FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://gaborszantai.co.uk/
Stefan GP jobb lett volna
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
http://gaborszantai.co.uk/
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
http://topgearhungary.blogspot.com/
Schumi nem égetheti magát, azért volt erre szükség
Schumu picit javult ezzel
Rosberg meg sokat vesztett
Monacora 2 külön autó lesz lehet
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
http://gaborszantai.co.uk/
What about the forests?
Nem látod, hogy nincs leszorítóerõ és nem lehetséges az elõzés kanyarban?
Schumi még ráadásul jól védekezik, nem éppen könnyû megelõzni.
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Buzigyerek, vegyen vissza az arcából...
What about the forests?
Button: elbaszva
Vettel: elbaszva
Alonso: gyors
Webber: gyors
Hamilton: gyors +1 hely
Schumacher: gyors + 1 hely
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
http://www.twitch.tv/hegii
http://gaborszantai.co.uk/

http://gaborszantai.co.uk/
.: mobilize.hu :.
Nico-hoz odalep a BBC riportere, beelozve egy riportercsajt, Nico megjegyzi, hogy ez nem volt tul szep megmozdulas, holgyeke lenne az elsobbseg...
Erre a masik BBC-s ugy reagal, hogy jelenleg Nico a legfrusztaltabb szemely a rajtracson.
Ez igaz lehet, de parasztnak akkor sem kellene lenniuk... (english gentlemen...)
http://gaborszantai.co.uk/
Most Alonso nyilatkozik - en sem beszelek jol angolul, de ettol kiejtestol folyik a ver a fulembol...
Vannak spanyol, argentin, venezuelai ismeroseim, barataim, exosztalytarsaim, de az O akcentusukkal semmi gaz...
MS-t irigylem, rohadt jol beszel minden nyelven, amit megtanult...
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
gp2-ben figyeljétek majd a Sam Bird gyereket, olyan elõzéseket csinált tegnap is meg ma is, hogy csak néztem, normális ember olyan távról meg se próbálna elõzni, õ meg becélozza õket és rövid fékezéssel sikerül neki. ma kicsit gond volt az autójával - egyenesben is kicsit jobbra kellett tartania a kormányt - de így is elõzött többet is és 4. lett, 5-ös kanyart el is nevezte Sam Bird kanyarnak a kommentátor 😊
on
http://topgearhungary.blogspot.com/
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
٩(̾●̮̮̃̾̃̾)۶ CefreTeam™ ๏̯͡๏﴿
--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0
de a Burger king szponzorizalja oket <#idiota>#idiota>.
tavaly a brawn gp is innen indult, mondjuk nekik volt egy Ross Brawn-juk.
totti: a gond az f1 szabalyzataban rejlik. eleg paradoxon amit ok csinaltak, megpedig azert, mert azt akartak, hogy jojjenek uj csapatok, mert kell a valtozatossag az f1-be, mert "nem eleg izgalmasak a futamok" de ugyanakkor a teszttilalmat meghagytak es azert nem hulyek vezetik az f1-et (bar ennek az allitasomnak egyre tobbszor mondanak ellent) tudtak ok jol, hogy az uj csapatoknak nehez lesz, de az, hogy nem tesztelhetnek evkozbe a kiscsapatoknak egy jokora pofon a f1-tol. mintha azt akarna a vezetoseg, hogy legyenek uj csapatok, de megse.
--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
0áról kellett indítaniuk, ahhoz képest annyira nem rosszak, mert ha visszaemlékezünk a minardi több kört kapott anno mint most õk és a Lotus 3-4 mpje sem olyan nagy vészes, mert szépen dolgozzák le és lassan be fognak érni valakit.
Az alap gond hogy nincs teszt, így csak pénteken tudnak fejleszteni és teszkilómétereket futni, nekik ez az év errõl szól nem másról.
Ahhoz hogy mûködhessenek ott kell lenniük, mert õk nem tehetik meg azt mint anno új belépõ a Toyota hogy 1 éven át csak teszteljenek önmagukban és fejlesszenek, amihez csak egy gyárnak van elegendõ pénze, nem pedig egy privát csapatnak. És ugye láttuk hogy a Toyota mire jutott az elsõ éveiben, szóval ezeket a csapatokat fõleg a Lotust csak dicsérni lehet, hogy a semmibõl ilyen korlátozott lehetõségek mellett ilyen szépen bizonyítanak és fejlõdnek.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10