FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LeventeV
#94754
kosz a valaszt. csak nem voltam biztos abban ,hogy nem csak akkor mehetnek kulon kocsival ha az egyiken tesztelnek uj alkatreszeket es esetleg szabalyoznak azt, hogy 2-3 futamon belul vagy alkalmazzak minket kocsin, vagy marad akkor a regi. nem lepodtem volna meg, amilyen hulye szabalyokat kitalalnak mostanaba "izgalamasabb futam erdekeben" cimszo alatt.

amugy ma szo volt arrol, hogy schumi megverte rosberget. most nem vedeni akarom se vitatkozni rajongokkal es ellenrajongokkal de azert neki se lehet konnyu dolga, mert a 3 ev alatt amit kihagyott annyi valtozas tortent a forma1-be.
a mostani idenybe a kiscsapatok idegesitenek. jobb lett volna inkabb a 3. szamu pilota bevezetese, vagy mondtak volna azt, hogy itt egy palya, ha mentek rajta xx:xx.xx koridot akkor johettek, ha nem akkor meg fejlesszetek egy kicsit es jovore megprobalhatjatok ujra.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

#94753
ilyen szarok a red bullok!
elég szívás +1 másodperccel lassabbak a többiek!
#94752
Hosszitott tengelytav... <#papakacsint>
Amugy a Virgin, es a Williams is 2 kulonbozo verzioju kocsival megy a hetvegen..

bardocz
#94751
Nem, többször elõfordult már, hogy a két pilóta különbözõ kocsival ment, mivel csak az egyikhez készültek el az új alkatrészek.
LeventeV
#94750
lehet hulye kerdes, de kivancsisagbol megkerdezem.
van olyan szabaly a forma 1-be hogy csapaton belul a ket auto ugyanolyan kell legyen? gondolok itt arra, hogy ha schuminak jobban fekszik a szelesitett tengelytavu auto, rosbergnek meg nem, akkor nem csinalhatjak meg azt, hogy rosberg visszakapja a regebbi autot?

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Minstrel
#94749
azok a brit tudósok meg lehet, hogy a philip morris alkalmazottai voltak<#gonosz1>

http://topgearhungary.blogspot.com/

#94748
http://f1.blog.hu/2010/05/07/a_ferrari_beismerte_a_vonalkodvadat

Ez olyan vicces😄
Levetették a vonalkodot mer hogy allitolag cigi reklam... En soha nem tudtam mi ez a vonalkod, de allitolag tudat alatt ez a marlborot reklamozza.
Hat ez egy okorseg..nah de hala ennek a felhajtasnak most mar mindenki tudja hogy az egy cigeretta reklam..a ferrari meg tuti h tudatosan hagyott ott egy ures feher keretet ami igy sokkal feltunobb, es amirol az embernek tudatosan beugrik, hogy ott regen egy vonalkod volt, amirol immaron minenki tudja hogy egy cigeretta reklam😄
Hogy orulhet a szponzor😄
Ezek a britt tudosok...😄

Ulvar
#94747
Börni + Lauda combo breaker.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

desigo
#94746
Freedom88
#94745
akkora prolémát csináltok egy semmi ügybõl
Kínában mikor Hamiltont Vettel mellé engedték ki érdekes nem büntették meg a McLaren-t. Pedig veszélyes kiengedés volt és ott ténylegesen kint voltak más csapatok szerelõi a helyükön és akkor versenyeztek ott. Azzal persze semmi gond, mert Hamilton, de ha Alonso már büdösebb fingik a kelleténél akkor már rögtön kizárás meg akkor pénzbüntetés h na....

T.T.

Kit--Kat
#94744
Te meg fogd már fel, hogy a garázsból jött ki, nem a kerékcseréket végzõ beállóból...
Ott nincs nyalókás ember.. Leeresztik az autót és kigurulnak a GARÁZSBÓL.

Érted?

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#94743
a nyalókás ember feladata értsd már meg..

figyeli a 4 keréknél a légkulcsos ember karjelzését, aztán a forgalmat.

a pilóta csak a táblát nézi.

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Kit--Kat
#94742
"akkor nézd a sisakját, nem nézett..."

Ezt nem értem, itt mit akartál?

Pedig Alonso hibázott, nem figyelt..
Mondom a pilóták mindig kinéznek szabad-e az útjuk amikor a garászból hajtanak ki.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#94741
Pont nem láttam az esetet, de ugyan az vonatkozik arra is, miszerint a csapat ad neki zöld utat, és most ezekszerint nem figyeltek és Alo sem, mert pl koncentrált... ezerszer jönnek ki így a boxból és ebbõl nincs olyan sûrûn baj, most Alo nem figyelt, de nem is lett semmi baj. Kár errõl többet beszélni. Emberek hibáznak olykor.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

desigo
#94740
Ferrari boxban mindig elcsesznek valamit
most nem a tankolással hanem a kerékcserével meg hasonlókkal lesz gond...
#94739
A rovid tengelytavuval ugytunik Schumi szenvedett eddig, ebbol Rosberg huzott hasznot.. A hosszu tengelytavuval elso blikkre Rosberg szenved, ebbol meg Schumi profital.. Van olyan pletyka, hogy Monacora Rosberg visszakapja a rovid tengelytavu verziot...

#94738
Nem a verseny kozbeni tankolasi helyrol indult el Alo, ott a nyalokas lenne a hunyo, mert abban a helyzetben nemigen lat hatra.. Itt a garazsbol hajtott ki, azaz gyakorlatilag merolegesen indult el a box utcara, tehat volt lehetosege kicsit elnezni balra, jon-e valaki.. Nem sok a nyakvedo miatt, de meg se probalta.. Gaz, aztan kivagodott.. Rosberg meg megmentette mindkettojuk idomerojet a gyors reagalassal.. Mert, ha O meg mondjuk valamit tekerget epp a kormanyon, vagy feszkalodik, akkor pufff....

bakkerman
#94737
én is azon filóztam,hogy tudta megverni msc nicot...😮😮

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Freedom88
#94736
mit vártál? Sumi meg R.Brawn egy csapatban...jó, hogy Sumira építenek. Gondolom mondogatta, h ezt-ezt meg ezt javítsátok az autón Barcelonáig és megtették.

T.T.

desigo
#94735
Mercisek átépítették az autót,hogy Nico ne legyen gyorsabb vagy wtf?
M@TriX
#94734
akkor nézd a sisakját, nem nézett...

amúgy én Totti-val értek egyet, nem az õ hibája, de természetesen egy rosszaló tekintet megérdemel, mert kinézhetett volna, mint ahogy kikanyarodáskor illik, de ez azért nem belváros.

szóval szerintem nem õ hibázott, de õ akár korrigálhatta volna a hibát.

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

#94733
hat az most is van😛

Kit--Kat
#94732
Hiába véded, ez Alonso hibája volt. Számtalan garázsból kihajtást láttam és szinte mindig megnézik a pilóták, hogy szabad-e az útjuk.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#94731
Azért van ott a nyalókás ember hogy figyelje a forgalmat, semmi más dolga nincs. A pilóta csak azt nézi hogy mikor engedi õt el, neki semmi más dolga nincs, csak a lehetõ legjobban lereagálni és kilõni a géppel, ha a boxba egymásnak eresztik õket az a nyalókás hibája, csak is az övé vagyis a csapaté, nem pedig a pilótáé.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#94730
jolvan na... Fotexet mondok MKB Veszprem helyett is (legalabb az Epitokrol leszoktam...)

http://gaborszantai.co.uk/

N o N a m e
#94729
motorsportal.hu 😊
#94728
Ezt mondom en is, de az Alonso-fanok ezert engem maglyara vetnek formula.hu-n...😊

Hamiltonnak ketto van, nem?

http://gaborszantai.co.uk/

mcmoha
#94727
Szerintem nem halmozodnak.

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#94726
Kerdezd meg Hamiltont, mennyi rovot lehet gyujteni bantodas nelkul.. Amugy itt nem csak a csapat volt hibas.. Azert illene a pilotanak is korulnezni, nem csak kihajtani, mint a vakeger, mert Alo ezt csinalta sajna..

Jacek
#94725
ja szegenyek😊 regen meg volt par ezer valtas is a futam alatt😄

Kit--Kat
#94724
Elég régóta. 2008 Monaco rémlik?

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#94723
most ez lenyegtelen, en azt szeretnem tudni, ha valaki ezen informacio birtokaban van, hogy a figyelmeztetesek meddig halmozodhatnak es ha elertek egy limitet, akkor milyen kovetkezmenyekkel jarnak...

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#94722
1 tized nem a világ. Ha versenyen is megveri, akkor alakul valami. Most vagy Suminak jobban fekszik a pálya, vagy ezekkel az új fejlesztésekkel az õ irányába mentek el, ami Rosbergnek nem feltétlen fekszik most, vagy 1 tizeddel csak jobb volt ma nála. Majd ha a tabellán is megveri, akkor lehet róla beszélni, addig nincs mirõl, mert ez semmit sem számít. A Merci meg fejlesztések ide vagy oda, nem léptek elõre a kvali alapján, de versenyen lehet hogy jobbak lesznek.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

jaszy
#94721
nem a sofõr hibázott hanem a csapat! Pont ezért a csapatot büntetik és nem a pilótát............ennyi<#crazya>

Totti5
#94720
"Q3-ban nem a megfelelõ idõpontban adtak szabad jelzést Fernando Alonsónak a kerékcsere után"

Csapat hibája miatt mióta büntetik a versenyzõt? a pilótát lehet figyelmeztetni, a csapatot nem szokták, és nem is lenne értelme.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#94719
A versenybíróság 20 ezer dolláros pénzbüntetéssel sújtotta a Ferrari csapatát, miután a Spanyol Nagydíj idõmérõ edzésén, a Q3-ban nem a megfelelõ idõpontban adtak szabad jelzést Fernando Alonsónak a kerékcsere után, aki emiatt majdnem összeütközött a hátulról érkezõ Nico Rosberggel.

A Mercedes versenyzõje a baleset elkerülése érdekében fékezett és balra rántotta a kormányt, nem sokkal késõbb pedig a csapatrádióban tette szóvá az esetet.

A versenybíróság természetesen megvizsgálta a történteket és úgy határozott, hogy pénzbüntetést szab ki a csapatra veszélyeztetés miatt.


formula.hu




Hlp!
Anno volt rola szo, de mar nem talalom:
Mi a sulyosabb, a penzbuntetes vagy a figyelmeztetes?
Nekem ugy remlik, hogy ket figyelmeztetes utan hatrasorolas vagy eltiltas, esetleg pontlevonas kovetkezhet...

http://gaborszantai.co.uk/

Legend Killer
#94718
<#eljen>.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

#94717
idõmérõn nem annyira de hosszú távon barmolja a gumit a redbull szvsz..

ezért nem igazán jók futamon..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#94716
nem megmondtam h elõbb utóbb verni fogja Rosit?😄 csak értek vmit hozzá...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#94715
Szerintetek mennyi alapja van annak amit weber gabi mondott? h alonso a konyokevel fogja le a legnyilast vagy mit..?
Az eleg durva mar ha igaz😊 Nem semmi menyit dolgoznak ezek a pilotak..engem mar a fekero is idegesitene ha mindig alligatni kene. es akkor meg kozbe konyokkel fogjad le a legnyilast, meg ha lesz kers azt is nyomjad meg a motor vezerlot tekergessed.... Ennyierovel berakhatnanak egy twistert a cockpitbe..aztan radioba bemondjak hogy bal lab a pirosra...😄😄

Kit--Kat
#94714
Kicsit lehangoló ez a Red Bull elõny :/
Hamcsók nagyot ment, Alonso is, a probléma csak annyi nála, hogy poros oldalról indul és amúgy sem tud rajtolni, legalábbis az eddigi tendenciát nézve.
Félõ, hogy Schumi aládolgozták az módosított autót, Rosberget meg parlagon hagyják...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Legend Killer
#94713
na, jó idõmérõ volt és Michael Schumacher is jól ment<#eljen><#hawaii> kíváncsi leszek a versenyre.

Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!

shumika
#94712
Nem sokára nem csak mi fogjuk így gondolni hanem kb nagyon sokan 😄

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#94711
Igazam lett.

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

shumika
#94710
Ééés igen Schumacher megverte Nico-t!!!

E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!

Tyler1
#94709
ezek az idõmérõk már nagyon unalmasak így :S szerencsére azért futamon nem dominálnak annyira a RedBullosok. az a vicc, hogy Webber is képes idõmérõt nyerni, de futamokon amit csinál az egyszerûen vicc(gondolok itt arra, hogy bénaságai miatt más versenyét is elbassza).

Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.

Norbi1990
#94708
Ha bejön akkor grat.
Totti5
#94707
Ez így nagyon nem jó. Vigyázni kell a töbiekkel is majd Monacoba mert a Red Bullt mindenki feltartja majd a kvalin ha ott is minimum 1 mpvel jobbak.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Banano
#94706
,,Hát ha 30k-t fogadtál h Schumi elõrébb lesz mint Rosberg akkor azt már nem nagyon fogod látni "


,,annyira idegesít már ez a sok kis gyerekes Scumacher fan,teljesen elvakultak és picit sem értenek a dologhoz😊
vicces
és még pénzt is tesznek a valótlanra"


<#nezze>

Még nem nyertem semmit,mert kombiba van focival,de gondoltam megtoldom egy nagyobb szorzóssal.
Sok szarértõnek,khm szakértõnek köszönöm a támogatást.<#worship>

\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007

Tigristank
#94705
Úgy tudtam, hogy meg kéne rakni Webbert itt a végén 1.95-2.05-ös szorzóért. 😄

Szerencsés élet az, ha a bor amit iszogatsz, öregebb, mint a csaj, akit kúrogatsz. :D You buy a Ferrari, when you want to be somebody. You buy a Lamborghini, when you are somebody.