FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://gaborszantai.co.uk/
Én Vettelnek drukkolok, de össze kell szednie magát. Vagy mentálisan van baja, vagy tényleg a kocsival volt valami gond. Senna is panaszkodott hogy valami alapvetõen elvan kúrva a kaszniján ami miatt ennyire lassú volt Chandhokhoz képest is. Monacora megoldották.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
E34M5 Owner volt amig neki nem adta pixxelnek! BMW S1000RR. BMW-s szív, BMW-s lélek, BMW-s leszek amíg élek!
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
nem csak Vettelnél... amúgy meg kifogás gyanús
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
Akit eddig nem úgy ismertünk aki fut a csapattársa után.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Vettelt.. <#eplus2>#eplus2>
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
miért nem lehet elismerni hogy Webber gyorsabb volt...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
sikerült
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
jövõre mindenkit ott fog megelõzni <#vigyor1>#vigyor1>
#hhwnd
Nem kéne zöld zászlót adni az utolsó kanyarba ha nem lehet elõzni -.-"
mármint gyuláék a retek klubbon
\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"
"Ezt az egész ügyet az váltotta ki, hogy a jelzõfények zöldre váltottak. A versenyösztön zöldnél cselekvésre késztet. Ezenkívül úgy tûnt, hogy tíz másik csapat is arra utasította a pilótákat, hogy folytassák a versenyzést. Ha továbbra is sárga jelzések lettek volna érvényben, nem is lett volna vita ebbõl az egészbõl."
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
http://gaborszantai.co.uk/
ami aztán el is veszett <#eplus2>#eplus2>
tényleg, meglett?
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
50.000 dollár x 220 = 11 milla..
és itt azt kell nézni mit tett és nem azt mibe fáj egy F1 kormány
a másik pedig Birka simán kitudja fizetni ezt az összeget vagy levonja a csapata éves fizetésébõl és befizetnék..az hogy nem kapott semmilyen büntetést röhej...
holnap után akkor lehet dobálózni a bukósisakkal is mint a nascarban? Hozzáteszem ott már büntetik és ennyivel amit írtam..
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
nem tudom emlékszik e még valaki amikor a hungaroringen az egyik kicsúszott versenyató kormánya 'veszett' el mert az egyik pályabiztosító manusz úgy gondolta jól mutat majd otthon a polcon akkor 100k$-ról beszéltek (pedig az nem ma volt) .. de nagy a gyanúm hogy ezek erõs túlzások és sosem fogjuk mi földi halandók megtudni mibe is kerülnek
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
http://gaborszantai.co.uk/
\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"
A masik, h az a kormany 180.000 font...
\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"
http://gaborszantai.co.uk/
komolyan nem értem azt sem mit kell ezen tárgyalni..az eset után 2 percel már ki is oszthatták volna a pénzbüntetést..
Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."
Neztek a futamot..
Kozben Red Bullt kortyolgattak..
A McLaren hostesei massziroztak a hatukat..
Atlapoztak a legujabb Ferrari katalogust..
Megcsodaltak a Williams altal a Porschejukba szerelt lendkerekes KERS-t..
Hill a regi szep idokrol meselt, amikor meg azzal a szemet Schumival korozgettek errefele..
Na ennyi munka mellett, ilyen aprosagra mar nem volt ido....<#eplus2>#eplus2>
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
"A versenybírák hivatalos tájékoztatása szerint azért nem büntették meg a kormányát dobáló Barrichello-t, mert túlságosan is elfoglaltak voltak Michael Schumacher büntetésével."
Mivaaa????
Egyebkent van olyan ige h lebbez? mert en meg azt nem hallottam meg igy soha😊 meg hulyen is hangzik. Ezt sztem nem egy igekotos ige ez igy egy szó es kesz.
#hhwnd
rFactor nevû játékkal Forma1 2010-es online bajnokségot indítunk.
Aki szereti a Forma1-et és szeretné magát kipróbálni kedvence autójában igazi ellenfelek ellen, az jelentkezzen, mindenkit szeretettel várunk. Mi sem profi játékosok vagyunk, a szórakozásért játszunk. A liga teljesen ingyenes.
Jelentkezni MSN-en tudtok : [email protected]
Minden új tagot szívesen fogadunk !
Bocsi az OFF-ért
