147
  • Csanjedi
    #147
    valaki lanon? kléálk [email protected]
  • Nfsmindig
    #146
    Azt ajánlom vegyél egy uj gépet!
    mást nagyon nem tok!
  • Nfsmindig
    #145
    A Nem tom nekem megy igaz vmi szar!
    de azé nem olyan jó játék!
    a porschek kicsit unalémasak!
    mostmár benne van a mechlaren f1-es is azzal mentem a tegnap 398 km/h-t!!
  • oceanearth
    #144
    Sziasztok!

    Vista alatt próbálkozott már vki a játékkal? 32bit-es a Vistam és egyszerűen nem indul el a telepítés sem. Már próbáltam vagy 3 féle verziót és egyszerűen nem tudom telepíteni.

    Meghalok, ha nem játszhatok ezzel a játékkal...

    Vki pls. help!!

    köszi
  • Nfsmindig
    #143
    A leponyvázott autókatz le kel tölteni én úgy tom és bele kel teni a játékba!
    h gamedata meg ilyen sok hülyeség!!
    nekem a gt3-at sikerült!
    de a lamborghinit azt nem tom meg a többit nem engedi!!
    áá
    am látom még játszottok ezzel néha néha én is előveszem!
  • dupcsik
    #142
    hello! van magyar a játékhoz valahol?
  • atiboy014
    #141
    sziasztok az nfs5ben a leponyvázott autókat hogyan lehet megnyerni?? előre is köszi. üdv
  • DJSamFly
    #140
    Petrib
    a teljes változatot lehet letölteni,vagy csak a demót???
  • Czikes
    #139
    Nemtud vki patchet hogy mennyen xp alatt?
  • Csudri #138
    Tuti! :D
  • Czikes
    #137
    Csudri, úgy tuti menni fog?
  • Csudri #136
    Le kell törölni a játék könytárából a gimme.dll fájlt.
  • tetegabi
    #135
    Nem tudja valaki hogy indul el az nfs5 porsche xp alatt?? ([email protected])
  • filamester
    #134
    Sikerült letöltened?
  • filamester
    #133
    le tudod tölteni innen nagyon jó kis gamer oldal én minden játékot onnan töltök és láttam fentvan az NFS5 is!
  • forbence
    #132
    Honnan lehet úgy letölteni a játékot hogy ne legyen letiltva? Ha tudjátok légyszives írjátok meg a [email protected] köszi. (ha megírod és sikerült letöltenem úgy hogy működésképes és persze te küldöd el legelösször a címeddel küldök 400-Ft-ot Köszi Bence.
  • krall
    #131
    Köszi szépen már sikerült beszerezni. Hát mitnemondjak jó kis game ez, nagyon nagyot csalódtam pozítivan :)
  • Csudri #130
    Olyan régi, hogy szinte csak DC++-on vagy egyéb p2p hálókon van fent. De azt hiszem már van BestSeller vagy EVM-ben, úgyhogy max. 2k-ért a tied, ha sehol sincs fent. Annyit pedig megér a cucc, nagyon is!
  • krall
    #129
    Hi!

    Igaz már rég nem írt senki ide azért megkérdem hogy valaki tud-e címet ahonnan le lehetne tölteni a gémet. Előre is köszi!
  • Csudri #128
    mail ment
  • Csudri #126
    :)
  • Csudri #124
    UP!
  • Csudri #123
    Az oprendzser xppro és xphome.
  • Csudri #122
    Multinál kivág a desktopra! Valaki help!

    Amúgy ketten tolnánk lanban. (peer to peer IP)
  • batuka
    #121
    fantasztikus a spyderem kenterbe verte még a gt1-st is expert fokozatban!
  • batuka
    #120
    Na még valami, remek kiegészítéseket találtam a játékhoz a http://www.nfs-tools.de oldalon.
    Az egyik ilyen remek kiegészítőnek köszönhetem hogy a Montecarlo5-ön egy Spyderrel 1:03:50-s köridöt tudtam futni. Ellötte a legjobb köridöm ugyanitt 1:20:43 volt, ugyanezzel a kocsival
  • batuka
    #119
    Csá mindenki!

    Huh de lepusztult ez a fórum. Észre sem vettem, hogy már február óta nem is írt senki erre a fórumba. Már csak én lennék rákkatanva erre a játékra? Na mindegy, szívesen értekeznék róla akár emailben ([email protected]), vagy icq-n (#1703621596).
    Ha erre tévedsz keress meg.

    Na csá én léptem!
  • batuka
    #118
    Flower!
    A rend öreivel csak annyitt kell csinálni, hogy nem szabad nekikmenni. Egyébbként a feladat csak annyi, hogy viszonylag éppségben vidd az autót a mólóhoz. Amint a képernyőn a Demage felirat pirossá vállik(ha az időjelző alapbol nem az akkor az is). A küldetést már biztosan nem tudod abszolválni.
  • batuka
    #117
    Kornél!
    Szerintem egyátalán nem nehéz a factory driver.
    Igaz a 3. szinten én is elakadtam azon a pályán ahol nem volt automatikus váltó (nem emmiatt akadtam el). De aztán ügyenes átugrottam azt a küldetést, egy hexa editor segítségével.
    Szerintem az Evolotion módban van egy-két nehezzebb touroment. De a 3. helyet összesítésben ezeken sem nehéz megszerezni.
  • agyhalál
    #113
    Csak most sikerült megszereznem a játékot fullban, próbáltam a NETes gamet is, de nem ment, pedig earacing.com-on minden gond nélkül tudtam magam regisztrálni. Erre mikor játszani akarok, kiírja, hogy a server és az én játékom különböző verzióju, kerestem patchet, de sehol se találni. Létezik hozzá egyáltalán, vagy így reagál, ha basztam megvenni az eredetit?