181773
  • lac coo
    #175788
  • b-type
    #175787
    A mondanivalód első részét nem értem hogy jön ide. Én meglátásokkal szoktam vitázni, a többi nem érdekel.
    A mondanivalód második része is zavaros:
    "..de itt most én tényekre próbálnék támaszkodni, és a kommentje felháborító és sértő a csapat számára." Nem olvastam hogy a csapat ezt nyilatkozta volna, vagy a te a csapat tagjaként így látnád..itt tényleg szívesen venném hogy mi az a tény amire támaszkodsz.
    Az hogy nem cseszi le a csapatot ha Bottas-nál hibáznak, vagy Russell-nél az lenne a gond? ...Sztem Alonso sem Button miatt húzta le a Honda-t, azt teszi szóvá a problémát akinek problémája van, gondolom.
    Az időmérőtől független az hogy csúnyán benézték az elévágást, annak semmi köze semmihez, Perez a 9. helyre kvalifikált, és a 4. helyre hozta a csapat úgy hogy nem előzött a pályán.
    ...
    ahogy írtam három hellyel tudott volna előrébb végezni, ehhez képest két hellyel hátrébb végzett a futamon.
  • maffioso
    #175786
    Ezt már máshol többször kénytelen voltam kifejteni, hogy számomra borzasztóan zavaró és egyenesen sértő, hogy az én hozzáállásomat és azt, hogy számomra egy antipatikus személyiség, azt a bőrszínével próbálják magyarázni (nem feltétlen rád gondolok itt most). Én nem gyűlölöm Hamiltont és nem is gyűlölködni próbálok, hanem racionálisan gondolkodni. Semelyik másik versenyző esetében sem tudnék szemet húnyni, ha ilyen viselt dolgai lennének.

    Túl azon, hogy baromi szerencsésnek tartom, mert állandóan kiadja neki, semmi kétségem a tehetsége felől, hiszen számtalanszor bizonyította már.

    Természetesen szíved joga szimpatizálni vele, de itt most én tényekre próbálnék támaszkodni, és a kommentje felháborító és sértő a csapat számára. Amikor Bottas vagy Russel versenyét baszták el, akkor egy hangot nem hallat.

    Itt az igazán elégtelen teljesítmény az ő időmérős tempója volt. Minden más csak hab a tortán.
  • b-type
    #175785
    Érdekes, én ugyígy látom a ti oldalatok működését :)))
    ..ha megfigyeled én nem szoktam megtörni a topik csendjét Hamilton magasztalásával, általában reagálok,..sajnos a legtöbb hozszóló szükségét tartja hogy a megjegyzésében valami lekezelőt és/vagy becsmérlőt is hozzáfűzzön,..még ha én nem is teszem, viszont azért ha hülyeséget, vagy túlzást olvasok akkor reagálok.
    Most pl. a futamon egyértelműen hibázott a csapat taktikailag, és lehet velem ebben vitázni érvekkel ha van.

    Egyébként én alóban pozitív személyiségként tekintek Hamilton-ra, sokáig csak mint versenyző volt lényeges, de ja jókat mond.
    ..és az egészen biztos hogy nem akarok egy olyan táborhoz tartozni akik becsmérlik, döbbenetes dolgokat lehet olvasni a gyűlölkodő emberektől, én egészen biztos nem szeretnék oda tartozni.



    Utoljára szerkesztette: b-type, 2021.05.24. 11:40:30
  • maffioso
    #175784
    Itt az egy nagy hátrány, hogy páran (köztük te is) szemellenzővel nézitek Hamiltont és mindenből megpróbáljátok pozitív személyiségként kihozni. Pedig itt tökéletesen bebizonyította, hogy emberségből van még mit tanulnia és csak a látszatra megy. Sajnos most nem volt hozzá elég higgadt.
  • b-type
    #175783
    Látod most magadnak mondasz ellent.
    Perez-nek ugye azért sikerült több pozíciót javítania mert a csapat jó taktikát adott neki...
    1: igen, általában akkor érzi magát hibásnak az ember ha egyértelmű hogy ő a hibás.
    2:Amire utaltam az az volt amikor ráment a gyors körre, és a csapat nem támogatta ebben mivel Vettel a frissebb és puhább gumikon szintén nekifutott és elvileg esélytelen volt az 1pont megszerzése, de Vettel hibázott és Hamilton csak századokkal maradt le az 1pontról:
    "
    Hamilton: Phenomenal weekend guys. Just so proud of everyone. Thank you so much for all the hard work, continued work. Let’s keep it up.
    Hamilton: Was worth a try the last lap.
    To Hamilton: Yeah copy Lewis, very close in fact.
    Hamilton: How much was I off?
    To Hamilton: A couple of hundredths.
    Hamilton: You can never have a defeatist minds, you always have to go for things, dudes.
    To Hamilton: Yeah, we were just saying…
    Hamilton: I could have gone another second quicker if we had planned it properly.
    To Hamilton: Yeah copy. It’s a lesson for us.
    "

    - tök igaza volt.
    A verseny stratégiát ne mosd össze az időmérővel, nyilván az egy más helyzet, de azt azért illett volna helyesen számolni hogy a kemény gumi ennyit jelent, Hamilton mindenkinél jobb kivezető kört ment, Gasly-nál konkrétan 2mp-vel ment jobbat, csak baromira nem számított, mivel a sok körös lágyak jobb tempót tudtak.
    ..
    A többi az képzelgés.
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2021.05.24. 10:54:06
  • repvez
    #175782
    1. csak akkor amikor egyértelmü, hogy az ő hibája volt.
    2. mert nem ugy csinálták a dolgokat ahogy ö gondolta.(ami nem azt jelenti, hogy ö tudja jobban)
    3. a stratégia abban volt nehéz, hogyha elörébb végez a qualin akkor kevesebb váltzóval kell kalkulálni mint igy a 7. helyről. és az eredményen is látszik, hogy igy nem lehet minden verziora felkészülni.
    4. Pereznek mégis sikerült valahogy 3 helyet javitani elözés nélkül. Hamilton meg csak sporol ahelyett, hogy nyomta volna és nyomás alá helyezi gaslyt, hogy megelözhesse.
    Csak ugye az első helyen ez van megszokva, hogy félgázon elmegy és a csapat mindent elintés neki, a középmezönybe meg nem igy megy, ott kell nyomni is a gázt és saját dolgodat csinálni, nem a csapatra várni.

    Ebből is látszik, hogy menynit ér a 7 VB , amior semmit nem kell tenned mert az első helyen nem kell senkivel sem csatáznod első helyről a csapat diktája a staratégiát a tempot , mindenki más ahhoz igazodik.
  • b-type
    #175781
    Lehet hogy így van lehet hogy nem, én nem tennék ilyen határozott kijelentéseket az időmérőre, mindenesetre ettől független az hogy lehetőség lett volna 3 helyet megszerezni, de 2 helyet vesztettek úgy hogy semmi kényszerítő esemény nem történt.
  • barcalaci84
    #175780
    Azért abban szerintem van felelőssége h csak a 7.ik lett az időmérőn, a csapattarsa szerint meg pole-ra alkalmas volt a merci.... Dolgozhatott volna ő is jobban a hétvége során és akkor nem kerül ilyen helyzetbe... De már az időmérőn is a csapatra mutogatott... Amiben persze van igazság, de 7 éve kap tőlük egy olyan autót amivel csak a csapattars az ellenfel... És még bena csapattarsat is kapott mellé :)
    Most csak egy olyan autója volt a hétvégén ami versenyképes és egyből megy a sírás...
    Bakuban megint megkapja a leg gyorsabb autót a mezőnyben és lenyugszik...
  • b-type
    #175779
    1: Hamilton simán elismeri amikor hibázik, nem is volt olyan rég.
    2: Cseszte már le akkor is a csapatot amikor győzött.
    3: A stratégia miben volt nehéz? Jütt bármi váratlan? ..lefuttattak egy normál hétvégi programot, kielemeztek több ezer adatot, leszimuláltak mittutomén mennyi lehetőséget, és végül 2 pozíciót vesztettek amikor 3 pozíció megszerzésére volt lehetőség.
    4: Monaco-ban igen ritkán van előzés, ezen a futamon pl. 1 volt.
  • oneal1
    #175778
    ezt a lehetetlen előzni dolgot hagyjuk! :)

    az utóbbi években bőven volt rá példa....

    Mi sem festi amúgy le rendesen a képet, hogy ahelyett hogy Gasly-ra küldték volna rá, hogy pozíciót javítson, inkább egy gyors kört behúztak....Ja hogy meglett volna a tempó is?

    Semmi extra nem törtnént amúgy a hétvégén csak a Merci a sok győzelem és biztonságérzés utána most belekeveredik bizony olyan szitukba amikbe eddig nem.

    Eddig simán belefért, ha elszúrták a stratégiát, simán elment, hogy hibáztak a pályán is.
    Most egyszerűen már nem fér bele!
    Nem a megszokott szituban vannak.
  • ToxiMaxi
    #175777
    Gasly egy jó pilóta, Monacoban pedig lehetetlen előzni és még a Merci is gyenge volt most. Ha ezeket összerakod, akkor érthető.
  • repvez
    #175776
    miben is van igaza, hogy amikor gyöznek akkor minden szép és , jó , amikor vesztenek akkor csak a csapat hibázott?
    Talán neki kellett volna jobb helyet szereznie a qualin, akkor nem lett volna ilyen nehéz a stratégia. Meg most hol volt a hamilton, hogy mindenkinél jobb és leelöz bárkik ?
    7xes VB-ként egy Gaslyt igazán meg kellett volna elöznie erőbol nem csapattal stratégiával és elévágással, hanem mert tolod neki izombol.
    És akkor még ö nem tud tanulni a dologbol ? hagyjuk már.
  • b-type
    #175775
    Neked egész biztosan.
    Itt tök igaza van (megint).
  • SzocsA
    #175774
    Igazi világbajnokhoz illő viselkedés. lehet 100x VB akkor is egy ficsúr marad.
  • RatBaG #175773
    so humble...
  • kjhun
    #175772
    Anyáztam én is. Akció van, erre elveszi a képet, a vezérlőben ücsörgő és egy korábbi esetet nézünk vissza, lassítva. Ezt, késsőbb se mutatták visszajátszva végig, csak valamennyit belőle.
  • maffioso
    #175771
    A betegség az az, amit itt előadsz.
  • oneal1
    #175770
    ha Hami nyert volna biztos egyből izgalmas lett volna és tetszett volna neki :D
  • repvez
    #175769
    Igen pont most kellett volna nekik az uj szabályokkal behozni azt, hogy a ocsik legyenek kisebbek és könnyebbek is.
    Igy mindenféle pálya átalakitás és mesterséges DRS és KERS nélkül is több elözés lenne egyszerüen csak amiatt, hogy elférnek a kocsik egymás mellett akár a kanyarban is, ha a pálya megenged több ivet is használni.
    Ma ez nincs igy, hiába van több iv ha biztonságos távolságban nem lehet 2 autó egymás mellett
    10 évvel ezelötthöz képest 1,5x akkorák lettek a kocsik, mind sulyban ,mind méretben.
    És ezzel egyidöben a v10 helyett v6 lett , az uzamennyiség csökkent, az anyagok fejlödtek és könynebbek ,de erősebbek is lettek, akkor mi a magyarázat arra, hogy ekkora autoknak kell lenni?
    miért nem lehet visszatérni a 2007-8as időben lévő méretekhez ?
  • PacsutaTibi
    #175768
    Hát az a box kijáratnál volt :D Ami itt lentebb a videóban is van.

    Mondjuk a rendező jól elintézte, hogy ne lássuk :D
  • mcmoha
    #175767
    Vettel-Gasly

  • mcmoha
    #175766
  • PacsutaTibi
    #175765
    Vannak azért hagyományok is a világon... A 23 versenyből egyet ki lehet talán bírni, hogy ilyen a pálya. (Jó pályán is volt már unalmas futam...)

    Az nem a pálya baja, hogy ilyen batár nagyok a kocsik és hogy taktikáznak állandóan. Jelenkori forma1 inkább egy endurance futamhoz hasonlít. Akinek ez nem tetszik, nézze az F2, F3 vagy a FormulaRegional sprintfutamokat (ahogy én is teszem), ott van izgalom, és előzés is (nem csak DRS-sel!!)

    Amúgy jól emlékszem, hogy csak két előzés volt az F1-es futamon, ami nem a boxban történt?
    (Schumi-Mazepin meg Perez-egyikAlpine az első körben.)
  • repvez
    #175764
  • Szabi #175763
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    És persze hogy Hamilton 7. lett
  • lac coo
    #175762
  • lac coo
    #175761
    Ezt én már nem voltam hajlandó végignézni se, ilyen ócska unalmas szart ... komolyan nem értem hogy van ebben ennyi pénz ?! :D Ezt a pályát ki kéne vágni a p.csába ...
  • sure
    #175760
    Bizony, lehetne több versenyen is hasonló befutó.
    Az "öregek" közül Vettel ötödik helye szép teljesítmény az Astonban, ráadásul Stroll is pontot szerzett.
  • pr3cious
    #175759
    jó ez a dobogó: new generation :D
  • Stockbauer33 #175758
    Úgynézki bejön :D A Veréb Gabiék meg a 18 futambalévők kőzül is csak Ham-ont ekézik ma.Ez valami betegség?
  • pr3cious
    #175757
  • SzocsA
    #175756
    Hamilton folyamatosan sír, lalalala ha mér nem vagyok elöl, hát én vagyok a 7 szeres kamubajnok, hát ami jár az jár, szóljatok az FIA-nak, intsetek ki előlem már mindenkit lalalala. Wolf
  • FrezeR
    #175755
    Nem jött le a jobb első kerék, nem tudták kicserélni neki.
  • simonl #175754
    Nem tudnak levenni egy kereket.....aham persze. Hihető, ja nem.
  • simonl #175753
    Kivették a képletből.....
  • pr3cious
    #175752
    Bottas-al mi lett? :O
  • PLaci #175751
    Mi a faxt csinál ez a hülye rendező?? Végre akció van, erre bedob egy visszajátszást... Remélem kirúgják...
  • pr3cious
    #175750
    Mikor kezdődik az F1? amit most látok nem tudom mi
  • simonl #175749
    Nincs egy demo tartalékautó ilyen esetekre? Vagy már nem is lehet a költségpalfon szabály miatt?
    Most ezzel megmentettük a jegesmedvéket és a bébifókákat??
    (kérdezem naívan)