181773
  • Magnum PI
    #175387
    Amúgy miért kell kanyaronként megszabni hol szabad levágni és hol nem? Mi lenne ha sehol nem lehetne soha?
  • mcmoha
    #175386
  • paj01
    #175385
    Bizony ezt így kell csinálni. A merci most lépéshátrányba került és csak úgy nyerhettek hogy minden trükköt bevetettek. A játékot meg a szabályokat kell utálni nem a játékosokat. Szerintem zseniális amit a merci csinált, bekóstolták ezt a 4es kanyarvágás dolgot, úgy voltak vele majd szólnak nekik ha gond van vele, elsőre úgy is csak figyelmeztetést kaphatnak. Egyedül nekik volt ennyi eszük... Hiába, nagy csibész ez a Toto:D Hamilton meg tette a dolgát ahogy egy VBtól elvárható.

    Max meg nehogy most puhuljon már el mire esélye lenne a címre. Szerintem ezt most benézte, úgy érezte meg lesz másodjára is a előzés tisztán azért volt ilyen nagylelkű. Ez most kapufa lett.
  • nearo
    #175384
    Eh... amit viszont szomorú látni, hogy három világbajnok is 10-en kívül végzett.
    Alo kiesett, de a futam második felében autózott tempója alapján amúgy sem lett volna meg a pontszerzés szerintem. Vettel katasztrófa... ha nincs az ütközés Oconnal, simán csak egy pocsék tanulós verseny lett volna, de így ezzel a buta hibával csak tovább rontja a hírnevét. Rai volt a legközelebb, 11. hely lett a vége, de pontszerzés neki is csak akkor lett volna ebből, ha valaki kihullik előle.
  • Magnum PI
    #175383
    Hamilton tette amit egy vilagbajnoknak kell. Viszont ha Verstappen pont iden felejt el ragadozonak lenni akkor bukni fogja VBt. Fog meg ez a par pont hianyozni.

    Verseny igazgatosag meg hozta a szintet. Eleve eszre sem veszik mi van aztan meg azt mondjak "Meg egy ilyen feher zaszlo!!!". Hat nem volt feher zaszlo. Autoverseny csucsa es a szabalyrendszer egy szubjektiv vicc.
    Utoljára szerkesztette: Magnum PI, 2021.03.28. 19:00:16
  • Pares
    #175382
    Ennél undorítóbb és felháborítóbb befejezést még nem láttam. Hamiltonnak fekete zászlót kellett volna adni, nem serleget. De úgy látszik egyesek egyenlőbbek másoknál.
  • adam46
    #175381
    A ragadozó le lett előzve, miről beszélsz? :D
  • lac coo
    #175380
    Azért ha Bottas nem bukja a kerékcserét, Werstappen óriási bajban lett volna ... ;)
  • AnuluWork #175379
    Azért a gyerekkorában elég durván lenézték a többiek, de ő ment előre. Most viszont tényleg a ló túlsó oldalára került, csak azért a tehetsége még mindig megvan. Ennek ellenére buta volt a RB.
  • Stockbauer33 #175378
    Perez Ric Sai Lec Rai Alo

    Max
  • AnuluWork #175377
    Új papja van Maxnak, aki megmondta neki, hogy nem jut a paradicsomba, ha ismét szemét lesz, vagy mi volt ez a helyátadás? Anno 100x kilökött/bevetődött/lezárt mindenkit, pl. Leclercet, most meg ennyire magabiztosan bevállalta, hogy majd ismét megelőzi versenyen Hamiltont? :D

    Egy biztos, nagyon magabiztos. Viszont a Merci is fejleszt, Perez is biztosabb lesz, Bottasnak is lehet jó napja, szóval 23 verseny ide, 23 oda, kár volt visszaadni.

    De Hamilton tipikusan az a skukac, aki előtte 100x levágja a kanyart szabálytalanul, rá se mert szólni a versenybíróság, de ha őt előzik meg hasonló körülmények között, már csipog is.
  • lac coo
    #175376
    Hát ilyen az, ha egy csapatnak van gógyija ... ;)
  • lac coo
    #175375
    azt kell mondjam, Hamilton vérprofi, ragadozó..... Kegyetlenül kihasznál mindent, ha a bírák balfaszok ezzel a pályaelhagyással, hát neki ez ajándék ... ezt így kell...

    Természetesen elhagyni a pályát más mint elhagyással előzni. , de szerintem is túl könynen visszadták a poziciót...... amúgy a végén már Werstappen is el-el hagyta ....
  • maffioso
    #175374
    Végtelenül felháborítónak találom az egészet. Nem gondoltam, hogy tud lejjebb süllyedni ez a faszi még a szememben.
  • [HUN]FaTaL
    #175373
    Gondolom az nem gond, hogy Hamilton kb. 8 sec előnyt szedett össze ott a verseny alatt :D
  • Sippie
    #175372
    gondolom beugrott neki, hogyan küldte ki tavaly Albont hasonló manőver közben egy kis "ejnyebejnyéért" cserébe, és inkább tartotta a távolságot.
  • paj01
    #175371
    A kommentatorok ma nincsenek toppon
  • nearo
    #175370
    nekem is ez volt a tippem inkább, és tényleg így is volt

    szerk.: mondjuk amennyit Ham a verseny alatt használta ott a pályán kívüli részt, ez akár bele is férhetett volna...
    Utoljára szerkesztette: nearo, 2021.03.28. 18:42:53
  • paj01
    #175369
    Szerintem Max a 4es ben elhagyta a pályát elozeskor es ezert engedte vissza Hamiltont.
  • argo001
    #175368
    Hamiltonnak megszületni volt nehéz.
  • Stockbauer33 #175367
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    orgazmusa volt a veréb gábornak- eddig a nyomi norbit szidtam a fogadjunk és szakértsük meg amihez nemértek de ez a gyökér gabi mindent visz
  • argo001
    #175366
    Vettel a nap pilótája. Mellette Stroll úgy néz ki most, mint Alonso.
  • RatBaG #175365
  • nearo
    #175364
    Mazepin... -.-
  • repvez
    #175363
    Máig nem értem, hogy miért kellett ennyire megnövelni mind a méretüket és a sülyükat a kocsiknak.
    A motorokbol elvettek 4 hengert kisebb lett az uza mennyisége .
    260kgmal nehezebbek most vagyis 1,5x mint régen és kb fél méterrel minen oldalrol .
    Aztán csodálkoznak, hogy nincs elözés ,meg nagy a szélárnyék.
    kb mintha egy kamion után mennél .
  • ToxiMaxi
    #175362
    Én a megforgásról beszéltem. Az, hogy előzött teljesen rendben van, tavaly láttuk mi lett abból, ha valaki nem volt észnél az utolsó körben (kukázhatta az időmérőt). Megforgás egy amatőr hiba volt, hideg gumikon.
  • nearo
    #175361
    minecraft bahrein :)
  • Magnum PI
    #175360
    A mérnöke mondta neki hogy ok ha megelőzi őket. Az, hogy megforgott csak is az ő hibája de azt valszeg nem rótta volna fel nekim senki, hogy a mezőny legszarabb autójával megfordul az első időmérőjén. Azért szólt nagyot a megforgás mert, előtte végig előzte a mezőnyt és felrúgta a gentleman szabályt. És ebben volt benne a mérnöke is. Az első mondatot nem igazán értem de lehet, hogy eleve a mérnöke kezdeményezte hogy előzőn.
    Utoljára szerkesztette: Magnum PI, 2021.03.28. 12:41:58
  • ToxiMaxi
    #175359
    Akkor fejtsd ki, mert ebből semmi sem derül ki.
  • Magnum PI
    #175358
  • HTS s3rg1nh00
    #175357
    vajon ilyen contentek után miért sírnak még vissza emberek egy Palikot aki abból élt,hogy szóban inzultálta azt akit mellé raktak épp?Szujóval pont megvoltak,de az meg egy másik történet...a magyar F1 közvetítés egyetlen igazi szakkomentátora,mindenki másnál hiányzik vagy a szakma megfelelően mély ismerete,vagy kommentátornak nem jók.
  • Magnum PI
    #175356
    Ha megnézed és meghallgatod a videót megérted
    Utoljára szerkesztette: Magnum PI, 2021.03.27. 23:34:23
  • ToxiMaxi
    #175355
    Miben, hogy az egyenes végén kerszteb állt?
  • ToxiMaxi
    #175354
    Pereznek volt valami gondja?
  • Magnum PI
    #175353
    Nem akarom mentegetni Mazepint de ebben a mérnöke is benne volt.

    https://streamable.com/0oj4p1
  • nearo
    #175352
    fú mennyivel nagyobbak a mai autók... :O
  • AnuluWork #175351
    Sárga zászló pont érintette. Egyébként, szinte éreztem, hogy Mazepin meg fog pörögni, úgy rohant előre, csak a franc se érti miért. Kb senkivel nincsenek versenyben, olyan lassú a Haas. Erre megpörgött.

    Filóztam télen, hogy vajon miért jobb ez Gene Haasnak, hogy nem szünteti meg a csapatot, helyette Schumacher a német szponzor, és Mazepin a ruszki szponzor szabja meg a sorsukat. Egy amcsi csapat ruszki színekben pompázik, mellé még lassú is, és megkapták Mazepint, aki, mint egy idióta rohan a francba a mezőny leglassabb autójával.

    Nem azt mondom, hogy ne kockáztassanak, de ez a pörgés miért is kellett?

    Komolyan, fel kell készülni egy ilyen faktorra is, hogy pár idióta futamról futamra fogja szétcseszni a Q1 végét, ezzel rakat pilóta lesz, akik fenn fognak akadni a sárga zászlós figyelmeztetésen.

    Most Ocon és Vettel szopta be leginkább, de máskor más fogja. Most elképzelek egy Monacot Mazepinnel! Juj!
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.03.27. 21:01:19
  • RatBaG #175350
    https://streamable.com/u54sg5
  • Ingy2
    #175349
    Én sem, de Mazepin forgásával belecsúszott a sárga zászlóba (replay alapján).
  • mcmoha
    #175348