FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Lehet jol jottek ki, lehet jobb strategiat valasztottak - akkor attol fuggetlenul, hogy Hamilton mit csinalt, nem kellene kicsit korulnezni a sajat csapatunk hazatajan is?
http://gaborszantai.co.uk/
és én nem betegesen gyûlölöm például a fekát. Montreálba már majdnem kezdtem megkedvelni,de most megint ez az aljas húzása...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Vegyuk ki Hamiltont az egyenletbol, hogy boldog legyel, feltetelezzuk, hogy visszajott Alonso ele.
Tehat a kerdesem a kovetkezo: a tobbiek, akik nem eloztek meg a SC-t, hogyan kerultek a Ferrari ele?
http://gaborszantai.co.uk/
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Az is Hamilton hibaja vagy csak masok ugyesebben gondolkodtak?
http://gaborszantai.co.uk/
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
igy volt a tavalyi vb cimmel is,csak az utoló 3-4 futamon tette oda magát.
Ami nálam nem ér egy vb-t
Persze ez az én véleményem
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
http://gaborszantai.co.uk/
Ez hozzatartozik az F1-hez, 2005-ben Alonso egy VB-t nyert azzal, hogy semmit nem csinalt, csak megvarta, hogy Raikkonen autoja szetessen. Button is kihasznalja a korulmenyeket, igy is lehet sikeres valaki.
http://gaborszantai.co.uk/
Hanem az,hogy tönkretették Alonso,Sumi Massa versenyét,a rossz ütemben való sc pályára küldéssel..
mert vagy Vettel elé 20 mp-el vagy a mezõny mögé kellett volna küldeni,mint ahogy az hosszú évig müködött és jól.
És akkor nem kellene arról se beszélni,hogy button megint bizonyitotta,hogy az év makija,a semmibõl kap megint egy kamu dobogót
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
de én vagyok elfogult..
meg buta..
ez szíven ütött.. fáj..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Nálam két dolog mûködik:
1: az áthatásos sem jár ha a nyers tempót nézem a tétovázás nélkül.
2:ahhoz hogy ne ragadjon be Koba' és Button mögé kellett az abban a két-három körben futott 1:40-s leggyorsab körökre.
Egyébként az hogy egy büntetés nem érte el a hatást azt megértem hogy bosszantó.
..és egyébként ezen a vonalon nem is lenne probléma, de hogy csalás lett volna az nekem elképzelhetetlen,..legfõképpen azért mert szükségtelen.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Nemtudom hány hsz-en keresztül már leírtad hogy utálod a ferrarit, okés felfogtuk, nem kell minden esetben hangoztatni. Kezd unalmas lenni.
mert szerintetek elég volt hamiltonnak ez a büntetés?nem madmanic érdekel mert õ buta és elfogult...inkább b type érdekelne...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
úgysem érti meg..
nem AKARJA megérteni..
szerinte Hamilton direkt csalt... evvan
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Az az eszmeletlen, hogy ezt a Ferrari mondta😊))
Durva lehet nekik, hogy ennyi ev utan mar masok irjak a szabalyokat abban a bajnoksagban, amit fu alatt a maranelloiak uraltak...
Most megtudjak, hogy mit erzett a McLaren evekig. Amugy meg most sem olyan durva a helyzet, hiszen az utobbi negy evben Renault, Ferrari, McLaren, BrawnGP bajonokat avattak. Iden pedig nagy veloszinuseggel Red Bull pilota fog nyerni.
Akar vergodik Alonso, akar nem, ezt a szinhazat mar nem az O tarsulata rendezi😊
Megjegyzes: Hamiltont senki nem vedte, megkapta a bunteteset, ha valaki hibazott, akkor azok steward-ok, akiket jelenleg az exFerraris Jean Todt iranyit. Igy gondolom meg nagyobb a voros gebe istallojaban a csalodas😊))
http://gaborszantai.co.uk/
simán el tudott volna menni az SC mellett a vonal elõtt, és akkor nincs ügy.
Ezt az egészet csak annak köszönheti hogy vagy pont rádiózott, vagy nem tudta 100%-ban hogy mi a teendõ.
De a felvételbõl látszik hogy simán elgurulhatott volna azaz nem járt volna még az áthajtásos sem, saját magának okozta azzal hogy bizonytalankodott és lelassult annyira hogy az SC hamarabb érte el a vonalat.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
eszméletlen,ahogy a Ferrari is mondta: kezdi elveszíteni a hitelét a formula1.
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Rossz ütemben küldték ki a SC-t.
Nem is értem milyen új idióta divat,hogy a mezõnybe beleküldik
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
sztem meg igen is jól helytáll a ferkával,csak peckhes versenyei vannak most,mint Suminak,vagy tavaly Vettelnek
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
DE! az egy hulyeseg hogy brawn iranyitotta a fejleszteseket. Az a fomernok feladata egyreszt, masreszt az az auto mar javareszt kesz volt mikor megvette. Nem gondolod hogy brawn ott alt a tervezo asztalanal es megmondta a frankot..."gyerekek a tengelytavbol vegyetek vissza ket centit a diffuzor meg duplafedeles legyen mer kiszamoltam fejbe h az jo lesz"...hat ez egy baromsag😄 mint ahogy a red bullnal se Horner a fasza gyerek hanem Newey aki kurva jo autot tervezett. Abban lehet van erdeme brawnak, vagy is koze hogy mercedes motor kerult az autoba es nem a ferrarival paktalt ahogy azt elvartuk volna. De az is szerintem a kasztni kialakitas miatt tortent. Szoval igen jo meg szep megy ugyes a brawn papa de nem kell tulreagalni..Most ha a red bull behuz 10vb cimet egymas utan akkor meg Horner lesz az isten?😊Nem veletlenul szoktak a versenyzok is mikor gyoznek megkoszonni meg a gyari takaritonak is h osszehoztak a megfelelo technikat. Sokkal osszetetebb sport ez...mindenkinek odakell tennie magat hogy siker szulessen.
Simán elment volna a vonal elõtt az SC mellett, de õ elvette és így szaladt bele...de a tempója alapján Hamilton Vettel kategória az SC helyzetet nézve...és Alonso valószínûleg már nem fért volna el.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Minden esetre igy akár a 2. hely is meg lehetett volna.bár ez lehet kicsit merész kijelentés
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
http://gaborszantai.co.uk/
"Õ vagy fékezett, vagy elvette a lábát a gázról. Kiderült, hogy ez 80 méterrel korábban tette, mint én egy körrel korábban. Ez azt jelenti, hogy más géposztályban találtam magam, mint körökkel korábban."
A nap balfasza nyertese, vagy nem tudja hogy a Lotus 3-4 mpvel lasabb, és azt nem az egyenesben vesztik el, hanem a kanyarban, féktávon, kigyorsításkor.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
majd 2008ban megérkezett RB és õ irányította a fejlesztést és tudatosan nem az idényre hanem a köv évre. arról meg nem õ tehet hogy a honda eldobta a csapatot és kiszállt csak meglátta a lehetõséget és élt vele
érdekes módon minden f1 szereplõ elismeri az õ tehetségét de jössz te és megkérdõjelezed 😊 hmm
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.