FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

bakkerman
#97793
akkor õ se lehet jövõre Alonso csapattársa

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

b-type
#97791
..és a menedzserét sem, mert jól tolta Talma szekerét,..akkor is amikor senki más sem volt, és akkor is amikor már mindenki tolta volna (hazánkfiai..pff).
Aztán amikor Aspar bele akarta rángatni a BalatonRing-s sárba, akkor is meglátták a benne rejlõ veszélyt és eljöttek...ha nem teszik, akkor a semmirevaló pálya felépült volna, semmirekellõ drága jegyárakkal, és már csak 2 MotoGp verseny rendezési jogával...az ország pénzén megépítve..ahhoz képest nevetséges jogokkal.
..és mindezt Talma arcához lehetne kapcsolni, a gazdát cserélt médiajogoknak köszönhetõen.
..
Indula a BalatonRing Team:
"
Jorge Martinez "Aspar" csapatfõnök és persze Talmácsi Gábor várt minket és tárta elénk a BalatonRing Team történetét és a 2009-es terveket..
Ahogy hallgattam a sajtótájékoztatót, egyértelmûen éreztem, hogy az ott ülõk mindannyian nagyon bíznak a magyar fiúban. Mind a csapatfõnök, aki olyannyira lát fantáziát Gáborban, hogy az egész csapat nevestül, színestül, mindenestül csak rá épül.
...
"A közös nyilatkozat szerint a Sávoly Motorcentrum Fejlesztõ Kft. száz százalékban a Worldwide Circuit Management S.L. tulajdonában áll. Ugyanez a cég a Balatonring Zrt. hetven százalékos tulajdonosa.
Jorge Martinez Aspar négyszeres világbajnok, az egyik élcsapat, az Aspar Team alapítója és negyven százalékban tulajdonosa a WCM-nek.
...
"A beruházók szerint az állami támogatásnak nevezett 20 milliárd forint valójában a Turizmus ZRt. által a Dorna felé tíz év alatt összesen fizetendõ versenyszervezési és szolgáltatási díj, amiért a jogtulajdonos cég ellenszolgáltatásként a versenyszervezés jogát(5 évbõl már akkor buktunk 2 évet) és nagyon magas értékû marketingszolgáltatást ad cserébe. Ilyen például, hogy a több mint kétszáz országban közvetített esemény során szinte az egész világon láthatják a Magyarországról készített félperces reklámfilmet – ezen kívül még sok egyéb marketinglehetõséget is biztosít a szerzõdés - áll a közleményben.
"
csak össze kell tenni a dolgokat, és máris kiderül, hogy miért a 2. évben került fel Gábor a 250cc-ben, holott megnyerte a 125cc világbajnokságot.
..valamint hogy miért kellett Aspar nevet lecserélni BalatonRing-re, és miért nem állt év elejétõl 2 motor a rendelkezésére...mert az egyikhez oda kellett volna adnia a médiajogokat...hogy aztán telirakják vele az országot, mint a BalatonRing arca...
..és amikor már Gabi lenyilatkozta hogy tök ideges a hercehurca miatt ami a szerzõdése körül van, akkor már idény közben csak a WSS vagy a WSBK (talán) jöhetett volna szóba...ehhez képest sikerült betenni Takahasi mellé a királykategóriába....oké hogy nem volt valami látványos, de amekkora rák volt ez az egész, ahoz képest nagy húzás volt.

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

bakkerman
#97790
Talmát nem szabad bántani,a magyar autó-motorsport legnagyobb hírnöke Norbi,és Wéber Gabi mellett,de nem lehet neki túl jó élmény,hogy a sok 17-18 éves,szponzorok kedvence,spanyol-olasz srácok verik oda,holott õ egy tizessel öregebb náluk...

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#97789
huwazze 😄D de szívesen mennék ide nyálcsorgatni
érték: felbecsülhetetlen?!!

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

b-type
#97788
Vazze verdák...

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

b-type
#97787
A hülye menedzser szót majd akkor használd, ha van fogalmad arról hogy mi történt, és mit kellett kihozni az elcseszett helyzetbõl...

”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ulvar
#97786
Az teljesen más tészta.

A hülye menedzsere baszta el neki az egész verseny motorozást, és igen, sajnos igaz rá amit mondanak, ha azt nézzük hogy az elmúlt futamokon rendre meg veri a csapattársa Iannone. A múltkori futamon csak azért nem mert áthajtásos büntetést kapott az élrõl, és ami a legdurvább hogy a beállításokat megosztják, sõt volt hogy Talma beállításait használta a gyerek és azt hiszem azt a futamot be is húzta...remélem változni fog, mert most bambul Talma, de simán fejlõdhet még jövõre, csak lassan már kiöregszik :S.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Firerock
#97785
Valaki felvenné 0:15kor kezdõdõ WSR magazint?

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#97784
Olvastam motoros nepsegnel, hogy mar Talmat is benazzak.. Ugytunik ez a nemzeti karakterunk, ha semmi masban, fikazasban TOP-on vagyunk...

Jacek
#97783
hat ugy nez ki😊

Kit--Kat
#97782
Akkor bocs, innen csak én valószínûsítem magamról, hogy nem feltétlenül lennék arra képes, hogy végigvezessem szervó nélkül Monacot.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Jacek
#97781
Nalam az elso eloleny Kit-Kat aki azt mondja hogy nem tok bena😊 de hagyjuk mar egy szot sem erdemel😄 es nem csak latogattam gyorskocsiversenyeket😄

bardocz
#97780
Akik látták gokartozni, és értenek hozzá, azt mondják általában, hogy béna.
Kit--Kat
#97779
Esetleg, ha egy kategóriába versenyeztél volna vele és laposra verted volna folyamatosan, akkor egy szakértõi és pályatársi kritika olyan hitelességgel bírna amivel nem tudnék én innen mit kezdeni.

De itt nem hieszm, hogy a sok bíráló az autóversenyzéssel a futam látogatáson túl nem igazán érintkezve(már aki) jogosan mondhatná, hogy "de hát ezt én is tudnám isze..."

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Jacek
#97778
Jó nekem 8 igazabol, zarjuk😊

#97777
Nem volt annyira rossz ahogy sokan beállítják, szerette Stoddart a pontja elõtt is, de nem érdemelte meg az ülést, nem szolgált rá elõtte semmivel.

Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun

Jacek
#97776
én ertem, de honnan irjak rola? ha nem a gep mellol😊 de nem ulok mindig itt😊

Kit--Kat
#97775
És? Szerintem is messze áll Zsolti Michelisztõl, nagyon messze.

De azért én innen a gép mögül nem veszem a bátorságot, hogy Zsolti vezetõi tudását és Forma 1-es karrierjét fikkantsam.

De nagyon örülök, hogy innen sokan ügyesebbek és okosabbak és jobban is nyilatkoznak nála magyarul németül és angolul is.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Jacek
#97774
honnan tudod hogy ki miert fikkatja? te bele latsz ki kit ismer? esetleg hol mit dolgozott? a ket Norbinak a kislabujjkormebe tobb tehetseg szorult mint a jollakott napkozisbe!! Zsoti nyilatkozik ööööö öööö öööööö öööööö

#97773
Minden pilota mogott penz all.. Kulonben egy se jutna oda.. Mindegyik mar alig kel ki a bolcsobol, es mar gokartozik, utazik, es nyeli a penzt.. Ahogy mennek feljebb-feljebb, egyre tobb penzbe kerul a versenyeztetesuk.. Kozben egy reszuk kihullik, mert vagy a penze fogy el, vagy a nem tud egy felsobbb kategoriahoz alkalmazkodni, vagy egyszeruen akaratilag nem birja.. Ez egy oriasi hegy, amit meg kell maszni.. Csak az elenyeszo toredekuk jut el egyaltalan oda, hogy rakerul arra a papirfecnire, ami egy F1-es csapat iroasztalan landol, hogy na itt ez a srac... Ulhetsz milliardokon, akkor se fognak felhivni, ha nem latnak mogotte egy olyan versenyzoi kariert, amire azt mondjak, valamit tudhat a srac, es meg penze is van, nosza probaljuk ki.. A penz elengedhetetlen, de az masoknak is van, akik mar oda eljutottak.. Szoval kemenyen megy a helyoszto ezekre a posztokra is..

#97772
Pontosan<#eljen>

Firerock
#97771
Magyarországon ésa világon is iszonyatosan sok pilóta van aki hasonló adottságokkal rendelkezik mint a Zsolti és mégsincsenek a formula1-ben.
Õ csakis a pénzének köszönhetõen jutott el oda ahol volt,nem voltak elõtte komoly szériákban gyõzelmek,komolyabb eredméynek.
a Mai Virginnel is lehet pontot szerezni ha mindenki kiesik elõle...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Norbi1990
#97770
Pöpec pályautó az is pár milla plusz a pályára kiszállítás szerelõbrigád, nevezési díj vagy ha nem bajnokságba mész akkor a pálya lefoglalása is fél milla körül van...
Mondjuk ha több csapat megy akkor ez megoszlik.
Szóval ezek is pénz kérdése, mint az összes technikai sport, sajnos 😞
#97769
Köhöm...pályaautó alól én már nem csinálnék semmit, de remélem azért a többség érti a lényeget😄

#97768
Én fikkantanék egy gixerrõl, vagy valami pöpec pályaautó alól, de egyszerûen nincs aki alám tegye. És akárhogy sakkozok, még a ringre is nehezen hozok össze egy napot...Te is el vagy azért tévelyedve rendesen, ha azt hiszed, csak elhatározás kérdése...

bardocz
#97767
Van az több is, ha mondjuk egy motorod elfüstöl, és vehetsz bele újat...
Ulvar
#97766
Magyarul jó félmilla 2 napra...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Nightt
#97765
fasza...<#fejvakaras><#falbav>

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Ulvar
#97764
Múltkor néztem pálya autózás oktatása mennyibe kell a Ringen...jóó ember...

A Hungaroring Versenyzõiskola alapkurzusának ára 1.200 EUR + 20% ÁFA.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Nightt
#97763
Mindenki nem, de Norbi egy kis gyakorlassal siman tudna!

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Kit--Kat
#97762
Te meg azt ne mond így hasra ütés szerûen, hogy tudnál annyit mint Zsolti.

Itt hiába megy a fikahadjárat akár tetszik akár neme gy bizonyos teljesítmény áll mögötte, amit a hiedelemmel ellentétben nem tudna mindenki elérni, a csilliárdos lenen akkor sem.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Nightt
#97761
En pl szivesen elindulnek gokartban, de sajnos nincs evi 1-2 millam ra <#szomoru1>

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Nightt
#97760
Konkretan Norbinak 1000x nagyobb a tehetsege, mint Zsoltinak, csak nincs penze... ez van.. igy marad sokunkal egyutt a szimulatorozasnal...

\"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!\" avagy \"Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem.\"

Norbi1990
#97759
Azt ne mond már, hogy pénz nélkül eltudsz indulni mondjuk egy Gokart OB-n.
1 évad kb 1-2 millió forint.
Kit--Kat
#97758
Jól van legyetek ebben a hiszemben és fikkantsatok továbbra is a gép mögül <#rolleyes>

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#97757
El vagytok tevedve.. Valahol a gokart szinten mar kihullottatok volna, es inkabb elmentetek volna csajokra, meg piara kolteni a penzt... <#crazya>

bakkerman
#97756
ott a pont,ennyi. mellesleg a faterjának biztos lenne annyi pénze,hogy beültesse egy seat supercupa-s autóba,vagy egy-egy porsche supercup-os autóba,de nem teszi,mert,õ is tudja,hogy a fia egy NULLA,AZAZ 000000

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Norbi1990
#97755
Ha itt valamelyikünknek lett volna annyi pénzünk mint Zsótika faterjának már rég nem itt dumálnánk errõl, hanem versenyeznénk.
Jacek
#97754
Nekeverjuk mar a szezont a facommal!!! Szegyeny volt rank nezve semmi mas!!! emberek 90% ha annyit koltottek volna ra kiskoratol kezve mint ra siman megcsinalja! nulla azaz zero tehetseg!!! szamtalan peldat sorolhatnek magyarorszagrol hogy nulla tehetseggel de sok gyakorlasal hova lehet eljutni, de hol van ez a tehetsegtol??

#97753
Nem fizetett az allam semmit..
Ahhoz, hogy ott valaki fizetosen bekeruljon, tobbet kell dolgozni, es magasabb szinten kell allni a szakmaban, mint Te egesz eletedben fogsz, es valaha is a szakmadban amilyen szintet el fogsz erni..

Mersant
#97752
+tettem, legyszives most nezz utana te...

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

Kit--Kat
#97751
Javaslom elõbb nézz utána a dolgoknak mielõtt sületlenségeket állítasz.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Kit--Kat
#97750
Nem látod a modnanivalóm lényegét... Hogy nem volt olyan kutyaütõ mint azt a nyálverõgépek szeretik hangoztatni meg belerúgni. Mivel mögötte nem álltak továbbá szponzorok úgy mint Bruni mögött, így õ nem versenyezett tovább. Nyilván így mehetne Porsche Supercuppozni stb. nem tudom méirt nem teszi.

Most pedig meséljél te milyen sporteredményeket értél el!

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Mersant
#97749
hol verte a csapattarsat? mindig 2 sec hatranya volt ...koronkent...
a pontot hogy szerezte? mindenki kiesett elole es 3 kor hatrannyal ert be. ezt barki megcsinalna, meg palik lacibacsi is...

A te urad békét és megbocsátást tanít, az enyém véres bosszút és a hatalom igazát.

bakkerman
#97748
A csapattársát Brunit pedig verte aki most GT-ben nyomul.

AKIT UGYE ODA VERT ZSÓTIKA....zsoltunk most hol is nyomul? áhhá,sehol,értem

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

SrAta
#97747
befizettek szívesen mek😄😄😄 Majd ott tombolhattok meg hullámozhattok a célegyenesbeXD<#idiota>

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

Kit--Kat
#97746
Ja így könnyû mondani. Ahoz a bemakkoláshoz ott kellett lenni azzal a hulladékautóval, ami a mai Virginnek felel meg kb.

A csapattársát Brunit pedig verte aki most GT-ben nyomul.

Ja és Monaco szervó nélkül végig, örök respect marad!

De 0 tehetséggel utána lehet csinálni, én drukkolok neked.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

bakkerman
#97745
azért bómgartnert Micheliszhez hasonlítani eléggé tré dolog...az egyik tehetségbõl,önerejébõl lett valaki,keményen felküzdötte magát,míg a másik hébe-hóba indulgatott f3000-ben,nulla eredményekkel,és befizette õt az állambácsi,és bemakkolt 1 pontot...

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Kit--Kat
#97744
Jaja, de neki sem õsmagyar a neve, szóval Kisséknél õ kiesett mint magyar versenyzõ... <#idiota>

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"