181879
  • adam46
    #176698
    Rögtön van pár vérprofi, mint ő, pl Lec, Norris, Max, Ricsi, Russell, csak alattuk nincs seggrakéta. Plusz Alonso és elhiszed, hogy Alonso nagyobb versenyző, mint Hamilton? Én igen, vb számok ide, vagy oda.
    Utoljára szerkesztette: adam46, 2021.08.03. 12:22:51
  • AnuluWork #176697
    Hogy nem érdekel a hülyeséged ... Istenem b+ ...

    Igazságtalanság? Silverstoneban kapott 10 secet, miközben kilökte a legfőbb riválisát, majd megnyerte a versenyt. Akkora mákot kapott a sorstól 2007 kavicságy a boxutcában óta, hogy az tényleg igazságtalanság! :D

    Egy éve még lequrta az unokaöccsét, hogy minek öltözik lánynak fiú létére ...

    Na, hagyom is a sok igazságtalanságot ...
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.08.03. 12:08:35
  • b-type
    #176696
    :))
    Az hogy te mit gondolsz Hamilton-ról az még nem alapigazság ugye, te ezt gondolod, más meg mást gondol.
    Azt mondod hogy persze lehet hogy valóban rosszul volt, de valójában az egész hozzászólásod már amögé áll fel hogy csak megjátsza hogy tereljen.. valamiről.

    Az hogy a futamok után nyilatkozik...hát bakk 99. alkalommal győz, és összesen 173. alkalommal áll a dobogón és kérdezik. Nyilván vannak már sablonosnak tűnő nyilatkozatai..
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2021.08.03. 07:37:19
  • b-type
    #176695
    Nagyon nem kell mesélni, ő azt mondja hogy spanolja, és általában jól is megy ilyenkor. Most is jól ment.
    pl.:
    "Az olasz autóversenyzés élő legendája, Alex Zanardi elhatárolódott honfitársaitól, miután hangosan fújoltak Lewis Hamilton győzelme után. A brit pilóta megérti a viselkedést, de ő nem tenne ilyet.

    Hangosan tüntettek Lewis Hamilton ellen az olasz szurkolók, miután a brit pilóta a 3. helyezett lett a monzai időmérőn, majd vasárnap megnyerte a futamot. A Mercedes versenyzője az 1. körben összeakadt a helyiek egyik kedvencével, Sebastian Vettellel, majd megelőzte a német versenyző csapattársát, Kimi Räikkönent.
    Räikkönen a verseny után nem szimpatizált a fújoló rajongókkal.

    „Szerintem mindenkinek joga van, hogy azt csináljon, amit jónak lát, de nem hiszem, hogy ez nagyon szép lenne. Nem gondolom, hogy ennek meg kellene történnie, de ez nyilván nem az én döntésem. Előfordul, ilyen az élet, de nem szép dolog”

    Hamilton reakció:
    "Nem botránkoztat meg, ebben nincs semmi sértő. Nem is gondolok erre túl sokat, csak mosolygok tovább. Tudom, hogy vannak olyan emberek is, akik beutazzák a világot, hogy szurkoljanak nekem.”

  • sure
    #176694
    A Ferrarinál meg megint a versenyzőjük csinálta a stratégiát is, az meg beférne a "Híres utolsó mondatok" gyűjteménybe, mikor Sainz mondja a csapatnak, hogy hé srácok, Hamilton ki fog állni másodszor is, jött a válasz, nyugi Carlos, nem fog minket utolérni.
  • maffioso
    #176693
    Egy, a mezőnynél 3 másodperccel gyorsabb autóval? Hagyjuk már.
  • sure
    #176692
    "megtanulta, hogy terelnie kell valamivel."
    Tetszik vagy nem, ez része az ilyen szintű versenysportnak,

    "ne mond, hogy semmiről nem tudott, hogy mi történt, mert volt egy piros zászló beszéltek rola láthatta a visszajátszást."
    Mit kellett volna mondania erről, amire azt mondanád, hogy őszinte? Hogy nagyon sajnálja? Biztos elhinnéd neki...azt meg már tényleg hadd ne mondja, hogy rohadtul örült neki, hogy a csapattársa mindkét RB-t kigolyózta. Plusz infót magával az esettel kapcsolatban meg tényleg nem tudhatott, hiszen mögötte történt...
    Ha mond valamit, az a baj, ha nem mond semmit, az a baj.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 22:42:13
  • repvez
    #176691
    ezt az egész F1re értem, de hamilton ezt is egy fokkal magasabb szinten nyomja.
    Nem kell ahhoz neki elmagyartázni, hogy ha valami történik a csapattal akkor ez alatt a 1x év alatt megtanulta, hogy terelnie kell valamivel.

    Azt meg ne mond, hogy semmiről nem tudott, hogy mi történt,mert volt egy piros zászló beszéltek rola láthatta a visszajátszást.

    Az I mean féle dolgok meg igen nyelvi sajátosság az angol nyelv szegénysége és egyszerüsége, vannak angol kollégáim és azok is nyomják, meg a you know és hasonlokat elmond 3 mondatot ami szinte csak ilyen kötöszavakkal van teli és alig ad hozzá valamit a témához.
  • sure
    #176690
    Apropó, Rosberg, és ha már nyelvtannáciskodunk (hoppá, királyi többes és saját HSZ-ra reagálok - ez most akkor nárcisztikus? )
    A hétvégén ő volt Brundle helyett Croftyval a kommentátor a kvali meg a verseny alatt is. Szombaton még a "did a mistake" fordulatot használta, vasárnapra gondolom szóltak neki, hogy versenyzőként ez még okés volt, de egy Sky közvetítésben a mistake az make-kel használandó
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 22:26:27
  • sure
    #176689
    "ÉS a nyilatkozatai, ugyan azok a sablonos semmirevalók, minden alkalommal, szinte semmi az adott futamrol, csak, hogy köszöni a csapatnak a gyárnak és a szurkoloknak a támogatást és mindig az adott helyszin a legjobb."

    Ez így kb. mind a 20 pilótára igaz. Ami engem különösen irritál, az az "I mean" folyamatos használata, sokszor mondat kezdetén. Ezt a nem angol anyanyelvűek szerintem az anyanyelvűektől tanulták el, vagy ezt tanítják az F1 nyelvsuliban, nem tudom.

    "És hiába nem a silverstoni utközésről akart terelni hanem a csapatot ért bottas féle dolgokrol is akarhatott terelni."

    Mik azok a "csapatot ért bottas féle dolgok" - az ütközés, ami mögötte történt, így a töredékét tudhatta róla személyes élményből, mint te a képernyő előtt az ötödik ismétlés meg kameranézet után, vagy Bottas jövő évi lehetőségeiről?

    "a valaki nem elvakultan nézi a dolgokat akkor feltunik neki, hogy mennyire megjátszott dolgokat csinálnak"
    Garantáltan nem nézem elvakultan (nem kedvencem Hamilton, és elnézést kérek érte, hogy nem is gyűlölöm)
    Hát igen, régi szép idők, mikor Vettel meg Rosberg együtt ültek a post-race sajtókonfokon, Vettel basztatta Rosberget, ő meg mosolyogva próbált rá jópofizni, miközben az látszott, hogy legszívesebben egy kanál vízben megfojtaná :D

    "a sajtos kitalálja nekik, hogyan komunikálja le az adott esetet"
    Melyiknek nem? (és amikor tényleg nem, általában rosszabbul járnak...). Eddig egy kő alatt éltél, vagy mi ezekben a dolgokban az újdonság, vagy Mercedes/Hamilton-specifikus?
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 22:19:41
  • lac coo
    #176688
    Aha... A REd Bull a gyilkossági kísérlet faszságával roppant őszinte és korrekt !!!
  • sure
    #176687
    Mit számít, ha nárcisztikus? Mit számít az extravagáns öltözködése meg hóbortjai? Amint a versenyoverallt, vagy a "céges pólót" felölti és nem Lewis Hamilton mint magánember, hanem mint Lewis Hamilton Forma-1-es pilóta szerepben van, vérprofi. Kevés más versenyző van, aki ennyire az.
  • repvez
    #176686
    még szerencse, hogy megértettétek, mit akartam belöle kihozni.
    Nem azt mondtam, hogy nem lehetett rosszul miért ne lehetett volna.
    Azt mondtam, hogy egy csepp öszinteség nincs már sem hamilton sem a csapat nyilatkozataiban, hogy hinni lehessen nekik.

    És hiába nem a silverstoni utközésről akart terelni hanem a csapatot ért bottas féle dolgokrol is akarhatott terelni.

    ÉS a nyilatkozatai, ugyan azok a sablonos semmirevalók, minden alkalommal, szinte semmi az adott futamrol, csak, hogy köszöni a csapatnak a gyárnak és a szurkoloknak a támogatást és mindig az adott helyszin a legjobb.

    Ezért mondam, hogy akár kamuzhatott is a rosszullétről, ha épp ugy jobb a PR szempontbol, javitani a renomén.

    ÉS igen a fujjolás meg simán sarcazmus is lehetett , hogy tetszik neki, a másik kettő akinek meg nem tetszett az meg tudjuk miért nyilatkozta és miért pont itt. igy nem mondták ki , de arra asszociálva mondták, hogy nem testzsik nekik a fujjolás.

    És ez nem összeesküvés elmélet csak ha valaki nem elvakultan nézi a dolgokat akkor feltunik neki, hogy mennyire megjátszott dolgokat csinálnak. sehol egy emberi megnyilvánulás , elöbb elvobnulnak , hogy a sajtos kitalálja nekik, hogyan komunikálja le az adott esetet, hogy még véletlenul sem a saját érzéseit gondolatait ossza meg amit az esetről gondol.

    Haminek már zsigerből, meg az ön és a csapatfényezés.
  • sure
    #176685
    Lehetséges,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de szigorúan csak csokisat
    ezért kap negyven vagy hány millát, hogy nyilvánosság előtt az ilyeneket is mosolyogva nyelje be.
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 21:49:04
  • adam46
    #176684
    Egy nárcisztikus embernek erőt ad a phujolás. Meséljetek még kérlek.
  • sure
    #176683
    Én nagyot röhögtem, mikor a kvali után lenyilatkozta, hogy neki a fújjolás csak plusz erőt ad :)
    És az is tetszett, hogy Bottas viszont beszólt nekik. Lehet mondani, hogy Hamilton pincsikutyája, nagyon nyal mert kell neki az az ülés jövőre és a többi - szerintem nem ezért tette, ő is tudja, hogy nem ezen fog múlni. Nem a szívem csücske Bottas, de ez szimpatikus húzás volt tőle.
  • adam46
    #176682
    Jaja, élvezi a pfujolást. :D Aztán leveszi a tökéletesvagyok álarcot a négy fal között és benyom egy vödör fagyit sírva.
  • sure
    #176681
    Még szerencse, hogy ez csak a te bajod :P

    Mindig minden mögé feltétlenül kell egy összeesküvés-elmélet? Tényleg ennyire elképzelhetetlen, hogy ennyit kivett belőle most ez a verseny? A sajtó már túllépett a silverstone-i ütközésen, a téma terelést Bottas gurítása most biztosította, és rosszullét színlelés nélkül is mindenki tisztában van vele, hogy csak saját magának (esetleg részben a csapatának) köszönheti, hogy sima liba rajt-cél győzelmi sétakocsikázás helyett vért kellett pisálnia egy dobogóért.
  • b-type
    #176680
    Túldimenzionálod. Egyfelől élvezi a pfújjolást, cserébe integet nekik és elmondja hogy milyen jó látni a szurkolókat :)))
    A szurkolók iylenek, kiröhögik Hakkinen-t amikor kiesik, vagy éppen pfújjolják Hamilton-t, ez is hozzá tartozik, senki ne mondta hogy szeressék amit csinál. Verstappen pályafutása fele olyan hosszú, de ha a kilökésre pfújjolás lenne akkor Monacóban, Silverstone-ban, Melbourne-ben, vagy Hockenheim Ring-n..és egy képzeletbéli finn pályán is mehetett volna.

    A rosszulléttel meg nem viccelünk, ha nem tudsz semmit akkor ildomosabb csendben maradni..
  • lac coo
    #176679
    Utolsó helyeről dobogóra érni egy ilyan gogart pályán ,az igen is emberfelletti dolog !!!

    amúgy soha nem kumminkálták a mostani fújjolásokat rasszizmusnak :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.08.02. 20:44:52
  • repvez
    #176678
    az a baj, hogy Hainak már nem hiszem el azt sem amit kérdez.
    Ez a rosszullét is ha volt ha nem, csak egy elterelés volt, hogy ne csak a kilökésrol és a hátáránya ledolgozásárol kérdezzék.

    egy ilyen rosszullétet bárki bármikor bemond, ha valamit el akar érni vele, most az volt a cél, hogy a sajtonak legyen más gumicsontja is amin rágodik és megint legyen mit mondani, hogy milyen nagy dolog volt neki a dobogót megszerezni.

    A fujolást, meg sajnos, mostanában nem ugy értik amiért kapják,, mert senki nem kérdezi meg a szurkolókat miért fujjoltak, ök meg ugy komunikálják, hogy rasszizmus miatt, pedig egyszerüen csak unszimpátiárol van szó, amit müvelnek mostanában.
    és a kettő között orisi kulonbség van.

    és kát nekik belevinni a politikát akár Vettelnek is meg másnak is, mindenben lesz ellendrukkel , ezt el kellene viselniük ha egyszer erre vállalkoztak.
  • lac coo
    #176677
    Énm örökre eltiltanám ,még a rokonságot is, sőt az egész cspatoto ! :DDDDD

    Szerinted ki a f..szt érdekel a mercinél, hogy fújjol pár holland alkoholista ??!! :DDDDD
  • desigo
    #176676
    OFF
    A hétvégén volt a SPA 24 órás verseny is világosban,esőben,éjszaka,stb után is az utolsó 10 percben dőlt el a győzelemért vívott csata.Bottas meg nem tudta bevenni az első kanyart.Az ELSŐT
    Azonnal 3 futamos eltiltás de azt sem kellene megvárni mert másnap rúgnám ki a Mercitől Toto Wolff helyében.Ezzel a lépéssel talán nem fújolnának minden egyes elkövetkező versenyen a nézők.

  • simonl #176675
    Nem vagyok és nem is ismerek ellenzékieket.
    Jó pár éve Münchenben élek, ide hoztam a vállalkozásomat, és pont a te fajtád miatt hagytam el Mo -t
    Szégyenlem, hogy magyar vagyok, meg sem szólalok magyarul és ha magyar hangot hallok, inkább félrevonulok.
    Mondom ezt közel 50 évesen kisbarátom, úgy hogy 25 évigfizettem az adót, felneveltem két gyereket, voltam sorkatona a BM ben, még fát is ültettem.
    Érzékenyebb lettem az igazságtalanságokra a sportszerűtlenségekre.

  • sure
    #176674
    Kapott ő is 5 rajthelyes büntetést a következő futamra.
  • adam46
    #176673
    Merthogy Hamilton falba küldte volna Maxot? Mondjuk, mondasz valamit!
  • Stockbauer33 #176672
    nincs nagyon szó arrol hogy Stroll belerongyolt a Lecl be
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2021.08.02. 12:03:56
  • sure
    #176671
    Filmforgatás felkiáltással körbeküldték Albont egy 2019-es kocsival, "rekonstruáltatták" vele, hogy vette be (vagy hogyan akarta volna bevenni) Hamilton azt a kanyart. Diszkréten kiröhögték és elutasították ezt a "bizonyítékot".
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 11:29:21
  • lac coo
    #176670
    Az elemroggyant venhulye Marko, emberoles kiserletert rohangal a rendorsegre ..:))))))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.08.02. 11:10:08
  • nearo
    #176669
    Volt amúgy valami még a hétvége előtt, hogy a RB új bizonyítékokat akar bemutatni az FIA-nak még a silverstone-i esettel kapcsolatban. Kiderült végülis, hogy mi volt ez az új bizonyíték? Olyasmi rémlik, hogy ha az FIA elbírálta, akkor a nyilvánosságnak is megmutatják... persze lehet csak pozitív ítélet esetén, de ugye nem történt semmi, biztos nem akarnak beégni :D
  • Stockbauer33 #176668
    Alonso a jobb frissebb gumikon mehetett vna Sainz ellen (3-ik hely dobogo).Onnan is védekezhetett volna. A fogadjunkmihelisz Vers-nt a sérült autóval is dobogora saccolta
  • Magnum PI
    #176667
    Szerintem nem vették volna el a pontjait ha erre még lenne bármi esély
  • b-type
    #176666
    Legyen így, DE ez nem érinti a tárgyalt problémát a szabály baromságáról avagy nem baromságáról.
    ..
    Egyébként volt már Vettel dobogón, szóval szedtek már ki neki minta üzemanyagot, akkor simán ment.
  • Magnum PI
    #176665
    Gondolj bele mi lett volna ha nem rontják el a kerékcserét és akkor esetleg az 1. helyet vesztette volna így el.
  • AnuluWork #176664
    Továbbra se érted. Nem az van, hogy nincs benne elég, hanem hogy a FIA a helyszínen nem tudta kiszedni. Mindig van elég benya. Még Prostnál is volt Hockenheimben.

    Bár utálom Vettelt és Hamiltont, Maxot, Norrist, stb., de ez most tök mindegy, szivárvány, térdelés, nem térdelés, béna sisak, rajzolt sisak, stb. ide v. oda, amint kiszedik a benyát, Vettel vissza fogja kapni a pontjait.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.08.02. 09:31:05
  • sure
    #176663

    olyan cukimuki vagy
    Anulu ungabunga papu mamu
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 09:33:54
  • AnuluWork #176662
    Baromira nem érdekel milyen hülyeségeket írsz.
  • sure
    #176661
    Édesjó atyaúrallahom, tehát akkor hadd foglaljam össze, amit eddig tudunk:

    Verstappen szimpatizáns = jómunkás narancsember
    Norris/Ricciardo szimpatizáns = jómunkás narancsember

    Hamilton szimpatizáns = sorosbérenc migráncssimogató libernyák ellenzéki
    Vettel szimpatizáns = sorosbérenc migráncssimogató libernyák ellenzéki (és valószínűleg buzi is)
    Leclerc/Sainz szimpatizáns = komcsi (mi másért kedvelhetne valaki piros autót)
    Mazepin szimpatizáns = komcsi
    Ocon, Gasly szimpatizáns = sorosbérenc migráncssimogató libernyák ellenzéki trianontagadó

    Sajnos nem tudok mélyebbre süllyedni, hogy a többiekre is ki tudjam találni a gondolataidat, kérlek, Mester, elmondanád esetleg, hogy a Raikönnen, Bottas, kis Schumacher, Alonso, Stroll, Perez szimpatizánsok milyen politikai beállítottságúak?
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 09:28:47
  • lac coo
    #176660
    Ha Alonso vagy Hamilton egyike helyett Max van a kepletben, nem lett volna ez ilyen tiszta es hosszu csata....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.08.02. 09:09:15
  • b-type
    #176659
    Miért is lenne barom a szabály? Nem is olyan régen Tiktum-t zárták ki pont ezért, ha nincs meg a mintavételhez szükséges mennyiség akkor az FIA nem tudja kontrollálni hogy szabályos-e az üzemanyag, vagy került-e bele a futam közben adalék (olaj ugye), ...meg minden futam után lenne pár autó amit össze kellene szednie a darusautónak..
    Ez egy egyszerű szabály, úgy kell játszani a motorvezérléssel a futam alatt hogy maradjon az előírt mennyiség.
    Az Aston-nál nem megfelelő értéket mutatott a rendszer, ezért kifutottak belőle. ennyi.
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2021.08.02. 08:51:20