181774
  • Magnum PI
    #174947
    Senki nem mondta, hogy véd a maszk a vírus ellen. Abban segít, hogy ne 2 méterre szórod szét a cuccot ha esetleg van benned hanem csak az orrod elé. Valamint gondolom nem vagy 70 éves vagy kóros beteg sem. Szerintem itt fölösleges ezzel vagánykodni. Beszélj azokkal akik fölöslegesen vesztettek el valakit vagy aki éppen az életéért küzd mekkora hülyeség ez.

    Semmi különleges nincs abban, hogy te még nem kaptad el vagy már rég átment rajtad és észre sem vetted. A lényeg hogy neked rohadtul semmiben nem kerül, hogy felvegyél egy maszkot és egy kicsit érettebben viselkedj.

    Olyan ez tudod mint a biztonsági öv. El lehet vezetni nélküle éveken át és elmondani te sose kötöd be magad és hát semmi nem történt. Tök hülyeség. Egészen addig amíg beüt a szar és jó eséllyel meghalsz nélküle. Szokták mondani az én életem én döntésem de nem!. Ha meghalsz balesetben jó eséllyel hátra fogsz hagyni egy megtört családot, akár 1-2 gyereket apa nélkül. De ha ez sem elég, vegyük azt egyszer benézel valamit és okozol egy balesetet. Ha a másik nem volt bekötve akkor lehet belehal és hát egy nagyságrenddel nagyobb lesz a hercehurca azt elhiteted. Szóval te érdeked is hogy a másik be legyen kötve.

    Ne a maszk ugyanez. A te érdeked is hogy mások hordják. A felelőtlen emberek miatt büntetik azt is ha nem vagy bekötve vagy ha nincs rajtad maszk a boltban. Mert a büntit mindenki megérti. Gondolkodni, értelmezni a világot, érettnek és felelősnek lenni nehéz.

    Komolyan úgy viselkednek felnőtt emberek most mint a 10 éves hülye gyerekek, akik azzal vagánykodnak a haveroknak ellent mondanak a szülöknek és ettől ők a császárok

  • adam46
    #174946
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak úgy zárójelesen meséltem, hogy új munkahelyemen mesélte a főnök, hogy náluk is volt egy munkatárs, aki elhunyt. Mellesleg nagy vírus ellenes volt, fegyelmit kellett osztani neki, mert nem hordta a maszkot sem, elkapta és belehalt. Biztosan megéri az ilyen összeesküvés elméleteket osztani, hogy kamu, média, blablabla. Nem tudom megérteni, hogy felnőtt ember miért hisztizik egy kurva maszk miatt, miért nem lehet megérteni, hogy nagy eséllyel véd meg a vírus ellen, ha mindenki visel maszkot és nem egymás nyakába köhögnek például a bevásárló központokban is, ez tényleg ilyen nehéz mutatvány? Vagy most kell tökösnek lenni? Országot szétlopják, lassan senki sem mer véleményt mondani, mert az egyből kicsinálják, na de az a kurva maszk! Majd most megmutatjuk, hogy mindennek van határa!
  • pr3cious
    #174945
    Eleve nem szabadott volna teljes értékű címet osztani ilyen szintű dominancia mellett. Számítson 25% vb címnek így Hamilton most kétszeres vb ( a 2008-as évet még egynek vettem ).
  • ShaiHulud
    #174944
    nem teged ved a maszk, hanem ha benned van ugy hogy nem tudsz rola, te adod at nehezebben masnak, miert ilyen neheze ezt megerteni? Teged az a maszk ved amit a tobbi ember tarsad hord.
  • IXEMGabeo
    #174943
    Úristen ti meg beveszitek azt hogy a maszk ér vmit is? Munkáltatóm megkoveteli muszáj felvennem de sehol máshol nem hordom normálisan se utcán, se járműveken és idén a mizéria óta nem voltam beteg, aki volt ismerősöm meggyógyult. Bárki elkap hatja gyorsabban, mint egy influenzát, de a média hisztit és a világ méretű atverest, ami emögött zajlik nem tudom elturni:)))
  • IXEMGabeo
    #174942
    Ha Russell elverne Bottast ciki lenne pláne beugrokent és ráadásul Hamilton vb címe vagy címei sem érnének sokat a közvélemény számára ugyanis egy majdnem újonc aki tényleg rendkívül tehetséges beul és szarrá veri a mezőnyt nem kicsit szégyen az F1re nézve mekkora fölénye is van egy csapatnak
  • Alexease
    #174941
    Ha igy maradna versenyre, "igazabol" is jot szimeznenek ketten (RUS/VER):DDD
  • mcmoha
    #174940
  • adam46
    #174939
    Bottasban sose láttam semmi kiemelkedőt. Néha elverte a kiégett Massát, de ennyi. Aztán Rózsi hirtelen bejelentése után szerintem csak ő volt elérhető, aztán azóta ott ragadt, mert a konstruktori vb-t így is hozzák és elég egy dudás a csárdába.
  • repvez
    #174938
    naja, most megmutathatta volna, hogy nem csak azért második, mert csak Hami jobb nála. de ezekszerint mindenki gyorsabb náűla ugyan olyan kocsiba.
    A Merci is gondolom, hogy egy kicsit elgondolkodik, hogy leehet , hogy bottas helyett Russel jobb lehetett volna jövöre is.

    Bár nekik igy is jo ha 1-3 be behozzák a kocsikat és senki nem veszélyezteti Hamiltont .
    Elég nekik akkora egy elég erős pilota amikor az arany tojást tojo tyuk már lelép.
  • RatBaG #174937
    Be lesz árazva...
  • AnuluWork #174936
    Szerencsétlen Bottas. Pedig úgy elhitte, hogy majd most, erre ...
  • Botond #174935
    Itt a megoldás a fizetési plafonra a mercinél. :)
  • mcmoha
    #174934
  • repvez
    #174933
    tudom, hogy ez egy különleges eset, de ennyit erről, hogy mindenki csak a saját buborékába tartozókkal találkozik csak , hogy a fertőzést elkerüljék.
    ugyan ugy mint a verseny után ugyan ugy mindenki összetömörül, a korlát mellett és a díjátadónál
  • mcmoha
    #174932
  • PLaci #174931
  • AnuluWork #174930
  • pr3cious
    #174929
    Na... Tőlük most egy totál copy paste csapat lop pontokat.
  • nearo
    #174928
    mercinek mindent szabad, ja, meg a rönónak is
  • sure
    #174927
    Itt van linkelve az oldal alján a szabályzat vonatkozó része, elvileg szabályos, de hát ugye tuggyuk ebből a topikból is, a mercinekmindenkiazsebébenvanmernagyonrávannaxorulvaarrahogyafiasegíccseőket

    Először azt gondoltam, technikai hiba lehetett, de kikockázva nem is látszik, hogy ott állt volna a szerelő a jobb elsővel, viszont egy szerelő benéz/benyúl a jobb első kerék mellett, lehet, valami beragadt törmeléket próbáltak kipiszkálni onnan.
  • repvez
    #174926
    ez most hogy?
    Nem arról volt szó hogy csak egyfajta szettet lehet feltenni és egyszerre? a renaultot ezért buntették meg szabadedzésen,mert nem akkor és nem azt a tipusu gumit tette fel amit bejelentettek, itt meg nem cseréltek mindet.
  • Botond #174925
    És Senna 44es szériáját Prost törte meg az akkor már kétszeres, később négyszeres világbajnok, a 7. versenyen, 6 Senna pole után. Aztán még 7 polet begyűjtött az évben. Prostnak jutott kettő, egyet meg elcsípett előlük Berger. Schuminak az 56os rekordnál egyszer se volt ilyen ellenfele, mondjuk Russelnek sem, de na, ez kőkemény valóban.
  • lac coo
    #174924
    Szerintem Russel nagyobb tehetség mint a fiatal Leclerc... Nagyon örülök, hogy beülhet a mercibe !
  • HTS s3rg1nh00
    #174923
    itt a válasz
    "The chances of winning 36 consecutive teammate qualifying battles, with all other things remaining equal, are 1 in 68,719,476,736 (0.0000000014551915%)."
  • RatBaG #174922
  • HuHam
    #174921
    Vajon Russel kiválasztásának van-e valami köze Bottas gyenge szerepléséhez az utóbbi néhány versenyen ? Lehet hogy Toto Wolff úgy gondolja egy verseny sokkal jobb mint valami tesztek, és csapott az alkalomra. Ha Russel jól teljesít reszkethet Bottas a 2022-es ülés miatt ..
  • pr3cious
    #174920
    Ezt nem így ünnepeljük!
    így:
  • ToxiMaxi
    #174919
    Na, úgy néz ki meg kell követnem a Mercit, mert tökösek voltak és beültetik Russelt.
    Aitken meg beül a Williamsbe.
    Utoljára szerkesztette: ToxiMaxi, 2020.12.02. 10:50:06
  • AnuluWork #174918
    Ő biztos megszopta.
  • ShaiHulud
    #174917
    nem o szopta meg ezzel, mert ha most kimutatta akkor mar lehet regebben is benne volt, azok szoptak be akikkel mutyizott maszk felvetele nelkul...
  • ShaiHulud
    #174916
  • AnuluWork #174915
    Nézzétek meg a befutó utáni állapotot! Nem vett fel maszkot, miközben végigmatyizta a fél csapatot. Csak ő egyedül. Meg is szopta.
  • AnuluWork #174914
    De miért is ekkora zseni Russell? Mert egy Mercedes motoros Williamsben Q2be kerül, majd nem szerez pontot? Az lenne a szép, ha nem kerülne oda! Csak azért van ott, mert hiányzik onnan az összes Ferrari motoros autó. Idén.
  • sure
    #174913
    A z0rigó má tuggya
  • Magnum PI
    #174912
    Szerintem amúgy elég jól helyt állt Alonzoval szemben. Hamilton kivételével a többi csapattársát bucira verte Alonzo. Szóval engem az sem lepne meg ha elverné Bottast elsőre. Időmérőt nem hiszem hogy behúzná de a futom simán lehet jobb.
  • HTS s3rg1nh00
    #174911
    amire eddig kb.senki nem gondolt: mi lenne,ha
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Rosberg visszatérne Hamilton autójában?

  • repvez
    #174910
    na igen most majd kiderül, hogy mennyit számit Hamilton.
    Bár ha külsöst fogbak betenni, akkor ott nem az lesz a probléma, hogy nem tudna menni, hanem megszokni az autót, ugye ezt az elönyt nem tudja behozni szenki sem.
    Vardorn talán, mert ö ha máshol nem akkor szimulátorba tolta ezt a kocsit.
    Amikor megérkezett az F1be akor mindenki tehetségnek kiáltotta ki csak pont kifogott egy olyan mclarent ami a mélyponton volt és a leglassabb a mezőnyben, igy nem tudta megmutatni mit tud, utána meg kispadra került.

    ÉS a mostani F1 nek ez is a problémája, hogy nincs meg a rangsor a piloták között. régebben csak az elöd széria bajnoka jött fel a F1be, most meg ha van elég pénze valakinek akkor a 6. helyrol is bekerül, mig egy bajnok vagy egy olyan akinek már évei vannak az F1ben és mindenki tudja, hogy jó pilota csak szar csapatnál volt ö meg nem kap ülést.
  • ToxiMaxi
    #174909
    Bárki ülne be Bottas elverné. Nem azért, mert annyira jó, hanem azért mert ennél több idő kell egy teljesen ismeretlen autóban. Jó lenne Russel, de azért Bottast nem verné el, meg a merci annyira biztonsági játékot játszik és annyira nem nézi, hogy mi a jó a sportnak, hogy tutira nem vállal be semmilyen kockázatot.
  • adam46
    #174908
    A Merci geci, ha nem Russell jön. Szerintem még esőgumikkal is lenyomná Botlást.