FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MaSzKa
#94804
Sato hiányzik

pl Red Bull-ba

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

shevy
#94803
Na ez annyira unalmas, hogy nézni sem bírom. Sikerült elszarni a forma1-et. Elõzni szinte lehetetlen...

#94802
Kobayashi bevette a szakejat, kendot kotott a homlokara - Petrovnak harangoztak...

http://gaborszantai.co.uk/

MaSzKa
#94801
USA F1 még égetni se tudja magát 😞

Stefan GP jobb lett volna

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#94800
HIspania Racing annyira felesleges, hogy sirni tudnek, Chandok meg csak-csak megy par kort altalaban, de ez a Bruno Senna jobban rombolja a csalad hirnevet, mint anno kisPiquet...

http://gaborszantai.co.uk/

MaSzKa
#94799
nagyon irritál a Ferrarin az új "Marlboro" logo

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Minstrel
#94798
ezek a lekörözések még nem is vészesek, az örökös "lekörözött-bajnok" akkor is Verstappen marad <#hehe>

http://topgearhungary.blogspot.com/

MaSzKa
#94797
Schuminak akartak kedvezni, de Rosberggel csesztek így ki

Schumi nem égetheti magát, azért volt erre szükség

Schumu picit javult ezzel
Rosberg meg sokat vesztett

Monacora 2 külön autó lesz lehet

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#94796
Miert van olyan erzesem, hogy jovore Massa-t Kubica valtja...?

http://gaborszantai.co.uk/

mflex
#94795
Sumi, mindig jól védekezik és aki 2-3 körön belül nem tudja megelõzni, az már nem is fogja, mert minden támadását "megtanulja" hárítani, legfeljebb akkor, ha hibázik. Ettõl függetlenül, button egy béna fax! 😄

What about the forests?

Norbi1990
#94794
lol. Massa megcsúszik és majnem belemegy Chandhokba 😄
Norbi1990
#94793
LOL
Nem látod, hogy nincs leszorítóerõ és nem lehetséges az elõzés kanyarban?
Schumi még ráadásul jól védekezik, nem éppen könnyû megelõzni.
#94792
ugy emlekszem az elozo futamon Hamilton is kapott az arcara MS-tol...

http://gaborszantai.co.uk/

#94791
Ross Brawn es a Mercedes elmehet a sunyiba: MS semmivel nem lett jobb, ellenben a dobogokat szerzo, VB. masodik helyen allo Rosberg-gel rendesen kib@sztak... jo lett az uj auto, grat<#eljen>

http://gaborszantai.co.uk/

MaSzKa
#94790
végre Schumacher

kis csata

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

mflex
#94789
Most látszik, hogy Button csak akkor tud jól menni, ha nincsenek elõtte, Hami már megelõzte volna.
Buzigyerek, vegyen vissza az arcából...

What about the forests?

#94788
kerekcserek:
Button: elbaszva
Vettel: elbaszva
Alonso: gyors
Webber: gyors
Hamilton: gyors +1 hely
Schumacher: gyors + 1 hely

http://gaborszantai.co.uk/

#94787
uristen... Nico, a Mercedes staff es az uj jelzolampa...<#ravasz1>

http://gaborszantai.co.uk/

MaSzKa
#94786
unalmas és még reklám is

😞

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#94785
hangot némára állitottam,inkább zenét hallgatok.TÉNYLEG SEMMI IZGALOM

Christian88
#94784
Félek, hogy ez lesz majdnem minden európai pályán.Azt hiszem csak monaco a hely miatt és spa a gyakori esõzés miatt lesz izgalmas euban. DE NE LEGYEN IGAZAM

http://www.twitch.tv/hegii

#94783
unalmasabb lesz, mint Bahrein...

http://gaborszantai.co.uk/

Christian88
#94782
na ez innentõl vonatozás

http://www.twitch.tv/hegii

#94781
Igy jo nezni - igaz ez tegnap volt az idomero😊

http://gaborszantai.co.uk/

autoszimulator
#94780
köszi <#eljen>

.: mobilize.hu :.

Norbi1990
#94779
autoszimulator
#94778
ott is van pályabejáró rovat? 3D-s pályatérkép, szimulátorban egy redbullos pilóta bemutatja a pályát, most épp Webber volt. Arról jó lenne egy-egy forrás, magyar alámondás nélkül, esetleg TV logó nélkül, esetleg HD-ben😊

.: mobilize.hu :.

#94777
Hopp...

Nico-hoz odalep a BBC riportere, beelozve egy riportercsajt, Nico megjegyzi, hogy ez nem volt tul szep megmozdulas, holgyeke lenne az elsobbseg...
Erre a masik BBC-s ugy reagal, hogy jelenleg Nico a legfrusztaltabb szemely a rajtracson.

Ez igaz lehet, de parasztnak akkor sem kellene lenniuk... (english gentlemen...)

http://gaborszantai.co.uk/

#94776
Itt most Jenson-t mutattak, ahogy visszament az elementary school-ba es college-be, kesobb meg a szulovarosaba, tanarok nyilatkoztak rola es az autovezetes-oktatoja😊

Most Alonso nyilatkozik - en sem beszelek jol angolul, de ettol kiejtestol folyik a ver a fulembol...
Vannak spanyol, argentin, venezuelai ismeroseim, barataim, exosztalytarsaim, de az O akcentusukkal semmi gaz...

MS-t irigylem, rohadt jol beszel minden nyelven, amit megtanult...

http://gaborszantai.co.uk/

Máté94
#94775
Itt még várni kell, 35-kor kezdenek, addig a Hungaroringi versenyeket mutatnak.
#94774
BBC-n, ilyenkor nyomjak a riportokat...

http://gaborszantai.co.uk/

Máté94
#94773
Micsoda?
#94772
Elkezdodott...

http://gaborszantai.co.uk/

whiskeyman
#94771
Köszi

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

bardocz
#94770
Ezért kéne csak az új csapatoknak tesztlehetõséget kínálni.
Minstrel
#94769
off

gp2-ben figyeljétek majd a Sam Bird gyereket, olyan elõzéseket csinált tegnap is meg ma is, hogy csak néztem, normális ember olyan távról meg se próbálna elõzni, õ meg becélozza õket és rövid fékezéssel sikerül neki. ma kicsit gond volt az autójával - egyenesben is kicsit jobbra kellett tartania a kormányt - de így is elõzött többet is és 4. lett, 5-ös kanyart el is nevezte Sam Bird kanyarnak a kommentátor 😊

on

http://topgearhungary.blogspot.com/

Norbi1990
#94768
whiskeyman
#94767
Gondoltam, hogy most még semmi. Majd fél 2 felé esetleg.

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

#94766
még nemhiszem hogy van stream elvégre 2,5 óra múlva kezdõdik a futam

whiskeyman
#94765
A futamot is lehet nézni a neten, ugyanúgy, mint az edzéseket? Ha lehetséges, akkor egy linket dobjon valaki plz.

&#1641;(&#830;&#9679;&#814;&#814;&#771;&#830;&#771;&#830;)&#1782; CefreTeam&#8482; &#3663;&#865;&#815;&#3663;&#64831;

LeventeV
#94764
es ezt nem tudjak mivel kompenzalni a kisebb csapatok. ez teny, es ezen nem is tudnak valtoztatni... penz beszel, kutya ugat, ez mar csak igy van.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

#94763
Elvileg a teszttilalom oket vedene, mivel mondjuk a Ferrari/McLaren a penzugyi hattere miatt gyakorlatilag teszt kilometerek ezreit tudna lenyomni hetek alatt, mint ahogy a multban meg is tettek.. Ezzel egy kis csapat nem tud konkuralni, az is hatrany lenne.. Viszont eggyel nem szamoltak, a penzugyi hatter, most atvaltott a szamitogepes tervezo rendszerek minosegebe, a mernokok szamaba/minosegebe, es egyeb teszt nelkuli tesztelesi modszerek hasznalataba.. Vagyis barmit tesznek, a jobb hatter meg fog mutatkozni...

LeventeV
#94762
a saubernek drukkolok en is... kar lenne oket elvesziteni.
de a Burger king szponzorizalja oket <#idiota>.
tavaly a brawn gp is innen indult, mondjuk nekik volt egy Ross Brawn-juk.

totti: a gond az f1 szabalyzataban rejlik. eleg paradoxon amit ok csinaltak, megpedig azert, mert azt akartak, hogy jojjenek uj csapatok, mert kell a valtozatossag az f1-be, mert "nem eleg izgalmasak a futamok" de ugyanakkor a teszttilalmat meghagytak es azert nem hulyek vezetik az f1-et (bar ennek az allitasomnak egyre tobbszor mondanak ellent) tudtak ok jol, hogy az uj csapatoknak nehez lesz, de az, hogy nem tesztelhetnek evkozbe a kiscsapatoknak egy jokora pofon a f1-tol. mintha azt akarna a vezetoseg, hogy legyenek uj csapatok, de megse.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Ulvar
#94761
Virginnek lehet van pénze, de a HRT futamon a jobb megbízhatóság miatt tovább gurul. A Lotusnak van a legnagyobb jövõje, egyértelmûen õk a legjobbak az újak között. Bár ennek lehet az is az oka hogy 2 tapasztalt F1es versenyzõ ül az autóba nem 2 kezdõ pöcs akiknek fingjuk nincs egy F1es verda mozgásáról.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

desigo
#94760
izgalmas
mintha élõben nézné xDD
Totti5
#94759
<#idiota>


Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#94758
Nem a motor miatt vannak lemaradva 5 mpre, de nyilván a cosworth lehet a leggyengébb a mezõnyben, de a Williamsbõl kiindulva azért nem kell nagy hátrányra gondolni, mert ott sem a motor a fõ baj. Hispániát rossz nézni hogy mennyire nincs tapadásuk, minden ívrõl lecsúsznak ami csak létezik, mert nem tapad be az autó a kanyarokban, sem kigyorsításkor, és még egyenesbe is idiótábban mozog az autó mint egy Red Bull vagy Meki.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#94757
ez azért nem egészen így van mert a fõ gond a motor és azon nem lehet semmit sem változtatni szóval szóval ez így elég szívás! akármit fejleszthetsz annyi nem fog összejönni a motor miatt!
Totti5
#94756
Sokszor el lett mondva az új csapatokról hogy nincs más választásuk.

0áról kellett indítaniuk, ahhoz képest annyira nem rosszak, mert ha visszaemlékezünk a minardi több kört kapott anno mint most õk és a Lotus 3-4 mpje sem olyan nagy vészes, mert szépen dolgozzák le és lassan be fognak érni valakit.

Az alap gond hogy nincs teszt, így csak pénteken tudnak fejleszteni és teszkilómétereket futni, nekik ez az év errõl szól nem másról.

Ahhoz hogy mûködhessenek ott kell lenniük, mert õk nem tehetik meg azt mint anno új belépõ a Toyota hogy 1 éven át csak teszteljenek önmagukban és fejlesszenek, amihez csak egy gyárnak van elegendõ pénze, nem pedig egy privát csapatnak. És ugye láttuk hogy a Toyota mire jutott az elsõ éveiben, szóval ezeket a csapatokat fõleg a Lotust csak dicsérni lehet, hogy a semmibõl ilyen korlátozott lehetõségek mellett ilyen szépen bizonyítanak és fejlõdnek.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#94755
Ráadásul a kis csapatoknem lesznek sehol jövõre, legalábbis a HRT biztosan. Virginnek meg Lotusnak talán lesz pénze még egy szezonra. Sauber miatt meg aggódok, mert nincsenek szponzoraik, pedig nekik van itt hely.