FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Black Ghost
#96498
Háhá...BMW, Audi mint prémium márka, ......ez valami vicc?

Lamborghini, Rolls Royce (nem a bmw motor miatt), Ferrari, Koenigsegg, Saleen, -stb, ezek a prémium kategóriás autók.

A BMW-Audi-Merci trió típusainak 90%-át 25 milla alatt megveheted, míg egy prémium márka 40-tõl indul.

A milliárdos arab sejkek kedvenc kocsija Lexus, ill. Land Cruiser.

Az amcsi üzletember 90%-a pedig, minõ meglepetés amcsi kocsival megy.

A csõlátásodat tedd félre, olvass többet, és légy egy kicsit objektívebb, mert így elég komolytalan vagy.
SrAta
#96497
Maseratival is rengeteg üzletember jár fõleg Magyarországon!
Sõt mitöbb Lamborghinivel is sokan járnak és Bugattival is!

Ugyanis ezek prémium gyártók nem???
Ennél elitebbeket nem is nagyon ismerek...
Az Acura meg összevissza veri a mercit minden téren csak nem sokan ismerik itt mert nem annyira megfizethetõ mint pl egy 8éves használt merci...
Ha lenne pénzem feleslegesen akkor rohangászni egy Maserati, Bugatti, Ferrari, vagy Lamborghini, üzletinek meg egy Acura...

De lehet én vok a hülye...

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

#96496
Maszka szerint igen...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

bardocz
#96495
Eddig nem tudtad? Kérdésed van fordulj Maszkához.
nearo
#96494
Szóval az számít prémium gyártónak, akinek az autóival üzletemberek járnak...?

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

Jacek
#96493
mar bocsanat de magyarorszagon a legtobb ilyen autoban nem uzletemberek jarnak😄 vagyis en nem annak hivnam oket, mert a 70% koztorvenyes....

bardocz
#96492
Sportos japán üzletemberek, akik nem akkora cigányok, hogy a kocsijukkal pózolnak, mint a béjmvés meg merdzsós, ajudis parasztok.
MaSzKa
#96491
Ilyennel milyen üzletemberek járnak?
képt!

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bardocz
#96490
Még a wikipedia szerint is az, infinitivel és lexussal együtt.
Jacek
#96489
mert mi?😊

MaSzKa
#96488
Akkor hasonlítsd össze te.
MEg akarod magyarázni, hogy Prémium gyártó az Acura?

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#96487
Maszka 😄
te érzed az árnyalatnyi különbséget aközött hogy valaki azért sikeres üzletember mert mercivel jár és aközött hogy azért jár mercivel mert sikeres üzletember?

és gratulálok hogy sikerült összehasonlítanod egy 8millás és egy 13millás kocsit 😄

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

nearo
#96486
Összeraktam paint-ben a négy képet 😊
http://iaro.3dmax.hu/kep/ferrari_1950-2010.JPG

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

desigo
#96485
Többször volt már rá példa,hogy a fõnökeim nem az új 7-esükkel mentek tárgyalásra hanem inkább VW-el mert egybõl levágnák,hogy nem kis árréssel üzletelnek.
egyébként meg E-classe pfejj <#levele>
Kit--Kat
#96484
Itt is csak a kisebbségiek meg néhány kispolgár.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#96483
okos szemüveges gyereknek tûnsz😉

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

nearo
#96482
Behozza kicsiben, utána katt képre és megjelenik nagyban. Eddig oké, viszont csak a kép felét látom, mert nem lehet oldalra görgetni, csak lefelé.
Ha meg megpróbálom a kép címét másolni, akkor egy 1x1 méretû kép címét másolja.

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

#96481
Amit eddig csináltál az nem OFF??...

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Jacek
#96480
Csak megkerdezem, hogy az AUDI-nak mert kene elit kategoriaba mennie?? VW group amiben van Porsche/Lambo/Bugatti ezek aztan nem elit markak😄

bardocz
#96479
Utána lévõ hsz-ben ott a link, nekem behozza a képet.
MaSzKa
#96478

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Totti5
#96477
Ebben a szerencsétlen országban hiszik csak azt az emberek hogy ha valami nagy autó van a segge alatt akkor attól õ több.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

nearo
#96476
Faszompicsábamár megint mi folyik itt? 😞

Inkább fejtsétek meg, hogy azt a kurva Ferraris képet hogyan tudom nagyban és egyben megnézni.

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

bardocz
#96475
Ahhoz, hogy komoly üzletember legyél nem szükséges feltétel egy szaros merci, max a cigányok fognak jobban felnézni rád.
Siker=/=autó.
Swiftes mondatod meg nem sikerült felfognod szerintem.
MaSzKa
#96474
Akkor ne csodálkozz ha sikeres komoly dús gazdag üzletember nem leszel üzletemberként

Max ha bérgyilkos vagy, de azok is inkább BMW-vel járnak

de az biztos, hogy Suzuki Swift-tel nem 😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bardocz
#96473
Az Acurás nem tucatember, van egyénisége. Ha választanom kéne, én is inkább Acura-val járnék. Mivel ne választhatok, gíy valószínû majd egy Swift-tel fogok járni.

Mellesleg ha leírod, hogy a prémium kocsikat veszteséges gyártani, akkor rájöhetnél arra is, hogy japánban miért nem csinálnak RR, és hasonló szintû autókat. Nincs rá kereslet, fölösleges fejlesztés meg minek?
MaSzKa
#96472
Gondolom az Apeh-nak jól ellenáll a fényezés 😄

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#96471



de most komolyan gondolj bele
képzeld el, hogy ilyennel érkezik egy üzletember



mennyivel más ha Mercedesszel érkezik
és az összkép is más

A kulcsszó: Elegancia

Infinity, vagy egy Acuránál ilyenrõl nem lehet beszélni

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

LaszloLedzenyi
#96470
én tudok olyan embert akinek több százmillába mérhetõ vagyona van és egy lepusztult opel comboval jár. nem az auto teszi az embert

\"Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!\"

bardocz
#96469
Awesome<#szeret>
Norbi1990
#96468
Te átlácc az autókon, hogy így megmondod, melyik autóban üzletember ül és melyikben nem?
Attól még, hogy üzletember nem kell BMW-vel járni vagy esetleg más sokmillióba kerülõ autóval mennie.
Kit--Kat
#96467
Persze mivel ezeket eddig csak Amerikában forgalmazták. Idehaza csak szürke importból hoztak be egy maréknyit.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

MaSzKa
#96466
BMW-nek nem kell oda bejutni, mert a Rolls Royce-val már sikerült

Elite autokból nincs nagy pénz
a VW is veszteséggel árulja a Bugattit

a BMW-nek nem célja, hogy elite kategóriában legyen BMW néven


Totti5 - Infiniti vagy Acura-rában láttál te már komoly üzletembert?
"Ritka, mint a fehér holló"

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#96465

http://gaborszantai.co.uk/

HunnernesKonge
#96464
Én meg szeretem a Ferrarikat mer' pirosak
Aki nem tudja mire vélni...minek a flame egyik fél se fog engedni soha fejezzétek be, unalmas
#96463
A BMW es Audi messze van attol, hogy elit kategoriaba jusson - premium marka maximum, az elit alja a Mercedes/Aston Martin/Maserati.
Ez nem az aron mulik, hanem a tortenelmukon mulo presztizserteken.
Az meg az Audinak vagy BMW-nek nem jobb, mint a Renault-e vagy FIAT-e...

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#96462
Azt jobb ha tudod, hogy a Bentley és az Alfa is csinált nem egy német verõ autót a 20-30-as években. Sõt olyan is elõfordult, hogy Nuvolari 36-ban a saját hazájukban verte meg a német gyártókat.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Totti5
#96461
pl Acura

biztos van még, most ezek ugrottak be

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#96460
"Azért az jelez valamit, hogy szinte csak egy Japán Prémiumautómárka van a piacon"

pl Infiniti

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

bardocz
#96459
Végülis majdnem ugyan úgy néz ki😄
desigo
#96458
Monacóban a meglazult csatornafedél ami miatt SC-volt az Barrichello kormánya volt
cseppet benézték...
Totti5
#96457
Akkor a Pözsó és az Audi a világ legmegbízhatóbb autói, mert halálra nyerték már magukat Lömánba, csak ennek semmi köze nincs az utcai autókhoz, mint hogy annak sem hogy a Citroen verseny autó lenne az utakon és azzal szaladgálnak a milliomos kispöcsök, attól mert a rallyba aláznak mindenkit évek óta.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

MaSzKa
#96456
Azért az jelez valamit, hogy szinte csak egy Japán Prémiumautómárka van a piacon (a Lexus), hasonlítsd már össze:

Német Elit:
Maybach, Mercedes, BMW (Roll-Royce), Wiesmann, Audi, Porsche


az is érdekes, hogy miért Audival jelent meg a botrány idején a Toyota magas rangú szóvivõje


de látod a BMW-k elektromos gázpedálja nem hibásodik meg, hogy vissza kelljen hívni az összeset emiatt

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bardocz
#96455
Neked kellett japán autósport siker...

Japán minõség meg sehol sincs, ezen nevetnem kell, a német még ott sincsen.
MaSzKa
#96454
A Most-ról volt szó ember!

"És ma hol vannak a német autók?" -ezt írtad
akkor miért a régmúltról beszélsz?

a francia Citroennel nem bírtak több éven át el inkább megfutamodtak
ahogy az F1-tõl is a japán gyártók

gazdasági válságra hivatkozva

erre fel most kiderült a visszahívások ellenére nyereséges még mindig a Toyota


amúgy én is "Japánpárti" vagyok
de manapság a Japán minõség már nincs sehol

tömegtermelés van

a BMW pár hete pont a minõség és a megbízhatósága miatt nyerte meg a Zöld Pokol 24órás versenyt is. Ha nem megbízhatóak és versenyképesek akkor esélyük nem lett volna a nyerésre, de még a dobogóra se

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

bardocz
#96453
Te kezdtél el utca autókról beszélni, amint F1-ben a szegény pici németeknek nem megy, aztán amikor utcán nem megy nekik, akkor rögtön vissza F1-hez? Ügyes taktika, de engem nem baszol át.
A gázpedálhoz meg nem sok köze van a Toyotának, külsõ beszállítótól származik mind. Japán sportsiker meg mondjuk a rallyvb, 90-99 között csak japán autó nyert egyéni vb címet, aztán 2001 és 2003-ban, csapatvb-t meg 93-99 között. Elõtte nem képviseltette magát egy japán gyártó sem a legmagasabb kategóriában, ezután meg jött egy Loeb nevû forma, és mindent behúzott, autótól függetlenül.
Ha meg utcai autók, akkor pl a Subaru csinálta a világ elsõ szériagyártású 4kerekes autóját, 1972-ben, a németek már csak a spanyolviaszt fedezték fel 1980-ban, vagy 82, olyan mindegy.
MaSzKa
#96452
De a Toyota híres minõség ellenõrzésen kívánnivalót hagy maga után
miért nem akadt fent a rostán
vagy ha fent akadt, akkor miért engedélyezte a vezetés a silány minõségû alkatrész beépítését

Toyota botrány

Semmi nem lehet olyan jó, hogy ne lehetne tovább javítani rajta. A tény, hogy a Toyota mérnökei folyamatosan a jobbításért dolgoznak, nemcsak egy mottó vagy üzenet, amely ki van függesztve a falra, de mindenki megfeledkezik róla. Nálunk egyszerûen így folynak a dolgok. S a Toyotának erre szava is van: kaizen. Jelentése a folyamatos javítás, s ez a vezérelv irányít minket a mind jobb minõség keresésében – s ezzel érjük el a beépített Toyota minõséget is.


a Toyota minõség ellenõrzési rendszere még ma is tananyag némely szakon

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#96451
Mit kellene elolvasnom amit még nem tudok?
ahelyett hol lealacsonyítani próbálsz, miért nem osztod meg milyen téren vannak hiányosságaim és mik azok és hol olvashatok róluk?

Mert ez már nagyon unalmas, hogy mindenki királynak képzeli magát

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Ulvar
#96450
Javaslom kezdj el tanulni és olvasgatni egy kicsit szélesebb körben mielõtt okoskodni kezdesz, nagyon ajánlom.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

desigo
#96449
Nem a Toyota gyártotta a problémás gázpedál szerkezeteket.
Beragadhat néhány Dodge és Jeep modell gázpedálja
a CTS a felelõs...