FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

autoszimulator
#98741
Gerinctelen volt az eset, kétségtelen, de valamiért azt érzem, Massa nem véletlenül így engedte el, és nem sír, hogy ilyen visszhang lett emiatt. Õ alapból nem tudhatta, hogy a rádiót hallottuk-e, mikor céloztak nála, no ha nem hallottuk volna, így akkor is egyértelmû lenne, hisz kigyorsításnál vette el látható módon. És még csak melléváltásra, motorhibára sem lehet panaszkodni, mert a visszajátszás mindent elárul. Megtehette volna szolidabban is, egy kanyarban, vagy a visszafordító elején kicsit magára engedi alonsot, kis elfékezés, és elmegy mellette. Erre õ is rátett egy lapáttal, dacból.

.: mobilize.hu :.

Firerock
#98740
annyira buta vagy
értelmi szinted mint egy kiszáradt fának!
attól hogy utálsz/imádsz egy adott márkát még nem leszel vagány mint ahogy te hiszed

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Ulvar
#98739
<#eljen>

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Ulvar
#98738
Ajjj...-.-"


Ilyen miért nincsen hogy " egy nehéz sorsú pilóta hánytatott élete alatt Coulthard?, vagy Kimi, vagy Alesi? Ajjjjj -.-" és még jó pár nevet tudnék sorolni...ilyen miért nincs? Bulvár szarokkal jönnek egyesek...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98737
Gyerekek... Az F1-ben, az amerikai sorozatokban, akarmi, a megszuletesukkor is mar jelen volt a csapatutasitas, a csapaterdek, stb... Ebben semmi uj nincs.. Csak annyi tortent, hogy fejlodott a technika, es mar halljuk/latjuk mit beszelnek, mi tortenik, stb.. Anno lezsiroztak a futam elott a dolgokat, vagy bemutattak valami kodot tablan, amit senki nem ertett, csak a versenyzok.. A hiba ott van a rendszerben, hogy kepmutatasbol ez ugymond tiltott lett.. De ettol meg letezik, es letezni is fog, es mindenki csinalja.. A baj az, hogy a kepmutato szabalyozas miatt, a csapatok, es a versenyzok is belekenyszerulnek egy hazudozasba.. Mennyivel jobb lett volna mindenkinek, ha ma Alonso, nyiltan megkoszonheti Massanak, hogy elengedte.. Nem teheti meg, ettol mindenki csak loki a hulye dumakat, mikozben mindenki tudja mi tortent.. Na ez a baj, nem az, hogy van csapaterdek...

Botond
#98736
56-os német nagydíj a bannerban hatalmas. 😄
MaSzKa
#98735

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

adam46
#98734
Arra a kérdésre, hogy sportszerû volt-e a Massa elleni manõvere, Alonso azt felelte: "A hatos kanyarban mindig közel tudtam menni Felipéhez, aki a vitatott körben lecsúszott az ívrõl. Minden lehetõséget meg kell ragadni, én pedig ezt tettem."

Mikor köze az ívrõl való lecsúszásnak ahhoz, hogy Massa egyenesbe vette el a gázt?<#fejvakaras>
Ulvar
#98733
Nem érted látszik... nem fogom még egyszer ugyanazt leírni, olvasd el.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

mcmoha
#98732
Michael Schumacher szerint nem történt komoly baj. "Nem tudom, hogy mi történt pontosan, de mit nevezünk csapatutasításnak. Mindenki tudja, hogy csak egy bajnok lehet. Egy csapatnál éjt nappallá téve dolgoznak, hogy gyõzni tudjanak, és mindenki a gyõzelemre hajt. Érthetõ, hogy azt a versenyzõt részesítik elõnyben, akinek több pontja van. Ha mindez az utolsó versenyen történik, akkor senki sem szól, ha pedig most nem teszik meg, késõbb a fejükhöz vághatják, hogy a Hockenheimringen rosszul taktikáztak. Sajnos Felipe nagyon peches volt az évad elején, és emiatt kevesebb pontja van. A Formula-1-ben pedig minden lehetõséget ki kell használni."

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Forza Italia
#98731
és???
Az meg fair h az egyik pilótámmal kibaszok h a másiknak jobb legyen??

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

#98730
<#fejvakaras>

http://gaborszantai.co.uk/

#98729
Szerintem Te latod rosszul, mert Massanak elegtetelt jelentett volna, ha a hazai kozonseg elott megalazoan engedi el Raikkonent.

De amugy Teged felhivtak es elmondtak, hogy ez lesz a taktika, majd SG-n ird be a topicba...?😊

http://gaborszantai.co.uk/

Jacek
#98728
egy jo vicc , tobbszor is jo😊

Ulvar
#98727
Igen, te mint csapatfõnök biztosan engedted volna hogy egy még esélyes pilótádtól elvedd a pontokat azért mert így fair. Mond a sponzoraidnak is ezt úgy ott hagynak téged a picsába hogy csak lesel. Az F1 üzlet is hahó!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

nonicks
#98726

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

MaSzKa
#98725
Fáj az igazság?

Nekünk meg az igazságtalanság, aljasság, tisztességtelenség az ami fáj.

A versenyszellemet teljesen megölik az ilyen esetek

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

nonicks
#98723
F1 se a régi már...már egy kicsit se a versenyrõl szól, csak a pénzrõl!

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

#98723
Pssszt.. Ezt a hulyeseget mar feladhatnad.. Ott taktikailag ugy raktak ossze a kerekcsereket, hogy Massa, ha raketaval megy, akkor se tudott volna Kimi ele kerulni.. Azert is nyomta szabadon, mert elore kiszamoltak, hogy Kimi mindenkeppen beer ele.. Azt a strategiat mar elore osszeraktak a futam elott, csak lejatszottak mikor kellett..

#98722
hát nem azért de abban a korszakban Mansell,Senna,Prost és a többiek se arról voltak híresek hogy egymást engedték el mert az olyan nagy fun,illetve hogy 1 kicsit elõrébb szaladjak Villeneuve,Hill,Schumi,Hakkinen...meg ott még alapból a pályán ölték meg 1mást,nem úgy mint most hogy séta aútóznak a másik mögött meg a rádión sírnak ha nem tudják megelõzni a csapattársuk!
Forza Italia
#98721
hát épp ezaz Balesete után amikor végre van egy jó versenye, akkor az amiért küzdött, az elsõ hely, azt is elveszik tõle. Hát épp errõl beszélek h ez egy aljas dolog.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

#98720
Divat/életforma szidni a Ferrarit, ha ugyanazt megcsinálják mint a többi csapat.
b-type
#98719
De most komolyan szerinted ott az interjú alatt ami zajlott, az normális és teljesen rendben lévõ dolog volt?
Mert szerintem baromira illúzióromboló...és ha ez valamit is számít, akkor ezt el kell kerülni, vagy jobb formában kell keretek közé szorítani a csapatutasítást, hogy ne kelljen egy versenyzõnek belehazudnia a kamerába, vagy pedig kijelenteni hogy egy gyõzelmet nem lehet átadni,...egyéni döntés alapján sem.
...meg szerintem amíg valakinek matematikai esélye van addig ez nem jó dolog, és nem magyarázható.

&#8221;~Alonso, Lewis is behind you. ~I don&#8217;t want to hear that!&#8221;. videók: http://www.dailymotion.com/b-type

Ulvar
#98718
<#lama><#lama><#lama><#falbav><#banplz>

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

mcmoha
#98717
<#falbav><#nyes>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

Ulvar
#98716
WTCC? Milyen szépen engedte el Farfust...aztaaa csodálatos csapatutasítás volt...

Vagy múltkor Brands Hatchben... aztaaa milyen rendes Rob Huff hogy elengedi a hazai közönség elõtt Müllert mert õ inkább esélyes a bajnokság megnyerésére! Vazze...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Ulvar
#98715
Mennyibe fogadunk? 😊 NA KOMOLYAN én 10.000est simán rádobok! Csak akkor még nem kellett rászólnia csapattársra, hanem tudta mit a csapat érdek és úgy cselekedett. Sõt...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98714
szánalom a köbön 2!
#98713
Miért nem szidjuk a Tour de France-t ott is végigcipelik az elsõ számú versenyzõt, csak a befutónál engedik el.
Jacek
#98712
Red Bull-rol emg annyit hogy azert kicsit feltunoen lassu volt Webber nekem a mai versenyen😄 kivettek 1 gyertyat vagy mi van😄

Ulvar
#98711
fúúúú kemény, érdekes hogy 2008ban ki tolta Massát a VB címért? Akkor meg õ volt a talpnyaló? És Massával miért hosszabbítottak szerzõdést? Tudták hogy a balesete után nehéz lesz önmagát megtalálni, ezért írtak vele + évre szerzõdést! Attól hogy idén Alo lesz elõrébb nem õ lesz a csapat kedvence!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98710
20 éve még nem volt ilyen😊
Jacek
#98709
na ez a kemeny😄😄😄😄

"Massa versenymérnöke, Rob Smedley az ORF-nek a futam után elmondta: "Nem volt itt semmiféle csapatutasítás, Fernando megelõzte õt, egy rendes manõverben. Sajnos Felipe hibázott, de fair csata volt."

<#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3><#vigyor3>

MaSzKa
#98708

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Ulvar
#98707
<#eljen>

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

nonicks
#98706
Alonso gerinctelen...
Massának sikerül megtalálni régi önmagát erre kibasznak vele!

Háború a béke megteremtése.Béke felkészülés a háborúra!

Forza Italia
#98705
nem arról van itt szó hanem a Fair playrõl. Egy olyan versenyt nyert meg amit cseppet se érdemelt meg, és ezzel elindíthat a Ferrari egy lavinát. Massa se fogja örökké elviselni h minden féle talpnyaló aki odamegy a ferrarihoz elsõbbséget élvezzen.
Nézzük csak akkor. Mclarentõl mért is menekült el Alonso??? Mert ott egyenlõ esélyek voltak és így Alonso megbukott. Nem kell szépíteni, GERINCTELEN UNDORÍTÓ ALJAS MOCSKOS DÖNTÉS VOLT. Aki nem így látja az elfogult.

Forza Juve! Solo la JUVE e GRANDE! 30 Scudetto, 9 Olasz Kupa, 5 Olasz Szuperkupa, 2 Bajnokok Ligája, 1 Kupagyőztesek Európa Kupája, 3 UEFA Kupa, 2 Európai Szuperkupa, 2 Világkupa, 1 Intertotó Kupa

Ulvar
#98704
Most akkora flémet lehetne még nyomtani, de annyira felesleges.

Aki nem érti hogy az F1 már 20 éve ilyen azzal nem lehet mit csinálni. Okoskodjon üvöltsön csináljon amit akar, attól még nem fog változni a helyzet.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

adam46
#98703
Hidd el volt ott is csapat utasítás. Az azért volt, hogy ne szedje szét a média a Ferrarit. 😉
#98702
linkelgethetsz magadtól de nem hat meg,volt ott szerintem olyan is a rádión amit nem adtak be,anno barichello is csak azért engedte el sumit mert már nagyon durván fenyegették! ettõl hogy itt mentegeted a dolgot a "ki lépett rá fékre" dologgal még ugyanolyan szánalmas marad alonso és a ferrari is,massa helyében meg elmennék onnan mert láthatóan ez fog menni amég ott lesz!
#98701
azt kétlem, de ebbe nem mennék bele...

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#98700
#98687

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98699
Elvileg ezt kellett csinalniuk, a McLaren, es a RB is ezt csinalja futamok ota.. Isztambulban mindket csapat eljatszotta ezt, Silverstonet ne is emlitsuk.. Az mas kerdes, hogy jo huzas volt-e pszichologiailag megtorpedozni Massat ezzel a dontessel.. Lehet, hogy tobbet ertek volna vele, ha hagyjak nyerni, es felporgetik az utolso versenyekre... Ugyanis nem eleg, ha Alonso nyer, minnel tobb pontot kell elvenni a tobbiektol, eles kuzdelemben.. Marpedig ahhoz kell Massa is, es fullon kene porognie hozza.. Es biztos, hogy nagyon jot tett volna neki egy gyozelem...
Amugy nehanyan nem tudom hol elnek... Minden autosportban, ahol csapat van, ez mindig is igy ment, es igy is fog menni.. Illetve minden sportban ez van.. A reszerdekeket felluirjak a csapaterdekek, ez egy plusz szin, plusz erdekesseg az egyeni versenyekhez kepest...

mcmoha
#98698

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#98697
Ugye lattad a 2007-es Brazil futamot, ahol Massa sorban nyomta a leggyorsabb koroket, hogy Kimi veletlenul se tudjon visszajonni ele a boxbol, hanem a palyan kelljen elengednie.
Nem jott ossze neki szerencsere.
Egy masodpercig sem akart segiteni Raikkonennek.

http://gaborszantai.co.uk/

#98696
igen,ezaz!Alonsonak ilyen max a rémálmaiban jut eszébe!
#98695
#98687

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98694
hát nagyobb is,Alonso tuti nem fog ilyeneket lépni,csak a síráshoz ért meg a kamudumához!
MaSzKa
#98693



Schumi akkor rendes volt átadta az 1. helyet dobogón és a díjat is
a következõ futamon, megcsinálták, hogy Schumi átengedte a következõ versenyen az elsõ helyet.

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

#98692
aha értem😊 Sumi is lehet hogy 1 köcsög volt,de meglépte ezeket..Alonso mit csinált?semmit csak hablatyol a nyilatkozatával is "nem tudom mi történt Felipével" meg a jó kurva anyádat azt Alonso,összesírta magának az elsõ helyet mert önerõbõl nem bírta megcsinálni! ennyi! ezt nem tudja 1ik alonso fan se kimagyarázni hogy a kedvence csak sírással bír futamot nyerni(túlnyomórészt)