FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kit--Kat
#96348
Ha kívülrõl elõz, tudta volna védeni a belsõt Webber, szerintem ezért csinálta így Vettel.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#96347
ezt mondom én is hogy ezt az egy dolgot nem értem Vetteltõl hogy miért balról kellett elõzni... mondjuk ezt õ is az uccsó pillanatba gondolta ki, mert cikázott rendesen szélárnyékba hogy merre is kezdje az elõzést😄 Webbernek vissza kellett volna mennie az ideális ívre és ,,együtt'' (aki elõrébb van, az elsõnek) elfordulni.
Christian88
#96346
Szerintem ez rossz példa, mert több esélyt adnak annak aki több gólt rúg

http://www.twitch.tv/hegii

Firerock
#96345
köszönjük emese!
borzasztó ez a gyerekes (érvek nélküli)utálatod,vak rajongásod

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

MaSzKa
#96344
Akik hiányoznak az F1-bõl:

Takuma Szato
Montoya

velük biztosan nem lenni ennyi unalmas futam


A videó Formula One Management tartalmát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzõi jogi okok miatt.

Szépen cenzúráznak a Youtube-on 😞

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#96343
idén a Mercedes számomra a szimpatikus csapat, mert
-törekednek, hogy amennyire lehet német legyen a csapat
-elismerik, hogy hibáznak
-a szabályokat megpróbálják betartani
-tisztességesek
-reálisak

ilyesféle csapat volt régen a Sauber és a BMW is

ezért szurkolok nekik idén

1-2 dobogós hely kinéz nekik idén

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Magnum PI
#96342
Ez az egész két pilotás rendszer hülyeség. Mintha a fociban a csatárok még megpróbálnák felrugni egymást hogy ki rugja be a labdát a kapuba. Értem én az okát ennek, de akkor is f@szs*g. Bele sem merek gondolni hogy mi lett volna ha bevezetik a 3 pilótás rendszert...

MaSzKa
#96341
Ralf Scumacher balfék azt elismerem, de õ nem tehetségtelen
viszont a családi név miatt többet vártak tõle mindig is
azért néha megmutatta, hogy ha minden összejön tud õ jól vezetni



Trulli-ról jó véleménnyel vagyok, néha villantott, de az az eset áll fenn, hogy rosszkor volt sokszor rossz helyen

Heidfeld nagyon megbízható stabil és jó pilóta, de nem kitûnõ õ se
itt is megemlíthetõ: "rosszkor, rossz helyen"

Szerintem a legtehetségesebb pilóták közé õk sorolhatók (utóbbi évek):
Schumacher(Ferrari), Montoya(BMW), Kubica(BMW), Vettel(BMW - Red Bull), Kimi (Mclaren Mercedes)

Utána jönnek
Alonso (Renault) ott csaltak ahol tudtak (ellensúlyos lengés csillapító kiderül elõbb akkor nem lett volna 1 vb címe se)
Hamilton (Mclaren Mercedes) szerencsés, tehetséges, de beképzelt és mákos
Button (Brawn Mercedes, Honda) szerencsés, tehetséges, jó versenyzõ

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bardocz
#96340
Azért ebben mindketten bennevoltak.
nonicks
#96339
de ha jól megnézed Webber nem vált irányt az egyenesben...(ez elég hülyén hangzik)szóval Vettel nyugodtan elmehetett volna jobb oldalt és még a kanyar is jobban jött volna neki 😄

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#96338
én azt mondom hogy Webber volt a hibás. nem hagyott elég helyet Vettelnek. Ha megnézitek, mikor berántotta Vettel az autót a társa mellé kicsit a füre is lement... viszont azt nem értem Vettel részérõl, hogy miért balról kezdett el elõzni mikor a másik oldalt nagyobb hely volt. Webber nem akarta hogy a fiatal csapattársa csúnyán körbeautózza kívülrõl és kiröhögjék. ezért nem hagyott neki elég helyet. én nem is értem hogy miért lett ebbõl az ügybõl ilyen hatalmas veszekedés hogy Webber vagy Vettel a hibás... számomra egyértelmû.
#96337
Te vehetnél már itt vissza "kis barátom"...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Firerock
#96336
vegyél vissza kis barátom

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bardocz
#96335
Az még hagyján, nade Hülkenberg a Sauberben, és hasonlók azért már szánalmasak. Ennyit nem hibázhat egy ember, akit tényleg érdekel ez a sport. Folyamatosan javítanom kell anyámnak, nehogy elhiggye a sok hülyeséget😄
bardocz
#96334
Bár nincs bajom Palikkal, de tegnap már néha lelõttem volna. Elején a visongatása, aztán a horribilis mennyiségû balfaszkodása.
a.carkey
#96333
Azt se tudta, hogy melyik Kubica. Folyamatosan keverte Petrovot Kubicával.

A medve nem játék.

nonicks
#96332
érdekes, hogy itt az emberek minden hír után flamelni kezdenek...
amúgy szerintem Vettel hibája volt, legalább is nekem úgy tûnt hogy Webber a pálya bal széléhez elég közel autózott egy bal kanyar elõtt és Vettel mégis balról próbálta elõzni

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#96331
Ja Palik.. A sok hulyesege mellett, tegnap azon rohogtem a legjobban, mikor kijelentette, hogy Kubica tobbet hoz ki a Renaultbol, mint ami a kocsiban van.. Mondta ezt azon a versenyen, ahol Petrov ott lihegett nehany masodpercre Kubica mogott szinte vegig.. Komolyan mondom, neha nem ertem az esze jarasat..<#vigyor2>

#96330
Húzzál már innen a rákba...<#lama>

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Norbi1990
#96329
<#idiota><#eljen>
#96328
te figyi..

nem szoktam beugatni senkinek, de azért halkan megkérdezném te mi a pandamaci pici bolyhos faszáért írkálsz ilyeneket mikor végre nyugalom van?

semmi közöm hozzá, csak kicsit zavar..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Firerock
#96327
Maszka az egy nyomorek,kar is szotejteni rola,kitkattel egyetemben

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bardocz
#96326
De sokkal több a maszkához hasonló elvakult ember, aki még nem is látta az esetet, de már megmondja a frankót.
#96325
Psszt... Sok ex Kimis atment Vettel fanba.. Na most az F1live-on, meg nem volt olyan Kimis szavazas barmely temaban, ahol ne Kimi jott volna ki barminek, amit a szurkoloi ahitottak.. Tehat 1+1=2....<#buck><#bee1>

gibson9
#96324
talán csak annyi, hogy nem a szurkoló táboron múlik..

#96323
bocsi <#idiota>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#96322
És akkor mi van ?
#96321
Vettel aki a saját csapatától pontokat vett el...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

gibson9
#96320
lentebb írt valaki aki Vettel fan, de mégis õt tartja hibásnak..

#96319
Az ilyen szavazások arról szólnak, hogy kinek mekkora a szurkoló tábora.
Jacek
#96318
ki az a sok szakerto az F1liven aki 55% azt mondja webber a hibas😄😄😄😄

Gondolom akik itt irtak hogy o a hibas, elgondolkoztak hogy szinte mindenhol Vettel-t hozzak ki hibasnak, ujsagirok, pilotak stb, plusz meg ez a szopatasa Webbernek, meghogy a mernok nem szolt hogy Vettel nem tekerte vissza az autot😄😄😄:

mcmoha
#96317
Ez jo!

El Mundo: "A Red Bullnál hatalmas a viszály, amelyben nagy szerepe van a féltékenységnek, a csalásnak és az irigységnek."

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#96316
Nem tudom, de jobb volt a regi szabaly, hogy lehet csapatutasitas.. Akkor legalabb tiszta volt a dolog... Most a McLarennel nyilvanvaloan csapatutasitas volt burkolt formaban, amit elrontottak kommunikacioilag, ebbol lett az elozgetes, es a leintes utani zavart ossze-visszasag meg a dobogon is a 2 versenyzo kozott.. A Red Bullnal is igen buzlik a dolog, hogy Vettelt akartak bevinni Webber ele, csak ott is elrontottak valamit.. Elegge gyanus a Weberrel visszatekertetett uzemanyag, aztan a verseny vegen korrol-korre futott leggyorsabb korok esete... Meg Vettel jobbrarantos dolga is erdekes.. Vagy full hulye a srac, vagy O ugy tudta, Weber ugyis elengedi, nem kell ra figyelnie.. Meg ahogy gyorsan eltuntettek a riporterek kozelebol, de meg a palyarol is, nehogy valami hulyeseget mondjon.. Plusz a Red Bullnal mar Webber versenymernoket is emlegetik, hogy nem mondott el valamit Webbernek.. Szoval....... A Saubernel meg De la Rosa kottyintotta el, hogy O tamadta volna Kobayasit, de a radioban mas dolgokat mondtak... Ez kepmutatas, semmi mas.. Ertelme meg nincsen...

Dietrich
#96315
szerencsére egy sima lábtöréssel megúszta..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Totti5
#96313

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

M@TriX
#96312
egyet értek, a videókat én is megnéztem Vettel jobbra húzta a kormányt, õ cseszte el, szerintem ez elég nyílvánvaló.

Webber kormánya meg sem rezdül, szépen tartja az irányt.

..::::::.. A kétpúpos teve sokáig nem is vette észre, hogy két púpja van, mert az első eltakarta a hátsót.

Minstrel
#96311
Persze, mindenki "üzemanyagot spórol", Massa meg Alo is azt mondja majd legközelebb, hogy õk már letekert motorral indultak is el, hogy elég legyen a benzin <#hehe>

http://topgearhungary.blogspot.com/

Jacek
#96310
Totti5
#96309
Az a gond ezzel hogy ha Hamiltonnak nem cseszik el a kerékcserét és mondjuk Webbert támadja a verseny végéig, akkor is azt mondják majd Webbernek hogy tekerd már vissza a motort, had menjen Hamilton... vicces. Ennyire látványosan nem kellene a kis német seggét nyalni.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

jazzy
#96308
Úgy néz ki, hogy most ez a spórolj üzemanyagot duma lett az új "maradj a seggeden".
Shiwo
#96307
szerintem mindketten hibáztak..mindkettõ bizonyítani akarta, hogy õ a Jani, egyik sem engedett, és Vettel szívta meg jobban...legközelebb lehet ugyan ilyen esetben nem történik baj, vagy épp mindkettõ kiesik...így jött ki a lépés..majd házon belül megbeszélik, szóval vagy ököllel, az õ dolguk

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#96306
kell egy ok hogy vettel miért esett ki.

Jacek
#96305
Meg a nagy uzemanyag sporlasban , mert is futotta sorban Webber a leggyorsabb koroket a vegen?? kerdem en akkor most ki hazudik?😄

Jacek
#96304
Mert nem huyle Webber uzemanyagtakarekos modba valtani Vettel-el a seggeben😊))) gondolom ugy ertelmezte hogy Vettel is oda vallt😄 jogosan egyebkent ... kezd buzleni a RedBull.... a nagy jopofaskodas egeszen addig tartott mig tetje nem lett..

Jacek
#96303
"

Christian Horner

Most már minden tény a kezünkben van. Mark üzemanyag-takarékos üzemmódra váltott, ami egyben azt is jelentette, hogy az egyenesekben veszített némi teljesítményt, mely megmagyarázza, hogy Sebastian miként is tudta õt megelõzni.

A nagy hiba az, hogy nem adott elég helyet és magyarázat is van arra, hogy Sebastian-nak miként is sikerült szélárnyékba kerülni. Sikerült megspórolnia egy extra kilogramm üzemanyagot. Mindkét autó azonos mennyiségû üzemanyaggal indul el a versenyeken.

Volt még egy extra köre optimális motor módban, de nem vettük el tõle, mert a mögötte autózó Lewis Hamilton nyomásban tartotta. Csalódottak vagyunk, mivel 28 pontot ajándékoztunk el és az elsõ két helyen kellett volna célba érnünk. A csapat számára nem fontos az, hogy miként is teszik ezt. A lényeg az, hogy kettõs gyõzelmet szerezzenek. Pontosan ez az, amit meg kellett volna tenniük.

Azt hiszem, hogy Mark a piszkos oldalra tolta Sebastian-t, kis helyet adva neki. Sebastian nagyon agresszív volt. A McLaren-nél ma kicsivel több tiszteltet mutattak egymás felé a versenyzõk."

Nalam ez ugy jon le hogy letekertettek a motort Webber-el hogy a kis Vettel aki mar a hiszti kuszoben van sikerelmenyt szerezzen....... mi masert lett volna igy?

+ mi az hogy a piszkos oldalra tolta?? mivan?? hat o ment oda be elozni😊))

#96302
a múltban is voltak nagy ütközések akik a bajnoki címért küzdöttek és csapattársak voltak ilyen volt pl Prost és Senna esete 1989-ben is...vagy Montoya és Raikkonen, Montoya-Ralf, Hakkinen-Coulthard esete is akár...sokféle ütközés volt a csapattársak között és talán még nagyobb botrány volt belõle, egész kúltúráltan oldották meg a srácok😊

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Klemice
#96301
palik egy fasz, kész ennyi

Saddam Hussein &#9745; - Osama Bin Laden &#9745; - Moammer Kadhafi &#9745; - Kim Jong Il &#9745; - Tirexi &#9744; - DarkSector &#9744;

Freedom88
#96300
akkor ez egy megoldhatatlan rejtély.

T.T.

#96299
ha küzdenek egymással az a baj ha meg nem akkor csapaton belüli egyezség van .. akkor meg az a baj .. ééérted? 😄D

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.