FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Totti5
#94554
Akkor az F1nél sem számít mert pl ott volt a Champ Car ami jobb volt. Nem mintha a DTM jobb lenne mint a WTCC, mert dögunalmas szokott lenni mint álltalában az F1. 50 akárhány körön át megy a harc és ugyan úgy szét szoktak szakadni és elkocsikázni. VB az VB, egy nemzeti bajnokság meg nemzet bajnokság, még ha a DTM kikacsingat európában 1-2 verseny erejéig is.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Legend Killer
#94553
jó, roger that, sir.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Firerock
#94552
az azért télleg kezd vicces lenni amit csinálsz,nézz el a fikázó hszek mellett...nem kell minden hoszzáslás után védeni a kedvenced...értjük mi a rajongásod de azér nem kéne vaknak lenni. És én ezzel nem szeretnélek megbántani

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bardocz
#94551
DTM sokszor még a WTCC-nél is unalmasabb. Ha elit versenyzés kell, akkor BTCC.
Ulvar
#94550
meg V8 Supercars-ba. DTM az szín játék. Nem versenyzés, már évek óta. Akár csak a WTCC.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#94549
A cimke nem szamit.. Europai stilusu turakocsiban az a kiralykategoria.. Legmagasabb szintu technika, es pilotak... Oda kene neki bekerulni meg..

Totti5
#94548
A DTM nem világbajnokásg, a WTCC az.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#94547
A DTM-be kene, az a csucs...

Totti5
#94546
Miért? Õ a túraautó elitjében versenyez és erre lett kinevelve, nem pedig együlésesre. Tökéletes helyen van.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Máté94
#94545
Õ kellene F1-be!<#worship>
Ulvar
#94544
HAJRÁ NORBIIII!!!!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

desigo
#94543
Legend Killer
#94542
ok, kösz.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

TommyC
#94541
buemi crash volt gif-ben ...

dixitque deus fiat lux

Legend Killer
#94540
nemhozzabe.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

TommyC
#94539

dixitque deus fiat lux

szabii98
#94538
😄

I met God. She's black

Legend Killer
#94537
emlékeztek még? 😄 kínai verseny végére? 😄 akkor vettem fel a degukat, aludtak. a végét úgy értsétek, hogy mikor már leintették a versenyt.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

desigo
#94536
Button szépen,kényelmesen elgurigázik xD
Legend Killer
#94535
<#rolleyes>, most mondtam, hogy ne foglalkozzatok ezzel a témával, erre jön egy ikszedik és mégis.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#94534
xDDD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Mersant
#94533
csatlakozom...

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Totti5
#94532
De szar. Nem kell védeni. Õ aki 7 címet nyert nem teheti meg azt hogy ilyen gyenge teljesítményt nyújtson látványosan mert szétszedik. Eltelt pár futam és nem láttunk elõrelépést, az utolsó futamon meg boldog boldogtalan otthagyta elég látványosan, miközben Rosberg stabilan sokkal jobban megy. Remélem Sumi megtalálja a gyenge pontját, de nem kell vele úgy bánni mint aki nyúbí, meg amúgy is vannak újoncok a mezõnyben akiknek tized annyi tapasztalatuk sincs mint Suminak, ahogy voltak az elmúlt években is. Sokat kell javulnia, amire képes lehet, és képes is lesz.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#94531
Arányaiban:
Hamilton
Alonso
Hülkenberg
Kubica
Vettel
Sutil
Massa
Barichello
Schumacher
Legend Killer
#94530
ja, jó. akkor meg várjunk békében 😛. tehát ne legyen vita.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#94529
enis epp most gondotlam belinkelem, de aztan elovlastam es rajottem nem szol ez semmirol.

nincs sajnso most semmi erdemes hir forma 1 vilagabol. szoval ezvan, majd jovoheten.

#94528

http://gaborszantai.co.uk/

Legend Killer
#94527
😄.

tessék, de ezzel megin engem fognak fikázni. vagy volt már ez a hír?

Schumacher nagyot lépne elõre a spanyol nagydíjon.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#94526
15 hsz bõl semmi..

tényleg rátok férne basszus.. mármint titeket dughatna már meg valami bantu szabadságharcos...

F1 et pliz

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#94525

http://gaborszantai.co.uk/

Legend Killer
#94524
😄DDDDDDDDDDDDDDDDD.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#94523
rad ferne mar egy dugas.

Legend Killer
#94522
szánalmasak vagytok.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Jacek
#94521
Nalatok ugatni szoktak? nalunk csak a kutya szokott! Kicsi Maugli menj vissza az erdobe...

Legend Killer
#94520
nem rágok be és nem14 év 😄. ja, mert nem lehet enyém minden második hsz? a topik arra való, hogy írjanak bele.

ugass te is nyugodtan.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Jacek
#94519
Nem tudom honnan keveredtel ide , de engem igenis zavar hogy bejovok ide es minden masodik poszt a tied! Persze szived joga, de ne kussoltass itt senkit szerintem az egesz kb 14 eveddel.... nem kell beragni..

Legend Killer
#94518
nagyon vicces. én inkább ezt rólatok mondhatnám el, ha nem veszitek észre, min vitázunk.

alig tudsz vmit és itt minõsítesz. gratulálok. de javaslom, hagyjuk abba, mert ez F1 topik és nem az, hogy Legend Killer mit csinál, vagy mit nem. nem érdekel a hülyeségetek.

inkább várom tovább a köv versenyt 😛.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#94517
akkor ezekszerint nem sokat szoktal tukorbe nezni...

Legend Killer
#94516
egyszerûen olyannak képzelem magam, akit idegesít, ha valakik ostobán viselkednek és képtelenek felfogni.

...

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#94515
mar elnezest milyen alapon utod meg ezt a hangnemet? kinek kepzeled te magad?

nezz vissza korabbi postjaidra, amikor neked nem tetszett valami, akkor jottel azzal, hogy mindenki hagyja mar abba. most meg masoknak nem tetszik az amit te csinalsz, szot mernek emelni ellened, erre ilyen alpari stilust nyomatsz. szanalmas vagy.

Legend Killer
#94514
annyira idegesítõek tudnak lenni egyesek a szánalmas hülyeségükkel és közben másra verik a port feleslegesen, amikor magukat nem is veszik észre.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

Legend Killer
#94513
kuss, ha nem tetszik, nem nézed baszki. kurvára nem érdekel a hülyeségetek, persze én vagyok az unalmas, amikor ti fikázzátok fel-alá és a többieket.
szánalmas. igazán megmaradhatnátok nyugton.

ha nem tetszik, nem jössz ide.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

a.carkey
#94512

A medve nem játék.

#94511
Ha igy gondolkodnanak, akkor egy orosz es egy kinai pilotajuk lenne, mert garantalom, hogy abban a ket orszagban van a legtobb Ferrari😊
Esetleg meg egy arab srac johetne szoba...

http://gaborszantai.co.uk/

Ulvar
#94510
sztem nem. De helyette másik brazilt raknak, ha csak az Olaszok nem úgy döntenek hogy lengyelország lesz a fõ piaca a Ferrari autók eladásának 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#94509
tenyleg unalmas a schumacher iranti ujjongasod rendszeres kimutatasa. kb annyira zavaro mar, mitn ahogy teged szokott zavarni hogy masok veszekednek itt. megertettuk, tudjuk hogy imadod schumachert es akkor is vedened ha a lotusban kullogna hatul. az meg hogy ki miert utalja vagy szereti, legyen az o dolga.

Legend Killer
#94508
elolvastam, te vakerálsz hülyeségrõl.

ennyi.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

TommyC
#94507
nem értjük egymást, pedig én leírtam mire gondolok.
de nem offolok tovább,
ha érdekel olvasd el még egyszer amit mondtam, mert információ van benne számodra ...

dixitque deus fiat lux

allock
#94506
massa marad a ferkánál szerintetek? 😊

#hhwnd

Legend Killer
#94505
ja, örülök, ha megnézted 😄. az jó poén 😄D.

én meg azért hangoztatom, mert sokan utálják itt feleslegesen.

aztán én maradjak csendben? francokat, inkább õk 😛.

persze, hogy nem érdekel a média, de egyszerûen nem lehet elmenni mellettük, mikor ilyen képtelen ötletekkel állnak elõ sokszor. ez nem ellentmondás. ha meg nem tetszik, hogy általában velem találkozol a topikban, csukd be a szemed 😄.

aztán ennyi. vagy ugord át a hsz-t, amit írok.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!