153
Különböző típusú kormányok PC-hez
  • MaSzKa
    #113
    pixmaniába most kb 47eFt új 2év garis

    azt ha kifingana beviszed a helyi logitech kereskedésbe azt cserélik
  • santibi
    #112
    Hali. Logitech DFP kormányt használok és nem ég a jobb oldali led a kormányon. Tudja valaki ennek az okát. Próbáltam már szinte mindent.
  • torque12
    #111
    Driver-t tettél fel hozzá?
  • Berki
    #110
    SZiasztok, mi lehet annak a kormánynak a problémája, hogy csatlakoztatom, allitanam be, de azt irja nem érzékelhető vagyis hogy csatlkozási hiba, megnéztem mindnet csatlokzni kell, ugyhagytam. jatekban meg azt csinlja mintha folyamatosan jobbra kanyarodna, de teljesen jobbra. nemértem. a gazzal is ezvan. mintha folyamtosan be lenne nyomva kicsi.
  • Denes888
    #109
    Nincs valakinek eladő G25-e 35k körül?
  • Nightwish006
    #108
    A ne várj sokat mit takar? Annyira szar, hogy nem éri meg megvenni? :D
    Mert fosok, a csunya csalódástól...
  • Tomo15
    #107
    Logitechet vegyél. Ebben az árkategóriában viszont ne várj sokat.
  • Nightwish006
    #106
    Hello! Úgydöntöttem veszek 1 kormányt így karácsonyra, csak foggalmam sincs miet... Leginkább TDU zni használnám, de sok pénzt nem költök rá... kb. 10-15K-t szánok rá, mit ajánlotok? Nézegettem ien Saiteket meg Speed-Linket, ezek mienek?
  • Ombika
    #105
    DE minek a regi nem jo,amugy is aladtam mar ! :)
  • MaSzKa
    #104
    a rfactor topicba írta valaki ez a driver jó driving force-hoz is

    csak leírtam érdekességként
  • Ombika
    #103
    TE most mirol beszelsz mond?
  • MaSzKa
    #102
    van hozzá new 'Univerzális' driver ami jó a Rumblepad2-m höz is

    most jelent meg: logitech.com

    töltsétek szerintem a régi kormányokhoz is jó
  • Ombika
    #101
    Driving Force Pro egyenlore,ha lehetne kapni!
  • Mokus1
    #100
    sziasztok max. 30k-ért milyen kormány+pedált ajánlotok?köszi
  • lacica
    #99
    Hol vásároltad??
  • Totya77
    #98
    Nekem járt hozzá RFactor örültem is mint állat erfaktor cédé meg minden ozt feltelepitettem, és full meg minden csak triál és unlokkolni kell tehát nemér semmit.Rakhattam vissza a "hmm" változatot :D
  • lacica
    #97
    Majd vigyázz vele,mert naggyon jó!!!!!
  • MaSzKa
    #96
    én azt hittem a G25-höz GTR2 jár mert a réfi fotókon azzal reklámozták de kiderült nem jár hozzá csak egymást népeszerűsíthették talán
  • Ombika
    #95
    De csak tudjam,h mi jar hozza mikor megvezsem penteken! :)
  • lacica
    #94
    Ha nincs rFactor,akkor nem is kell már?????
  • Ombika
    #93
    Ertem koszonom,egyebek mellett akkor driver cd es par papir akkor?
  • lacica
    #92
    Szerintem tuti kamu.Én a MM-ban vettem originál dobozban,és semmi nem volt más hozzá,főleg nem rFactor.Az nem is dobozos game.
  • Ombika
    #91
    Sokan irtak jatek is van rFactor ez igaz?
  • lacica
    #90
    Semmi!!!Csak a driver CD...
  • Ombika
    #89
    Hi all!!

    A kerdesem az lenne,hogy Logi G25 kormanyhoz milyen tartozekok jarnak(jatek stb.)? koszonom
  • normomo
    #88
    sziasztok,lenne egy kérdésem.Van egy logitech momo korányom(ez lényegtelen)és szerenék egy g25öt olcson hol lehetne beszerezni?köszönöm üdv
  • SD456
    #87
    Ok Kössz!
  • Tomo15
    #86
    Így állítsd be szerintem a vezérlőpultban:

    A játékban pedig autótól függően változik a kormányzás nehézsége. Autónként állítsd be úgy, ahogy neked kényelmes. Ezt a játékon belül tudod. A kormámyzási szöget, ha versenyzel 270, ha pedig csak poénból tolod, esetleg driftelsz 720°-ra tegyed.
  • Traky70
    #85
    Szasztok! Kormányt szeretnék vásárolni még az NFS Pro Street előtt és ebben kérnék segítséget, tanácsot.
    Eddig billentyűzetről játszottam az autós játékokat, és mindig is idegesített, hogy nincsen átmenet sem a gázadás, sem a kormányozás során (vagy nyomod, vagy nem). Így elég nehéz kanyaríven tartani az autót, illetve nem mindegy, hogy padlógáz, vagy közepes.
    A kormányvásárlással az a célom, hogy ezeket a problémákat megszűntessem.
    Meg tudtok nyugtatni, hogy a kormánnyal és pedálokkal ezek a dolgok orvoslásra kerülnek ?
    Nézegettem pár kormányt: Logitech G25-öt (kb. 45-50K), Logitech Momo Racing (kb. 25-30K), Logitech Driving Force PRO (PS2 + PC) (20-25K).
    Kézi váltót valószínű, hogy nem nagyon használnám ki, így ennek a minősége nem döntő nekem asszem. Esetleg tudtok ajánlani a fentiek közül, vagy más kormányokat. Én 20-25K-ig tervezem a vásárlást, de ha annyival jobb a drágább ...
  • SD456
    #84
    Hy all!

    Mostmár ittvan a G25-öm csak annyit szeretnék kérdezni még, hogy direkt ilyen nehéz tekerni vagy csak én állítottam valami rosszúl be? Mert pl: a LFS ben nagyon nehéz tekerni...

    Előre is köszönöm!
  • SD456
    #83
    Hy all!

    Köszönöm a segítséget jövőhéten már szállítják is.

    Bye all!
  • SD456
    #82
    Hy!

    Kössz ma reggel pont ezt az oldalt néztem! Akkor innen megrendelem majd!

    Bye!
  • MaSzKa
    #81
    lord.hu

    bár én ott nem vettem még de sokan ajánlották
  • SD456
    #80
    Ok. De akkor honnan tudnék szerezni? Tudnál vagy tudnátok nekem olyan céget mondani ami megbízható és gyorsan tudnak szállítani?

    Előre is köszönöm!
  • Tomo15
    #79
    Én nem vennék ott, mert eddig csak rosszat halottam róluk.
  • SD456
    #78
    Hy all!

    Most karácsonykor szeretnék venni egy Logitech G25. Azt szeretném kérdezni, hogy rendelte e már valaki a pixmania-ról mert ott a legolcsóbb és ez furcsa nekem... Megbizható cég?

    Előre is köszönöm!
  • MaSzKa
    #77
    elég ólcsó különben sokat nem kell várni tőle olyan 9-10eft kb
  • MaSzKa
    #76
    én Logitech fűggő-vagyok ilyennem van

    és 1 ilyenem is csak a trafó rossz és kellene 1et szerezni:-( 24V VAC 1200mah
  • Tomo15
    #75
    milyen játéknál jelentkezik ez?
  • Adler
    #74
    üdv
    tapasztalat illetve jótanács a Logitech Vibration Feedback kormányhoz, az érdekelne, hogy mennyire jó a felfüggesztése, milyenek a pedálok, s érdemes e megvenni?:)