És le is lépne már 2021-re, ha volna hová ...
    A kanadai milliárdos a hibás mindenért. Vettel helyett Perez is jobb lett volna, Verstappen meg jackpot.
  • sure
    #174612
    ...mert ph-val írták az Alfát?
  • pr3cious
    #174611

  • sure
    #174610
    Asszem ezt a múltkor a brit GP-nél elmagyarázták, de már nem emléxem LOL...

    Én drukkolok Hulk-nak, hogy holnap behozza legalább pontszerzőnek a gépet.

    Az ifjú Schumi debütálásának elmaradását jobban sajnálom.

    Leclerc megint ügyes volt, a Ferrari javuló formájának örülök, Vettel megint a béka segge alatt sincs.

    A Red Bull meg remélem, megszorongatja a Merci tökét, VER-HAM-GAS-BOT a tippem a befutóra holnapra ;)
  • repvez
    #174609
    Mondjuk ez az eset is azért feltesz pár kérdést, hogy miért van valójában tartalék versenyzője egy csapatnak, ha nincs az idei autóhoz ulése és nem engedig vezetni élőben sem, sőt általában a tartalék versenyző a szimulátorban szokta tesztelni a kocsit, akkor gondolom van róla fogalma, hogy mi hogyan müködik és milyen a pályán.

    Ehelyett inkább beugrastanak valaki külsőst.

    Valdoorn helyében azért lenne pár kérdésem avezetőséghez , hogy akkor ö valójában miért is van ott?