Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Egyébként nem seggnyalásként mondom de a "A kioktató bunkó félisten magatartás" eleinte én is úgy gondoltam hogy igaz, de most ha valakinek megvan a véleménye mit kerteljünk a szókimondó és abunkó között is van különbség...
Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.
Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.
Ugye a matematika egy egzakt tudomany amivel egyenlore nem lehet vitatkozni. 😛
"Persze, hogy kocsog es lama vagyok te kis butuska.
Persze hogy leforditom a zartojeleket akar Kinaira is.
Viszont en nem hazudok veled ellentetben, mert az tuti, hogy meg
Panyival se forditottad le 2-en a 80%-at a jateknak. Te kis
matekzseni, ha utanaszamol valaki, akkor ra is jon egybol az igazsagra.
Kis butus 200as karakterleutesnel percenkent az ember egy ora alatt
12000 karaktert ut le. Napi megallas nelkuli 10 oras gepelessel az
120000 karakter. Igy a 2 MB szovegnel 10 oras folyamatos gepeles
mellett az 17 nap. Raadasul tobb mint
2MB-t kell forditani.
De persze te vegeztel egyedul 10 nap alatt a 80%-al.
Ennyit arrol, hogy te mennyire is mondasz igazat oreg."
Es ez folyamatos gepeles.
Nincs szovegszerkesztgetes, nincs betoltogetes az editorba stb.
Raadasul az tuti, hogy begorcsolne az ujja is a pupaknak ha 200as leutessel 10 orat folyamatosan kene gepelnie. 😛
Amugy valoban az a jellemzo inkabb amit Imike irt es segedprogramokat forditok inkabb. Tegnap ramjott, hogy a BitComet-t leforditom, mert tobben szenvedtek vele az egyszerusege ellenere, s valoszinu a kovetkezo verzio mar ugy jon ki.
Esetleg ha kell valakinek szivesen felteszem valahova kulon.
Igaz ez nem 2MB csak nehanyszor 10k. 😛PPPP
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
A levélhez: A nó komment túl egyszerû lenne, helyette inkább, basszus ez ám a hozzáállás!
Én mega zon röhögtem, de inkább idézem:
Az angol és magyar nyelv ismerete. Na pont ezek nincsenek meg benned, ezért nem haladsz semmivel!
Öregem! Ez veri még a Monthy Python fekete humort is! 😊)))
Az a szörnyû a dologban, hogy az ilyenekbõl van több. Mármint az ilyen emberekbõl, és még azt hiszi, hogy neki van igaza s hogy hú de megmondta neked...!
Hát kedves nemtomki (talán Freud-i taszítás miatt nem jegyzem meg a nevét??? <#hehe>#hehe>), azért elgondolkozhattál volna, kinek is címzed e sorokat, mert bármennyire hihetetlen, nem csak a Játékok magyarítása létezik a programok széles nagy világában. Bár, teszem hozzá gyorsan, a Játékok között is tett már le az asztalra
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Imike talan megtudja adni neked a valaszt.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Kis fordito zsenink akirol irtam multkor kezdi feltarni enjet es irt egy szep emailt nekem.
Ugy latszik itt nem meri vallalni magat.
"Jakuza! Te annyira nem értesz hozzá, hogy azt te el sem tudod képzelni! Te képes vagy a zárójeleket is lefordítani magyarra. Hogy lehet már ennyire láma valaki... Hogy jössz ahhoz, hogy megállapítsd hogy én hazudok?! A fordítási sebességet egyébként is befolyásolja a hozzáértés. Az angol és magyar nyelv ismerete. Na pont ezek nincsenek meg benned, ezért nem haladsz semmivel!
A kioktató bunkó félisten magatartásodból vegyél már vissza!
Ne gondold már azt, hogy az emberek azért akarnak veled beszélgetni, mert a "nagy mestert" látják benned. Szart nem tettél idáig a magyarításokért, és szerintem szart sem fogsz tenni ezután is...
Érdekes módon minden ember azt mondta rólad hogy egy köcsög vagy.
Most én is mondom: KÖCSÖG VAGY!!!"
Ilyenkor mindig elkacagom magam.
Foleg amikor elolvasom az ilyen leforditod a zarojeleket szovegeket. 😛
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Ugyanaz pepitában.
És én is jobban várom a Vampire Bloodlines-t!
A HalfLife 2 egy gyorsann kidurranó léggömb lesz - eléggé monoton Single Player résszel (bármennyire is innovatív grafikája és technikája is legyen, meg persze beígért sztori-elágazások), inkább a jövedelmezõbb multira élezték ki a dolgot...
A Bloodlines pedig egy olyan világot folytat, melyben sokkal több a fantázia.
Ha nem játszottál az elsõ résszel, akkor igyekezd pótolni, nem fogod megbánni - ja, ne a grafikájára menj rá, mint manapság sokan, hanem a sztorira és a harcrendszerre, nem fogsz csalódni! Mondhatni: RPG + Hack 'n' Slash 3D-ben. Király!
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
-----------------------------------------
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Elsõ számú honlap
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
-----------------------------------------
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
*÷* ZENEBÁZIS *÷* http://palmai.midiworld.org
Panyi http://www.magyaritasok.hu/ http://steam.magyaritasok.hu/
Vagyis elkészültem a rám kiszabott részével a könyveknek. Lassan, de bizonytalanul. 😊
Még átolvasom, és elolvastatom egy hozzáértõvel, aztán küldöm.
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/
az axis and allies-t nézte már valaki hogy fordítható e?
Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.
Ha te tudnad, hogy en amugyis hogy ruhelem a CS-t. 😛
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
HL2ben lesz kb 5%-szoveg a V/BL-hez kepest.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
(Miutan nemregiben eldontottek, hogy forditjak a HL2-t, es talan a kozelmultban ertek a vegehez a regebbi Vampire jatek forditasanak, erre vonatkozott a megjegyzes - szerintem...)
- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
Szal igy a sztorit is erdemes a forditas miatt ujra feleveniteni arrol a tablarol.
Mert az tuti hogy nem pirularol van szo, mint ahogy ketlem, hogy Bánk Bán is szerepelne benne. 😉)
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
Ezt már láttad?
"...November 16-án, a Half-Life 2. aranyba menetele után pontosan három nappal, november 19-én, jelenik meg a Troika Games várva várt akció-szerepjátéka, a Vampire - The Masquerade: Bloodlines. Eredetileg november végére ígérték a vámpírsztorit, de most elõbbre hozták a megjelenést..."
Újabb potenciális áldozat a HL2 mellett! <#vigyor>#vigyor>
Bahh..
Mediaval:total war
A realizm 3.1 mire jó ??
azért kérdezem mert melóba vagyok és it nem nagyon töltögethetek.
köszi köszi!!!!!!
A Magyarítások Portál csapatából Andy készíti.
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
A Rome total war hoz honnan tudnák leszeni magyarosítást???
köszi
Nem veletlenul Bhaal ?
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Gnihtyreve daer nac elpoep emos. Dluoc ydaerla R143u4r, NospmisRemoh dna. Gregorius\' Corner (http://www.gregoriuscorner.com)
*÷* ZENEBÁZIS *÷* http://palmai.midiworld.org
PSN: HUNkypr PS3, Thrustmaster T500RS kormány, Playseat A1GP White cockpit