FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
2007-ben Hamilton, Kimi, Alonso autozott jol, 2008-ban Hamilton es Massa...
Nem tartanam teljesen underdog-nak Massa-t, legalabbis jo munkasembernek tartottam a balesetig.
Mar parszor leirtam, hogy biztos vagyok benne, hogy kihalt belole valami. Alonso meg a kertek alatt sem volt, de a baleset utan nyilatkozo Massa nem ugyanaz az ember volt, mint aki Hamiltonnal meccselt az utolso kanyarig.
Sajnalom, mert bar ugyanolyan hisztis volt, mint most Alonso es anno Barricello - gondolom ez a latin termeszet resze, hiszen a labdarugasnak is a legtobb 'szineszt' ok adjak - de a kuzdeni akarasa es a folyamatos fejlodese elismeresre melto volt.
Button lehet szurke kiseger, de annak eredmenyes. Nem az a gyerek, aki korbedrifteli az ellenfelet (mint Hamilton vagy Kimi a McLarenben), hanem szamolgatos pilota. Tud gondolkodni es melle meg szerencseje is van. Olyan, mint a spanyol valogatott a VB-n: Svajctol kikaptak, rugtak a dontoig 7 golt es garantalom megnyerik. Mert nem az a lenyeg, hogy mekkora showt csinalnak, hanem, hogy a vegen Ok kapjak meg a kupat.
Webber mas teszta, ha figyelted a Jaguarban - bar akkor meg volt MS, igy gondolom nem erdekeltek a statisztak a Mester szindarabja kozben - eszrevehetted, hogy a srac akkor sem volt lassu es kihozott mindent abbol, amit kapott. Egy kicsit forrofeju, neha mar-mar Montoya-s, de Hamilton utan talan O csinalta legtobb showt iden, megha nem is jol sult el minden probalkozasa.
Ez meg az en velemenyem volt😉
http://gaborszantai.co.uk/
http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"
Egyszerüem ilyen jó volt az elmúlt 2 évben a Ferka és ezzel természetesen nem Kimi teljesítményét akarom megkérdõjelezni,csak azt mondom,Alfonz ennyivel jobb..
De ez a kontraszt látszik a Mekinél is,ahól a sokak által istenitett Button magyarázza a bizonyitványt és ez van a RB-nál is,az eddigi szürke kisegér most csillog,ugyan úgy mint tavaly a B-GP..
A külömbség kettelyük között,hogy Webber még hisztizik is,Button legelább alázatosan tûri..
Nem kell flémet inditani,ez az én véleményem,se változtatni és vitatkozni sem fogok ezzel kapcsolatban....
Verseny gokart iskola Kakucson! Több mint 1 km-es pályán 14 kanyarral. www.rcr-kart.hu
Amugy regen egy kezzel vezettek, a masikkal meg allandoan lenyulkaltak valtani fektavon, meg kigyorsitasnal.. Szoval ez a szokasos alproblema..
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Szokasos hiszti, mar furcsa lenne, ha nem csinalna😊
http://gaborszantai.co.uk/
már fél lábbal munkanélküli...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
http://gaborszantai.co.uk/
A kis sikerektõl nõ az ember önbizalma <#banplz>#banplz><#hehe>#hehe>
Vettel drukker vok😄
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
😄 1:25-tõl a végéig, aki türelmetlen 😊
Octane One Void 3.0|Truvativ Hussefelt hajtás,kormány|Truvativ XR középcsapágy|Truvativ Holzfeller stucni|Novatec agyak|Sun felnik|Hayes GX-2 fék|MAXXIS|SCHWALBE|Octane One Warp k.csapi.|BTS pedál
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
| Gigabyte GA-MA770T UD3P | Amd Phenom II X6 1075T | Sapphire Radeon HD6870 1 GB GDDR5 | | 2X4 GB Kingston HyperX Genesis xmp 1600MHz DDR3 Dual Kit | Gigabyte Superb 460 | WX 64 bit |
Ég veled, jó volt a végbeled! Antichrist-Premium Quality \"Szemem a pályán oda teszem a vasat nem szarozok tudok lőni, célpontot kikeresem aztán megszórom. Itt jön képbe a tehetség!\" by Matyashun