FORMA1

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#98941
Nekem ugy tunt, hogy volt mikor Alonso meg a lepest sem tudta tartani Massaval.
Nagyon gyorsan tunt el Massa elonye az elengedes elott. Fair korulmenyek kozott Alonsonak sansza nem lett volna. De ugye Alonso palyafutasa es a fair korulmenyek meg sehol nem talalkoztak😊

http://gaborszantai.co.uk/

#98940

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

#98939

http://gaborszantai.co.uk/

#98938
Anthony Davidson (BBC): "Ha Massa meg tudott volna lépni Alonsótól, nem is kerülhetett volna sor erre az egészre. Így viszont engednie kellett, mert Alonso mindenképpen megpróbálta volna megelõzni, és õt ismerve össze is ütköztek volna. Sajnos mindig a csapat az elsõ.

Ott a pont.Ha 5mp elõnybõl nem csinál hátrányt akkor nincs mirõl beszélni de csak bohóckodott Alonso elõtt!

http://www.sg.hu/cikkek/75599/feladta_wow_os_eletet_a_valosagert ------- MMORPG rajongóknak: \"Ne feledd, minél királyabbul fest a karaktered, annál szánalmasabb az életed.\"

Megtörhetetlen
#98937
Valami hasonló gifet eltudnék képzelni, hogy massa elé kiszalad valami azért belassul utána alonso meg megelõz 😄😄 (mert nem csapatutasítás volt 😄😄😄)

fry day fry day sálálálláláá

Ulvar
#98936
Lehet, de lehet hogy nem! Csak azt nem értem miért spórolják agyon magukat? Nyomni kéne ki a szemét basszus minél gyorsabban erre spórol a szaros pont meglegyen. Minden csapatnál gyûlölöm ezt.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Megtörhetetlen
#98935
értelek és értem miért mondod, de akkor miért nem ezt tette a ferrari sokkal stílusosabb lett volna, ha arra fogják, de ez így nagyon pofátlan volt... nem mondom hogy máshol nincs csapatutasítás, de legalább megoldják virágnyelven...
A tegnapi viszont tényleg nem csapatutasítás volt a mclarennél, ugyanis mikor mögé ért haminak akkor mondták neki hogy vegyen vissza, de tudta tartani buttont és már a futam vége felé mondták neki hogy nem kell spórolni mikor button ugyanott állt mint az spórolós elõtti utasításnál.

fry day fry day sálálálláláá

#98934
Kamui Kobayashi

Jó emlékeim vannak a Hungaroring-rõl. Annak ellenére, hogy ott a legjobb eredmény egyelõre még várat magára, nagyon szeretek Magyarországon versenyezni. Szépnek és izgalmasnak találom, és természetesen élvezem azt, amikor a városban vagyok, különösen az éttermi részt a folyó oldalán.

A pályának jó tradíciói vannak és kellemes hangulatú. Nagyon keskeny, és szeles, talán kemény lesz idén számunkra.

Nagyon nehéz az elõzés ezen a pályán, ezért az idõmérõ edzés különösen nagy fontossággal fog bírni. Javítanunk kell az idõmérõ edzésen mutatott teljesítményükön, hogy jó eredményt érjünk el.



Jo Neked, Kamui...
A legtobb magyarnak eselye sincs ott kifizetni egy szamlat...

http://gaborszantai.co.uk/

Ulvar
#98933
Nem mind1 hogy csinálják? Kirabolnak sunyin téged vagy az orrod elõtt pofátlanul? A lényeg ugyanaz marad és megtették, de más is! És még akkor amikor mind2 pilóta harcban van a címért, na ez a szánalmas! Még mindig nem háborog ezen senki, rajtam kívûl.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98932
Lauda nyilatkozata sem teljes, mert O sem a helycseren akadt ki, hanem Alonso nyilatkozatan.

http://gaborszantai.co.uk/

Megtörhetetlen
#98931
Nem az a baj, hogy meglépték, mert meg kellett, Massának is be kell látnia hogy ez így volt korrekt a csapattal Alonsoval szemben, az hogy õ második lett na bumm ,elsõ már úgy sem lehet.
Amivel gondom van az a módszer.. Ennyire pofátlan módon azért nem kellett volna... A hülye is észrevette hogy ez csapatutasítás volt ami egyenlõre még tilos. Azután massa is ahogy elengedte... Egy kanyarban nem lehetett volna? Kevésbé feltûnõen pofátlanul?????

fry day fry day sálálálláláá

Ulvar
#98930
Amúgy vicces hogy pont Jordan bácsi beszél 😊)).

Még mindig 98 Spa...

TESSÉK..."YOU CAN NOT OVERTAKE DAMON"

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

gercse
#98929
látom van azért pár intelligensebb ember az álszentek között

Ulvar
#98928
Hát ez az nem ezt mondtam futamokkal ezelõtt? Ha a másik csapat megteheti akkor a Ferrari miért is nem? A csapatutasításon nem tudom miért ülsz fel te se olvasol vissza. Tegnap nem csak a Ferrarinál volt hanem McLarennél is 😊. Ötödjére idézem " Lewis we don't need to save fuel anymore" mikor mondták neki? Amikor megérkezett Gomb, addig persze...de mondom legjobb példa a Török GP Megelõzi Lewist és beszólnak neki hogy fuel is critical...naaaa -.-... na ha õk is megtehették (ami ott is egyértelmû volt) illetve a Red Bull is (szintén egyértelmû volt) akkor a Ferka miért is nem? Ja várjunk csak, hogy Lewis és Jenson között folyik a csata a VBért érdekes még is ott már meg volt hamarabb az utasítás hogy ki lesz elõrébb, ugyan ez a Red Bullnál, a Ferkánál nem és itt lázadozik a nép 😊...VICC.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98927
Es ezt Te tenyleg elhiszed?

http://gaborszantai.co.uk/

Ulvar
#98926
Mindig azt mondom hogy gondolkodj úgy hogy te vagy a csapatfõnök és a cél a VB megnyerése egyéniben és konstruktõrben is. Te az ellentétét tennéd...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Megtörhetetlen
#98925
LOL LOL LOL LOL 😄😄😄😄
Ez mekkora.... Hihetetlen szánalom, hogy ilyenekhez kell nyúlni, hatalmas nagy gáz... Mindenki Hamiltont oltogatta, hogy csaló stb. és akkor ilyet megenged magának a Ferrari??? Most komolyan mivel jobbak õk? Ennyire nyíltan szarnak a szabályokra? Mert õk mindent megtehetnek vagy mi??
Pont ilyen érvekkel szidták Hamiltont is, na most akkor mi van? Ki tehet meg többet.

fry day fry day sálálálláláá

#98924
Latom Coulthard velemenyet enyhen kozmetikaztak.. Itt a reszletesebb velemenye...:

"David Coulthard nem nézte jó szemmel, hogy éppen a Felipe Massával legszorosabb kapcsolatban lévõ versenymérnöknek kellett közölnie a brazillal, hogy át kell adnia a gyõzelmet Fernando Alonsónak a Német Nagydíjon "Szerintem egyértelmû, hogy Rob Smedley nem akarta átadni ezt az üzenetet a versenyzõjének, és szerintem nem fair, hogy a csapatvezetés a mérnököket kéri meg az üzenet átadására" - mondta a BBC tudósítójaként dolgozó egykori forma-1-es pilóta. Felidézte: amikor a McLaren vele engedtette el Mika Häkkinent, mindig a csapatmenedzser, Dave Ryan adta ki az utasítást, nem a versenymérnöke. Coulthard a csapatutasítás tiltásával sem ért egyet. "Szerintem ez az egész szabály nevetséges. Nem szabadna megakadályozni az istállókat, hogy kontrollt gyakoroljanak a versenyük eredménye felett. Ez egy olyan dolog, amit ugyanúgy ideje lenne megváltoztatni, mint a videóbírót a futball vb-n."

Firerock
#98923
ez így volt korrekt... Ha van az emberben egy kis jóindulat akkor elengedi azt a csapattársát aki gyorsabb nála,még van esélye a VB-címre...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

bakkerman
#98922
nem boldogult jól a gumikkal,de amikor megérkezett a seggébe Vettel,hirtelen megint tolta a 01:16-os idõket...ezzel legalább bebiztosította a helyét jövõre a ferkánál...én is meghúztam volna ezt,ha a háttérben már Kubicáról pusmognak 😊

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

bakkerman
#98921
Felipe Massa (ZDF): "A keményebb gumikeverékkel nem boldogultam olyan jól, ezért úgy döntöttem, hogy elengedem Fernandót, hogy a saját tempójában autózhasson. Az én döntésem volt."

<#zavart2> AZTAKURVAEGET

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

bakkerman
#98920
egy futam alapján,ahol jól jött ki a lépés,szerinted maradt esélye valamire is idén a ferkának??? am azt jól benéztem,hogy hány futam van hátra,nem is tudom honnan jött az 5,holott 8 van hátra,de nem ez a lényeg,lehet hátra 39 futam is,de egyszerûen jobb az RB,és a Meki is a ferrarinál...2007-ben azért tudott feljönni a ferka,mert nem volt akkora hátrányban a McLarennel szemben(sõt,egész minimálisan),de idén JÓVAL gyengébbek! azért 92 pont,az mégis csak 92 pont,és egy kettõs gyõzelemmel is "csak" 47 pontot lehet gyûjteni,azaz zsinórban két kettõs gyõzelem kell a ferkának,és két nullázás a mekinek,hogy elõzzenek a pirosak...és akkor még ott a red bull! Néha jó hinni még a dolgokban,de én inkább olyan dolgokban hiszek,amik reálisak 😊 majd a hétvégén kiderül,hogy ez csak egy fellángolás volt,vagy tényleg fejlõdni kezd a ferka! ha esetleg elõbbi állítás lesz igaz,tehát minden marad a régiben,akkor majd visszatérhetünk rá

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

#98919
Felipe Massa (ZDF): "A keményebb gumikeverékkel nem boldogultam olyan jól, ezért úgy döntöttem, hogy elengedem Fernandót, hogy a saját tempójában autózhasson. Az én döntésem volt."

Sebastian Vettel (ARD): "Úgy gondolom, hogy egy csapat mindig arra törekszik, hogy a versenyzõk a lehetõ legjobb pozícióban érjenek célba. Csak egy pilóta nyerhet bajnokságot, ugyanakkor a konstruktõri címnek is nagy szerepe van."

Niki Lauda (ORF): "Alonso hülyének tetteti magát, pedig szégyen, amit mûvelt. Sokkal jobban járt volna mindenki, ha legalább összeütköznek és kiütik egymást. Így most becsapták a nézõket."

Eddie Jordan (BBC): "Miután Smedley elnézést kért Massától, világossá vált minden. A telemetriai adatokból is látható, hogy a kérdéses idõpontban Massa lassabban ment, elõtte és utána viszont gyorsabban. Az is lehet, hogy Massa így akarta megköszönni, hogy jövõre is a Ferrari színeiben versenyezhet, valamint, hogy õt választották Kimi Räikkönen helyett. Az FIA-nak gondoskodnia kell arról, hogy a jövõben ne fordulhasson elõ ilyen."

Alexander Wurz (ORF): "Nem mondták ki, de egyértelmû, hogy csapatutasítás történt. A Ferrari fittyet hányt a szabályokra, de szerencsére itt van a sajtó ami a Formula-1 rendõrsége."

David Coulthard (BBC): "Tisztességtelen húzás volt a Ferrari vezetõségétõl, hogy Smedley-re bízták a piszkos munkát, aki láthatóan nem akarta közölni Massával, hogy Alonso gyorsabb. Elég nevetséges a helyzet, ahogyan a fociban videobíró, itt konkrét szabályozás kell."

Marc Surer (Sky): "A Ferrari egy nagyszerû gyõzelmet szerzett, az embereket mégsem a siker, hanem a csapatutasítás érdekli. Butaság volt Smedley-tõl, hogy elnézést kért. Érthetõ, hogy Massa csalódott volt."

Martin Brundle (BBC): "Hogy mit tettem volna a Ferrari helyében? Nos, nem tudom mi áll a szerzõdésekben, de valószínûleg én is így döntöttem volna. Nyolc éve Zeltwegben nem volt szükség rá, de most igen. A nehéz versenyek után életben kell tartani Alonso esélyeit."

Christian Danner (RTL): "Súlyos büntetést kell kiszabni a Ferrarira. Becsapták a nézõket."

Anthony Davidson (BBC): "Ha Massa meg tudott volna lépni Alonsótól, nem is kerülhetett volna sor erre az egészre. Így viszont engednie kellett, mert Alonso mindenképpen megpróbálta volna megelõzni, és õt ismerve össze is ütköztek volna. Sajnos mindig a csapat az elsõ."

Mike Gascoyne (Twitter): "A versenybírók egy korrekt és bátor döntést hoztak, mert ilyen esetekben a 100 ezer dollár a maximum, amit ki lehet szabni. A Motorsport Világtanács majd tisztázza az esetet. Ha a döntés az én kezemben lenne, én elvenném a csapat pontjait, de a versenyzõkét nem, mert õk csak engedelmeskedtek. Nem Alonso hibázott, hanem Massa, aki elvette a lábát a gázról. Lehet, hogy megérdemelte volna a gyõzelmet, de õ a hibás, mert õ követte az utasítást."


motorsportal.hu

http://gaborszantai.co.uk/

#98918
Igazából nem értem hogy miért büntették meg a ferrarit 100k euróra. Ha inkább azt mondják massának amit a Mclaren szokott mondani a pilótáinak hogy: fogy a benzined és tekerd le a motor. Szóval akkor most ezentúl ezt fogják csinálni és senki nem szólhat egy szót sem. Szóval ez is a nagy F1-es szappanopera következõ része. Tele ármánnyal és haraggal és sértõdéssel és .....
bakkerman
#98917
<#rolleyes>

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Ulvar
#98916
Hû apám maradj a focinál.

2008ban Balfasz volt Massa ...ejjj...végül is a mostani csapattársa miatt bukta el a VB címet ha így nézzük, emlékszel 2008 Szingapúrra? Közvetett módon de miatta borult fel a taktika majd a Ferrari balfaszkodása miatt a tankolásnál. Tényleg Massa volt a hibás akkor...

Nem a legjobb pilóta Massa, maradjunk ennyiben, de van helye az F1ben, és ne haragudj meg, de te láttad az elmúlt futamokat? Vergõdik??? Vesztes?? Nem tudom megint megkérdezem egy sportot nézünk a biztonságért. PL. Valencia amíg nem jött az SC és nem szívott a 2 Ferka az bizony egy 3. 4. hely volt számukra...Silverstoneban is hatalmasat rajtolt de peches volt Alonso miatt...emlékszünk? Szárny csere mi egymás... Igaz és tény hogy utána tehetetlen volt a többiekkel szemben akiket az RB Vettelel simán lezúzott.

ÉS igen a McLaren marhára megérdemelte volna 2007ben az egyéni címet azzal hogy ellopott tervekbõl tákolták össze a verdát...

2008ban nem azt mondom hogy nem érdemelte meg Hamilton a VBt, mert jót küzdött érte, csesztették is, büntették is, de Massa is peches volt + akkor látszódott teljesen hogy Dominicali egy pancser...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Firerock
#98915
"...az kéne,hogy mind az 5 futamon Vettel,Hamilton,Button is kiessen..."
az egész mondanivalód egy nagy hülyeség de ez a része a legnnagyobb badarság,ismered te az új pontrendszert és hogy hány futam van még?

#98914-nek teljesen igaza van..

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

#98914
Okosabb maradtal volna, ha meg se szolalsz..<#rolleyes>

bakkerman
#98913
És? Most ezt élvezze ki domenikáli,mert idén a szezonnyitót leszámítva most tudták tartani a lépést az RB-vel,és a Mekivel! A Magyar nagydíjon visszaáll a normál erõsorrend. Egyébként visszaolvastam,és látom sokat jöttél azzal,hogy Kimi is esélytelen volt 2007-ben,meg Massa is 2008-ba,mégis kevés dolgokon múlott,oké:
-2007,Kína ha ott Hamilton nem bassza el,ma 2x Világbajnok
-2008,szoros csata volt végig,de nem azon az 1 ponton múlott a VB cím,hanem mert Massa sok futamon balfasz volt,és LESZ IS mindörökre,mert egy VESZTES alkat! az volt sumcsy mellett(mögött),az volt Kimi mögött,amikor meg berakták õt Kimi elé,akkor nem bírta a nyomást,most berakták elé a spanyolt,az eddigi futamok 80%-án lazán verte õt a futamon Alonso(azért ekkora különbség nincs 2 autó közt),ott vergõdik futamról futamra Petrovval,Barrichelloval stb....Azt se mondd nekem,hogy Alonso még odaérhet idén,mert ahhoz durván az kéne,hogy mind az 5 futamon Vettel,Hamilton,Button is kiessen legalább 1x,amire kicsi esély van! Bele kéne törõdni,hogy mostmár van KÉT jobb is a ferkánál!
Gondolom,most a Glockos esettel fosz visszavágni...vágjál,életemben nem basztam be még F1-es futam után,mint akkor 😊) Szép is volt látni Massa faterja fejét xD

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

Jacek
#98912
Hogy valami on is legyen😊

Ha nem buntetik meg jobban oket akkor vegul is nincs baj😊 csak emgvan a tarifaja a csapatutasitasnak😊) 100.000 dodo es kesz😊

MaSzKa
#98911
Régen a BMW-vel volt a együttmûködés, jelenleg a Mercedes-sel tart.
Nem hiszem/kizártnak tartom, hogy vásárolnák a motorokat. Ezt inkább kooperációnak hívják.


Az általam linkelt autóról pár információ:
A McLaren nem alakít sportautó csapatot


3 évet kell várni az utcai McLarenre


Négyüléses McLaren? Köszönjük, nem.

Elkészült az utolsó McLaren-Mercedes

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Totti5
#98910
Igen, de ez kérdés? még sosem láttad? -.- képben lehetsz.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#98909
Tehát azt mondod az itt ott az egyenlõ a közismert szó fogalmával. Ok.

Az pedig hogy kurva fáradt vagyok és gyorsba linkeltem egy képet az legyen az én dolgom hogy miért van, de igen ha hiszed ha nem láttam már Zondát...igen igen. Tudom tudom...az nem lehetséges.

amúgy ezt a képet linkelted ugye?

http://www.swotti.com/cars/mercedes_benz-slr-mclaren_529.htm

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Totti5
#98908
Attól hogy a Ferrarinak van 30 modellje, te felismered a 18.at név szerint, vagy csak annyit hogy piros és Ferrari? -.- ( én nem ismerem fel, csak pár jellegzetes modellt, mondjuk nem is rajongok értük )

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Totti5
#98907
Aki kicsit is képben van az autók terén az felismeri, te nem vagy és itt osztod az észt a Mekirõl. Ott az SLR ami széria és sokszor látni itt ott, mert egy brutális autó és akit kicsit is érdekel a téma annak nem kell bemutatni, mert a körvonalai alapján már tudja hogy mi az.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#98906
Köszi a választ, erre akartam kilyukadni!

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Ulvar
#98905
"tradicionális autó gyár" "közismert modell"

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

autoszimulator
#98904
mondjuk te sem vagy ám jobb, akire már magzatként is a google volt rákötve, nem a köldökzsinór..

.: mobilize.hu :.

Totti5
#98903
A McLaren nem gyárt motorokat, csak autókat és vásárol bele motort pl BMW, vagy Merci.

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#98902
Na mutasd mikor hülyéztem le itt bárkit is... a kép leírásában volt hogy Mclaren F1, ennyi, többire nem figyeltem most. De minek válaszolok egy vérpistikének azt nem tudom.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

MaSzKa
#98901
A képen a saját maguk által desingolt modell van.

Amiket írtam az úgy igaz. A McLaren-BMW kooperáció az már kb 10 évvel ezelõtt véget ért.

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

MaSzKa
#98900
Te hülyézel le itt mindenkit, közben meg egy Pagani Zonda-t linkelsz McLaren-ként. Mikor egy hülye megmondja félig bekötött szemmel is, hogy az pedig egy Pagani Zonda a képen.

_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Ulvar
#98899
McLaren BMW...saját 😄DD.

A Veyron meg hogy kerül szóba? Nem vágom mit keres a témában.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

MaSzKa
#98898
Már korábban linkeltem:
A Bugatti Veyron egy rakás szemét



McLaren BMW F1 GTR ugye megnyerte a GT világbajnokságot és Le Mans 24H órás versenyt is megnyerte.

McLaren már autógyártó is. Saját maga tervezi és gyártja is le majd az új modelljeit.


_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______

Ulvar
#98897
Nekem is furcsa volt...na mind1 akkor másik.



War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Firerock
#98896
pedig ez egy zonda! Pagani zonda
valaki elbsazta a fájl nevét!

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

Ulvar
#98895
http://thestormz.files.wordpress.com/2009/09/wallpaper-mclaren-f1.jpg

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Totti5
#98894
Ez egy Zonda 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10

Ulvar
#98893
Már egy szinten sikerült... A botrányok már egész jól alakulnak.

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#98892
Csak kozolnem, a McLaren akar Ferrariva valni, nem forditva.. Ez mindent elmond...<#papakacsint>