FORMA1
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://gaborszantai.co.uk/
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Kimi: WRC
Montoya: Nascar (és olyan nyilatkozatot mondott az F1rõl hogy...na mind1).
Sato: IndyCar
Ez most csak úgy jött, tudom nem ezen volt a hangsúly csak érdekes... bár Sato elmondása szerint ha jól emlékszem õ azért vissza jönne F1be.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
http://gaborszantai.co.uk/
Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.
Horner:szánalom amit ez az ember mûvel,pedig õaz ártatlanságnak a mintapéldánya!elépesztõ ez az álszentség,a szemét Mclaren legalább nem álszentkedik...
legalja ez az egész redbull csapat😄
\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
_______ Verein für Raumschiffahrt - Wernher von Braun _______
ez az egész domenicálé mûve, nem alonsoé.
Xbox ONE + PS4 PRO + WiiU + NES Classic + Fanatec FM CSR / PC WIN 10
Szerettem én is bulizni, Palio után az utcabulik szenzációsak, ..és hiányzik is nagyon hogy éjfélkor beüljek teázni.
ehh mindegy.
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Az olaszok lazán közlekednek az tény, a szûk utakon megszokott a dudálással jelzés kanyarban, két sávot úgy használnak mintha három lenne ha elõzni akarnak....simán elõzhetsz ha jönnek szembe, érdekes módon zokszó nélkül húzodik le mindenki hogy helyed legyen.
Siena-ban csak Ape, robogó, és különleges engedéllyel bíró autó közlekedhet a városfalon belül, ezért aztán a fal közelében parkolás tudománya az valami briliáns. ...csak a busz el tudjon kanyarodni, be kell csukjad a tükrödet, annyira szûk lesz, de reggel ha kimész ott lesz az autót és nincs összetörve.
Mondjuk a törést is lazán kezelik, és nincs új autó mánia sem náluk mint nálunk.
Számtalanszor láttam azt is hogy egy-egy olasz srác kiállt egy bevándorló csaj/srác saját autójával ha nagyon ráálltak és az nem tudott.
Az valóban úgy van hogy senki nem tart 3 napos gyászt vagy haragot ha megtörték az autóját, vagy ha õ töri meg, max fél óra és mintha semmi sem történt volna.. 😊
”~Alonso, Lewis is behind you. ~I don’t want to hear that!”. videók: http://www.dailymotion.com/b-type
On szerint csapatutaitas volt nemetorszagban?
erre 20% azt irja hogy NEM<#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3><#vigyor3>#vigyor3>
meg annyi autó van mint a nyû, mert általában egy családban mindenkinek van autója, és az utakon nagyon ritkán látni, hogy egy embernél többen ülnek egy autóban, de ettõl függetlenül segítõkészek, meg vidám emberek, persze az általánosítás helytelen, mert ott is van mindenféle ember.
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
(van olasz haverom is, akit pl. nem erdekel az F1 csak a MotoGP, de legalabb jo volt baszogatni a foci VB alatt 😄)
http://gaborszantai.co.uk/
A Föld IQ szintje állandó, csak mi vagyunk egyre többen \"Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!\"
Ha megnyerem az Ötöst veszek egy két régebbi szar verdát 😊.
Pl. ezt
Vagy ezt! 😊
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Pont lesz@rom, hogy melyik csapat csinalja, ha undorito amit muvelnek.
Mondjuk az felettebb erdekes, hogy az undorito dolgok 2/3 reszben Alonsohoz kothetok, 1/3 reszben Hamiltonhoz. Ertem en, hogy a figyelem rajuk iranyul, hiszen bajnokok, de Button miert tud viselkedni?
Sokaig gondoltam, hogy Kimi utan Hamilton lesz akit tudok kedvelni, de valahogy nem fog meg es mint Kiminel anno, egy dolog jol vezetni, de szemelyiseg is kell melle, amivel kicsit lehet azonosulni.
Alonso-val soha nem tudnek, Hamilton meg egy furcsa robot, akinek mintha minden perce meg lenne tervezve.
Regen az F1 ugy tudott profi business lenni, hogy a pilotak laza hosoknek, kalandoroknak tuntek.
Talan Kimi, Montoya es Coulthard volt az utolso harom ilyen ember es nagyon halvanyan Webber most.
http://gaborszantai.co.uk/
elmarad az is mint az Air Race mert túl hangos és nem kapnak engedélyt ? >.<"
Ecclestone akármit is mond én leszarom, az se érdekel ha az én véleményemen van. Össze vissza beszél és minden szóban a pénzt keresi...
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
Mi lenne ha a fociban egy mezõnyjátékos kézzel védené saját kapuját és nem adnának tizenegyest holott az járna érte, a képernyõ alján meg kiírnák hogy vizsgálják az ügyet és 10 per után az mondanák hogy szöglet!
Kb. ilyen a F1, de ezért szeretjük!
<#mf2>#mf2>
zene egyenlő élet
Innentol van a F(errari)IA es a tobbi csapat - ha ki kell szedni a szabalykonybol, mert a Ferrarinak az a jo, akkor kiszedjuk...😊
Es akkor itt paran Hamiltont fikaztak, aki azert legalabb buntetest kapott, megha hatasa nem is volt nemelyiknek.
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/
Amúgy igen te döntöd el hogy amit fizetsz sport csatorna azt lemondod vagy sem...haverom megvett egy sport csomagot TVhez, hónap múlva lemondta mert szar...kész. Te is megteheted, de nem fogod. (valószínûleg). De ez most lényegtelen, nem neked kéne változtatni hanem a világ "elvileg" legnagyobb autósportjában. Amúgy rengeteg õs régi nézõt vesztett már az F1 de mindig lesznek újak. Én se ülök már le haverral a kanapéra sörrel meg kajával a kezembe hanem nézem felhangosítom utána elmegyek csinálni a dolgomat. Ha belegondolunk olyan nagy izgalom ezen a futamon se volt...
Évek óta csak a botrány a legnagyobb az F1be. Semmi más nagy híre nincs. Meg a FÚÚÚ DE FAIN PÁLYA IZÉ HOTEL ALATT MENNEK EL JAAAAA, VERSENY AZ NIIINCS DE AZ KIT ÉRDEKEEEEEL... az emberek felfogásával is baj van a "sport" terén. De hát ez kell a többségnek, akkor jó. Én nézek más szériát ahol van izgalom, és szép tiszta elõzések. Vagy felidézem a régi szép idõket, amikor 5 évesen azért keltem fel hajnal 5kor hogy a Japán nagydíjat láthassam élõ egyenest. Most is felkelnék, de nincs meg már az a varázsa.
Na de teljesen mind1, mert egy ember véleményére nem adnak úgyse 😄.
Nézem inkább ezt!
<#szeret>#szeret><#szeret>#szeret>
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC
De en fizetek Sky HD elofizetest, fizetek TV License-t es semmi mast nem nezek, mint F1-et.
Gondolod a Sky-nal vagy a BBC-nel kellene panaszt tennem, hogy atbasztak?
http://gaborszantai.co.uk/
Vagy ezentul majd ugy lesz, hogy aki a helyszinen nezi, azok egy fair futamot latnak, aki a TV-n keresztul, az meg egy olyat, amit manipulalnak?
http://gaborszantai.co.uk/
Épp hogy ott van választás,csak inkább eltûrjük,mert az kényelmesebb...
Pont hogy egy "szar" F1-nél nincs választás,ha nem tetszik,akkor nem kell nézni,jegyet venni rá stb,senki nem kötelez rá hogy nézd...
http://gaborszantai.co.uk/
http://gaborszantai.co.uk/