FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#97892
Szerintem 2007-2008-ban nem volt nagy kulonbseg a McLaren es Ferrari kozott.
2007-ben Hamilton, Kimi, Alonso autozott jol, 2008-ban Hamilton es Massa...
Nem tartanam teljesen underdog-nak Massa-t, legalabbis jo munkasembernek tartottam a balesetig.
Mar parszor leirtam, hogy biztos vagyok benne, hogy kihalt belole valami. Alonso meg a kertek alatt sem volt, de a baleset utan nyilatkozo Massa nem ugyanaz az ember volt, mint aki Hamiltonnal meccselt az utolso kanyarig.
Sajnalom, mert bar ugyanolyan hisztis volt, mint most Alonso es anno Barricello - gondolom ez a latin termeszet resze, hiszen a labdarugasnak is a legtobb 'szineszt' ok adjak - de a kuzdeni akarasa es a folyamatos fejlodese elismeresre melto volt.

Button lehet szurke kiseger, de annak eredmenyes. Nem az a gyerek, aki korbedrifteli az ellenfelet (mint Hamilton vagy Kimi a McLarenben), hanem szamolgatos pilota. Tud gondolkodni es melle meg szerencseje is van. Olyan, mint a spanyol valogatott a VB-n: Svajctol kikaptak, rugtak a dontoig 7 golt es garantalom megnyerik. Mert nem az a lenyeg, hogy mekkora showt csinalnak, hanem, hogy a vegen Ok kapjak meg a kupat.

Webber mas teszta, ha figyelted a Jaguarban - bar akkor meg volt MS, igy gondolom nem erdekeltek a statisztak a Mester szindarabja kozben - eszrevehetted, hogy a srac akkor sem volt lassu es kihozott mindent abbol, amit kapott. Egy kicsit forrofeju, neha mar-mar Montoya-s, de Hamilton utan talan O csinalta legtobb showt iden, megha nem is jol sult el minden probalkozasa.

Ez meg az en velemenyem volt😉

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#97891
Dátumod nem veszed észre?
2 hete lett írva.
#97890
"Mondhatni ellenorizni kell a Live Timing-ot, hogy palyan van-e...😊" Mirõl is beszélsz hányadik lett ? 3? So shut up or gtfo<#unalmas>

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#97889
Nem szeretnék a lelki tükrödbe "piszkitani"de az én véleményem errõl a dologról csak annyi,hogy Massa csak annyival van Alonso mögött,mint anno Sumi mögött..
Egyszerüem ilyen jó volt az elmúlt 2 évben a Ferka és ezzel természetesen nem Kimi teljesítményét akarom megkérdõjelezni,csak azt mondom,Alfonz ennyivel jobb..
De ez a kontraszt látszik a Mekinél is,ahól a sokak által istenitett Button magyarázza a bizonyitványt és ez van a RB-nál is,az eddigi szürke kisegér most csillog,ugyan úgy mint tavaly a B-GP..
A külömbség kettelyük között,hogy Webber még hisztizik is,Button legelább alázatosan tûri..
Nem kell flémet inditani,ez az én véleményem,se változtatni és vitatkozni sem fogok ezzel kapcsolatban....

Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu

Fabio Capello
#97888
aztán jön majd a komcsipuszi is? 😛

#97887
Ez jo volt.. <#nevetes2>
Amugy regen egy kezzel vezettek, a masikkal meg allandoan lenyulkaltak valtani fektavon, meg kigyorsitasnal.. Szoval ez a szokasos alproblema..

#97886
Alonso tovabbra is egy kezzel vezet - folyamatosan integet, mint egy szovjet politikus a Lenin Mauzoleum erkelyen...

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#97885
De. Várom amikor defektet kapnak és orral mennek a falba, hogy betiltsák ezt a fasságot hogy könyökkel nyomják a F csatornát.
#97884
Hideg aszfalt, a kemenyebb gumi osszeallitas.. Varhato volt, hogy gond lesz.. Schuminak szinten a gumi melegitessel van gondja az ev eleje ota... Lass csodat, egyik se tudott az utolso szakaszban erositeni..

#97883
Most senkit nem zavar, hogy a RedBullosok egy kézzel vezetnek ?, bezzeg mikor a Ferrarinál csinálták ezt akkor ment a fika.
#97882
A kulonbseg az, hogy Alonso-t senki nem tartotta fel, mivel elotte is gyors korre keszultek, mig Rosberg benazott - mar nyilatkozta is, hogy nem szolt neki a mernoke, hogy jon MS... (tukor meg mi a szarnak van az auton...?)

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#97881
Hungaroringen maradt, a Mansell kanyarba.
#97879
sosem szerettem, de nem ertem hova tunt az a Massa, aki 2008-ban Hamilton szintjen autozott...

http://gaborszantai.co.uk/

Máté94
#97878
De jó lenne, de inkább a mekinél Button helyére jobb lenne😄D
#97877
kimaradt a 'nem', sry😊

http://gaborszantai.co.uk/

#97876
Raadasul az is gyors korre keszult...
Szokasos hiszti, mar furcsa lenne, ha nem csinalna😊

http://gaborszantai.co.uk/

Norbi1990
#97875
Következõ nagydíjon Senna ül a Ferrariba XD
Firerock
#97874
Massa ma megint beégett rendesen
már fél lábbal munkanélküli...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

passatgt
#97873
shell labor?

desigo
#97872
Vettel holnap nagyon gyorsan le fogja körözni a hátsókat...
Máté94
#97871
RBR FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU.........
Norbi1990
#97870
Alonso mit integet?? 50 méterre volt az elõtte lévõ autó <#banplz>
bardocz
#97869
Akkor ezt most fogalmazd újra.
bardocz
#97868
Sutil:\
Norbi1990
#97867
Meghalt a kijelzõ a TV-ben? 😄
passatgt
#97866
ferrari bal tükrén mi az a lik?

#97865
Basszus, ha SC lesz, akkor Yamamoto soha fog tudni felzarkozni ilyen sebesseggel...

http://gaborszantai.co.uk/

desigo
#97864
most Massát xDDD
Norbi1990
#97863
"Press that Button, Jenson!"
Ez jó szöveg XD
Fabio Capello
#97862
"Sakon Yamamoto, aki a második szabadedzésen egy pilótát már meg is elõzött"

A kis sikerektõl nõ az ember önbizalma <#banplz><#hehe>

Norbi1990
#97861
*gyors
Norbi1990
#97860
Kiváncsi leszek Yamamoto mennyi embert fog feltartani a györs körén 😄
desigo
#97859
jah szánalmas az egész
csak a reklámok miatt van
Norbi1990
#97858
Nem tom a pályabejárónak mér ez a neve, mert a pályát azt biztos nem ismerjük meg attól, hogy megmutatják hogy hány kilóval nyomják a féket a legnagyobb féktávon 😄
miilann04
#97857
alonso is keménykeveréken ment 😊

realmadrid.alonso.eagles.spurs.

bardocz
#97856
Neszájjki, neszájjki!
SrAta
#97855
én nemmbánnám😄
Vettel drukker vok😄

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

kifli
#97854
miezmár, magyarba már rég viszatolják a pályára 😄
😄 1:25-tõl a végéig, aki türelmetlen 😊
#97853
uh bakker akkor megint redbull 1-2 😞

SrAta
#97852
Jah de Vettel keménykeveréken mente az 1:30.958at, Alonso meg lágyon volt nála 0.143al rosszabb...

Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál

#97851
azthiszem Ferrari esélyes most pole ra mert 1 tized az nem sok hátrány

Fabio Capello
#97849
epic redbull win? 😄

#97848
A 3. edzés végeredménye :



| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

Minstrel
#97847
Vettel Redbulljának az orra lefittyedt

http://topgearhungary.blogspot.com/

#97846

| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |

#97845
4. helyen ment, szépet jött a bukásig

Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun

#97844
Szamold ossze...<#crazya>

bakkerman
#97843
ez már a hanyadik nullázása?

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!