181775
  • lac coo
    #177241
    Dehogy azonnal, többet be se ülhetne az autóba
    ... mondjuk ha Toton múlna valszeg így is történne :)
    Utoljára szerkesztette: lac coo, 2021.09.26. 16:18:28
  • lac coo
    #177240
    100 győzelem az 100 győzelem !
  • mcmoha
    #177239
    Már kirugták. Azért csinálta ezt.
  • Stockbauer33 #177238
    Csak ez számít.Ez lesz beirva a könyvekbe te nagyon penge

  • lac coo
    #177237
    Bottast viszont azonnal kirúgnám a csapatból !!! Ahogy simáne elengedte Max-ot... háát ..szégyen... Hamilton tempójának közelében sincs, szóval ez a dolga,egy szava se lehet, hogy berakták ketteskének ...
  • pr3cious
    #177236
    És az ilyen bicskanyitogató megjegyzésre hogy Crashstappen mennyire releváns kijelentés most ez, hogy jött ez ide?
  • Master91
    #177235
    miért kellett motort cserélni neki? már nem emlékszem
  • lac coo
    #177234
    Jó ,azért vagy 5 helyet ajándékba kapott ;)
  • nearo
    #177233
    Norris :( miért hagyta neki a csapat, hogy ő döntsön? Ham is megmondta, hogy enyhült az eső, mégis kiszólították boxba. Norrisnak is meg kellett volna mondani a boxból, hogy bocsi, de az időjárási radart mi látjuk, nem te, gyerekiazonnal.
  • pr3cious
    #177232
    Utolsó helyekről hányadik is lett kiesés nélkül egy esős versenyen? na hányadik? Ostoba dolgot írtál.

    #177211
  • lac coo
    #177231
    Hát ez megint rohadt igazságtalan eső volt :) Max , Bottas túl jó helyen végzett,Alonso meg rosszabb helyen mint ahogy ment . Megnéztem volna szívesen megtudja-e előzni Hamilton Norrist .... Szvsz ,meg .
  • mcmoha
    #177230
  • simonl #177229
    Vajon megköszöni az FIA nak is?
  • Stockbauer33 #177228


    Sainz
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2021.09.26. 15:36:55
  • RatBaG #177227
    bottasból kiölték a maradék küzdőszellemet is, hozza a szintet...
  • lac coo
    #177226
    Nyugi , ne fuss lyukra...Csak szar a billentyűzetem ! >)
  • ToxiMaxi
    #177225
    Mi ez a nagy Schumizás, hogy még a nevét se tudod nagybetűvel leírni? Hamiltonnak több űrautója volt, mint Schuminak. Én egyiket se bírtam, mégis megtisztelem őket annyival, hogy egyrészt nem fikázom agyatlanul, másrészt leírom nagybetűvel a nevüket. Legalább az anyanyelvedre legyél annyira igényes, hogy betartod azt a pár szabályt (az én helyesírásom is messze van a tökéletestől, de azért ennyire nem vagyok igénytelen), ami egyértelmű.
  • oneal1
    #177224
    jesszus milyen érdekes, hogy motor cseréltek Bottinál :D :D
  • lac coo
    #177223
    Mint schumi... ez ilyen... ;9)
  • ToxiMaxi
    #177222
    Űrautó nem kell ahhoz, hogy versenyben legyen... Az ahhoz kell, hogy 10 versenyt nyerjen a 14-ből és versenyekkel a vége előtt végig dominálva vb legyen.
  • lac coo
    #177221
    Hamiltonm is nyert szorosan VB-t... És de , ilyen sorozatos vb elsőséghez űrautó kell, ez tuti.. Schuminak is, Hamiltonnak Max -nak is kell hogy versenyben legyen. Ezért autódport.. Én kifejezetten utáltam mikor Schumi már féltávon vb volt ....
  • HTS s3rg1nh00
    #177220
    ezt már Palik is megmondta: mindenki arra emlékszik,ki lett a vb és mivel,jó példa erre 1999 amikor Mika nyert a McLarennel de a konstruktőrit a Ferrari zsebelte be.

    eközben Lewis a csapatrádión: a pitwall nem hagyott elég helyet,man!
  • Master91
    #177219
    Benetton 2x vb is az űrautóba volt ugye?

    Mind érezzük a stílusod, nem kell erőltetned tovább.
  • RatBaG #177218


  • simonl #177217
    Schumi azért összerak(a)ta azt a ferrarit.
    És ha jól emlékszem hamilton mercijének az alapjait is Schumi rakta le...
    Hamilton csak beleült

  • ToxiMaxi
    #177216
    Érdekes döntés, mert ebből nekem az jön le, hogy fontosabb nekik az egyéni, mint a csapat vb, holott a pénzt a csapat vb hozza nekik. Furcsa, de taktikailag ez is egy opció.
  • adam46
    #177215
    Mekkora szánalom egy csapat. :D
  • __Jacek__
    #177214
    Ő is lehet, de úgy hogy útáltam mikor ment a cípőfüzőjét nem kötheti be a sir... most is látszik nyomás alatt mit teljesít :D

    De a legalja hogy már hátra küldik a kutyulit kamu büntetéssel hogy kicsapja Maxot :D Ennyire tele a gatya a nagy 7x-es lovagnál? :D :D :D :D :D

    Ez szánalmas lol
    Utoljára szerkesztette: __Jacek__, 2021.09.26. 10:05:06
  • lac coo
    #177213
    Az a Schumi, nem ... , :D
  • adam46
    #177212
    Mondjuk szerintem Hamilton már bármit tehet, akkor is egy nagy nulla marad sokak szemében. Alig várom, hogy visszavonuljon a picsába, aztán menjen el függönyökkel bohóckodni.
  • pr3cious
    #177211
    Ez a komment már az ilyen átlag F1 Facebook-os oldal komment szekciót idézi ami nagyon nem idevaló... Nem azt írod ami a pályán történik de még köszönőviszonyba sincs. A felsorolt 3 pilóta közül pedig egyikben sincs akkora alázat, hogy szabadidejében is gyakoroljon. Massát simán verte Alonso, Max feladná a leckét még Alonsonak is. Ostoba dolgot írtál.
  • oneal1
    #177210
    ez kurvajó! :D :D
  • ToxiMaxi
    #177209
    Azért az beszédes, hogy Gasly, Albon és most Perez se tudta hozni a szintjét. Szerintem, amit most nyom az a régi F1-et idézi, nekem a pollkorrektség a finomkodás nem tetszik legyenek kemények, merjenek kockázatot vállalni és ha ütköznek, na bumm. Nagyon elpuhult az F1 az utóbbi időben. Lehet utálni nincs azzal semmi gond, de színesíti a sportot az biztos és kellenek az ilyenek (mármint színesítő egyéniségek). Leclerc tehetséges pilóta viszon színtelen-szagtalan számomra. Norris jó arc, nagyon csíptem a Norris-Sainz párost.
  • Stockbauer33 #177208
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amit nemlátok Verst-nél azt látom Lecl és Norris-ál.Nagyon remélem hogy felspanolják Norris-t arra a szintre h igen nemsokára te mész a vb címért és be is huzza.Ha nem szopatná agyon magát a ferrari már Lecl lenne a pontverseny elején.Alonso mikor jó autót kapott körbehugyozta Schumit.Ami addig nemnagyon sikerült (Hakkinen) senkinek.Na az ilyen kiemelkedő teljesítményt nemlátom.
  • RatBaG #177207
  • ToxiMaxi
    #177206
    Ha nincs antihős, akkor nincs ki ellen drukkolni :)
  • __Jacek__
    #177205
    Szerintem is a mezőny előtt évekig autókázni egy űrhajóban az az igazi megsüvegelendő teljesítmény :D
  • simonl #177204
    Kinek a Vatikán, kinek az FIA, tudod.....
    Apropó, a feleségem kérdezi: még nem zártak ki senkit, hogy mégiscsak hamiltoné legyen a pole?
  • RatBaG #177203
    hopika! hogy fog fájni az a nyak...
    https://streamja.com/AKZLn
  • desigo
    #177202
    Beakadt a függönybe a lába...