FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

b-type
#97543
Kubica-t oda is kellene vinni, nem igen értettem Massa hosszabítását ilyen hamar.
..bár én bírom Massa-t.

Kimi habitusa elég egyéni volt, nem is csodálom hogy nem nagyon lehet könnyen helyettesíteni, aki õt szerette annak nem tudnék helyettest mondani a jelenlegi mezõnyben.

A Ferrari-nál van kis bizonytalanság, de szvsz nincs nagy baj.
jobb nem jutott eszembe ami mérhetõ:

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Kit--Kat
#97542
Ahol épp Rally versenye van.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#97541
Haverjaim, ismeroseim kozott kb. 30-40 Ferraris volt...
Sokan koztuk megmaradtak Tifosinak, de pl Kubicat varjak vagy Vettelnek, MS-nek drukkolnak, Alonsonak csak es kizarolag faterom😊

Kimisek kozul pedig sokan Red Bull, Renault vagy McLaren-fanok lettunk.

http://gaborszantai.co.uk/

b-type
#97540
szép kis háttér, hol van most?
Ez már régi vita köztünk, és most is az a véleményem hogy sok vörös távozott Kimi mûködése közben is. Jelenleg sem látom hol lenne az az óriási tömeg.
Alonso érkeztével szvsz inkább csak bõvült a rajongói tábor száma.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#97539
#97484

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Kit--Kat
#97538
Sok õs Ferraris is elfordult a csapattól egy részük Kimi ilyen távozása miatt a másik részük Alonso érkezése miatt.

Kiminek meg ugye talán a legnagyobb háttere volt a mai mezõnyben.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#97537
A masik ami iden meg az asszonynak is feltunt: tavaly meg viszonylag tobbsegben voltak a nezoteren a voros drukkerek, mostanra igencsak megfogyatkoztak.
Sokkal szinesebbek lettek a lelatok...

A Kimi-drukkerek leleptek a Ferraritol, az idosebbek meg mentek MS utan a Mercedeshez. Button es Hamilton egyre kedveltebb, sokan szeretik a szegenyember legkisebb gyermeket (Kubicat) es a RedBull marketing is jol mukodik.

http://gaborszantai.co.uk/

Fabio Capello
#97536
Amúgy erre rohadtegyszerû lenne a megoldás, egy pit-limithez hasonló sebességkorlátozó SC idejére, ha tudjuk, hogy jön a Safety, szépen mindenki benyomja, lelassulnak egy szintra, a SC pedig elfoglalja a helyét. Ezután veheti mindenki vissza a körét, mehet a boxba meg ilyenek.

#97535
hat joval tobb az alonso hater es ilyenkor elobujnak az olakbol, aztan toluk hangos a net😛 ez az egyik oka, a masik maga alonso, mert faszsagot allit azzal, hogy manipulalva lett a futam, mert ez tulzas.

Solten
#97534
Ilyenek a finnek, kituno autoversenyzo-anyag e nemzet... 😊

(max. 100/60-as vernyomas)

Saor Alba

#97533
Mondjuk azt eszrevettetek, hogy Massa is panaszkodott, de vele senkinek nincs baja?
Nem mondom, hogy egy angyal a brazil, de Alonsonak ezzel az eloelettel jobb lenne lapulni, mint sz..nak a bokorban...

http://gaborszantai.co.uk/

Kit--Kat
#97532
A lényeg a szélárnyék... Nem ezt a momentumot kellene lemásolniuk, hanem, hogy mûködjön és magáracuppantsa a szorosan mögötte jövõt.

Egyébként vannak a mostani naptárban is ha nem pont ilyen, de elég hosszú egyenesekkel rendelkezõ pályák.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Norbi1990
#97531
Jó, de ekkora egyenes nincsen az idei naptárban ahol ezt meglehetne csinálni.
Kit--Kat
#97530
Jó de ez eddig is így volt, valaki mindig szív és valaki mindig nyer az SC-vel...

Nem kell úgy beállítani, mintha ez lett volna az elsõ ilyen sete.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Kit--Kat
#97529
A szélárnyék a lényeg te jó ég... Ráadásul az akkori középmezõny Jaguart összehasonlítani mai sereghajtó Lotussal...

De a lényg se nem a Jaguar se nem a McLaren, hanem az, hogy a egyenes felénél kezd elfogyni az elõny, visszahúzódik szélárnyékba az beszippantja és megint akkora lendületet kap amivel megtudja elõzni.

Ez kéne ma is.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#97528
Alapvetoen nem penz kerdese, bar durva osszeg lenne mindenhol megcsinalni... Nagyon sok palyan egyszeruen fizikailag nincs hely ennyi beallonak......

Totti5
#97527
Sokkal gyengébb autót elõz, és így mûködik ma is egy McLaren vs Lotus esetében😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

#97526
behajto resznel is van flag piros alapon egy sarga X. az jelzi hogy zarva van a pit, ne hajtson be senki. forma1-ben ezt lampaval oldanam meg, meg boven a pit bejarat elottre teve, ill akar tobb helyre is teve, veletlenul se legyen az, hogy e versenyzo nem tudta zarva van.

box utca hely az gazos ja forma1 ben, dehat van penzuk oldjak meg basszak meg.

Norbi1990
#97525
Indybe/NASCARba nincsen lámpa elmékeim szerint. Ha le van zárva és behajt valaki(mindegy milyen okból) akkor büntit kap, ha meg kifele nem szabad menni akkor a kijáratnál ott áll egy ember aki mutatja, hogy nem mehet ki piros zászlóval, ha jól tudom.

Viszont ez a F1-be nem mûködhet, mert amikor kinyit a pit akkor mindenki ki akar majd menni gumit cserélni és mivel minden csapatnak csak 1 helye van így akik a csapatpól hátrébb vannak azok nem tudnak kijönni.
#97524
latom kepben vagy 😄
azert kertult a ket ferrari hatra, mert pont ok szoptak be az SC-t elottuk es mogottuk midnenki jobban jot ki belole, ferrariknak +1 kort kellett eltolteni az sc mogott.

az lenne a megoldas ami nascar/indycarban is van. sc behivasa utan 1 korig off a pit es rakjanak redvas lampakat a pit bejarathoz, hogy a pilotak lassak a nagy voros lampat, hogy ne hajtsanak be.

#97523
Emlekszem mikor Hamilton belement hatulrol a boxutca vegen, akkor megkerdeztek, hogy mikent buntetne meg Hamiltont.
Valami olyasmit valaszolt, hogy 'minek buntessek meg, attol en meg nem kapom vissza a pontjaimat'.

Lehet neha lustanak tunt, aki beleszarik a vilagba, de legalabb igazi ferfi volt a Ferrari utolso bajnoka - soha nem panaszkodott, nem fikazta csapatat es versenytarsakat.

http://gaborszantai.co.uk/

#97522
Az elert eredmenynek semmi koze a valos teljesitmenyhez.. A versenybirosag dobott egy kockaval, hogy mikor kuldje be az SC-t, ezzel eldontotte a 2 Ferrari sorsat.. Ha 10 masodperccel elobb indul el az SC, akkor Vettel ragad be, es Hami, meg a Ferrarik mennek a boxba egybol.. Ha 10 masodperccel kesobb indtitjak el, akkor Vettel, Hami, a Ferrarik elhuznak, es Kubicaek ragadnak be az SC moge, es a mogottuk levok huznak be egybol a boxba.. A versenybirosag becsapdazta a Hami, Alonso, Massa triot, amibol Hami szabalytalansaggal kimenekult, amit kesobb a versenybirosag eleg erdekes modon buntetett.. Gyakorlatilag erdemileg sehogy...

Solten
#97521
1:22-nel intett egy szevasz-t DC-nek! 😊)) Imadtam Kimi-t, laza egy gyerek.

Saor Alba

Kit--Kat
#97520
Találtam egy jó videót amin nagyon jól látszik hogyan kéne mûködni a szélárnyéknak ideális esetben ma is a Forma1-ben.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

bardocz
#97519
<#idiota>
SrAta
#97518
De azt senki se vette észre, hogy ha mindenki szabályos akkoris csak 7. a 35 millás befektetésselll??????😄😄😄😄
Ez a nagy eredmény amit vártak?😄
Mert mindenki csaka zt írja hogy ha õis csalt volna😄
De ha Hamilton se szabálytalankodik?:d
Nah emberek ezen el lehet gondolkozni😄

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Norbi1990
#97517
Õk levannak szarva.
bardocz
#97516
Marca: "Totálkár a Formula-1-ben. A versenybíróság tönkretette Alonso szereplését. Hamilton elõnyre tett szert az illegális manõverbõl."

Tönkrette még:
Button
Barrichello
Kubica
Sutil
Kobayashi
b-type
#97515
Alonso-nak tényleg minden oka megvan arra hogy hõbörögjön, illetve a Ferrari-nak is.
A köridõk alapján a két Ferrari-s versenyzõ, azaz akik nem mentek be Pit-be hanem besoroltak 2:40-s kör felett mentek, a többiek 1:59 és 2:11 között letudták a Pit-s körüket.
Vettel 2:15, Hamilton 2:22 köridõben csinálták meg.

Azaz egyértelmûen azt a két autót (jelen esetben csak kettõt) akik a Pit behajtás után, de még az SC vonal elõtt érték az Safety Car-t azok pozíciókat vesztettek egy olyan helyzetben ami elvileg egyformán kellene hogy érintsen mindenkit (legalább is erre törekednek a szabályokkal)

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#97514
en eddig is a versenybirosagot szidtam, nem hamiltont. alonsoval kapcsolatban meg aterzem mit erezhet.

#97513
de legalább már nem niggerez..

a foglalkozás elérte célját..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Máté94
#97512
Köszönjük szépen, be lehet fejezni és átfáradni a gumiba.
#97511
Hamilton inkább nekiment volna Kobayashi-nak, mint hogy megelõzze.

desigo
#97510
ez volt már? xDD



Firerock
#97509
Kobayashi: Alonso nagyon fair volt
szimpatikus gyerek ez a Kobayashi

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#97508
ebbõl milyen Mucsi-verziót lehetne csinálni, te jó ég.. <#ravasz1>


Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Firerock
#97507
"Daily Mirror: "Lew, te kis csaló. Alonso szélhámoskodással vádolja a brit Hamiltont. Lewist megint csalással vádolják, amely az ellenségétõl, Fernando Alonsótól indult el.""
ELLENSÉGÉTÕL😄

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#97506
és itt most el is érkeztünk végre a problémához, hogy vagy a szabály szar, vagy a versenybírók lassúak...

meg lehetne szabni, h melyik szabálytalanságért milyen büntetés jár, és az elkövetést követõ 2 körön belül ki lehet szabni..

nem ezer körrel késõbb meg futam után bénázni..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Ulvar
#97505
Alonso és Hamilton a véres ellenség.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

b-type
#97504
Hamilton-t nyugodtan kiveheted az esetbõl, és akkor nyilvánvalóvá válik, hogy miért a szabály sz@r.
A Ferrari azért járt rosszul mert rossz helyen voltak az adott idõben, a mögötte lévõk ki tudtak menni a Pit-be, míg õk nem.
Mivel õket kompenzálni nincs lehetõség, ezért a szabályváltozás az egyetlen értelmes megoldás, mert mint kiderült elõfordulhat egy olyan eset amikor egy vétlen csapat pusztán azért kerül sok másodperces hátrányba, vagy ami még fontosabb, pozícióban elszenvedett hátrányba, mert rossz helyen érte õket a mindenkire egyformán ható SC fázis.

Hamilton-nal kapcsolatban, én tartom a véleményem, simán elmehetett volna az SC mellett, és akkor áthajtásost sem kap...ezt magának intézte el,...viszont az hogy a büntetéssel ennyit vártak az valóban elõídézte azt a helyzetet hogy a büntetés nem érte el a célját (ehhez kellett mondjuk Hamilton kellõ idõben megfutott leggyorsabb körei is).

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#97503
Sajtovisszhang😊

Ismet viccesre sikerult....

http://gaborszantai.co.uk/

#97502
btw nem csak a mostani esettel van baj, eleg sokszor volt mar ilyen, hogy nem toroltak meg valamit FIA-ek. egy nulla igy a rendszer.

#97501
es akkor mivan ha nem direkt csinalta? attol meg elonyre tett szert, jokorara. tudod van egy olyan, hogy a torveny nem ismerete nem jogosit fel a be nem tartasa alol. elkovette a hibat, olyan buntetest kell kironi, amivel HATRANYBA kerul annal az alapottal szemben amiben a hiba elkovetese elott volt, kulonben nem er semmit a buntetes.

#97500
a sok "szakértõnek" csak a #97405 ben lévõ videot kellene megnézni, tudod..?

ha nead'j isten még picit angolul és értenének akkor belátnák, hogy Hami tétovázik, lassít, mert nem tudja, hol a vonal.. Mivel kurva alacsonyan ül mikor meglátja, akkor kezd el gyorsítani, hogy még szabályosan el haladhasson az SC mellett..

Rosszul döntött, egy fél autóval hamarabb ért oda az SC..

Ha állt volna a gázon féktávig, akkor semmi gond nincs...

De minden futam után megtanítani írni olvasni a trollokat elég fárasztó...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Kit--Kat
#97499
Egyébként pedig, ha Hamilton kizárják, vagy Alosnoval együtt lelassít akkor sem lett volna elõrébb Alonso, max 7.

Ezt a futamot Hamiltontól függetenül bukta, elõrébb semmiképp nem került volna, ez egy olyan ami ritkán történt meg Alonsoval, pech...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#97498
a Hamilton direkt csalt - hozzáállásnál egy hangyányit jobb...


Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#97497
jaj de buta hozzallas ez.

#97496
ennyi erõvel meg kel nyerni az idõmérõt, vezetni kell a futamot és nem kell rinyálni h Hamilton a második helyen megelõzte e az SC t vagy nem..

jaaaa hogy az nem megy..?

akkor so ist das leben frau Babolcsai..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Fabio Capello
#97495
igen, csakhogy kurvára igaza van. Hamilton szabálytalansággal lett második, amiután hiába volt a büntetés, semmi nem változott.

#97494
A manipulacio eros volt, az teny.. De, hogy hulyek, azt mint lathattuk bizonyitott.. Az egeszben az az erdekes, hogy a McLaren-Hami parosnak iden szinte minden versenyen volt valami ugye, es mindig piszlicsare buntit kaptak.... Mar reg visszaesokent kene kezelni, es jol elmeszelni oket.. Ezzeknek a semmilyen kovetkezmennyel nem jaro bunteteseknek az lesz a vege, hogy mindenki a kisakapukat fogja keresgelni megjobban.. Ez ugyan az, mint a lekorozeseknel amit a kicsik muvelnek.. Nem 107%-os szabaly kell, hanem ha nem veszik figyelembe a kek zaszlot, vagy ossze-vissza kacsaznak, eltiltani oket egy-egy versenyrol.. Egybol lenne rend..