FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

desigo
#96648
úgy sírtok mintha nem lehetne majd neten nézni élõben
ha meg van közvetítés akkor a kommentátorokat kell szidni
semmi se jó?
Ulvar
#96647
<#banplz>

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#96646
Egy fejlett F1-es oldal, sok hírrel, szabadedzések, idõmérõk élõ közvetítésével


http://d7836637.linkbucks.com/
mflex
#96645
Azt hittem egy idõben van a VB-vel, akkor meg simán köcsögök, és tényleg a film fontosabb.
Viszont nem hiába kezdõdik 22:50-kor.

What about the forests?

Norbi1990
#96644
Nem tom, hogy felveszi-e a versenyt a Foci VB-vel egy animációs film ami egy csibérõl szól 😄
#96643
prime time ban nagyobb nézettségû mûsort adnak, megintcsak az értékesebb reklámidõ miatt...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Minstrel
#96642
nem a vb miatt van, minden esti edzést így szoktak már évek óta, kanada, usa, brazil, okát nem tudom, de tuti nem a vb

http://topgearhungary.blogspot.com/

#96641
valamelyik évben elhúzódott a futam és nem adta le ez a fostalicska rtl a futam végét, mert kurva fontos volt, hogy hányan döglöttek bele a balatonba...

nna akkor kaptak olyan e-mailt... a legfinomabb az volt, hogy anyjukat legyenek kedvesek megcsinálni a ravatalán..

bár én f1 en kívül nem nézek rtl-t. Ha neadj' isten normális film lenne azt is megvágják, és hivatkoznak az ORTT re..

ahham, anyátok.. annyival több a reklámidõ amit eladnak.. ennyi. nem kell a parasztvakítás...

nem hiszem el, hogy az m1 nek vagy bármelyik másik csatornának nem érné meg megvenni a közvetítés jogát... lenne egy épkézláb mûsoruk...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

chalezlopez
#96640
Errõl van szó. A futam is 6-kor kezdõdik, 8-ra vége elvileg. Remélem azt is felvételrõl nyomják...<#levele>

Vamos Argentina!

Norbi1990
#96639
Na de az Idõmérõ 7kor kezdõdik és 8ra már vége. A meccs meg 8kor kezdõdik a felvezetõ mûsorral.
mflex
#96638
Nem a hülye film miatt van, hanem a VB miatt, ha megfigyeled 22:50-kor van vége a focinak, mivel akkor még a f1 rajongók mellett a másik sportág örültjei is fent lesznek, mindjárt tudják nézni az f1-et, ergo jóval nagyobb nézõszám, több bevétel. Ha egy tv lenne a házamban, tuti, hogy most nem f1 idõmérõt néznék, hanem az esti meccset, vagyis qrva sok pénzt takarítanak meg azzal, hogy felvételrõl nyomják, de lehet, hogy több nézõje lesz így, mint élõben, sõt...

Ki van ez találva.

What about the forests?

Ulvar
#96637
Mond neki hogy szívesen letöltöd az egész évadot ha több ekkora gyökérséget nem mond 😊.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Minstrel
#96636
de az rtlklub egy hatalmas csatorna aki nem engedheti meg magának, hogy veszítsen 23 nézõt ha F1-et ad fõmûsoridõben, minden 4éves gyermek átkapcsolna tv2-re, mert nem a csodacsibe van hanem autók köröznek <#confused>

tavaly is egyik ismerõsöm mondja a brazil futam után, hogy a hülye Forma-1 miatt nem volt kobra11 <#wow3>

http://topgearhungary.blogspot.com/

chalezlopez
#96635
Jah, rohadjanak meg. Amúgy pont beleférne 2 meccs között. Majd német RTL-en...<#vigyor3>

Vamos Argentina!

Norbi1990
#96634
Attól még szánalmas, hogy nem adják élõbe, amikor az összes többi külföldi csatorna tudja adni élõbe.
Punker
#96633
ez így van minden évben, még nem tûnt fel?

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

#96632
Baszki,tényleg.
Most nézem,hogy felvételrõl.
Akkor bizony rohadjanak meg.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

Norbi1990
#96631
LOL
De buzik az RTL-esek, vmi hülye film miatt nem adják élõbe. Szánalmas.....
#96630
RTL Klub,ma este 22:50-kor.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

littleNorbi
#96629
Hello!
Tudja valaki, h mikor lesz élõben az idõmérõ, és hogy esetleg melyik csatornán vetítik ???

b-type
#96628
11 órakor adják a Le Mans Legends-t az eurosport-n, tavaly szvsz m@rha jó volt (nekem jobb volt mint a 24h), nem tudom garantálni hogy most is hasonló lesz, de szvsz nézni kell...ajánlom annak akinek éppen akad ideje rá.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#96627
Majd delutan keresgeljetek... Es itt ki szoktak gyujteni joparat a szabadedzesekre, meg az idomerore is.. Azokat erdemes atnezni..: Egy-egy Hirben lesznek majd kirakva..

bboyatty
#96626
Nem tud valaki egy stabil stream-et mutatni?
Kerestem de vagy német (németül meg egy mukkot se értek) vagy mindig meghal. RTL-en szoktam nézni de az valami borzalom. <#violent>
Köszi elõre is.

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

desigo
#96625




Ulvar
#96624
Ha jól számoltam 6 óra az idõeltolódás, és mivel helyi idõ szerint 13:00kor van a qualy ezért itteni idõ szerint 19:00...(de szerintem 6tól kezdve folyamatosan nézd a streameket ahol tudod, vagy már hamarabb).

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

mcmoha
#96623
19:00-20:00

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Jacek
#96622
Mikor van az idomero rendes idoben, nem felvetelrol?

mcmoha
#96621
<#eplus2>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#96620
az tökmind1 remélem esõ lesz<#wave>

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

Máté94
#96619
Más programon voltak. Meki azért lassú mert versenyt szimuláltak, míg a többiek inkább idõmérõre.
desigo
#96618
Mivel Massa is 5-ik ezért remélem javult valamit a kocsi
de majd idõmérõn kiderül...
#96617
Alo 2. helyen, lehet hogy ennyit javít a montreali javítócsomag vagy idõmérõt szimuláltak mert akkor kurvanemjó ?

MaSzKa
#96616
Remélem esni fog az esõ vasárnap és egymást üti ki a 2 Red bull

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

desigo
#96615
Vettel állt az élre Montreálban

1 Sebastian Vettel Red Bull 1'16.877
2 Fernando Alonso Ferrari 1'16.963
3 Nico Rosberg Mercedes 1'17.151
4 Mark Webber Red Bull 1'17.273
5 Felipe Massa Ferrari 1'17.401
6 Adrian Sutil Force India 1'17.415
7 Lewis Hamilton McLaren 1'17.522
8 Robert Kubica Renault 1'17.529
9 Michael Schumacher Mercedes 1'17.688
10 Tonio Liuzzi Force India 1'17.903
11 Jenson Button McLaren 1'17.961
#96614
adakozzunk 😄 lehet hogy likud viktor is megsegít minket mint baungártnert és bekerül majd hrt hez vagy lotushoz 😄

#96613
istenem de jó lenne ha egy tényleg tehetséges magyar oda kerülhetne 😊)
de félek túl kicsi piac vagyunk ahoz hogy racionális esély regyen rá 😞

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#96612
<#worship>
link

Totti5
#96611
1 Jenson Button McLaren-Mercedes 1:18.127
2 Michael Schumacher Mercedes GP 1:18.285 0.158
3 Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1:18.352 0.225
4 Nico Rosberg Mercedes GP 1:18.356 0.229
5 Sebastian Vettel RBR-Renault 1:18.549 0.422
6 Robert Kubica Renault 1:18.662 0.535
7 Fernando Alonso Ferrari 1:18.726 0.599
8 Vitantonio Liuzzi Force India-Mercedes 1:19.097 0.970
9 Nico Hulkenberg Williams-Cosworth 1:19.282 1.155
10 Rubens Barrichello Williams-Cosworth 1:19.313 1.186
11 Adrian Sutil Force India-Mercedes 1:19.373 1.246
12 Felipe Massa Ferrari 1:19.511 1.384
13 Vitaly Petrov Renault 1:19.549 1.422
14 Mark Webber RBR-Renault 1:19.609 1.482
15 Kamui Kobayashi BMW Sauber-Ferrari 1:20.186 2.059
16 Sebastien Buemi STR-Ferrari 1:20.320 2.193
17 Pedro de la Rosa BMW Sauber-Ferrari 1:20.584 2.457
18 Jaime Alguersuari STR-Ferrari 1:20.823 2.696
19 Heikki Kovalainen Lotus-Cosworth 1:21.869 3.742
20 Karun Chandhok HRT-Cosworth 1:21.977 3.850
21 Jarno Trulli Lotus-Cosworth 1:22.543 4.416
22 Bruno Senna HRT-Cosworth 1:22.701 4.574
23 Timo Glock Virgin-Cosworth 1:22.713 4.586
24 Lucas di Grassi Virgin-Cosworth

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Firerock
#96610
ez hogymegyez?😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Punker
#96609
remélem a futamon is lesz esõ!

A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"

mcmoha
#96608

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Freedom88
#96607
annyit...de elmúlt két évben még a helyszínen is hozzádvágták a jegyet, mivel úgyis ingyenes az egész rendezvény.

T.T.

Norbi1990
#96606
Ezzel mit kell csinálni? Kinyomtatom és annyi?
#96605
😞

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#96604

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#96603
MaSzKa
#96602

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Firerock
#96601
skacok!
a WSR-re hogy lehet jegyet szerezni?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#96600
ték

MR ME
#96599
<#eljen>

A valóság azoknak való, akik nem bírják a kábítószert. Nem szenvedek elmebetegségben. Én élvezem! Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk.