181791
  • mcmoha
    #175928
  • mcmoha
    #175927
  • lac coo
    #175926
    Amugy meg jelenleg azt latjuk , hogy Max is csak jo autoval tud nyerni.... Lehet hogy ez ilyen , autoversenyhez jo auto kell ? ;)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.06.06. 18:19:54
  • lac coo
    #175925
    Viszont a Perez kerekcsere elnyujtasa az eleg viccesre sikerult...:)
  • sure
    #175924
  • lac coo
    #175923
    Ez az ev jol megmutatja, hogy rosszabb kocsival is versenykepes Hamilton. Bar gyanitom a mercedes hamar talpra all ebbol a pici hatranybol...
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.06.06. 18:01:58
  • sure
    #175922
    "Ez a futam elég jol megmutatta, hogy a merci menynire csak azért ner mert a kocsija jó volt"
    Mi a gond evvel egy ennyire technikai sportnál? Ha egy focicsapat azért nyerné sorozatban a kupákat, mert annyival jobb a cipőjük, ott ez valóban furcsa lenne.

    "Nyomás alatt nem müködik a mercsi gépezet, az élről 1-2 ben könnyu versenyeket nyerni,nem kell senkihez sem klakalmazkodni."
    De hát nem erre várunk évek óta, hogy végre tényleg rendes küzdelem legyen az élen?

    "Érdekes Vettelt, hogy ekézték, mikor valamit elrontott és azt monndták, hogy egy 4xVB-nek ilyet nem szabadna."
    Igen, ebben a műfajban nagyon hamar ekézik az embert, ez evvel jár, a törpök élete nem csak játék és mese.

    "Most Lajoska vagy a csapat a 7xVB-ként hogy tudott ilyet , hogy a fékhütést elállitjja vagy ha nem az volt akkor enynire elrontani egy féktávot nyerő helyről?"
    Ők is ekézve lesznek. Már el is kezdted
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.06.06. 18:00:17
  • lac coo
    #175921
    A lo is elesik... Azert sok pilota szeretne ugy vezetni nyomas alatt mint Hamilton ;)
  • sure
    #175920
    "valóban meg kellene néznie, hogy egy adot helyzetben mekkora tere és ideje van a döntésre és a reagálásra a pilótának"
    Megnézték és mérlegelték, ezért nem 5, hanem 3 rajthelyes büntit kapott.
    Az FIA ha cselekszik (szankcionál), azért van ekézve, ha meg nem, akkor azért, szóval mindegy, van-e rajtuk sapka, mindig lesz, akinek nem fog tetszeni a döntésük.

    A gumitémában talán jót tenne, ha ott is lenne verseny, vagyis ha lenne megint 2, esetleg 3 különböző gyártó, de hát álmodik a nyomor ugyebár.

    "mint a latifis buntinél a versenyen, a csapat hibázott nekei kell a büntetés, oké ott ahol latifi van sok vizet nem zavar, de lehetett volna elöl is ilyen helyzet."
    Remélhetőleg akkor is ugyanúgy kioszttották volna a büntit.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.06.06. 17:49:42
  • FrezeR
    #175919
    2018-as Osztrák Nagydíj.
  • repvez
    #175918
    elöször a Norris bünti: az FIA-nak valóban meg kellene néznie, hogy egy adot helyzetben mekkora tere és ideje van a döntésre és a reagálásra a pilótának vagy a csapatnak.
    Mert az FIA-nak könnyű azt mondani, hogy ez és ez szabálytalan volt a szabálykönyv ez és ez a pontjában mikor van rá órájuk valamikor napjuk arra hogy utána nézzenek meg nézzék az eseményeket több szempontból is.
    DE ez a szabálytalanság akkor sem ért 3 rajthelyes büntit és a tetejébe még 3 büntipontot. és a csapatnak kellett volna pénzbirság nem a pilótának elrontani a versenyét még mielött el se kezdődött.

    Ugyan ugy mint a latifis buntinél a versenyen, a csapat hibázott nekei kell a büntetés, oké ott ahol latifi van sok vizet nem zavar, de lehetett volna elöl is ilyen helyzet.

    És akkor a Pirelli.
    Ezt mondom már évek ota, hogy értem én , hogy olyan gumit kérnek tölük , hogy cserélni kelljen, de nem olyan gumit kérnek amelyik önmagába befolyásolja a verseny kimenetelét és balesetveszélyes.
    Fogadok, hogy tudnának olyan gumikat késziteni ami sokkal jobban ellenáll a defektre . Ha olyan szerkezetet csinálnának ami akár gumi felület nélkül is kibirja a terheléseket akkro olyan futofelületet tesz rá amit akar és akkor ha egy csapat ugy taktikázik, hogy a 60 körös versenyben 55 körig megy el és csak az utolso 5 körre cserél, hogy a szabályoknak megfeleljen akkor se legyen belöle prooblémája.
    Mert igy nem a csapatok döntése , hogy mikor és hogy cserélnek gunit, hanem a Pirelli elöre elhatározza, hogy melyikgumit és meddig használhatják.
    Ezért van az, hogy kkb 2-3 körön belül cserél gumit mindenki. De ha normális gumit csinálna a pirelli akkro lenne sokkal nagyobb játéktere a csapatoknak akár a kisebbeknek is, hogy bevállalnak hosszabb vagy rövidebb részeket és ezzel meglephetnék a nagyobb csapatokat akik igy nem tudják a saját elöre kitalált taktikájukat játszani.
    Ez nem a csapatok és a technika versenye ez kb 70%ban a gumin döl el minden verseny. a közevetitések 80%ában se lehet más hallani, mint hogy kimilyen gumikon van és mikor állank ki cserélni.
    Ez igy nem technikai verseny.
    Már évek ota nem hallani , hogy valami a technikai dolgokat ujjitanának versenyről versenyre vagy valami nem ugy müködik. mert manapság már mindennek tartósnak kell lennie legalább 4 versenyig és tesztelni sem lehet uj dolgokat .
    Igy nem más mnt egy endurance verseny , nem mint volt régen, hogy a kiránykategória az innovativitiás és a kreativitásé ahol minden versenyen volt valami olyan ujitás ami észrevehető volt .

    Ma meg tizedmilimétereken megy a óvás, és sporolnak mindenen, közben meg mégse jut semmire, mert a hybrid motor nagyon drága

    És utoljára Lajoska

    Ez a futam elég jol megmutatta, hogy a merci menynire csak azért ner mert a kocsija jó volt, ilyen amatőr hibát elvéteni , hogy nem tud 2 kört megtenni , hogy ne essen ki. Nyomás alatt nem müködik a mercsi gépezet, az élről 1-2 ben könnyu versenyeket nyerni,nem kell senkihez sem klakalmazkodni.
    Érdekes Vettelt, hogy ekézték, mikor valamit elrontott és azt monndták, hogy egy 4xVB-nek ilyet nem szabadna.
    Most Lajoska vagy a csapat a 7xVB-ként hogy tudott ilyet , hogy a fékhütést elállitjja vagy ha nem az volt akkor enynire elrontani egy féktávot nyerő helyről?
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2021.06.06. 17:34:47
  • Stockbauer33 #175917
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sokan nézik veled együtt csak Hamilton miatt az F1-t :D Gondolom a PH-n is olvasgattok
  • sure
    #175916
    Azt nem értem, miért használják néhány capatnál (pl. Red Bull, McLaren) ezeket az elcseszett dizájnú maszkokat, amik 2-3 mondat után lecsúsznak és folyton igazgatniuk kell. Marha idegesítő nézni.
  • oneal1
    #175915
    azért beszarás, hogy Lajos még ki se szállt az autóból de már jött a magyarázat, hogy miért rontotta el :D
  • b-type
    #175914
    jaja. Valahogy így van rendben.
    ..mondjuk az azért baxtat hogy ez már a második futam ahol taktikában helyeket bukik a Mercedes. ...meg egy kicsit bosszantott hogy Perez-t furán megfogták a kerékcserénél mert különben Verstappen elé jött volna. De végül megnyerte a futamot szal ez is randben van.
    Vettel-nek és Perez-nek nagyon örülök. A többi meg rendben van...kivéve még a Pirelli-t mert náluk már régen érik egy pcsánrugás,..azért 20-30kört nem ártana bírnia a guminak széthullás nélkül...ha már az a 'kemény' keverék.
  • ToxiMaxi
    #175913
    Így is Hamilton jött ki jobban, mert nem nőtt a különbség. Egyébként bekapcsolva felejtette a fékmelegítést? Ha ez igaz, akkor kicsit elizgulta. De legalább elfogyott a faszmákja és nem max. ponttal távozott egy olyan pályáról, ahol a merci nem volt esélyes a győzelemre. Mákja volt a kvalin, mákja volt Verstappen kiesésével, aztán itt a dolog szerencsére véget is ért.
  • Alexease
    #175912
    Ilyenhez milyen eso gumi kell majd Spa-ban? :D
  • Sippie
    #175911
    nézőpont kérdése... ha azt vesszük, hogy Max növelte volna az előnyét 10 ponttal, akkor még így is jobban járt
  • lac coo
    #175910
    Na , akkor igy igazsagos lett a vegen ...:)
  • [HUN]FaTaL
    #175909
    Kikapcsoltam mikor Verstappen kiesett, azt hittem begurulnak a safety car mögött, mi történt itt a végén? :D
  • Stockbauer33 #175908
    [spoiler]jöhet vissza collner palik.A verébgabi repülhet.Már kezd gáz lenni a sok falsduma [/ spoiler]
  • passatgt
    #175907
    Mikor volt utoljára Mercedes nullázás?
  • mcmoha
    #175906
    Hamilton elfelejtette visszanyitni a fékhűtést, ezért nem tudott fékezni.
  • RatBaG #175905
  • sure
    #175904
    Végül is...így se rossz!
  • RatBaG #175903
    vettel 2.
    na erre nem számítottam még tegnap.
  • Stockbauer33 #175902
    Szerdzso Egyujj Fernando
  • PLaci #175901
    Na most akkorát röhögtem, hogy anyám rosszallóan rám szólt a konyhából. :D
  • RatBaG #175900
    gyááá mekkora futam!
    elfogyott a hami-mák?
  • simonl #175899
    Ámen...
  • sure
    #175898
    Perez-Hamilton szépen kirakják egymást, Vettel-Leclerc-Gasly lesz a befutó szerintem. Kecske is megmarad (a VB állása), a káposzta (Vettel, a kraut :P) is jóllakik.
  • lac coo
    #175897
    Nem Hamilton, Vettel !! :) Azt akartam írni :D
  • PacsutaTibi
    #175896
    Tudjátok az a baj, ez már nem verseny, hanem ahogy szokták mondatni CIRKUSZ!!!

    Mi indokolta ezt a piros zászlót???
    Mentek volna 3 kört a SC mögött át a boxutcán, utána meg leintik, addig csak eltakarították volna onnan a kocsit, ha nem nem, akkor befutnak a boxutcában... (Voltmár ilyen Schumi 1998 Brit nagydíj)
  • simonl #175895
    Sajnos az elmúlt évek történései alapján, minden futam addig tart amíg hamilton meg nem nyeri...
    Most komolyan kérdezem, semleges nézőként, miért kell újraindítani?
  • PLaci #175894
    Vettel -nek van friss lágy gumija, Hamiltonnak nincs. ;)
  • lac coo
    #175893
    Az mekkora lenne, ha újraindítják és Hamilton behúzza :)
  • HTS s3rg1nh00
    #175892
    most kaptuk:
    2022-től az összes új Mercedest Pirelli gumival szerelik
  • pr3cious
    #175891
  • [HUN]FaTaL
    #175890
    Vicc ez a Pirelli.
  • PLaci #175889
    Piros zászló....