181775
  • maffioso
    #174827
    Bocsánat, ha úgy tűnt, de nem hozzád szóltam.
  • b-type
    #174826

    ..talán én vagyok az első aki mondja, de érvek hiányában önmagát minősíti le a személyeskedés.
  • maffioso
    #174825
    Nem fogja megérteni. Álomvilágban él sajnos.
  • b-type
    #174824
    aham.
  • adam46
    #174823
    Ember, hagyjad már ezt a vírus rizsát. 3 futam van hátra és 110 pont az előnye és vb lett, ha 4 futamot kéne kihagyni a vírus miatt, akkor sem lenne Bottas vb az életben, de mint láttuk max 2 futamot hagytak ki a pilóták eddig, ennyit hagyna ki ő is maximum. Bottas egyszerűen vér gyenge és egy ilyen csapattárs ellen nem nagy durranás vb címet szerezni egy olyan kocsival, ami a többiek előtt van 1mp-el.
  • b-type
    #174822
    :)
    talán egyszer megérted, ..de addig is ha valaki nem értené annak elmondom:
    Bottas-nak ugyan olyan autója van mint Hamilton-nak, azaz a mezőnyben a legjobb, ...ugye 13 futam ment le úgy hogy csak Mercedes indult az első helyről, ez volt az első alkalom az idényben amikor nem.
    tehát ha Hamilton-t elkapja a vírus protokoll és a rendhagyó versenynaptár miatt beleeshet 3 futam kihagyásába is..vagy akár többe, akkor nehéz lesz úgy faragni a hátrányán hogy Bottas a másik legjobb autóval bejön a második helyekre.
    ...itt meg kell érteni hogy nincs más autó...nincs Ferrari sem, aki tavaly még tényező volt a győzelemre-dobogóra.
    Azaz normál körülmények között Hamilton 7 pontokat tud faragni.a futamkihagyás miatti hátrányából.
    Ennek a lehetőségnek fügvényében írtam...és ezt már sztem a harmadik alkalom hogy elmondom.

    DE, ne rontsuk el ezt a nagyszerű futamot.
    Brutális profi futam volt Hamilton-tól, Vettel-től..és Perez-től,Leclerc-től is egyébként, sőt Stroll-tól is.
    Verstappen-től nem. ..talán most megérti Wolf szavait, az a versenyző aki szerint a Mercedes-ben a helye, az elemezze ki miért nem ül ott. Az autója képes lett volna megnyerni ezt a futamot.
    Bottas-t pedig..le kell cserélni Russell-re, Russell sem volt most meggyőző, de Bottas szereplése Hamilton vezetésével szemben nem kameraképes.
  • Stockbauer33 #174821
  • a.carkey
    #174820
    Bottas: Ez a nap vetekszik azzal, amikor Vuhanban vettek egy denevért
  • RatBaG #174819
  • IXEMGabeo
    #174818
    Francba es Vettel**javitas
  • IXEMGabeo
    #174817
    Nem láttam a versenyt hogy a francia nyert Hami és Vettél 3. Lett? :O
  • HuHam
    #174816
    Ez igen jó verseny lett, érdekes módon. Roncs derbire és sok SC, esetleg piros zászlóra is számítottam. Meg kell dicsérni a pilótákat, mert ésszel mentek az idő legnagyobb részében.
    Hamiltont nem szokás itten dicsérni, de megérdemel minden díjat és hosszú interjút :-) Akkor a legjobb, amikor az kell.
    Vettel is nagyot ment, de ne felejtsük, ő esőmenő - az első gyözelme esőben volt egy nem éppen nyerő autóval (Toro Rosso).
    Amit vártam, hogy Perez Stroll előtt végez, megtörtént - és nem hiszem, hogy a csapat a hibás a kihívás miatt - ő nem gumi mágus mint Perez vagy Ham.
    Azt hiszem, a legtöbbnél Verstappen volt a fő esélyes - amint kiderült hogy esős/nedves verseny lesz. De sajna, azt mutatta meg, hogy még mindig nem érett amennyire kellene. Rossz rajt - Wéber megint valami motorvezérlés hibát emlegetett, én azt hallottam hogy slajfolt neki szépen a rajtnál. Aztán volt néhány megpördülés és hasonló.
    Albon most jól ment, és talán marad, bár Perez sem csinált rossz reklámot magának.
  • Botond #174813
    Szegény Stroll. :(
  • Stockbauer33 #174799
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Első helyel behúzni a hetediket .Ja nagykirály a bajnokom.Most jön egy körömrágós MotoGp.Jónapezamai
  • pr3cious
    #174797
    végre végigment ez a BÉNA a pályán és a csapatársa előtt is végzett amihez az is kellett hogy Leclerc autója beragadjon és vissza essen 18diknak hatalmas taps a 4x Vettelkének hogy végre mákból előtte végzett, bár futam közben megint meg lett alázva de az telejsen mindegy :D
  • adam46
    #174795
    Asszem ennek a mondatnak végre pontot tehetünk a végére:

    b-type: "pedig qva könnyen lehet Bottas VB cím"

    Bottas egy hatalmas nagy csicskabánat, Hamilton meg egy világi máker. Köszönjük az évet, szépet mentek a Ferrarik, Vettel!
  • RatBaG #174794
    https://streamable.com/br22ev
  • pr3cious
    #174793
    Biztosan ha te mondod :D beragadás nélkül amúgy sima Leclerc győzelem grat a 4x-esenek most akkor hány pont a lemaradása? :DDDDDD
  • pr3cious
    #174791
    Semmi köze sem volt hozzá de teljesen mindegy nem számított semmit
  • argo001
    #174790
    Ezaaaaz! Szép volt Seb!
  • Sigurd
    #174789
    És megint Hamilton vezet! sehol nemvolt, de már 18 másodpercel vezet... Vicc ! Szép napot nektek rajongók! ✌?
  • Stockbauer33 #174788


    Na végre szépvolt Ferrari
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2020.11.15. 12:46:03
  • repvez
    #174787
    Stroll nem hiszem, hogy sokkal többet vesztett volna ha kint marad a használt gumiján vagy ha felteszik neki a slikket.
    A száraz részeken hozhatott volna annyit, hogy a nedvesen egy kicsit visszább véve legalább tudta volna tartani a helyeket.
  • pr3cious
    #174786
    ugyanúgy nem indult a kocsija a rajtnál mint Verstappenek te buta vak nmber.
  • oneal1
    #174785
    Nem mukodik a fek
  • Botond #174783
    A boxban. :)
  • argo001
    #174782
    Ilyenkor hol van a csodagyerek, akitől Binotto a megváltást várja?
  • repvez
    #174781
    úgy néz ki most azok a csapatok vannak elöl akik a normális időben nem tudják lehűteni az abroncsokat ezért itt ez most előny lett számukra , azok a csapotok akik meg hatékonyan tudták hűteni a gumikat, hogy ne melegedjenek túl azok meg szenvednek a hideg időben .
  • sure
    #174780
    Esik. Giovinazzi bele is futott a falba a gridre kiguruló körében.

    Jó kis verseny lesz ez!
  • lac coo
    #174779
    Azért nagy összeget nem adnék rá, hogy Stroll végig ér vizes versenyen... Nagy eséllyel az első három elintézi egymást első körben .
  • IXEMGabeo
    #174778
    ha holnap a RP mindket versenyzoje a Renault-k elott vegez akkor sokat fognak hozni rajtuk a Mclarent pedig egyenesen lehagyjak majd
  • mcmoha
    #174777
  • b-type
    #174776
    Stroll:
  • nearo
    #174775
    Stroll P1 wtf :O vizes körülmények közt milyen jól megy ez a tavalyi Merci... :D
  • IXEMGabeo
    #174774
    Végre egy izgi időmérő... Szép volt Racing point:)
  • HTS s3rg1nh00
    #174773
    na most nyújtsa fel a kezét aki szerint Strollt csak a papa pénze vitte be az F1be
  • Stockbauer33 #174772
    Kimi

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vettel te rakás sz@r

    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2020.11.14. 14:34:17
  • nearo
    #174771
    *szombaton :D
  • IXEMGabeo
    #174770
    Bazd meg Grosjean és megint piros zaszlo
  • IXEMGabeo
    #174769
    Megint ez az elnyújtott megszakítás... Ki vagyok ettől mennyire szabotaljak az esős esemenyeket