FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Norbi1990
#94704
Ezt a 30k-t a Qualyra raktad vagy a versenyre?
#94703
Csak meglett az a fogadás az utsó pillanatban 😄

Máté94
#94702
Na akkor vége is van. Már csak a 3. helyért versenyzünk...........<#gunyos1>
Máté94
#94701
Hát majdnem kocc volt.....
#94700
Alonsonak most mar tenyleg ideje lenne komolyabban a falra kenodnie...

http://gaborszantai.co.uk/

Máté94
#94699
Jó az😄
#94698
DLR 6.? wtf?😊

http://gaborszantai.co.uk/

miilann04
#94697
#94692-re.

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

miilann04
#94696

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

#94695
Köszi, nem tudtam hogy a Mercinek nem a kormányon van😊

Norbi1990
#94694
Szerintem ezt a F csatornát vagy a fékeket.
Totti5
#94693
Azt amit a pilóták fele, ha oda van elhelyezve a kar... fékerõ elosztást.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#94692
Szerintetek Schumi mit állítgat balkezével mindig ott a kormány mellett?

Totti5
#94691
Majd kiderül 4 futam múlva hogy Sumaher tud Rosbergel menni vagy elõtte, tud e dobogóért harcolni, vagy nem. Felesleges 3 edzés után össze vissza beszélni, persze lehet örülni hogy Sumi jobb, de hogy mennyivel és tényleg sikerült neki elõrelépéseket tennie az másfél óra múlva kiderül.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

a.carkey
#94690
Átjöttünk Európába. Ennyi a nagy mágia.

A medve nem játék.

Jacek
#94689
szerintem meg azok a vicces gyerekek akik az elmult 4 verseny alatt szarra fikaztak egy 7x vb akit nem szeretek de becsulom amit elert...

Banano
#94688
Te is gec* okos vagy...ugyan azt tudom tanácsolni mint a haverodnak,tedd meg Rosberget fél millával, hozna több mint 1milliót és akkor lenyugszol legalább...meg hát amúgy is szinte 99.9% hogy Rosberg jobb helyen végez..hát eddig is úgy volt,ajándék az a 2.3-as szorzó öregem.

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Firerock
#94687
annyira idegesít már ez a sok kis gyerekes Scumacher fan,teljesen elvakultak és picit sem értenek a dologhoz😊
vicces
és még pénzt is tesznek a valótlanra😊

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#94686

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Norbi1990
#94685
Majd meglátjuk, a qualyn 😄
Nem vagyok jós, de az elõzõ versenyeken mindig Rosberg volt a jobb.
#94684
3. szabadedzés :

http://kep.ivpicture.hu/348945.N.jpg

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#94683
SVettel remelem ezt most mar behuzza - Hamiltonnal es Buttonnal a dobogon...

Vagy Rosberg-gel, jo szokas szerint😊
nagyobb sniper a nemet-finn, mint Alonso...

http://gaborszantai.co.uk/

Banano
#94682
Igen valószínû...ha annyira biztos vagy benne akkor tedd már meg légyszi Rosberget, 2.3-as szorzó van rá ,mondjuk úgy félmillával.Hiszen te tudod már a végeredményt...

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Norbi1990
#94681
Hát ha 30k-t fogadtál h Schumi elõrébb lesz mint Rosberg akkor azt már nem nagyon fogod látni 😄
Banano
#94680
Schumi még mindig rosberg elõtt van.<#eljen><#eljen><#eljen>
Gyere a papihoz 30k.<#eljen><#idiota>

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Ulvar
#94679
Nézem a közvetítést, és basszus végre versenypályát látok. Nem tudom ki mit gondol, de ahogy Európába érünk mindig sokkal jobban tetszenek a pályák. Ez a vonalvezetés szinte tökéletes volt a 2006os módosítás elõtt. A hátsó sikán nem kellett volna.

Hoopppp közben Sutil died...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Totti5
#94678
11:25 - Petrov aggódva tanulmányozza az összetört Renault-t, amit épp most tettek fel a trélerre. Hát, a szerelõknek lesz dolguk, ha az idõmérõig össze akarják rakni. A csapatnál közben tanulmányozzák a telemetriát, hátha mûszaki problémáról volt szó, de a lassításból úgy tûnik, Petrov is a rázókövön próbált fékezni. Éjszaka esett az esõ, és a víz megállt a kerékvetõ bordái között, valószínûleg ezért csúszik a szokásosnál jobban. Kobayashi Saubere hatalmas vízpermetet vert fel, amikor elkezdett farolni a rázókövön.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Minstrel
#94677
valami szöttyön csúsztak meg ami a kerékvetõn volt

http://topgearhungary.blogspot.com/

M@TriX
#94676
jah, szegény, jól beakadt neki valami, pedig kíváncsi lennék a srácra mert szerintem van benne valami, de majdnem mindig összejön neki...

Koba szépet driftelt 😊

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Ulvar
#94675
Petrov.... hát te se fogsz ma qualyzni...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

cement
#94674

respect to the man in the ice cream van

TommyC
#94673
köszi pajti (:

dixitque deus fiat lux

TommyC
#94672
azt hiszem ITT az megy

dixitque deus fiat lux

#94671
Itt találsz néhányat !

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

TommyC
#94670
nem tudtok stream-et a P3-hoz? ... <#rolleyes>

dixitque deus fiat lux

Norbi1990
#94669
Jah tényleg. Félre olvastam XD
#94668
o is ezt mondta😊

Norbi1990
#94667
Ehhez nem kell megnézni az adatlapját. a hozzászólásaiból lehet látni.
Totti5
#94666
Telitalálat ez a kép.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#94665
nálam jobban nem rühelled hidd el, de ilyet akkor se lécci...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#94664
<#lama>

gameplusz
#94663
Nem is kellett megnézni az adatlapod, hogy rájöjjek: gyerek vagy. Majd ha felnõsz, másképp látod a dolgokat...

i7 2600K|ASUS P8P67 EVO|G.Skill Ripjaws 2x4GB 1600 CL7|GAiNWARD GTX 570|SAMSUNG F3 2TB|37PFL7605|E-MU 1212m v2|Harman-Kardon SoundSticks II|Corsair HX650W|CM 690 II Advanced|Alpenföhn Matterhorn

Ulvar
#94662
Hú bazdmeg de geci buta vaaaaagy.... ezt ennél szebben nem lehet megfogalmazni...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

shumika
#94661
Egy f1-es versenyzõnek se kivánnám ha nem lenne Alonso. Neki kívánom.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

#94660
ilyet viccbõl se...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

shumika
#94659
Schumacher holnap az elsõ lesz Hamilton második Button harmadik és sajnálatos hogy Fernando Alonso nem tudta bevenni az 5-ös kanyart és 247KM/h-val a falnak csapódott és szörnyethalt! 😄DDDDDD bár így lenne

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

ScarY MAN
#94658
várjuk ki a végét 😄

...

#94657
viszlat 30k

Keroz1n
#94656
Holnap Schumi Rosberg elõtt végez...1.67-es szorzót megtoldom 30k-val.

,,Mintha itt valaki az ördög salátáját szívta volna..\"

#94655
szétkereste az agyát a világ egyik leggazdagabb legismertebb embere könyörgöm...tele van házzal, vállakozással méghogy a pénzért azér nem minden arról szól...ha pedig elveri Rosberget akkor fogtok nézni nagyot😊 aki nem hisz benne nem szereti õt igazán...bár azt is elismerem h reálisnak kell lenni 41 éves kor után

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.