FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b-type
#95054
Inkább azt gondolom, hogy alapvetõen sz@r az autó...nincs mit rajta javítani, mert alapjaiban nem jó...ezt is nyilatkozták le, és nekem ez is tûnik a legésszerûbb indoknak.
Az elrugaszkodási helyzet az eléggé meghatározza az egész évüket, sajnálom mert én azt gondoltam hogy a Dallara-t jobban felcsigázza az F1-be való lehetõség. De nem...a Lotus is tud elõre lépni, a Virgin-nek is megvannak a problémái, de azok más természetûek, viszont a HRT megy, de nem gyorsan...sõt lassan.
Ez az év nekik feltételezhetõen bukta, de a belefektetett munka megtérül jövõre mindenképpen.
A két újonc szerzõdtetése az semmiképpen sem volt hasznos, egy alapvetõen fejlesztésrõl szoló belépõ évben.
Grosjean mindkét versenyzõnél sokkal jobb választás lett volna, de a legjobb az lenne ha meg tudnák szerezni Heidfeld-t péntekekre...ami nem lesz.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#95053
kisPiquet-rol is azt gondoltuk, hogy majd... aztan mi lett belole? Stuntman...

http://gaborszantai.co.uk/

Totti5
#95052
Naja...

2. lett 2008ban a komolett újonc amrmadánál jobb volt ott : Di Grassi, Buemi, Petrov, Grosjean, Chandhok ( csak 10. ), Kobajasi ( 16. )

Nagy hülyeség volt két újoncal elindulni. Virgin és a Lotus versenyrõl versenyre kapaszkodnak fel és kb egy szinten lesznek hamarosan, jövõre pedig ott lehetnek már a többiekkel a mezõny végén, közepén... látszik hogy tudatosan fejlesztenek és fejlõdnek, persze ehhez Trulli, Glock, Kova munkája is benne van. Ez máskép nem megy. A Hispánia nem tudatosan állt neki az egésznek és ebbe bele is bukhatnak, mert semmi fejlõdés nincs náluk.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

desigo
#95051
GP2-ben pedig jól ment...
#95050
Kimi kormanyat kene megnezni😄
azon dry/wet tekero helyett biztos az van h vodka <=> icecream😄

#95049
Bruno Senna meg az indiai sraccal sem tudja tartani a lepest, gyorsan le lesz zarva szerintem az F1 karrierje...

http://gaborszantai.co.uk/

Jacek
#95048
Massa egy eke😊

Totti5
#95047
Ahhoz képest hogy ment a sírás, Massa szép paraszt módjára betartott Kovának...

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#95046
#95045
persze hogy nem az, eddig vhogy sose a valós erõsorrendet mutatta.

Nightt
#95044
Nem hiszem, de a Redbull alltalaban jobban meg van tankolva az edzeseken, mint a tobbi, persze lehet, h most nem igy volt.

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

#95043
Én csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy nem mérvadó a szabadedzés.
#95042
mondjuk nyilatkozták azt hogy változtatni fognak az edzéstaktikán mert szar így hogy redbull elviszi elsõ sort szal lehet most ez üres tankos

#95041
eddig egyiken se mentek üressel

#95040
A Ferrari szokott üres tankal menni az elsõ edzésen ?
Nightt
#95039
A RedBull az elso edzeseken nem szokott villantani, teletankolva szokott menni, az, h igy is elol vannak az eleg remiszto lehet a tobbi csapatnak... Es ha elhozzak az elso sort megint, akkor csak valami technikai hiba gatolhatja meg a gyozelmuket, bar erre azert van esely<#vigyor2>

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

desigo
#95038
Kubica <#eljen>

desigo
#95037
Kobayashi csatt a falnak...
TommyC
#95036
elsõ ránézésre azt hittem h a piros gombon "FAP" van xD

dixitque deus fiat lux

desigo
#95035
A-t és F-et érdekes lehet tekergetni nagy sebességnél...
Totti5
#95034
Button kormánya

<#eljen><#wow1>

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

desigo
#95033
thx
#95032
Elso szabadedzes...: Monaco_Elo....

Kit--Kat
#95030
Ez volt Massa élete teljesítnménye, errõl talán emlékezni fognak évekkel késõbb is róla.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#95029
Nem Monaco, de ezt mindig jo megnezni...: Kubica & Massa..

bardocz
#95028
jó, mert a sikán annyira szûk, hogy ha el is bassza, akkor se tudják visszaelõzni.
Kit--Kat
#95027
Jól, itt volt az amikor Alonso 2x lecsalta a kanyart amikor látta, hogy kifékezik.

Ezmindent visz.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Minstrel
#95026
Nekem az a kedvenc Monacói videóm, amikor a "két Sauber elment a Rottenbiller utcába"

http://topgearhungary.blogspot.com/

Totti5
#95025

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Kit--Kat
#95024
Hát azért csak nagyon ritkán.
Coulthard volt aki beragadt valami 20 körre Bernoldi vagy ki mögötte, aki egy Arrowsal poroszkált.

De tavaly Hamilton is elõzött egyet-kettõt.

Ez sem volt rossz.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Punker
#95023
érdekes módon régen lehetett ott is elõzni, most meg sehol szal nem a pálya hibája, a köcsög tervezés a szárnyakkal stb.

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

Totti5
#95022
Ez az a pálya amin minden versenyzõ szeretne menni és nyerni, ami a karrierje egyik fénypontja és "sosem" fog kikerülni a naptárból mert hatalmas a reklám és a presztizs értéke.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#95021
Jajj ez a veszélyesség dolog, ma már mindenhol ugyan úgy lehet csak maghalni, ha fejbebasz valami, arra meg mindenhol ugyan olyan kicsi az esély.
#95020
akkor átfogalmazom:

ÉN nem szeretem. pont.

PL. a legveszélyesebb boxkijárat itt van..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Ulvar
#95019
dögunalomra máshol sincs panasz mostanság, veszélyes...melyik pálya nem az? lassú, hát én 260 - 280al nem mennék úgy ott az alagútban.

De ez egy klasszikus utcai pálya. Valenciát bent hagynád?

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#95018
nagyon rég nézem az F1 et, minden szívfájdalom nélkül megválnék tõle..

dögunalmas, veszélyes, lassú...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#95017
1955 óta állandó tag...nekem nem lenne szívem kivenni a naptárból egyébként rengeteg izgalmas futam volt itt, talán több mint hinnéd vagy amit az utóbbi idõben láttál...egyébként átépítéseket az alagút utáni sikánnál szívesen támogatnák, h az egy biztos elõzési pont legyen...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Peppus
#95016
Monaco az kell. Igaz lehetetlen rajta elõzni, és szinte minden ellene szól, de hihetetlenül hangulatos pálya. Nekem az egyik kedvencem.

#95015
Monaco meg Szingapúr a két hely ami mehetne a levesbe..

két rágya "pálya"..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Magic Boy
#95014

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#95013
Monaco + esõ + újonc csapatok = káoszfutam és izgalmak xD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#95012
Akor ezert csinalt a merci egy hosszitott tengelytavu gepet😄

#95011
Az elso 1-2 futamnal kedden mar kint volt.. Aztan szerdan... Az ma lenne.. Snifff...

#95010
csutortok reggelenkent szoktak kirakni, nem?

http://gaborszantai.co.uk/

#95009
Johetne mar a Gorbe Tukor.. Holnap mar edzes, az elemzes meg sehol.. Remelem nem varjak meg a monacoi versenyt is, aztan instant elemzes egybe...

kabel15
#95008
Szerintem a végsõ sorrend az idõmérõn fog eldõlni.
Maximum a box al lehetne taktikázni.

BattleTag: kabel15#2672

MaSzKa
#95007
jó lesz a 7vége

lesz 24 órás Zöld Pokol verseny

és Monaco ami várhatóan esõs lesz



_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#95006
nem mindegy milyen autóval parkol le a Rascasse kanyarban...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#95005
Kocsi is kell, McLaren mar elore sir, hogy ott nem lesz jo a kocsijuk..