294
  • Ivan Pjodr
    #94
    Üdv!
    Ma feladtam a cd-t, szal ha nem kapod meg 3-4 nap múlva, akkor reklamálj :)
  • doncarlos
    #93
    Igazad van,nem lány vagyok,csak az én nevem még nincs kiírva a postaládára. Attól tartottam,hogy így a postás rendes néven nam találna meg,ha nincs kiírva a nevem.Ez a kisfazon áll a legközelebb hozzám (hasonlít rám)
  • Ivan Pjodr
    #92
    Mondjuk itt :))
    Megkaptam... Majd jövőhéten szerdáig biztos megyek postára Netes csekkel, feladom akkor. Nem gondoltam volna, hogy lány vagy(bár lehet csak a címzett az, te nem :)
  • doncarlos
    #91
    Megkaptad,a címemet? Hol lehet ellenőrizni?
  • Ivan Pjodr
    #90
    miért, mi a bajos a freemail-el? nekem csak olyan címem van, de a címed elküldheted itt az sg-n privátban(nevem mellett jobbra ott van) jövőhéten biztos megyek posta felé, akkor feladhatom, ha végképp nem jó a netes letöltés.
  • doncarlos
    #89
    Nem írnád ki egy cd-re.Mondjuk MP3-ba és ne zárd le. Elküldenéd postai úton.Adjam a címet? Adj egy freemail címet (csak ne legyen .freemail),mondjuk yahoo (az is ingyenes). Köszi.
  • doncarlos
    #88
    Mondjuk a yahoo-ra?
  • doncarlos
    #87
    Sajna idebentről a munkahelyemről,a .freemail oldalak nem elérhetőek. Köszi az odafigyelést.
  • doncarlos
    #86
    Köszi. Várom a címet,s a jelszót.
  • Ivan Pjodr
    #85
    hát nekem freemailem van, azon 5mb a korlát, de számonként el tudom küldeni.
    Tiszavasváriból vagyok, az vagy 50-60km :(
    Megnézem majd mennyit foglal, aztán lehet keresek egy netes tárhelyet, feltöltöm, aztán megadom a jelszót, és leszeded, ahogy időd engedi.
    Jó így?
  • doncarlos
    #84
    A yahoora egyébként már 100mb-t engedélyeztek. Oda el tudod küldeni?
  • doncarlos
    #83
    Sajna ez nem fog menni,mivel csak a munkahelyemen van net.
    Ezáltal nem tudok mindíg netezni,úgyhogy jobb lenne a postai út (ha csak nem debrecen környéki vagy,mert akkor esetleg megbeszélhetnénk egy találkát).Postai út,vagy találka?
  • Ivan Pjodr
    #82
    emil, icq van az infoban , ha a nevemre kilikkelsz.
    MSN címem pedig a freemail-es,
    ha van jobb netes kapcsolatod, egy msn.en elküldöm neked számonként
  • doncarlos
    #81
    Van freemail címed? Ott tudnánk "négyszemközt" beszélni.
    Az enyém [email protected] Vagy: Postai úton utánvéttel,ha felírod egy cd-re mp3-ba,vagy audióba.
    Thanx.
  • Ivan Pjodr
    #80
    dc++ on nézd meg, van original soundtrack CD forgalomban
    nekem is megvan, de nemtom hogy tudnám odaadni
  • doncarlos
    #79
    Az összes zene szerintem szenzációs benne. Nincs meg valakinek? Segítsetek légyszi'.Thanx.
  • OPM
    #78
  • kovuT
    #77
    Egyébként melyik zenére gondolsz ? Elég sok van benne .
  • kovuT
    #76
    de SG-zni tudsz ... :)))

    A DC egy fájlcserélő program, ahor a gonosz hackerbácsik beleteszenk ilyen-olyan rossz dolgokat bizonyos fájlokba (pl. mp3), azt megosztják az interneten, és a másik óvatlan DC++ használó ember letölti azt, így sok bosszúságot csinál magának, a csúnya gonosz hackerbácsi meg jót röhög rajta, nekem ez a DC :)
  • doncarlos
    #75
    Nnnna.Megkérdeztem,de nekem nincs internetem,tehát nem tudok töltögetni,csak emailezni. Help me!
  • doncarlos
    #74
    Ja a #65-ön olvastam erről.
  • doncarlos
    #73
    Most olvastam valami dc-ről. Mi is ez?
  • doncarlos
    #72
    Sziasztok! Most vagyok először köztetek. Sekerült-e valakinek kiszedni,vagy megszerezni a játék zenéjét? Thanx.
  • _Neo
    #71
    Mit szólnátok egy on-line Neverhood találkozóhoz? :) Tudom hülyeség, csak unatkozom és gondolkozom... Ha valakinek van véleménye, az írja meg!
  • _Neo
    #70
    kicsit pontosítanék az egeres feladványon, mert ez a segítség félreérthető. amikor kijön a kisegér a lyukból, a lyuk jobb oldalán áll (ha jól emléxem). Ha jobbra fordul, akkor egyértelműen az eggyel jobbra lévő lyuk a cél, ha balra, akkor ugyanaz a lyuk ahonnan kijött. (remélem jól emléxem)
  • lacibacsi
    #69
    Ennyi az egész?

    Én meg A3-as lapokon próbáltam levezetni a mozgás szabályait....sikertelenül...:((

    Nagyon láma vagyok.

    Köszi a segítséget, estére kipróbálom...
  • insp
    #68
    Mindig arra mész tovább, amerre az egér a fejét a fordítja.

    Üdv: insp
  • lacibacsi
    #67
    Sziasztok!

    Az egeres feladványnál elakadtam.

    Hogyan kell megoldani?

    Segítsetek!

    Köszi

    lacibacsi
  • reaper4
    #66
    Téééényleg. hülye vagyok.
    köszi.
  • Lacc
    #65
    Keress rá dc-n szerintem.
  • reaper4
    #64
    tehát senki? :(
  • reaper4
    #63
    nincs meg vkinek a zenéje? amit az elején írtatok link az nekem nem jön be.

    please.
  • hen-tes
    #62
    ember ez milyen gém :))
    anno még húsz flopyhoz atták a demoját vmi dx cd-n
    aztán megteccet és meglett:)
  • _Neo
    #61
    Major! nem vagy regisztrálva, nem tudok neked privátot küldeni, másoknak meg nem akarom lelőni a poént! ha olvasod még a fórumot, akkor regisztrálj egyet és onnantól nagyon szívesen segítek ha tudok.
  • _Neo
    #60
    Örömmel jelentem mindenkinek, van logika az egeres feladványban yeah! B) Amúgy megint elakadtam. B) A zenedoboz mögött barlangban, ahonnan kijön a szörny az elején, van a piros kis jármű. Ha végigmegyek rajta (mármint nem a spirálon, hanem jobbra egyenesen)találok egy kulcsot, de egy kicsit lejjebb a korlátnál ott hever egy videórészlet. nekem az hiányzik már csak és nem tudom hogy lehet felszeni. Hogy lehet eljutni oda? Kérek mindenkit, hogy segítsen ha tud, met már nagyon szeretném befejezni!
  • plas
    #58
    Szerintem menni fog XP alatt, de az ISO-val kellene próbálkoznod, mert a Ripben nincsenek benne a videók, meg a ZENE... ami aztán tényleg nagyon hangulatos lett...Már frankón el is akadtam benne.Majd leírom hol, ha tudtok segítsetek.. Kemény 5Mb-ot foglal el a winchiből fullos telepítés után:)))
  • Dynamic
    #57
    Megy ez XP alatt?Mert nekem szarik elindulni(rip verzió).
  • Roll
    #56
    Végre visszaszereztem én is a cd-s verziót!!!!!!!!!!
    Majd megpróbálom valahova feltenni.
  • plas
    #55
    file:///D:/let%F6lt%E9s/never4.jpg
    file:///D:/let%F6lt%E9s/never5.jpg
    file:///D:/let%F6lt%E9s/never2.jpg
    NeVeRhOoD
  • [HUN]PAStheLoD
    #54
    hát nekem megvan :)
    de amúgy DC.. DC... DC++
    jobbat sajna nem tok
    esetleg valami FTP archívumban de olyat meg nem nagyon reklámoznak.