181821
  • b-type
    #176680
    Túldimenzionálod. Egyfelől élvezi a pfújjolást, cserébe integet nekik és elmondja hogy milyen jó látni a szurkolókat :)))
    A szurkolók iylenek, kiröhögik Hakkinen-t amikor kiesik, vagy éppen pfújjolják Hamilton-t, ez is hozzá tartozik, senki ne mondta hogy szeressék amit csinál. Verstappen pályafutása fele olyan hosszú, de ha a kilökésre pfújjolás lenne akkor Monacóban, Silverstone-ban, Melbourne-ben, vagy Hockenheim Ring-n..és egy képzeletbéli finn pályán is mehetett volna.

    A rosszulléttel meg nem viccelünk, ha nem tudsz semmit akkor ildomosabb csendben maradni..
  • lac coo
    #176679
    Utolsó helyeről dobogóra érni egy ilyan gogart pályán ,az igen is emberfelletti dolog !!!

    amúgy soha nem kumminkálták a mostani fújjolásokat rasszizmusnak :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.08.02. 20:44:52
  • repvez
    #176678
    az a baj, hogy Hainak már nem hiszem el azt sem amit kérdez.
    Ez a rosszullét is ha volt ha nem, csak egy elterelés volt, hogy ne csak a kilökésrol és a hátáránya ledolgozásárol kérdezzék.

    egy ilyen rosszullétet bárki bármikor bemond, ha valamit el akar érni vele, most az volt a cél, hogy a sajtonak legyen más gumicsontja is amin rágodik és megint legyen mit mondani, hogy milyen nagy dolog volt neki a dobogót megszerezni.

    A fujolást, meg sajnos, mostanában nem ugy értik amiért kapják,, mert senki nem kérdezi meg a szurkolókat miért fujjoltak, ök meg ugy komunikálják, hogy rasszizmus miatt, pedig egyszerüen csak unszimpátiárol van szó, amit müvelnek mostanában.
    és a kettő között orisi kulonbség van.

    és kát nekik belevinni a politikát akár Vettelnek is meg másnak is, mindenben lesz ellendrukkel , ezt el kellene viselniük ha egyszer erre vállalkoztak.
  • lac coo
    #176677
    Énm örökre eltiltanám ,még a rokonságot is, sőt az egész cspatoto ! :DDDDD

    Szerinted ki a f..szt érdekel a mercinél, hogy fújjol pár holland alkoholista ??!! :DDDDD
  • desigo
    #176676
    OFF
    A hétvégén volt a SPA 24 órás verseny is világosban,esőben,éjszaka,stb után is az utolsó 10 percben dőlt el a győzelemért vívott csata.Bottas meg nem tudta bevenni az első kanyart.Az ELSŐT
    Azonnal 3 futamos eltiltás de azt sem kellene megvárni mert másnap rúgnám ki a Mercitől Toto Wolff helyében.Ezzel a lépéssel talán nem fújolnának minden egyes elkövetkező versenyen a nézők.

  • simonl #176675
    Nem vagyok és nem is ismerek ellenzékieket.
    Jó pár éve Münchenben élek, ide hoztam a vállalkozásomat, és pont a te fajtád miatt hagytam el Mo -t
    Szégyenlem, hogy magyar vagyok, meg sem szólalok magyarul és ha magyar hangot hallok, inkább félrevonulok.
    Mondom ezt közel 50 évesen kisbarátom, úgy hogy 25 évigfizettem az adót, felneveltem két gyereket, voltam sorkatona a BM ben, még fát is ültettem.
    Érzékenyebb lettem az igazságtalanságokra a sportszerűtlenségekre.

  • sure
    #176674
    Kapott ő is 5 rajthelyes büntetést a következő futamra.
  • adam46
    #176673
    Merthogy Hamilton falba küldte volna Maxot? Mondjuk, mondasz valamit!
  • Stockbauer33 #176672
    nincs nagyon szó arrol hogy Stroll belerongyolt a Lecl be
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2021.08.02. 12:03:56
  • sure
    #176671
    Filmforgatás felkiáltással körbeküldték Albont egy 2019-es kocsival, "rekonstruáltatták" vele, hogy vette be (vagy hogyan akarta volna bevenni) Hamilton azt a kanyart. Diszkréten kiröhögték és elutasították ezt a "bizonyítékot".
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 11:29:21
  • lac coo
    #176670
    Az elemroggyant venhulye Marko, emberoles kiserletert rohangal a rendorsegre ..:))))))
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.08.02. 11:10:08
  • nearo
    #176669
    Volt amúgy valami még a hétvége előtt, hogy a RB új bizonyítékokat akar bemutatni az FIA-nak még a silverstone-i esettel kapcsolatban. Kiderült végülis, hogy mi volt ez az új bizonyíték? Olyasmi rémlik, hogy ha az FIA elbírálta, akkor a nyilvánosságnak is megmutatják... persze lehet csak pozitív ítélet esetén, de ugye nem történt semmi, biztos nem akarnak beégni :D
  • Stockbauer33 #176668
    Alonso a jobb frissebb gumikon mehetett vna Sainz ellen (3-ik hely dobogo).Onnan is védekezhetett volna. A fogadjunkmihelisz Vers-nt a sérült autóval is dobogora saccolta
  • Magnum PI
    #176667
    Szerintem nem vették volna el a pontjait ha erre még lenne bármi esély
  • b-type
    #176666
    Legyen így, DE ez nem érinti a tárgyalt problémát a szabály baromságáról avagy nem baromságáról.
    ..
    Egyébként volt már Vettel dobogón, szóval szedtek már ki neki minta üzemanyagot, akkor simán ment.
  • Magnum PI
    #176665
    Gondolj bele mi lett volna ha nem rontják el a kerékcserét és akkor esetleg az 1. helyet vesztette volna így el.
  • AnuluWork #176664
    Továbbra se érted. Nem az van, hogy nincs benne elég, hanem hogy a FIA a helyszínen nem tudta kiszedni. Mindig van elég benya. Még Prostnál is volt Hockenheimben.

    Bár utálom Vettelt és Hamiltont, Maxot, Norrist, stb., de ez most tök mindegy, szivárvány, térdelés, nem térdelés, béna sisak, rajzolt sisak, stb. ide v. oda, amint kiszedik a benyát, Vettel vissza fogja kapni a pontjait.
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.08.02. 09:31:05
  • sure
    #176663

    olyan cukimuki vagy
    Anulu ungabunga papu mamu
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 09:33:54
  • AnuluWork #176662
    Baromira nem érdekel milyen hülyeségeket írsz.
  • sure
    #176661
    Édesjó atyaúrallahom, tehát akkor hadd foglaljam össze, amit eddig tudunk:

    Verstappen szimpatizáns = jómunkás narancsember
    Norris/Ricciardo szimpatizáns = jómunkás narancsember

    Hamilton szimpatizáns = sorosbérenc migráncssimogató libernyák ellenzéki
    Vettel szimpatizáns = sorosbérenc migráncssimogató libernyák ellenzéki (és valószínűleg buzi is)
    Leclerc/Sainz szimpatizáns = komcsi (mi másért kedvelhetne valaki piros autót)
    Mazepin szimpatizáns = komcsi
    Ocon, Gasly szimpatizáns = sorosbérenc migráncssimogató libernyák ellenzéki trianontagadó

    Sajnos nem tudok mélyebbre süllyedni, hogy a többiekre is ki tudjam találni a gondolataidat, kérlek, Mester, elmondanád esetleg, hogy a Raikönnen, Bottas, kis Schumacher, Alonso, Stroll, Perez szimpatizánsok milyen politikai beállítottságúak?
    Utoljára szerkesztette: sure, 2021.08.02. 09:28:47
  • lac coo
    #176660
    Ha Alonso vagy Hamilton egyike helyett Max van a kepletben, nem lett volna ez ilyen tiszta es hosszu csata....
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.08.02. 09:09:15
  • b-type
    #176659
    Miért is lenne barom a szabály? Nem is olyan régen Tiktum-t zárták ki pont ezért, ha nincs meg a mintavételhez szükséges mennyiség akkor az FIA nem tudja kontrollálni hogy szabályos-e az üzemanyag, vagy került-e bele a futam közben adalék (olaj ugye), ...meg minden futam után lenne pár autó amit össze kellene szednie a darusautónak..
    Ez egy egyszerű szabály, úgy kell játszani a motorvezérléssel a futam alatt hogy maradjon az előírt mennyiség.
    Az Aston-nál nem megfelelő értéket mutatott a rendszer, ezért kifutottak belőle. ennyi.
    Utoljára szerkesztette: b-type, 2021.08.02. 08:51:20
  • b-type
    #176658
    Arról nem tehetek hogy tájékozatlan vagy.
    Az első három autóját mindig vizsgálják, mindig.
    Nem pedig 'hirtelen lett prioritás a maradék üzemanyag mennyisége'.
    Az nem is érdekelne, vagy legalábbis nem mindig, hogy nem tudod miről beszélsz, de ez megy tovább és mások is kezdik szajkózni.
    Az is ismert már hogy mi állt abban az email-ben amit Wolff küldött...akármit is akarsz belemagyarázni az azért van mert ezt akarod látni, ennyire egyszerű.
    Láttad Alonso és Hamilton csatáját? Na az jó csata volt, mert Alonso jól tud csatázni mindig is jól tudott. Óriási különbség közte és Verstappen között. Jó időben egyértelműsíti a helyzetet, és elmegy a határig de csak pont addig.
    Bottas pedig eltolta Norris-t, aki eltolta Verstappen-t...kb. fél méter és Hamilton-t üti ki...esős rajt első kanyar, ha csak kicsit más a dinamika, már a csaapttársát üti ki, és akkor itt a topikban is minden tökre rendben lenne. :))
    Amíg a Mercedes volt a legjobb autó és vitt mindent, addig mindenki szoros bajnokságot akart. Verstappen Silverstone előtt 32 ponttal ment, ami bőven több mint egy futamgyőzelem, mégsem hőbörgött senki, most 8 pont és sokkal szorosabb a bajnokság, és mégis az van hogy sz@r.
    Valójában sokkal egyszerűbb lenne bevallani hogy mit is szeretnétek igazán, és akkor látnátok hogy miért qva könnyű ellenetek érvelni.
  • AnuluWork #176657
    Utálom Vettelt és Hamiltont, de ugyanezt mondanám bárki esetében. Olyan ez, mint a vérvétel: leszednek több kémcsőnyi vért a biztonság kedvéért, de sose kell annyi, amennyit leszednek.

    Roppant sok barom szabálya van a F1nek. Sajnos, egyre több. Ez a benzines dolog, pilótától függetlenül baromság, főleg, hogy Prost anno Hockenheimben még tolta a McLarent ...

    Még hozzátenném, hogy az egyszerű ellenzékinél nincs egyszerűbb élőlény a Földön.

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.08.02. 08:42:55
  • simonl #176656
    Ne haragudj, ha kéretlenül válaszolok.
    A szabályt senki nem kérdőjelezi meg....ismert minden csapat számára.
    De amióta a Red Bull kicsit szorongatja a mercedest, kezdenek kicsit sokasodni a fura véletlenek.
    Törött Red Bullok, minimum kérdőjeles büntetési tételek, hirtelen priorotás lett a maradék üzemanyag ellenőrzése, de "csak" a hamilton előtt befutó autóknál.
    Bár két hete már mindenki, tudja hogy műküdik: "Michael, küldtem egy email -t"

    Ti merci fanboyok olyanok vagytok mint az egyszerű fideszes, már nektek is ciki és vállalhatatlan, de ha beismernéd akkor az elmúlt éveid idióta hozzászólásaidat kellene beismerned.
    Utoljára szerkesztette: simonl, 2021.08.02. 08:33:11
  • b-type
    #176655
    Gondolom pont egyetértenél a szabály jogosságával ha Hamilton-t kellett volna kizárni ez miatt. :)))))
  • simonl #176654
    Nem hiszem, hogy a szivárvánnyal van a baj.
    Az EB gyakorlatilag egy "házi bajnokság" volt az angoloknak.(vajon melyik csapat nem utazott szinte egy métert sem?)
    Természetesen el is volt csalva rendesen.
    Ami meg itt zajlik az F1 ben, az már mindennek az alja.
  • AnuluWork #176653
    Nem segített a szivárvány Vettelnek, mint ahogy az EBn Neuernek sem ...

    Amúgy, csórikámat sajnálom, mert banális farokság miatt bukta a 2. helyét. Végigmegy és szenved egy teljes káoszt, oszt kizárják holmi üzemanyag miatt. Mintha bármit is csalt volna, ugyanúgy bírálják el, mintha kitette volna az összes riválisát. Ja, az nem ő volt.

    A lényeg, hogy Hamilton a második, Sainz a harmadik, és Verstappen a 9. lett. Bár Kimi megérdemelte a pontot, akkor is röhej, hogy ilyen baromságok miatt bukik el valaki világbajnoki pontokat, és szinte csalóként kezelik, mert nem volt elég minta.
  • nearo
    #176652
    na, így mégsem annyira teljesen felesleges az a 11. hely...
  • Sippie
    #176651
    csak akkor 7 pontot hozott volna Verstappenen, nem 16-ot.
  • HTS s3rg1nh00
    #176650
    „A verseny után nem volt lehetőség levenni az 1 liter üzemanyag-mintát az 5-ös rajtszámú autóból. A csapat több lehetőséget is kapott arra, hogy megkísérelje eltávolítani ezt a mennyiséget a tankból, ám csak 0,3 litert sikerült leszívni belőle” – állt az FIA közleményében.

    „A meghallgatás során az FIA technikai delegáltjának és az FIA technikai igazgatójának jelenlétében az Aston Martin csapatfőnöke állította, hogy 1,44 liter üzemanyag maradt a tankban, de nem tudták kiszívni belőle. Ezt a számot az FFM használatával vagy a befecskendezési modelljükkel számolták ki.”
  • lac coo
    #176649
    Nyilván a "remek " hunagroring is segített Alonsonak, de jól tolták mindketten !!!

  • PLaci #176648

    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2021.08.01. 22:26:05
  • IXEMGabeo
    #176647
    Mi van miért?
  • IXEMGabeo
    #176646
    Oconra nem tették volna sokan hogy valaha futamot nyer de grat neki. Alonso kár hogy elfekezte, de szépen védekezett... Vettelnek is örültem.
  • HTS s3rg1nh00
    #176645
    egy futam utáni interjúban el is mondta,hogy a covid óta fennáll a dolog,ezért volt Silverstone-ban is fáradt a dobogón és most is.
  • Szabi #176644
    let the game begin... Vettel 2. helyét az FIA vagy a saját csapata vette el mert nem figyeltek? -.-
  • HTS s3rg1nh00
    #176643
    BREAKING: Sebastian Vettel has been disqualified from the #HungarianGP, losing his second place
  • repvez
    #176642
    egyébként rémlik valami, hogy pár éve pont valakit azért buntettek, mert nem ment végig a levezető körön és nem állt be a boxba , hanem kint a pályán hagyta a kocsit, hogy meglegyen a mninimum minta.
  • Szabi #176641