412
Diszkó vs. deszkások, azaz te milyen ruhákban jársz?
  • DarkHellandPain
    #412
    Márkás ruhák rendkívül jó áron! nézzkörül, és nyerd meg őket.

    licitálj bátran
  • Dloc
    #411
    ki a fasz öltözik diszkós ruhába?
  • neménvoltam
    #410
    Ennek nem örülök :/
  • PResident Evil
    #409
    jajaja nézd végig a műsört és bemondják: "Balázst a Tom Tailor öltöztette"
  • CSOCSO
    #408
    PPPFFFF..... és után az a legszebb mikor a piros lekopik és olyan piros fekete keverék az egész... mintha ráhányták volna a két szint...
  • Madmaxx
    #407
    A piros Martens tényleg LOÁL! gondolom gyönyörű sárga varással!
  • CSOCSO
    #406
    piros martens:) lol..
    no mindegy.. a harminc centis tűröl jut eszembe.. kicsit fogalom zavarban vagy csibém... nem a diszkosok híresek a tűről.. de nembaj.. diszkosok inkább spangli meg a dizsiben a bogyika....
    én meg mondhatnám hogy remélem nektek meg jó a kis higító a zacsiban....
  • neménvoltam
    #405
    Nem tudom, most így végigolvasni, lehet, hogy tényleg gáz ruhákról vitatkozni. Vegye mindenki azt, ami neki teccik és kész!!!
  • neménvoltam
    #404
    Rám értetted? Nem mondtam, hogy egyedi a stílusom, csak azt, hogy egyszerű ruhákban járok, ami nekem tetszik.
  • The Garrett
    #403
    lol az baj ha én olyan pulcsit hordok amit nagymami kötött?.. Nincs márkája meg ilyenek, de nem fagyok benne szarrá és jól néz ki.
    akkor én most "deszkás vagy mi vagy diszkósvagyok? :DDD

    ez lol :DDDDDD de jót tett végigolvasni másnapos lelkemnek :)
  • rohadtgec
    #402
    őőő ez egy idióta topic.... amikor már a férfiak is göncökről vitatkoznak, ott már vmi sántít;))
    nah uff
  • rohadtgec
    #401
    Szóval te ilyen kömény gyerek vagy... bruhahahaaa .. mit mondasz neki??? Krumplit tesééééékkk, ócsón adom!!! muhahahhaha
  • Lacc
    #400
    Lol, mostanában úgy látom egyre többen mondogatják, hogy "hát én nem tartozom egyik irányzatba sem, nekem egyedi a stílusom, én egyéniség vagyok". Aham tehát ez gondolom azt jelenti, hogy normal farmer+ing/póló+pulcsi.

    Én olyan cuccokban járok, amik kényelmesek (nálam ez a lazát jelenti). Aztán meg bánom is én, hogy melyik "kategóriába" sorol be engem az, aki szembejön velem az utcán. Ma már nem nagyon van olyan, hogy egyik stílushoz se tartozol, mert már annyi van.
  • neménvoltam
    #399
    jah, az a hülye? Ő is Tom Tailor cuccokban van vagy mi?
  • PResident Evil
    #398
    Balázs az ertéelen
  • ThePartyFace
    #397
    Hyper suxxx, viszont Chris Liebing powa!
    Dec 6. - Complex
  • ThePartyFace
    #396
    Tudsz olvasni?:)
  • Guest
    #395
    Jaaaaa... :DDD
  • Madmaxx
    #394
    báffáló a csótánytipró patacipő
  • Guest
    #393
    Mi az a báffáló és mi az a kortez?
  • neménvoltam
    #392
    Nem. Ki az a Balázs?
  • PResident Evil
    #391
    csak nem véletlenül Balázs vagy ? :)
  • neménvoltam
    #390
    Nemtom, nekem én odafigyelek azért, hogy mit veszek fel, de nem követek semmi hülye "irányzatot". Túl sokan vannak olyanok, hogy fú milyen deszkás gatya meg mingyár orra esik úgy lóg rajta a gatya. Szal én a legjobban a sima farmer és ing, vagy sötét póló. Nem kockás ing, inkább vagy sima (pl. a fekete a kedvencem), vagy más :)
    Szóval én inkább a Tom Tailor cuccokat szeretem a legjobban, mert az egyszerű, mégis szerintem nagyon jól néz ki. Cipő meg mindegy.
  • [DFL]vajdi
    #389
    jut eszembe holnap megyek pestre cipöt venni (piros martenst)
  • PResident Evil
    #388
    elvileg az lenne a divat, de megnézed a márkáját és kiderül hogy You&Me cipő van mindenkin ami 3000 ft
  • [DFL]vajdi
    #387
    most a puma a divat nemigaz? + hipós gatya ehh ehh, nevetséges, egyik divatbuzi röhög a másikon...
    "Harminc centis tű a karban cucc áramlik szét az agyban, minden nap ezt csinálod már az életed végét járod, ezen már csak röhögök! HÜLYE DISZKÓS KÖCSÖGÖK !!!"
  • PResident Evil
    #386
    báfáló suxxx :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Madmaxx
    #385
    Szerintem az abszolut csúcs ilyen téren: BÁFFÁLÓ, ENERDZSI, RIPLÉJ!
  • Gery1980
    #384
    Sajnos én rengeteget költök ruhára, és elég drága cuccokat veszek, de soha nem villogok és ki nem állhatom mikor oriás felirat hirdeti, hogy mi van rajtad:D
    Az ilyen dolgokon csak röhögni tudok:DD
  • Madmaxx
    #383
    Hmm nem tudom én mi lennék. :))
  • Madmaxx
    #382
    Jaja. Régen 8.-ban nálunk is az volt hogy húúú nekem milyen NÁJKI cipőm van, mert ez légtalpas meg beszél is. Azt mondjuk én gimire már megváltoztam és rohadtúl nem érdekelt a márka. Mai napig azt veszek fel ami megtetszik és kényelemes. Leginkább ingeket + farmer, pulcsi oszt jó.
  • Gery1980
    #381
    eleve ezek a kifejezések..."deszkás" és társai:DD
    Kiváncsi lennék, hogy hány bőgatyós, láncos "lazagyerek" fogott deszkát a kezébe valaha is:D
  • Gery1980
    #380
    Szia Maxi:D
    Soha nem értettem, hogy miért kell ilyen dolgokra ekkora hangsúlyt fektetni.Én is szeretek jól öltözni, de ezek a bekategórizálások:DDD...Nevetséges:D
    Ma is éppen fültanúja voltam 2 ember hasonló szintű társalgásának:D..Jót röhögtem rajtuk magamban.De én azt figyeltem meg, hogy ez a tinik hülyesége, egy idő után az ember nem foglalkozik ilyen faszságokkal:D
  • Madmaxx
    #379
    háj GERY! Sok itt az idióta mi? :)
  • Gery1980
    #378
    as you say:)
  • magus
    #377
    hmmm lol topic:)
  • Madmaxx
    #376
    Hülyegyerek tanulj meg olvasni!
  • [Walaki]D`Lair
    #374
  • [Walaki]D`Lair
    #373
    merthogy?
  • Cat #372
    jó a weblap, csak tul csicsás - nem jó ha a technika elveszi a figyelmet a tartalomról