2359
Dizájnos számgépház - de hol?
  • Ystee
    #791
    Codegen 9001.
  • Blasta
    #790
    Ezt mondjuk az OBI-ban keressem? amugy kösz a segítséget:-)
  • l3alF1aKe
    #789
    atee é sem valami vékony-)
  • Blasta
    #787
    Köszi! És milyen fűrészlap?
    Plexi rögzítése??
  • Blasta
    #785
    Szasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy a gép oldalát mivel szoktátok kivágni, hogy ne deformálódjon????
    (szigoruan otthoni körülmények között)

    És mivel fogjátok hozzá a plexit?

    Egylőre most más nem jut az eszembe!

    Előre is THX.
  • l3alF1aKe
    #783
    jójó...én mielőtt megnéztem volna az oldalt gondoltam a barkácsolós fényvezetőszalagos ventire...nem láttam még a cikket...dehát persze hogy vesszük-) csak nem mindegy hova teszi az ember.
  • atee
    #782
    naj jah csak ugye kerdes mennyi kavics lesz majd...
    es milyen procira..
  • l3alF1aKe
    #780
    nah ja...csak éppen ehhez keresek cuccot...emrthogy sehol nincs ilyen szar szalag. na majd csak lesz vhol.-)
  • atee
    #779
    Vilagitos venti :)
    Coolnesst nezzetek:)
    Mar be vagyok zsongva:)
  • atee
    #778
    naj jah en az lcd re varok....
  • l3alF1aKe
    #775
    hátja...ésnem.-)
    Hiányzik az alapanyag...most szaladgálok...illetve most épp ülök a gépem előtt és pötyögök be szavakat.. de amugy szabadidőmben szaladgálok...illetve nem is mert szabadidő az szabadidő, ugye ha el van foglalva akkor már nem szabadidő de mindegy...szal amikor ugy gondolom UTána kellene járni a cuccnak akkor felkerekedem és kutatok cucc UTán. Na csak ennyit akartam.
  • atee
    #774
    Pang a forum :( mivan mindenki dolgozik a hazan? :))
  • llacee
    #772
    Húzós áruk van az biztos és a Q8-s tornyot akartam ,de 30+ban volt igy lemondtam róla..
    ----
    BOgár:sosem lehet tudni..az utóbbi időben,ha garis gondom volt mindíg megszivattak valamivel nem ezen akarok elcsúszni :) Bár valszinü csak a tápot kéne,de nemtom :o)
  • BoGár
    #770
    Ha a táppal van valami gond, akkor te beviszed az egész gépet? (Nekem volt már vele, de nem vittem az egész gépet. Nem tudtam volna, hisz elég nehéz így a gép.)
  • llacee
    #769
    Nem nincs full garania a gépemre,de ha a táppal lenne esetleg valami nem akarom ,hogy a kifurkált ház miatt kötözködjenek...
    Tápventi zsinórjával tényleg elég jól elláttak :o)
    Most egy 12cm-es Enermax tápventit szeretnék az alja elejébe beállítani....pont befér és az alapjáraton is megkeveri a levegőt rendesen :o)
  • BoGár
    #768
    Igen, pont ez van nekem is, csak nekem fehérben. Bár nekem nem volt benne + tápventi, én vettem bele még többet is. Egyébként teljes garancia van a gépedre, tehát le van zárva? Akkor tényleg nem lehet kifurkálni. (Én megtettem, viszont a garanciát én vállalom, én raktam össze magamnak bent a cégnél. Lesz még vágás és furkálás is elég!)
  • llacee
    #766
    Haminden igaz itt egy kép a házról....

    Bogár:inkább nem furkálok,mert csúnyán hat a garanciára :o)
  • BoGár
    #765
    Nekem ugyanez a ház van, csak DTK márkajelzéssel. A LED-ek azért halványak, mert csak egy fényvezető viszi el az előlapra a fényt. Megoldás: Kiszeded a fényvezetőt és kifúrod a helyét majd odarakod a LED-ek. Mindjárt fényesebb lesz. (Az előlap egyszerűen leszedhető, pattintos módszerrel van a házhoz rögzítve.)
  • llacee
    #762
    18.xxeFt nem emlékszem pontosan...Elsőre horror az ár,de összehasonlítva egy Codegen-el(tesómnak azvan) magasan veri...
    Ja és azt nem is mondtam,hogy van egy plussz alaplapra csatlakozó venti gyárilag beépítve +ba
    Egy negatívuma van ami nekem nemtettszett,hogy egy kicsit halvány a power/hdd led,de ez lehet az alaplaptól is...
  • llacee
    #760
    Én Azona Classic -ot vettem... Grafitszürke nagyon nagy csavarhúzó nélkül szerelhető,még a vinyó meg a cd-rom is egy kar eltolásával rögzül...emellett nagyon korrekt 400W-os P4-Ready tápegység figyel benne,ami teljesen halk.
    Oldalfalak merevítve vannak és elég vastag lemezből készültek.Ha mégsem tetszene zacsiban volt hozzás kis müanyag teleszkóp,amivel merevíthetsz még :o)
    Csak ajánlani tudom !
  • Gerry
    #759
    Köszi, még az is lehet, hogy összejön, találtam egy egészen korrektnek tűnőhirdetést. Mégegyszer köszi!!!
  • vrob98
    #758
    www.apronet.hu ?
  • Gerry
    #757
    Aha, és amúgy hol lehet, mert azért hajlandó vagyok kompromisszumokra is, csak ez a mostani helyzet ez tarthatatlan, a tesóm macskája az ágyról állandóan a kiszedett táp kábelét birizgálja :))) (ez komoly) Amúgy meg jobb, ha az a táp benne van, a gép oldalfedeleit ugyan nem rakom fel, de akkor sem lóg úgy ki, és nem rántják le egy rossz mozdulattal az arrajárók...
  • vrob98
    #756
    Hazat lehet kapni tap nelkul ... a kriterumjaidnak megfelelot viszont nem
  • Gerry
    #755
    Üdv Mindenkinek! Szóval azért írok (ismét), mert a #730-as beszólásomra nemigen érkezett válasz... Ennyi ügyes ember (ez pozitív értelemben) nemigaz, hogy nem tud egy helyet, ahol lehet kapni házat táp nélkül! Vagy valaki nem akar eladni egy régi házat? (a kritériumok ott vannak a #730-ban) Az árában megegyezünk...

    Hát előre is köszi!
  • atee
    #753
    na csak hetfon leszek bye
  • atee
    #752
    Tenyleg sokan odavannak erte nekem tul szines alapbol:)
  • Balko
    #750
    Hello! Mostanában akarok új gépet venni és ezt a házat néztem ki hozzá: Huntkey FEEL V. MIt tudtok róla? Van valakinek tapasztalta róla?
  • Crazyn
    #748
    Párhuzamos portra. Sok forrasztás, ház-vágás, fúrás, szegecselés, idegeskedés. De működik. Az, hogy miket ír ki, attól függ milyen progit használsz hozzá. Hőmérsékletadatok, rendszerinformációk, winamp adatok, stb.
  • atee
    #747
    milyen megoldasal csinalok lcd-t magatoknak es miket jelez ki?
  • Crazyn
    #746
    Ma szereltem be az LCD-met. Nagyon király, csak sok meló volt vele, amíg átfaragtam a házat. Csak azt nem tudom ,hogy a 3-4. sorokban miért kezdi el a kiirást az 5. karakternél.
  • BoGár
    #745
    Akarom mondani, kivezetést
  • BoGár
    #744
    Neked is lesz LCD-d? Tök jó! Nekem is lesz. És most a benti gépre gondolkodok egy IDE kifezetést, hogy külsöleg rá tudjak dugni egy vinyót.
  • BoGár
    #743
    Pedig igértetek valami mod-ot. Az sincs meg?
  • atee
    #742
    :)) lasan atalakul kicsit meg a hazam majd kuldom :) lcd lesz elvileg es ezust sarkok
    ja es vilagitas :)
  • atee
    #740
    kira mar varom a kepeket:)
  • BoGár
    #738
  • l3alF1aKe
    #734
    hátbazze...én meg festékkel együtt ráköltöttem a festésre egy 15 ezrest.-(
    ha ezt tudtam, volna na mindegy...igy legalább tiszta saját munka.-)
  • atee
    #732
    Suzuki Rulez!!
    Nem gondoltamvolna hogy csinalnak ilyet:))
    Nagyon orvendetes...
    Es kedvezo az ar!!!
    Mindenkeppen csinaltasd meg veluk!
    Es Kerdezz ra ,hogy vallalnanak e meg ilyen melot?
    Biztos sok embert erintene meg:)
  • Gerry
    #730
    Üdv! Nos, nekem nem kell feltétlenül dizájnos házikó, a lényeg csak az, hogy széles legyen (a RAID vezérlő miatt nem férnek bele a 5.25"-ös cuccaim, pl.: DVD, CD-RW, Rack...), a másik kritérium, hogy ne álló legyen benne a táp, mert GlobalWin TAK68-as hűtő üzemel az AthlonXP-men, így a mostani házamból is ki kellett szedni a tápot, és a gép tetején figyel... Lehetőleg négy 5.25"-ös férőhely kéne, és a legfontosabb, hogy tápegység NÉLKÜLI legyen, mert az elég jó ami van most (Codegen 300W). Ha valaki tud ilyet, akár használtan is akkor plz írjon be ide nekem pár sort a részletekkel!!! Előre is löszi!