FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A kanyar elõtt már kitette Liuzzi-t a porra, aztán rácsukta az ajtót, akkor még Button sehol nem volt...persze a kanyarban már egymás mellett voltak, de amilyne pályára kényszerítette Liuzzi-t Massa, ott az F1-s autónak nincs fordulóköre...neki kellett mennie...kivéve ha Liuzzi fékez.
Na de azért Massa nem Alonso.
Liuzzi ezzel együtt nem volt megelõzve, és belül volt...szvsz rizikós volt rácsukni az autót, Button-t szoríthatta volna még kifele és aztán megpróbálni egy korai kigyorssal Liuzzi-t...talán.
De nekem ez olyan volt mint amikor valaki becsukja a szemét aztán belemegy a szituba..pláne utána amikor szintén úgy volt a kanyaron min aki éppen átnézi az autót ...oké hogy Liuzzi kétszer próbált visszakeveredni az ív közelébe, de hogy Massa mit tökölt hogy talán háromszor is összekoccantak?..😊)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(
Massa keverte a szart. Miatta voltak 3-an a kanyarba, Button mögött kellett volna mennie.
Liuzzinak a belsõ ív megvolt, csak Massa kivágódott Button mögül, mert õ jót rajtolt és azt hitte 3-an elférnek a kanyarban.
Itt abban a pillanatban egy fuggetlen egyen dontott, nem a szokasok.
Massa elb@szta, sokadszor. Megertem, alazzak, gondolom az uj szerzodeseben is volt par kellemetlen kitetel.
http://gaborszantai.co.uk/
Tehát, egy Ferrari autót nem hiszem, hogy pilótának kéne népszerûsítenie, azt eladja a múltja, a jelenben meg a pilóta nevétõl független eredmények, ha nem a külsõ alapján akar valaki választani.
A ruhákat és egyéb ajándéktárgyaknak, meg nem hinném, hogy annyira döntõen nagy forgalma van Brazíliában, ami attól függetlenül, hogy nagyon népes, az emberek fele nyomorban él.
Tehát nem hiszem, hogy a brazil piac miatt muszáj lenne mindig egy barzilnak az egyik autóban ülnie.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
http://gaborszantai.co.uk/
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(
Alonso autojan meg van tukor, hasznalja... Button szimplan ugyes es szemfules volt, sokadszor bizonyitva, hogy O az agyaval nyert VB-t😊
http://gaborszantai.co.uk/
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
http://gaborszantai.co.uk/
Anglia:
-------
Daily Telegraph:
"Ezúttal nem volt konfliktus: amikor Jenson Button odament csapattársához, a gyõztes Lewis Hamiltonhoz és átölelte, egyszerûen csak zavartalan és határtalan örömet láthattunk. Talán Fabio Capello is szeretné, ha a McLaren csodacsapata a segítségére lenne: úgy tûnik, õk képesek begyûjteni a maximális pontszámot."
The Times:
"Lewis Hamilton a markában tartja a Red Bullt, a McLaren újra megtalálta a legmagasabb sebességi fokozatot. Hamilton mesteri teljesítményt nyújtott. A McLaren kettõs gyõzelmet aratott, ami a világbajnokság végkimenetele szempontjából nagyon fontos lehet."
The Independent:
"A gumiabroncs-szerencsejáték kifizetõdött a McLarennek. Egy remek kanadai futamon, melyen az izgalom egy pillanatra sem hagyott alább, Lewis Hamilton és csapattársa, Jenson Button a szezon harmadik kettõs gyõzelmét aratta."
The Sun:
"Hamilton visszatért a világ élére, miután lerázta riválisait."
Daily Mail:
"A McLaren újabb kettõs sikere. Kár, hogy Lewis Hamilton nem futballozik."
Olaszország:
------------
La Gazzetta dello Sport:
"Hamilton a király. Uralkodott Montrealban és vezeti a vb-pontversenyt. Rosberg jó volt, de nem volt szerencséje. Webber oroszlánként harcolt."
Tuttosport:
"Ismét Hamilton nyert, a McLaren uralja a mezõnyt. Alonso feljött és harmadik lett. A Ferrari javul."
Spanyolország:
--------------
El Mundo:
"Alonso visszatért a világbajnoki címért folytatott küzdelembe."
As:
"Az elsõ helyrõl indult Hamilton nyert, mögötte pedig Button végzett a jelenlegi legjobb autóval. De Fernando Alonso és a Ferrari is visszatért."
Sports:
"Alonso nagyszerû futammal újra a dobogón."
http://gaborszantai.co.uk/
Az ország fele nyomorban él, a prémium márka Ferrarinak nem hiszem, hogy akkora promo kéne Brazíliában.
Én nem látom azt a nagy piacot amit meg kéne ott nyerni (marchendise), emellett pedig Brazílián kívül nem tud felmutatni nagy tábort maga mögött.
De mind1 is, felõlem 10 évig is maradhat a Ferrarinal.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Amikor Barichellót lecserélték akkor a Ferrari nyiltan meg is mondta, hogy Brazil pilótát szerzõdtetnek üzleti okokból.
De mindegy is, ennél talán valamennyivel lesz jobb is Massa, bár 2008-at senki ne várjon tõle, most új kedvenc van a csapatnál.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Ha mellette lett volna a féktáv elõtt akkor Schumi hagyott volna elegendõ helyet neki, de mint írtam külsõ íven ott nem tudott volna szabályosan befordulni.
Utána meg túl gyorsan ment be a pitbe és kapott 20 másodpercet a idejéhez.
Az 1. kanyaros incidensrõl már ne is beszéljünk...
Ezzel a Massával nem értem mit akar a Ferrari elérni, mert még két évig szerzõdést hosszabbított. Szerintem ez nagy hiba volt.
Engem ez nem foglalkoztat...Massa nem volt pozícióban, nem magyarázható hogy mit akart, én értem hogy a két gumi között akkor elég komoly eltérés volt, na de háromnegyed körön keresztül ezt láthatta Massa, hisz lekövette MS-t.
Mit akart? Engem ez foglalkoztat mert nem látom hasznát, ellenben nagy benne a rizikó.
MS esetében ha belegondolok, elég véleményes..mert sztem MS nem volt megtámadva(!) azaz véleményem szerint oda húzódik ahova akar.
Massa egyértelmûen mögötte volt, MS pedig simán védte a támadóvonalat, és aztán kihúzódott az ideális forduláshoz a felgumizott szélre.
Szvsz(!) tök jól csinált mindent, amíg kellett védte hogy féktávra ne eshessen be belülre Massa, amikor pedig már ezt levédte akkor visszahúzódott a szélre hogy jó legyen a sikánrafordulása és így az elgyorsítása is, ezzel védekezve a célegyenesben.
Massa egyértelmûen mögötte volt, alkalmazkodnia kellett volna MS autójának mozgásához sztem.
De mint írtam én inkább Massa mozgatórugóit nem vágom ebben a mélyre fékezésben.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Ettõl függetlenül ezt egy ugyanolyan hibának tartom mint tavaly Monacoban, ezt mások megtudják okosan oldani, neki ezek a szoros lekövetések és féktávok mindig neccesre sikerülnek.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
hogyha meg azt hitte, Schumacher kihúzódva marad és úgy vesz féktávot, miközben 1 autóhossznyi elõnye van, az-az nyugodtan visszahúzódhat balra, az még nagyobb butaság...
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Ennek a mélyre fékezésnek semmi fizetési lehetõségét nem látom, ha csak nem janizás hogy nekem még mennyivel jobb a gumim..mert kb. csak ezt eredményezhette az hogy necces közelségbe engedte az autóját.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Massa még a kanyar elött szorítja Liuzzi-t, és nézd meg közvetlenül a kanyar elõtt mennyire szûken van...és Button hol van..
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Egyszerûen hülyeségnek látom kívülrõl ennyire ráengedni az autót, nem fizet semmit, kivéve ha ki akar jönni a pit-be.
A rajtbalesetnél is inkább Massa-t látom problémásnak, mint Liuzzi-t, az mellett hogy Liuzzi-nak van egy elég nyers versenyzési stílusa, és szvsz azért hogy megpördült azért inkább Liuzzi felelõs.
De Massa akkorát rajtolt hogy szenzációs dolgot akart csinálni a nagyszerûbõl, nem számolt azzal hogy Liuzzi korántsem az a típus aki elféli a versenyét mert odavillant egy Ferrari.
Massa rácsukta az autóját Liuzzi-ra, Liuzzi meg nekiment...aki egyébként nagyot ment végig, jó volt a qual, és nagy tempót ment, gyorsabb volt mint Sutil (a leggyorsabb kört tekintve), kopottabb gumikon..és a végén bevállalta MS-t is 😄 ...ami a kivitelezésében erõsem szépségpöttyös volt, de hát verseny van. 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
verseny van.
Extreme¤Noise¤Terror -ANOTHER WAY- Viharsarok fastcore Két perc alatt értek én mindenhez...
Alig tudnak fejleszteni hol a pénz hol a hülye szabály miatt...szar a motor, az a rohadt Cosworth is tehet a lassúságukról.
Tegnap is az idióta Czollner össze vissza pofázott...Kovalainen ment verseny szituban volt erre azt hitte ez a hülye hogy lekörözendõ versenyzõ alul meg ki volt írva hogy 10.ik. Aztán jön a sok vérpistike, hogy minek kellenek ide, basszák ki õket blablabla...
Ferraris vagyok, de Alonso rosszkor volt rossz helyen, nem csak õ járt pórul...bár minek van akkor a csapat fõnök...minek van a rádió...nem hogy átszólnának hogy "hééj Józsi, figyeljen máá a kölköd me gyün az enyim oszt húzódjon má le he".
Ha jól emlékszem Hamilton is megszívta, vagy Button a hosszú egyenesben, akkor meg Alonso ment el, ha jól emlékszem...bár az is igaz hogy talán akkor jött is be egybõl Hamilton, tehát lehet hogy el is engedte...de be volt szorulva a Virgin mögé.
Régen más volt, nem rég néztem meg az 1975ös Monacoi nagydíjat, hát voltak olyanok akik pozíció harcot vívtak, nem engedték el, és nem is rinyáltak a lekörözõk.
A végén meg egy hasonló 89bõl mint tegnap volt Alonsoval.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0
