181775
  • IXEMGabeo
    #175149
    Biztos jól szopik a csaj... Mi durva Csóri Kvjat felcsinalta aztán le lépett a csaj egy sikeresebb pilotaval
  • __Jacek__
    #175148
    Meg fognak egyezni ez 99.99%.
  • b-type
    #175147
    ja, nem, Hamilton simán visszavonul...teli van lehetőségekkel meg szándékkal.
    Igen, sokan úgy gondolják hogy Russell simán megnyeri a bajnokságot Hamilton helyett és még spórolnak is sok milliót. Hozzáteszem még én is ezt gondolom valószínűnek.
    Viszont ettől még ott a lehetőség, áá nem írom le, linkelem mert már leírtam:
    link
    link
  • __Jacek__
    #175146
    Nem értünk egyet a kinél van rizikó, a Merci 99% hogy tálna a helyére pilótát aki hozza az egyénit, mennyi ez az esély forditva(ő talál vb autot)? :D
  • b-type
    #175145
    Sok minden lehet, egyértelműen rendhagyó a dolog, sőt Hamilton rossz alkupozícióban van mivel Wolf már leszerződött, ő pedig még nem.
    Az autó biztos hogy nagyon jó hiszen tavaly már nagyon korán átálltak rá, a csapata szuper teli nyerő adatokkal.
    Ettől függetelnül a nagyobb rizikó annál van aki nem egyezik meg Hamilton-nal.
  • __Jacek__
    #175144
    Minden pletyka egyenlőre :) Konkrétum max ha alá írt, de akkor sem a történetről.
    De valami csak nem kerek ha ennyire húzódik..
    Utoljára szerkesztette: __Jacek__, 2021.01.04. 07:51:27
  • b-type
    #175143
    olasz újságírók szerint..
  • __Jacek__
    #175142
    2+1 év és 40m+10% VB win és egy AMG One az ajánlat eleve ... lulunak ez kevés a covid alatt.. BLM forevör:D
  • Magnum PI
    #175141
    Hát a szerelem nem válogat ;)

    De azért durva, hogy világsztár F1 pilótaként hoszunx évesen egy egy gyermekes anyukával jön össze ami kvázi garantált, hogy nem fog pár évnél tovább tartani (szegény gyerek).
  • AnuluWork #175140
    Max és Dany
  • AnuluWork #175139
    Akkor annyi a rekordnak. De el fogja vállalni a 2 év plusz 1 évet 30 milláért ...
  • Magnum PI
    #175138
    Milyen magas ló?
  • repvez
    #175137
    Az biztos, hogy nagy pofára esés lenne Lajosnak, ha a magas lóról egyszer csak a földön találná magát, hogy nehogymá minden úgy legyen ahogy ö karja, és már ugye minden ülés foglalt és ennyit egyik csapat se tudna adni neki még akkor sem ha esetleg elgondolkodnának rajta, hogy valamelyik pilótáját lecseréli Lajosra.
  • HTS s3rg1nh00
    #175136
    eközben a világsajtóban: a Daimler megvétózta LH kéréseit az új szerződésével kapcsolatban,évi 50M-t kérne és 4 éves hosszabbítást...mekkora lenne,ha elküldenék a gyászba és beültetnék Russellt,szegény Bottas sírhatna: "bakker,megint egy brit szupertehetség?nemáá"
  • AnuluWork #175135
    Binotto Schumiról
  • b-type
    #175134
    Legyen izgalmasabb, szorosabb a versenyzést tekintve, BUÉK!
  • lac coo
    #175133
    BUÉK !!
  • Stockbauer33 #175132
  • sure
    #175131
    Szűk körű nemzetközi házibulikhoz éjfélre
  • lac coo
    #175130
    Sir Lewis Hamilton .... !
  • Ecclestone
    #175129
    https://autosportoldal.hu/2020/12/27/megtudod-nevezni-az-egyeni-vilagbajnoksagok-2-helyezettjeit/
  • RatBaG #175128
    lando 15 évesen. a riporter gyerek 12, a csapattársa 16.
    wtf :DD

  • RatBaG #175127
  • mcmoha
    #175126
  • ToxiMaxi
    #175125
    Uhh, ez a Palik kommentálás, de borzalmas. Minden szakmaiságot nélkülözve üvölt.
  • Stockbauer33 #175124
  • IXEMGabeo
    #175123
    Megerdemelte
  • lac coo
    #175122
    Nem mindegy a nézőszám, nálunk ez is közpénzből van kikozmetikázva így -is úgy is .. ! :D
  • repvez
    #175121
    Nem akarom okosabbnak képzelni magam, csak felvázoltam, ha az lenne a prioritás és nem a bevétel akkor akár ez is számitana.

    Tisztába vagyok vele, hogy a versenyhelyszineknek is megvan a maga feltételeik. És azt i studjuk, hogy minden a pénzról szól még akkor is mikor látszolag nem az mint most a carbonsemleges dolgok .


    Amugy meg ezt akkor sem értettem amikor mondták webberék , hogy hogy befolyásolja a nézőszámot ha közel vannak egymáshot.
    Azok akik megtehetik azok igy több helyszinre tudnak kimenni egymás után aki meg nem tudja megengedni magának, hogy többször is kimenjen egy versenyre az amugy is a legolcsobb legközelebbi versenyre fog kimenni egyszer. és ezen nem sokat változtatna ha 3 honap mulva ujra a közelébe jön a verseny vagy 2 hét mulva tudna ujra menni.

    Sztem a lengyelek nagy többsége akkor is a hungaroringre jönnének ha az osztrák futam után lenne és nem csak az osztrákra vagy nem mindkettőre.
  • willtex
    #175120
    Ha jól tudom, három teljes készlet utazó cucca van egy csapatnak, és a tengeren túli helyekre hajóval viszik őket.

    Azt meg már írták korábban itt is, meg talán Wéberék is beszélték valamelyik közvetítésben, hogy azért nem jó megoldás egymáshoz közeli versenyeket rendezni egymás után, mert a nézőszám megsínylené. Biztosan kiszámolták, hogy többet buknának a kevesebb nézőn, mint amit nyernének a kevesebb utazott kilométeren.

    Bármennyire is szereti az egyszeri fórumozó okosabbnak hinni magát a szervezőknél, ott sem hülyéket alkalmaznak.
  • sure
    #175119
    Csípném. Főleg ha a nyolcadikkal még egy uccsót ráverne a következő generácó arcára búcsúzóul
  • Stockbauer33 #175118


    Merciverőpáros.Csak jó legyen alattuk a teknika

  • Botond #175117
    Vagy megy egy fejés kört a ferrarinál ő is, mint minden világbajnok. :D
  • lac coo
    #175116
    Vajon Perez is fennakad a Redbull fura kocsiján, mint Gasly, Albon ... ?
  • repvez
    #175115


    Hát oda már nem megy, szoval vagy marad a mercibe, vagy nyugdijba.
  • HTS s3rg1nh00
    #175114
    mondjuk mi rohadt keveset tudunk a háttérről,pl.van olyan tengerentúli cucc amit hajóval utaztatnak el elég sokkal a verseny előtt...
  • AnuluWork #175113
    Ami a Mercinél történt, nem lepődnék meg, ha Hamilton a Red Bullhoz igazolna.
  • repvez
    #175112
    Mert miért is nem ?
    Ha a személyzet ingázik is a föhadiszállás között minden verseny között, a logisztika a motorhomeok és a felszerelés, gondolom nem megy mindig vissza a bázisra hanem a következő helyszinre.
    Igy meg nem mindegy, hogy azeri helyszinről mennek kanadába majd vissza franciába.
    vagy egymás után mennek a közelebbi heylekre. föleg, hogy a legtöbb europai helyszinre mehetnek kamionnal és nem kell olyan sokszor repülöt használni.
    Ha csak a távolságokat és a megközelithetőséget nézzük akkor a official tervben a 23 helyszinre legalább 14 repülöuttal tudják megközeliteni mig a példámban max 8.
    Vagyis szinte a felére lehet csökkenteni a kibocsájtást anélkül, hogy a kocsikhoz vagy a pályákhoz vagy bármi máshoz hozzá kellene nyúlni és nem mindegy, hogy mondjuk 100t Co2öt kell nullázni vagy csak 50et.

    De tudjuk ,hogy sose a logikus és az egyszerűbb dolgokat választják, hogy jobb legyen az élet.
  • maffioso
    #175111
    Ha nem back2back hétvége van, akkor nem biztos hogy az ugyanottani helyszín a legzöldebb.
  • sure
    #175110
    Nekem meg az tetszene, ha ábécésorrendben haladnának a helyszínekkel.