FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SrAta
#97743
jah meg ugye ottvan Mihelisz Norbi is a WTCC-be õse rossz!Sõt!

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Kit--Kat
#97742
Ezét csak Kisséket minõsíti ez a kiírás. De Baumgartner német nevén túl is, már leírták Kesijárt és Sziszt nevét is, de nem kell messzebb menni, akik jelenleg is a magyar OB-ben tolják a Seatjukkal vagy a Porsccheval, azok mik, traktorvezetõk?! Nem szeretem az ilyen arroganciát...

És most fellehetne sorolni több 100 pálya terep és rally versenyzõt, akikre nézve ez sértõ.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#97741
Gondolom mikor Janics Natasa olimpiai, vagy VB ermet hoz, akkor azokat leszamolod a magyar ermek kozul egy-egy vilagversenyen...<#crazya>
Ezek a dolgok mar eleg szepen meghaladottak.. Raadasul kozepeuropaban olyan keveredes van, hogy ihajj...

Kit--Kat
#97740
Én ezzel tisztában vagyok nyugodj meg, még egy szobra is van a Hungarorng bejáratánál..

Nissanyt nem értem miért kevered ide, õ egy itt élõ üzletember akinek annyi köze van a magyar autóversenyzéshez, hogy magyar licencel versenyez az itthoni bajnokságban (magyar licencel versenyzett egy cseh páros is a Dakaron egyébiránt, ha már itt tartunk).

Ez azért nem nagyon illik bele Baumgartner és Micheliszék sorába...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Nightt
#97739
Akkor Vettel lesz a bajnok<#crazya> Meg reggel van, egyebkent en se szeretem a magyartalan kifejezeseket, pl az auto elkeszitesre kerult, stb...

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Ulvar
#97738
Ugyanezt mondod Chanoch Nissany-ról?

Mellesleg nem õ az elsõ hanem Szisz Ferenc de tök mind1, mivel õ Francia színekben indult és a Renault gyár magas tisztségû embere volt...Az õ nevéhez fûzõdik az elsõ Grand Prix gyõzelem.

Érdemes végig olvasni

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Kit--Kat
#97737
Szerintem meg elég nagy tahóság a többi versenyzõre nézve akik már jóval elõtte nyomták az ipart és a kortársaira is. Ez elég tahó.

A másik meg, hogy mi van, ha valakinek német neve van, vagy német származású? Igen komolyan hozzájárultak Magyarország fejlõdéséhez az elmúlt 1000 év alatt és asszimilálódtak is. Ugyanúgy drukkolok egy német vezetéknevû magyarnak mint Kissnek. A Michelisz sem éppen szittya magyar név...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

V43 1105
#97736
Lófaxt 😛 Majd elfogy a szufla a PirosBika alól😄D

ASUS P8Z68-V PRO || Intel i7 2600k @ 4.8Ghz || Corsair Vengeance LP 8GB 1600mhz || XFX HD7970 Black Edition || Cooler Master HAF 932 || Noctua NH-D14 || DELL U2311h

#97735
fog lenni.. <#ijedt>

a másik kedvencem meg a: külöMben <#csodalk>

bocs nem baszogatni akarlak de anyám nyelvtantanár volt.. <#nyes>

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Nightt
#97734
Sztem(!!!) meg Vettel fog iden bajnok lenni!

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

#97733
Fekezni fogjak Buttont..? Ezek szerint a Hami a lassabb, hogy csapatutasitassal kell Hamit elejutatti...?!<#crazya>

bakkerman
#97732
hehe,mókás vagy,lesz jogod nem nézni 😄DD nagy duma haver,plusz 1 ember,aki lemarad Ham 2. vb címérõl 😊 amire idén 85%-nyi esélye van kb,mert lassan a meki fékezni fogja GombJancsit,és Ham lesz az elsõ számú pilóta!

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Firerock
#97731
oksi
köszi

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Minstrel
#97730
Kedd
0:15
Renault világsorozat, Budapest, Magyarország, áttekintés

http://topgearhungary.blogspot.com/

Firerock
#97729
és mikor lesz a magazin?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Minstrel
#97728
van euron wsr magazin, abban minden futamról van összefoglaló

http://topgearhungary.blogspot.com/

Dietrich
#97727
2.0-ról nem volt semmi esti erusportban..azt nem is közvetitik.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

kifli
#97726
igen azt tudom de ha joltudom 2.0-ról van egy összefoglaló 😊
#97725
Hat azt a visszaelozesi probalkozast Winkelhock kefelte el.. A szakkommentator finoman szolva ostoba akcionak minositette... Coulthardet viszont dicserte.. Szep is volt..
Amugy nem 1 kort ment ajto nelkul, hanem 20 korul, a vegeig... Rohogtek is rajta, hogy most megvan az F1 erzes..<#buck>

Ulvar
#97724
Hát hogy ajtó nélkül ment tovább még 1 kört..pl az...nem az elõzés.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Dietrich
#97723
esti összefoglalónál már röhögtem hogy ehhez nincs hozzászokva kockafej 😊

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

#97722
Ooooo, most mi is bajod vele..?

Ulvar
#97721
Ezt a hülye Skótot...istenem...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#97720
Coulthard szereti, ha eri a menetszel...😊)

Kis Schumi meg elbaltazta... Megszerezte az elso helyet az idomeron, a startnal meg kiugrott.. Mehetett box athajtasosra, utolsonak ment vissza.. Aztan gyors volt, de veszett fejsze nyele volt mar...

Ulvar
#97719
Világos a képsor. 😄. Tegnap Scotti nem volt a helyzet magaslatán...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Dietrich
#97718
tudom meg lehetne írni Kesjárt is..de akkor is ez van a plakáton...nem Baumgartner és nem apuci pénzén..

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Ulvar
#97717
Véletlen nem Szisz Ferenc az elsõ? Vagy azért mert Francia színekben indult, ezért nem számítják egyesek bele vagy mi?

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Dietrich
#97716
amire dedikált nagy méretû fotó ez van ráírva:
"Szurkoljanak az elsõ magyar versenyzõnek!"

hát jah nem sváb nevû és tehetséges (versenyzõ) <#hehe>

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#97715
eurosport mindig közvetíti de csak a 3.5 versenyt

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Dietrich
#97714


amúgy nem volt szerencséje mert az elején bejött a SC egy baleset miatt (2 autó kereke összeért és az egyik felrepült a levegõbe majd felborulva landolt)és a táv 25 perc volt ebbõl a SC idõ is benne van az legalább 2 vagy 3 kör volt..azalatt is elõzhetett volna.

Riberio:"Aztán létezik a V8 Supercars Ausztráliában, ahol ugyan vannak gyártók, de privát csapatok versenyeznek, és szerintem a földkerekség legjobb túraautó sorozata."

Firerock
#97713
ha valaki rátalál a teljes felvételre az írna nekem egy üzenetet?
Kéne nagyon mert megnézném hogy mik történtek,mivel az 1es kanyarnál nemvolt kivetítõ

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Firerock
#97712
nagyon durvát ment a srác
amikor eljött elõttünk mindig 1-2 hellyel elõrébb volt és mindig elõzött elõttünk😄(1-es kanyar..)

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

kifli
#97711
Elméletileg az eurosport-on lesz belõle egy összefoglaló, vagyis aszem õk közvetítik a wsr-t
kifli
#97710
Valahol volt közvetítés, szerintem, nemtudom melyik csatornán
passatgt
#97709
valami video nincs róla?

Máté94
#97708
Mivan?<#wow3>
passatgt
#97707
omg

kifli
#97706
Kiss Pál Tamás, nagyot ment ma formula renault 2.0-ba, a versenyen csak õ elõzött, övé volt a leggyorsabb kör 26. helyrõl jött elõre a 10-re. Sajna egész hétvégén technikai gondjai voltak a kocsival, így szombaton 21. helyrõl indult és 1 kör alatt 13. lett, majd ki kellett állnia. Remélem egyszer bekerül majd az f1-be 😊
Magic Boy
#97705
Valaki megnézte már/tervezi megnézni a "Formula One - Versenyben a technológiával" kiállítást?

Nem tudjátok, hogy lehet-e fényképezni?

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#97704
hehe ott meg van..

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

#97703

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

Ulvar
#97702

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

SrAta
#97701
nemtudja valaki, hogy hungaroringen egy csütörtök, péntek jegy mennyi? F1 alatt.

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

cement
#97700
iden nem tudtam elmenni mert dolgozok mind a 4 nap de jovore megprobalok elmenni 😊

respect to the man in the ice cream van

Totti5
#97699
Goodwood Festival of Speed 2010 - Formula 1 Cars

Red Bullba Nyúví gurulgatott😊

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

b-type
#97698
hát asszem három ujjamon meg tudom számolni hányszor dobta el magától az autót...defektet sem mondanám 'számtalannak' (az egyik eldobást is defekt okozta nürburgringen)..
Viszont legalább elbuktak egy VB-t, mert kint hagyták a halodó gumin annak ellenére hogy a Bridge' mérnökök már szóltak.
Egy olyan évben ahol több pályán még nem is ment, illetve Alonso volt a csapattárs (szintén nem elfüstölõ autóban)..

..ha meg a motorelfüstolést díjaznák akkor tavaly a Red Bull a VB.

Annak ellenére hogy sokat elõz, mégsem látsz olyan kipörgetést mint mondjuk Massa tett vele szemben 2008-ban, vagy ahogy Webber kilökte a sóderbe.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#97697
én sem akarok vitázni, a 4 szezon alatt, volt neki Abu Dzabiba egy fékhibája azonkívûl vagy õ dobta el az autót vagy pedig defektje volt számtalanszor õ az egyetlen akinek még nem volt motorhibája

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

nearo
#97696
Na de hami alatt nem esik szét folyton a technika... de ne is válaszolj, úgysincs igazam.

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

b-type
#97695
jaj hát akkor persze hogy jogod van nem nézni ...ez is akkora hülyeség, mindenki tudja, te is tudod hogy ez hab duma akkor is nézni fogod csak most valami nagyon elrettentõt akartál mondani 😊))
Egyébként olyan versenyzõi elõélete mint Hamilton-nak keveseknek van...sõt ha jól tudom senkinek sincs hozzá fogható.
hasonlítsd össze bárkivel, én már megtettem pár vita kapcsán és senkit nem találtam.

Rosberg jó anyag, de hogy melyikük jobb azt lehetne húzni, mindenesetre eddig Hamilton amilyen autót kapott abból kihozta amit lehet.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

#97694
buta és viselkedés? mi bajod velem? annyit mondtam rá, hogy MR Lajos😊

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.