294
  • Visitor
    #134
    nem lehet h. valamit rosszul csinálszasz :O
  • Visitor
    #133
    mi anno nem jöttünk rá az orros megoldásra, hanem felirtuk az összes lyuk közötti utat XDDDDDDDDDDD
  • vizes
    #132
    Mindig körbe-körbe mászkál...

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!
  • Visitor
    #131
    pedig az a megoldás - amerre néz, arra mész =O
  • vizes
    #130
    Segítséget kérek!

    Az egeres feladatot nem tudom megoldani.
    Egyszer már sikerült véletlenül, de soha többet nem tudtam rájönni, hogy hogyan is kell megcsinálni.
    Keresgéltem leírásokat és amit találtam abban csak annyit mond, hogy "mindig menj az orrod után!"
    Amerre néz az egér??? Nem megy.
    Tud valaki segíteni?
  • reaper4
    #129
    köszönöm mester :P lol . megnéztem miért kaptad a büntipontot és looool :D
  • keke15
    #128
    Köszi
  • ibrik
    #127
    Meg kellene tanulni használni azokat a bizonyos internetes keresőket:
    Neverhood soundtrack - csak az egyetlen probléma, hogy a több mint 30db MP3-at külön-külön kell letölteni, de ezt igazán ki lehet bírni.
  • reaper4
    #126
    a dc-t ajánlom . én is keresgéltem,de csak ezt találtam :( pedig nekem is kéne :(
  • keke15
    #125
    Köszi, de kellene a többi is.
  • reaper4
    #124
    itt fentről a 10. ez a main theme
  • Seth
    #123
    Skullmonkey-ban volt egy hülye szám. Ha vmi bónusz szobába jutottál, vmi ilyesmit énekeltek a számban, hogy : thiiiiis is a liiitle bonus rooom, bonus rooom, bonus room, yeah this is a bonus rooooom nem konkrétan ezt de vmi hasonlót)
  • keke15
    #122
    Valaki el tudná küldeni a zenéjét msn-en?
  • blackgamer
    #121
    hasonló megoldással készült játékot ismertek?
    mert nagyon egyedi és azóta sem találkoztam ilyen grafikával
  • Szeszmester
    #120
    Apropó, megvan a játék hanganyaga :)
    A skullmonkeysé nincs, az kéne... Meg a játék is. Mit tegyek? Torrent?
  • Szeszmester
    #119
    Egyébként van 2. része is a játéknak, Skullmonkeys néven fut. Csak PSXre jelent meg. Vkinek megvan? Létezik PSX emu, azzal lehet futtatni?
  • reménytelen
    #118
    Kösz, közben már megszereztem egy ismerősömtől :)

    Amúgy ha érdekel valakit, csináltam néhány screenshotot is, ezek megtalálhatók a Screenshotok játékokból topic #2667 hozzászólásában.
  • tigeroo
    #117
    én torrentről töltöttem le, még augusztusban (ht*p://www.torrentspy.com sztem)
  • reménytelen
    #116
    Nem tud valaki linket, ahonnan ingyen le lehet tölteni (teljes játékot, nem demót, remélem, ennél a 10 éves játéknál ez már nem számít wareznek)? Sajnos a #114-es hozzászólásban lévő linkről állati lassan jön, aztán kb 3 MB letöltése után meg is szakad.
  • vizes
    #115
    Isten játék!
    Egy hete kaptam meg... Padlót fogtam a röhögéstől.
  • Hellboy01
    #114
    Ha valaki le szeretné tölteni akkor it nézze meg
    http://www.old-games.ru/

    csak a betűknél a N betűre kell kattintani.
  • Visitor
    #113
    Má' alig várom :-) (amúgy megvan, csak a skullmonkeys nincs)
  • tigeroo
    #112
    inen le lehet rántani a neverhood trialt:( 1996-os game, nemtom mé nem freeware mosma:) (még 11 év és az lesz ...ha nem újítja meg a szerzői jogot a kiadó)
  • tigeroo
    #111
    letölteni valahol?:)
  • Ivan Pjodr
    #110
    így mindjárt más... :(
  • Ivan Pjodr
    #109
    Miért van 2. rész?? Ha meg nem is jelent, egyéb helyekről "be lehetne szerezni"
  • Seth
    #108
    A Skull monkeys csak ps-re jelent meg és platformjáték volt
  • Visitor
    #107
    Az a neverhood jó kis game volt. Kár hogy a Skull monkeys (neverhood 2) nem jelent meg Mo.-n.
  • _Neo
    #106
    Ki tudja... B) biztos volt egy-két elszánt arc, aki megpróbálkozott vele...
    Ez a kulcsos szöveg meg nagyon rulez! :)
  • Ivan Pjodr
    #105
    De multiplayer modot még nem írtak ugye? :))
  • _Neo
    #104
    Van már állandó Neverhood chat-szoba... pl irc-en
  • Vlala #103
    De régen játszottam már gyurmásat...
  • doncarlos
    #102
    Tudtátok,hogy a yahoo-n már 100 Mb a tárhely? Az nem kevés.
  • Ivan Pjodr
    #101
    Csináljunk valamelyik csetoldalra állandó neverhood szobát? :))
    De akár ha már így együtt vagyunk, írhatnánk egy mulit modot a játékhoz :)
  • _Neo
    #100
    Oh yeah! Még több Neverhood-os! B) Ez nagyon rulez! Esetleg on-line neverhood találkozó? (ezt mintha már kérdeztem volna...) Vagy egy neverhood soundtrack mix verseny?
  • baolint
    #99
    Kösz, időközben már megkaptam!
  • Ivan Pjodr
    #98
    Nem voltam pár napig, mert Lan partiztunk, de mostmár úhra itt :)

    Nekem ennyi szám van meg a neverhood soundtrack-ből, biztos nem maradt ki egy sem, csak lehet hogy azt nem tették fel a készítők az albumra...

    Baolint: ha van msn címed vagy icq-d akkor át tudom tölteni azon, ha gondolod.
  • doncarlos
    #97
    Újra megkérdezem.Egy dalt nem találtam csak rajta,amikor a játék legelején ki kell ütni az ajtót miután felkelt.Ez annyira jellegzetes,de sajna nem találtam rajta.Meg van?
  • doncarlos
    #96
    Megkaptam a cd-t,thanx.Sajna egyetlen dalt nem találtam csak rajta,amikor a játék legelején ki kell ütni az ajtót miután felkelt.Ez annyira jellegzetes,de sajna nem találtam rajta.Ettöl függetlenül zseniális.
    baolint!Ha gondolod én is tovább tudom neked küldeni ugyanúgy,ahogy én kaptam.Van freemail címed?Nekem:[email protected] úgy jó, postai úton el tudom küldeni (felírom mp3-ba cd-re úgy hogy nem zárom le). Küldd el erre a freemail címre a nevedet és a címedet.Csáó.
  • baolint
    #95
    Hallihó!
    A minap találtam rá erre a fórumra, és nagyon örülök, hogy más neverhood-osok is vannak ebben az országban!!! Szóval ezt a bizonyos soundtrack-et le tudnám valakitől tölteni?
    Kösz