FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
..bár én bírom Massa-t.
Kimi habitusa elég egyéni volt, nem is csodálom hogy nem nagyon lehet könnyen helyettesíteni, aki õt szerette annak nem tudnék helyettest mondani a jelenlegi mezõnyben.
A Ferrari-nál van kis bizonytalanság, de szvsz nincs nagy baj.
jobb nem jutott eszembe ami mérhetõ:
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Sokan koztuk megmaradtak Tifosinak, de pl Kubicat varjak vagy Vettelnek, MS-nek drukkolnak, Alonsonak csak es kizarolag faterom😊
Kimisek kozul pedig sokan Red Bull, Renault vagy McLaren-fanok lettunk.
http://gaborszantai.co.uk/
Ez már régi vita köztünk, és most is az a véleményem hogy sok vörös távozott Kimi mûködése közben is. Jelenleg sem látom hol lenne az az óriási tömeg.
Alonso érkeztével szvsz inkább csak bõvült a rajongói tábor száma.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Kiminek meg ugye talán a legnagyobb háttere volt a mai mezõnyben.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Sokkal szinesebbek lettek a lelatok...
A Kimi-drukkerek leleptek a Ferraritol, az idosebbek meg mentek MS utan a Mercedeshez. Button es Hamilton egyre kedveltebb, sokan szeretik a szegenyember legkisebb gyermeket (Kubicat) es a RedBull marketing is jol mukodik.
http://gaborszantai.co.uk/
(max. 100/60-as vernyomas)
Saor Alba
Nem mondom, hogy egy angyal a brazil, de Alonsonak ezzel az eloelettel jobb lenne lapulni, mint sz..nak a bokorban...
http://gaborszantai.co.uk/
Egyébként vannak a mostani naptárban is ha nem pont ilyen, de elég hosszú egyenesekkel rendelkezõ pályák.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Nem kell úgy beállítani, mintha ez lett volna az elsõ ilyen sete.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
De a lényg se nem a Jaguar se nem a McLaren, hanem az, hogy a egyenes felénél kezd elfogyni az elõny, visszahúzódik szélárnyékba az beszippantja és megint akkora lendületet kap amivel megtudja elõzni.
Ez kéne ma is.
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
box utca hely az gazos ja forma1 ben, dehat van penzuk oldjak meg basszak meg.
Viszont ez a F1-be nem mûködhet, mert amikor kinyit a pit akkor mindenki ki akar majd menni gumit cserélni és mivel minden csapatnak csak 1 helye van így akik a csapatpól hátrébb vannak azok nem tudnak kijönni.
azert kertult a ket ferrari hatra, mert pont ok szoptak be az SC-t elottuk es mogottuk midnenki jobban jot ki belole, ferrariknak +1 kort kellett eltolteni az sc mogott.
az lenne a megoldas ami nascar/indycarban is van. sc behivasa utan 1 korig off a pit es rakjanak redvas lampakat a pit bejarathoz, hogy a pilotak lassak a nagy voros lampat, hogy ne hajtsanak be.
Valami olyasmit valaszolt, hogy 'minek buntessek meg, attol en meg nem kapom vissza a pontjaimat'.
Lehet neha lustanak tunt, aki beleszarik a vilagba, de legalabb igazi ferfi volt a Ferrari utolso bajnoka - soha nem panaszkodott, nem fikazta csapatat es versenytarsakat.
http://gaborszantai.co.uk/
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Ez a nagy eredmény amit vártak?😄
Mert mindenki csaka zt írja hogy ha õis csalt volna😄
De ha Hamilton se szabálytalankodik?:d
Nah emberek ezen el lehet gondolkozni😄
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
Tönkrette még:
Button
Barrichello
Kubica
Sutil
Kobayashi
A köridõk alapján a két Ferrari-s versenyzõ, azaz akik nem mentek be Pit-be hanem besoroltak 2:40-s kör felett mentek, a többiek 1:59 és 2:11 között letudták a Pit-s körüket.
Vettel 2:15, Hamilton 2:22 köridõben csinálták meg.
Azaz egyértelmûen azt a két autót (jelen esetben csak kettõt) akik a Pit behajtás után, de még az SC vonal elõtt érték az Safety Car-t azok pozíciókat vesztettek egy olyan helyzetben ami elvileg egyformán kellene hogy érintsen mindenkit (legalább is erre törekednek a szabályokkal)
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
a foglalkozás elérte célját..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
szimpatikus gyerek ez a Kobayashi
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
ELLENSÉGÉTÕL😄
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
meg lehetne szabni, h melyik szabálytalanságért milyen büntetés jár, és az elkövetést követõ 2 körön belül ki lehet szabni..
nem ezer körrel késõbb meg futam után bénázni..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
A Ferrari azért járt rosszul mert rossz helyen voltak az adott idõben, a mögötte lévõk ki tudtak menni a Pit-be, míg õk nem.
Mivel õket kompenzálni nincs lehetõség, ezért a szabályváltozás az egyetlen értelmes megoldás, mert mint kiderült elõfordulhat egy olyan eset amikor egy vétlen csapat pusztán azért kerül sok másodperces hátrányba, vagy ami még fontosabb, pozícióban elszenvedett hátrányba, mert rossz helyen érte õket a mindenkire egyformán ható SC fázis.
Hamilton-nal kapcsolatban, én tartom a véleményem, simán elmehetett volna az SC mellett, és akkor áthajtásost sem kap...ezt magának intézte el,...viszont az hogy a büntetéssel ennyit vártak az valóban elõídézte azt a helyzetet hogy a büntetés nem érte el a célját (ehhez kellett mondjuk Hamilton kellõ idõben megfutott leggyorsabb körei is).
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
http://gaborszantai.co.uk/
ha nead'j isten még picit angolul és értenének akkor belátnák, hogy Hami tétovázik, lassít, mert nem tudja, hol a vonal.. Mivel kurva alacsonyan ül mikor meglátja, akkor kezd el gyorsítani, hogy még szabályosan el haladhasson az SC mellett..
Rosszul döntött, egy fél autóval hamarabb ért oda az SC..
Ha állt volna a gázon féktávig, akkor semmi gond nincs...
De minden futam után megtanítani írni olvasni a trollokat elég fárasztó...
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Ezt a futamot Hamiltontól függetenül bukta, elõrébb semmiképp nem került volna, ez egy olyan ami ritkán történt meg Alonsoval, pech...
\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
jaaaa hogy az nem megy..?
akkor so ist das leben frau Babolcsai..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...