2359
Dizájnos számgépház - de hol?
  • l3alF1aKe
    #264
    ja ha lenne digitgépem akkor jönnének azok is ne aggódj-)
  • atee
    #263
    engem erdekelnenek a koztes kepek is:)
  • l3alF1aKe
    #262
    jaja...valszeg zsugorcsQre gondolsz.. többszinben is ...egy kis melegítés...és faszán ráépül a kábelekre...még védi is Qket.-) Közben találtam egy gravirmühelyt, ahol megcsinálják nekem a kis UTlogót... de lehet hogy kihagyom, mivel igen borsos ára van-) Mewrt ugye ..ez nem szabvány gravir ..hanem mart...és hát pénzbe kerül-) ... egyébként.. lasan fényeznem is kell a házat, mert láttam egy olyat..hogy kész.. és ahhoz le kell fuijatnom a házat
    na mindegy...ha kész leszek közlök képet.-)
  • atee
    #261
    koztes kepet oromomben csinaltam rola:) mert mar ez is tetszik:) Plexim az huzodik bele:( sajnos...
    mivel az elsot elrontotta aki csinalta es nem szeretnem beletenni ideiglenesen sem inkabb ujracsinaltatom:)
    Nemhiszem hogy a szines plexi erdekel de azert mond hol talaltad? meretre is vagjak?
    Ja es a kabelek elrendezese?
    Valszeg en megprobalom szepen elrendezni vagy esetleg direkt ilyen celra kitalat kabellel megodani lattam feherben es citromsargaban mar:)
    csak 2000 korul van az ara:( 2 ide az 4000 + asszem 1000 flopy eleg sok....
  • atee
    #259
    Wicck: elnetzest hogy eddig nem hivtalak!
    Kozben sikerult megoldani a kivagast:) fogalmam sincs milyen modszerrel csinaltak jo lett az a lenyeg:) es gyors is volt meg ingyen is volt:)
    szoval koszi a segitseget !
    Nemsokara kepet is mellekelek a kivagott hazoldalrol egynlore meg csak uresen es kabeldzsumbujal:)
  • l3alF1aKe
    #257
    igy -)
  • Inquisitor
    #256
    Erre kell rákeresni az alábbi oldalon:

    CF Computer Fertigungs und VertriebsgmbH
  • Inquisitor
    #255
    Biztos, hogy lehet kapni :)
    Csak a magyar forgalmazó azt mondta, hogy nekik a gyártótól kéne valami 2000 darabot rendelnie ...
    Viszont Ausztriában (állítólag) jó áron kapni.
    Volt is rá valami "szervezkedés", de nem tudom mi volt a vége :)
    A "szervezkedés" itt található:
    http://www.hwsw.hu/perl/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic&f=11&t=000157&p=5

    U.I. Hogy kell ITT linket létrehozni? :(
  • l3alF1aKe
    #254
    hm...hja a következQ lépésem lenne ez...csak még nemtom hogyan fessem be a gombbokat is szétszerelés, és károsodás nélkül-)
    Egyébként nem tom. Szerintem ez csak igy konfiggal lehet kapni.
  • Inquisitor
    #253
    Nem tudjátok, hol lehet ilyen szinezett Chieftec Dragon házakat kapni Ausztriában???

    http://www.alienware.com/main/gaming_main.asp
  • atee
    #252
    :) nem felejtettem el:) koszi
    Hajlitani sehogyan se szeretnem:) 4 db bol rakom majd ossze ez az elkepzelesem.
    mar be is rajzoltam! csorrentek a jovoheten valamikor!
  • atee
    #249
    kocka fazon igen nem kerekitem ,marad szogletes.
    Az ek egy masik gumicsik amit legutoljara teszel bele ez megfesziti rafesziti az egeszre megjobban!
    Valami olyasmi mint a bkv buszokon a veszkijarat ablak! Amibol idonkent regebben kihuzkodtuk a biztonsagi gumicsikot:)
  • atee
    #246
    Nah gyerekek talatam gumit :)
    uyg hivjak csillag profil gumi!
    ek kell meg hozza szinten gumibol!
    Az egyik fele 1-2 mm a masik 4-5 mm
    nekem pont ilyen vastag a plexim de gondolom mas meretben is lehet kapni! a csillag profilnak kg/2800ft. az ara a bele valo eknek kg/3000ft.
    120 cm vettem 1000 penz volt 930 de mind1:)
    kicsit nagynak nez ki de szerintem jol fog kinezni jol leszilikonozva:) Amugy lattam masfajtat is ami jo lehet de ez nekem jobb !
    Gumi es sikuveg kft. 1086 Bp. Dobozi u. 33
    tel: 210 28 20

    wicck: figyi akkor beszelni kene a lemez kivagasrol mar:) nekem 25.3cm es 30.2 cm
    meretben kene ! ez megoldhato? es ha igen menyiert?:) es mennyi ido alatt? es mikor hogyan:)
  • l3alF1aKe
    #245
    az jó elvileg...hacsak nem elírtam (ha nem haragszol most nem nézem meg...mert lusta vagyok...és teljes gözzel töltök lefele...) de itt van: [email protected]; [email protected]
  • l3alF1aKe
    #243
    Ha a mindenkinek ben én is benne vagyok tisztelt wicck sajnálattal jelentem én nem kaptam képeket...de ha mégsem lettem volna benne, akkor légyszives küld el nekem is.
    kösz
  • atee
    #242
    nah meg is neztem oket:)
    szep munkak!
    asszem megiscsak kell valami vilagitas is majd nekem :) persze elobb legyen meg minden mas:)
    Ma mindent feltelepitettem csak az UT van hatra:)
    Le ghostolva cd re kiirva:) mostmar szarik mindenre:)
    eddig az XP Prof kiraly
  • atee
    #241
    en mar mindent tudok:) csak a rogzitest nem:(
    szerintem azon sok mulik,az osszhatas miatt
    koszi a kepet megnezem mindjart
  • atee
    #239
    igen legyszi kuldj!!
    [email protected]
    koszi!
  • atee
    #237
    A rohadt arulo :)
    A kivagas meglessz de az csak sima teglalap lesz:)
    Egyenlore gyurom az ujrainstallt semmim sincs ide jottem eloszor:) Xp vel probalkozok:)
  • l3alF1aKe
    #234
    persze wolvs re már luxus bejönni mi?...most derítettem ki hogy valójában ki is vagy te atee-)
    mostmár tom-) Megkérdeztem Balit-)
    Amugy télleg sirály lett a matric. Teccik...De gyorsan (nem kapkodva)...tessék kivágni.
    Na..-)
    wicck ...várjuk a képet..
  • atee
    #233
    bajom semmi csak kicsit maskepp kepzeltem eredetileg de meg vagyok elegedve vele!
    Kivagni ugyanezt ez volt az eredeti elkepzeles de aztan errol letettem a hazam masik oldalan az ablak szinten UT tema lesz ugyis:) illetve mar az csak ki kell vagni a hazat es rogziteni bele faszan :)
  • atee
    #231
    Ezt sem teljesen igy kepzeltem de aki csinalta annak elnezem mivel nem rajongoja a Jateknak:)
    talan nem is ismeri
  • atee
    #230
    http://wolves.iwd.hu/letoltes/kepek/atee-ut-logo.jpg

    itt lehet megtekinteni!
  • atee
    #229
    Na Megjottem:) az elso Kibaszott rossz hirem nem temaba vag es persze nem is erdekel ez senkit:) De merges vagyok ezert leirom ELSZALLT A WINYOM IBM 7200/40 3 honapos egyik naprol a masikra:((
    A jo hir a lan jo volt:) a kep megvan:) mindjart fel is teszem:)
  • atee
    #227
    na most lelepek lanra :)) foto meglesz hetvegen vasarnap este vagy hetfon fentlessz bar nem nagy szam csak 1 matrica!!
  • atee
    #226
    szoval olyan meretre nem tud vagni amilyet en megadok amekkora a plexim?
  • atee
    #225
    szilo val belerogziteni? es az mennyire lessz esztetikus es stabil?
  • atee
    #223
    igen ablakot!
    es hogyan oldhato meg?:)
  • atee
    #221
    bar a kibaszott rogzites meg mindig macerasnak tunik:(((
  • atee
    #220
    a femmunkas ismerosod esetleg az enyembol is kivaghatna egy teglalapot:) na?
  • l3alF1aKe
    #218
    várjuk a képeket.
  • atee
    #216
    Hat ma elkeszult a plexim. Egyik szemem sir a masik nevet! Kicsit felreertetuk egymast a keszitovel pont forditva csinalta meg az elkepzelesemet!:( Sajnos a ragasztos elkepzelesem is kudarcba latszik fulladni bar ezt meg nem adtam fel... Vegulis megcsinalom ezzel aztan ha nemteszik majd akkor a forditotjat is megcsinalja:) Szoval most vagy valami maros muhelyet keresek akik igen pontosan tudnak marni vagy gumikedert csak megfelelo meretut ami eleg valoszinutlen hogy osszejon!
    Ezutan mar csak a haz oldalat kell kivagno erre kineztem valami lezeres lemezkivagast:) nem mintha bonyolult lenne negyzetet vagni csak ugyerzem az pontosabb profibb lesz!
    Ugyhogy a hetvegere nemnagyon lesz kepem meg
    Ezenkivul elkeszult 1 matrica is ami a szolidabb tervem volt! ez eleg jol mutat a hazon a masik oldalara ragasztottam:) ezt talan lefotozom izelitonek! :)
  • atee
    #215
    egyenlore en ragasztassal oldom majd meg ha minden jol megy akkor nem is valtoztatok rajta
    ha elkurom a kivagast vagy nemjo az elkepzelesem akkor johet a keder :)
  • atee
    #214
    vaz ha tudom hogy enyire izgulsz ra akkor vettem volna..:(
    na mind1 lehet hogy nekem is kell majd akkor tobbet veszek!
  • l3alF1aKe
    #213
    reméljük...mert mostmár én is képeket várok-)
    Közben csinálom a sajátom ..olyanra amilyennek szeretném...kéder még nincs-(
  • atee
    #212
    elvileg holnap megkapom a kesz pleximet :)
    remelem hetvegere el is keszitem a hazat
    es vasarnap mar fotoval is szolgalhatok:)
  • l3alF1aKe
    #211
    még mindig fel kell tedd egy hp ra...és onnan ide kell linkelned < img src="http://www.azengepem.kepei.hu/kepek/1.jpg" >
    és a kacsacsőrök előtt és UTán nincs szünet...-)
  • [Walaki]D`Lair
    #209
    Köszi szépen még 1x. Mostmár csak némi idő kéne nekem.:)))))))))
  • l3alF1aKe
    #208
    A házat szgépnagykerben vettem.-) Lexxandarabot : Flextime Kft. Jászberényi ut 38. (Éptek telep.) Telefon.: (1) 432-24-73
    UV csövet a király UTcai Tungsram bemutató, és márkaboltban vettem. Hozzá a foglalatot, még előzőleg a bricostoreban, de a király UTcában is lehet kapni. szerszámok meg gondolom megvannak.-)
  • Biker
    #207
    a neon igen, de ez nem neon!
    a fénycső, mint ez, és ami otthon is van, és mindenki neon-nak mondja, az vákuumfluorszcens cső, és nem zavarja, mert 50Hz-en dolgozik kb 30V-on(fojtóról)
    a neon cső nemes gáz töltettel 10-20KHz-en, 2-5Kv-on dolgozik, és az zavarja. de ezeket kültéren használják, a régen divatos hajlított világító betűk a falakon ebből voltak.