Játékmagyarítások fóruma
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ha az lenne, akkor ott lenne a játék mappájában a "motor" is, ami a lithtech.exe lenne.
Ha jól emlékszem, valahol mintha azt olvastam volna, hogy a MoHPA "havok" motort használ,... vagy miaffenét....
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
Igen gondoltam, hogy nem álltok neki, csak kíváncsi voltam, mert azért ha litech engine lett volna lehet nekiálltok, mert azt már nagyon érti i2k, és asszem mostmár te is...
Na mindegy örültem volna...
Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.
Foleg ha elersz a 2. mondat 2. reszehez.
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Egyrészt már biztos megvan rá a csapat és valószínû, hogy azok, akik az elõzõket is fordították.
Másrászt:
Már látatlanban mondhattam volna, de azért direkt feltelepítettem, hogy megnézzem.
Azoknak a rez fájloknak semmi közük a lithtech motoros rez fájlokhoz.
Az EA-sok nem valószínû, hogy mások motorjait használnák...
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Lehet hogy Shakespeare idezetek formajaban keszultek el. ;P
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.
Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/
Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.
Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.
Van már fordítás az Nfs u 2-höz 😊
Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.
-Te is nyomod már?
-Nekem még most jön!
-Király!
-Nyomjátok már?
-Hûha!
-Valaki nyomja már?
-Ez nem semmi!
mellesleg kijött a NFSU2, úgyhogy biztos jönnek megint a "van-e már fordítás hozzá" típusú kérdések...
- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...
Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/
Nem csodálatos, hogy a munkád milyen értéktelen, amikor fizetésemelést kérsz és milyen értékes, ha szabadnapot?
Nem csodálatos, hogy a munkád milyen értéktelen, amikor fizetésemelést kérsz és milyen értékes, ha szabadnapot?
Pár emberen kívül (max. 3-4 személyrõl van szó) senki sem akar tenni semmit - a dumán kívül.
Miért mindig CSAK! annak a pár embernek kellene tenni valamit?
Igaz az a legkényelmesebb, hogy más kaparja ki a gesztenyét...
Ez van.
Valamint arra is, hogy ha valaki módosítani akar ** magyarítást, elõtte keresse meg az ÖSSZES érintettet. Ezenkívül: ha valaki felhasználja más munkáját (engedéllyel) kutya kötelessége legyen odairni az eredeti készítõk névsorát is és ne csak akkor amikor ezt már szóvá teszik! Utólag magyarázkodni kellemetlenebb, mint a readme.txt-be már az elsõ publikus megjelenés elõtt! beírni pár nevet. Nehéz megmagyarázni, hogy csak feledékenység stb. volt... még akkor is kínos, ha valóban az volt!
DE van valami ami talán kényes téma: láttam több olyan licence szöveget, ahol mindenféle kizárólagos jogokról meg ilyesmikrõl volt szó. Namármost: ez akkor gáz ill. dühítõ, ha közben olyan cuccról van szó, aminek a jogszerûsége hmmm...hogyismondjam...kérdéses. Értem ez alatt az olyan magyarításokat ahol a kiadó engedélye nélkül van fájl átírva. Ezeknek a jogszerûségét? már kitárgyaltuk - és egyetértettünk, hogy jogsértõ, de eltûrt dologról van szó, ami addig nem gond, amig nem üzleti célre megy. Na de ilyenre ráírni, hogy xx személy jogtulajdona... hát ez furcsa...
A mod-ként használható stuffok természetesen más kategória: ott teljesen megáll a jogtulajdon.
Összegezve: mindenki legyen picit figyelmesebb és kompromisszum képesebb!
- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...
Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.
Ehhez kapcsolódóan sokkal nagyobb probléma is létezik, csak mostanában nagyon elhallgatódott.
Seggfej sediqwe továbbra sem fejezte be a "ténykedését".
ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu
*÷* ZENEBÁZIS *÷* http://palmai.midiworld.org
Matheus szarul de bizosan...
Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.
Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/
Nemis olyan gyermekien tiszta az már <#eplus2>#eplus2>
Szóval ha vkit meglehet szólni az nem MIKE, hanem Én!
MIKE ÁRTATLAN KÉREM!
😉
pedig közben már el is készültem vele... <#nyes>#nyes>