FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
"mert ez pont annyira volt egyértelmû eset, mint 2002-ben, aminek köszönhetõen ez a szabályzás megszületett"- utalt a Red Bull vezetõje arra az évekkel ezelõtti esetre, amikor a Ferrarinál Michael Schumachert a célegyenesben volt kénytelen elengedni maga mellett Rubens Barrichello az Osztrák Nagydíjon, azért mert a csapat erre utasította."
98753-ben a Video
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Fernando Alonso ajándékba kapta a gyõzelmet Hockenheimben
Kíváncsi leszek az olasz napilapok miket írogatnak holnap.
Schumacher mikor átment a Mercedes-hez akkor eléggé bunkón fogalmaztak.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Alonso állítja, nem tudta, hogy Massa miért lassított
<#levele>#levele><#confused>#confused>
A spanyol szerint a gumik állapotának változása is okozhatta a kettejük közötti sebességkülönbséget
Tegnap hír:
Alonso nem csalódott, hiszen a pontokat vasárnap osztják
cikk
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.
Nem kicsi a vád ellenük.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Bernie-nek lesz egy-két szava mindenképp ez ügyben. A show érdekeit fogják nézni egészen biztosan. Ferrari egy nagyobb pénzbírsággal megfogja úszni, plusz egy figyelmezés is járni fog majd nekik. Ebben szinte biztos vagyok.
A Magyar nagydíjra így szorosabbá válik a küzdelem a világbajnoki cím esélyesei közt és így többen is lesznek. A nézettség és az abból származó pénz érdekli Bernie-t, nem véletlenül sikeres üzletember, mindig évrõl-évre tudja növelni a vagyonát.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"
McLaren, Red Bull, Ferrari és a többi csapatnál is megoldást kellene találni ellene, hogy ily módon nehogy csalódást okozzanak a kilátogató fizetõ és a TV-nézõknek. Valahogy ennek véget kellene vetni, mert még unalmasabbá válhatnak az elkövetkezendõ versenyek és tovább rombolják a mostani Forma-1 amúgy sem dicsõ imázsát.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
elfogult ferrari utáló,nem tudod meggyõzni semmivel,nem kell vele foglalkozni aztán majd kb 20 múlva talán kinövi ezt a gyerekes viselkedését...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
Button meg még pályán igen ritkán elõzte meg Hamilton-t, hogy annyira vissza kellett volna fogni.
Meg ahogy írtam, nem ugyan az arra kérni egy versenyzõt hogy adja át a megszerzett elsõ helyét, mint arra kérni hogy ne kisérelje meg.
gáz mindkettõ, de nem ugyan az.
Egy meglévõ helyet átadni más mint azt mondani hogy ne próbáld meg megelõzni....elõzni sosem könnyû (Alonso-MS-Imola pl.), és ott mgé valóban össze is ütközhettek.
De az hogy ad át az elsõ helyed a másodiknak, abban nincs lehetséges veszély,..semmi csak full veszteség.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Csapatutasítás mindig is volt a forma1-ben, és lesz is.
Még mindig a példámnál maradva: ez olyan, mintha azon csodálkoznál, hogy nyolcker sötétedés után nem biztonságos...
az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(
Pont ezért foglalkozok vele. Nem lehet szó nélkül elmenni az ilyenek mellett. Jó lenne ha a Ferrari megkapná a méltó büntetéséz, ami precedens értékû lenne.
Angol Bernie kedvezhetne az angoloknak, befolyásolhatná a FIA döntését.
A McLaren kész átvenni a Ferrari helyét/szerepét, ha a Forma 1-rõl van szó. Erre itt a bizonyíték:
A McLaren a Formula-1 legnagyobb márkájává akar válni!
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
remélem nem kapnak semmi büntetést, mert kimondva-kimondatlanul valamilyen szinten minden csapat favorizálja az egyik pilótát, még ha nem is ilyen látványosan. pl. webbernek mondták h maradjon le 4 mp-cel...lol.ez vicc.
ebbõl az egészbõl alonso jöhet mostantól ki a legjobban mert neki nem kell a csapattársával törõdnie, míg a RB-nál és mclarennél azért egál a helyzet.
az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(
Schumacher átadta Barichello-nak a jogosan megilletõ 1. helyet és a vele járó kupát.
Alonso ezt a gesztust nem tette meg és az is biztos, hogy a következõ versenyen nem fogja maga elé engedi Massa-t, ha hasonló helyzet alakulna ki esetleg.
Alonso így tovább süllyedt az emberek szemében az szinte biztos.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(
A helyesírásod és a stílusod egyértelmûen megmutatja, hogy egy szar alak vagy. Csak egy felesleges ember vagy semmi több annál.
Annyit mondok utoljára:
Túl nagy a szád a monitor mögül, ha szemben állsz velem akkor legyen nagy.
Én befejeztem a veled való kommunikációt. Buta embernek felesleges magyarázkodni, mert nincs értelme.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
Igaz ez Domenicalinak es Alonsonak mar rutin...
Elegansan is lehet csinalni az ilyet, ahol a nezok szinten erzik, hogy van valami, de itt a Ferrari az arcunkba vagta a szart, majd mosolyogva kitalaltak egy meset.
Anno Biatore volt, aki peldaertekuen kezelte Alonso vinnyogasat Fisichella-val szemben: 'ha gyorsabb vagy, akkor elozd meg'
http://gaborszantai.co.uk/
De ha valaki mindent jól csinált addig, és nem a lehetõséget, hanem a pozíciót birtokolja, annak átadására felszólítani nem ugyanaz.
Egyik sem frankó, de nem ugyan az.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
uyge amiket rámköpdöstél most azt te már megcsináltad
kb 5évvel idõsebb vagy mint én de emberileg egy ovodás szintjén vagy
azaz egy 0!
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
más csapati s biztos megcsinálta volna,nemértem miért kell hisztizni...
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
8 évvel késõbbi kísértetiesen hasonló eset ugyanannál a csapatnál
2010-es Hockenheimring Német Nagydíj esete
A sors iróniája, hogy az osztrákok is németül beszélnek.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Minden valamirevaló versenyzõ célja a gyõzelem, és a második csupán az elsõ vesztes...pontgyûjtésre jó.
Nem lenne szabad beszennyezni a gyõzelem értékét és trófeáját.
Biztos hogy elõfordult szinte minden sportban, és bizonyos helyzetekben logikusnak is találom, de a gyõzelem átadását talán versenyzõi engedélyhez is kötném, szemben áll mindazzal ami építi a sportot (elhivatottság, elõdök iráni tisztelet, sportalázat..stb), és szolgálja azt ami szegényíti mint az üzleties hozzáállás és felfogás.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
most játsszák az eszüket a ferrarinál és fondorlatosan oldják meg, amikor mindenki tudja, hogy mi a helyzet, vagy csinálják tisztán, ennyi...
<#lama>#lama>
<#kocsog>#kocsog>
Nagyon unalmas, hogy nálad jóval okosabb embereket próbálsz hülyére venni
Kérdem én mire fel, mit tettél le az asztalra? Ja, hogy semmit se, akkor maradj kussban!
Akkor ugrálj ha van mire.
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______