FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
amugy ma szo volt arrol, hogy schumi megverte rosberget. most nem vedeni akarom se vitatkozni rajongokkal es ellenrajongokkal de azert neki se lehet konnyu dolga, mert a 3 ev alatt amit kihagyott annyi valtozas tortent a forma1-be.
a mostani idenybe a kiscsapatok idegesitenek. jobb lett volna inkabb a 3. szamu pilota bevezetese, vagy mondtak volna azt, hogy itt egy palya, ha mentek rajta xx:xx.xx koridot akkor johettek, ha nem akkor meg fejlesszetek egy kicsit es jovore megprobalhatjatok ujra.
--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0
elég szívás +1 másodperccel lassabbak a többiek!
Amugy a Virgin, es a Williams is 2 kulonbozo verzioju kocsival megy a hetvegen..
van olyan szabaly a forma 1-be hogy csapaton belul a ket auto ugyanolyan kell legyen? gondolok itt arra, hogy ha schuminak jobban fekszik a szelesitett tengelytavu auto, rosbergnek meg nem, akkor nem csinalhatjak meg azt, hogy rosberg visszakapja a regebbi autot?
--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0
http://topgearhungary.blogspot.com/
Ez olyan vicces😄
Levetették a vonalkodot mer hogy allitolag cigi reklam... En soha nem tudtam mi ez a vonalkod, de allitolag tudat alatt ez a marlborot reklamozza.
Hat ez egy okorseg..nah de hala ennek a felhajtasnak most mar mindenki tudja hogy az egy cigeretta reklam..a ferrari meg tuti h tudatosan hagyott ott egy ures feher keretet ami igy sokkal feltunobb, es amirol az embernek tudatosan beugrik, hogy ott regen egy vonalkod volt, amirol immaron minenki tudja hogy egy cigeretta reklam😄
Hogy orulhet a szponzor😄
Ezek a britt tudosok...😄
Kínában mikor Hamiltont Vettel mellé engedték ki érdekes nem büntették meg a McLaren-t. Pedig veszélyes kiengedés volt és ott ténylegesen kint voltak más csapatok szerelõi a helyükön és akkor versenyeztek ott. Azzal persze semmi gond, mert Hamilton, de ha Alonso már büdösebb fingik a kelleténél akkor már rögtön kizárás meg akkor pénzbüntetés h na....
T.T.
Ott nincs nyalókás ember.. Leeresztik az autót és kigurulnak a GARÁZSBÓL.
Érted?
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
figyeli a 4 keréknél a légkulcsos ember karjelzését, aztán a forgalmat.
a pilóta csak a táblát nézi.
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Ezt nem értem, itt mit akartál?
Pedig Alonso hibázott, nem figyelt..
Mondom a pilóták mindig kinéznek szabad-e az útjuk amikor a garászból hajtanak ki.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
most nem a tankolással hanem a kerékcserével meg hasonlókkal lesz gond...
Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!
T.T.
amúgy én Totti-val értek egyet, nem az õ hibája, de természetesen egy rosszaló tekintet megérdemel, mert kinézhetett volna, mint ahogy kikanyarodáskor illik, de ez azért nem belváros.
szóval szerintem nem õ hibázott, de õ akár korrigálhatta volna a hibát.
..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
http://gaborszantai.co.uk/
Hamiltonnak ketto van, nem?
http://gaborszantai.co.uk/
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
http://gaborszantai.co.uk/
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Csapat hibája miatt mióta büntetik a versenyzõt? a pilótát lehet figyelmeztetni, a csapatot nem szokták, és nem is lenne értelme.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
A Mercedes versenyzõje a baleset elkerülése érdekében fékezett és balra rántotta a kormányt, nem sokkal késõbb pedig a csapatrádióban tette szóvá az esetet.
A versenybíróság természetesen megvizsgálta a történteket és úgy határozott, hogy pénzbüntetést szab ki a csapatra veszélyeztetés miatt.
formula.hu
Hlp!
Anno volt rola szo, de mar nem talalom:
Mi a sulyosabb, a penzbuntetes vagy a figyelmeztetes?
Nekem ugy remlik, hogy ket figyelmeztetes utan hatrasorolas vagy eltiltas, esetleg pontlevonas kovetkezhet...
http://gaborszantai.co.uk/
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
ezért nem igazán jók futamon..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
Az eleg durva mar ha igaz😊 Nem semmi menyit dolgoznak ezek a pilotak..engem mar a fekero is idegesitene ha mindig alligatni kene. es akkor meg kozbe konyokkel fogjad le a legnyilast, meg ha lesz kers azt is nyomjad meg a motor vezerlot tekergessed.... Ennyierovel berakhatnanak egy twistert a cockpitbe..aztan radioba bemondjak hogy bal lab a pirosra...😄😄
Hamcsók nagyot ment, Alonso is, a probléma csak annyi nála, hogy poros oldalról indul és amúgy sem tud rajtolni, legalábbis az eddigi tendenciát nézve.
Félõ, hogy Schumi aládolgozták az módosított autót, Rosberget meg parlagon hagyják...
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Signature Move: RKO \"Az egész univerzum előttem hajol meg.\" WWE and Slipknot rulz!
E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!
E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!
E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!
Merek annyit, amennyit férfi merhet, ki többet mer, nem ember.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
,,annyira idegesít már ez a sok kis gyerekes Scumacher fan,teljesen elvakultak és picit sem értenek a dologhoz😊
vicces
és még pénzt is tesznek a valótlanra"
<#nezze>#nezze>
Még nem nyertem semmit,mert kombiba van focival,de gondoltam megtoldom egy nagyobb szorzóssal.
Sok szarértõnek,khm szakértõnek köszönöm a támogatást.<#worship>#worship>
\"A repülést hagyd a madarakra\":)) PS3 ID_USA: b4n4n0x_xVcL PS3 ID_EU:mrbananox007
