Játékmagyarítások fóruma

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

ibrik
#17649
Újra mondom, semmi köze a MoHPA-nak a lithtech motorhoz.
Ha az lenne, akkor ott lenne a játék mappájában a "motor" is, ami a lithtech.exe lenne.
Ha jól emlékszem, valahol mintha azt olvastam volna, hogy a MoHPA "havok" motort használ,... vagy miaffenét....

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#17648
valahogy sejtettem én is, egyrészt nincs is benne a játékba a logo, meg azért valjuk be, a grafika jóval szebb, mint hogy az legyen, vagy erõsen feltúrbozák volna? Mindenesetre érdekes hogy *.rez a kiterjeztése, amúgy awinrez progi tudja kezelni?

Igen gondoltam, hogy nem álltok neki, csak kíváncsi voltam, mert azért ha litech engine lett volna lehet nekiálltok, mert azt már nagyon érti i2k, és asszem mostmár te is...

Na mindegy örültem volna...

Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.

#17647
Elsõsorban a második mondat elsõ részére céloztam.

#17646
Miért is?

[Jakuza]
#17645
Latom nem erzed ki az ironiat a szavaibol.
Foleg ha elersz a 2. mondat 2. reszehez.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

ibrik
#17644
Bár csak a magam nevében beszélhetek, de már elõre megmondom, hogy két okból sem fogjuk mi fordítani a MoHPA-t.
Egyrészt már biztos megvan rá a csapat és valószínû, hogy azok, akik az elõzõket is fordították.
Másrászt:
Már látatlanban mondhattam volna, de azért direkt feltelepítettem, hogy megnézzem.
Azoknak a rez fájloknak semmi közük a lithtech motoros rez fájlokhoz.

Az EA-sok nem valószínû, hogy mások motorjait használnák...

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#17643
Ez arcoskodás vagy poénkodás akart lenni?

[Jakuza]
#17642
Kivancsi lennek arra, hogy ha a telepitojebe az lenne irva, hogy format c: hanyan nyomnak meg az OK gombocot. 😛

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#17641
idézet a topicból: "Bazz. wanadoo-n már fenn sincs. nekem lap nem jeleníthetõ meg"<#eplus2>

#17640
Menni, vagy nem menni... <#nyes>

#17639
Vagy így:Lenni vagy nem lenni. Ha lenni: nyomd meg a startot ha nem lenni: akkor a Kilép gombot.<#idiota>

[Jakuza]
#17638
Vigyazz meg nem lattad a menuket.
Lehet hogy Shakespeare idezetek formajaban keszultek el. ;P

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

Bandew
#17637
Jó, de aztán majd minél nagyobb hûhóval jelentsétek be, hogy a menü elkészült. :-D

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.

RaveAir
#17636
Nem tudom, hogy nekiessek-e a menü fordításának. Szerintem túl nehéz lenne nekem, és az a legfontosabb az egész játékban.

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

#17635
<#vigyor1>

[Jakuza]
#17634
Maradhat a START (RAJT) is akar.

Dez: Inkompatibilitas definicioja jatekoknal: amikor fut,de csak pl. 1 fps-sel,vagy össze-vissza akadozva,irányíthatatlanul 2. K8-nál alapból mindig 200MHz az FSB. Csak tuning által lesz magasabb.

#17633
...közben meg teli torokból warezolnak, holnap meg majd csodálkoznak, ha a szolgáltató törli a kedvenc oldalukaz...<#ejnye1>

#17632
én már csinálnám, csak nem tudom hogy fordítsam a START-ot...

#17631
valaki nézte a medal of honbor pacific assault fordítható e? Elég érdekes *.rez fájlok vannak benne, ennek van köze a litech enginéhez, és a nolf sorozathoz? Ez elsõsorban ibriknek és i2k-nak szól...

Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.

#17630
Na akkor itt van gyerekek:
Van már fordítás az Nfs u 2-höz 😊
#17629
de igaz...

Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.

#17628
<#vigyor1><#nyes>

#17627
jó,jó...ez kicsit gonosz volt...

#17626
Jó lehet:
-Te is nyomod már?
-Nekem még most jön!
-Király!
-Nyomjátok már?
-Hûha!
-Valaki nyomja már?
-Ez nem semmi!

#17625
Egyenlõre még nem. Most a topikjában van nagy pangás. Egy nap 600 új üzenet(mire elolvasom jön még száz).<#vigyor><#idiota>

#17624
<#nyes>
mellesleg kijött a NFSU2, úgyhogy biztos jönnek megint a "van-e már fordítás hozzá" típusú kérdések...

Mayday
#17623
<#nyes><#smile>

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

RaveAir
#17622
Elfelejtettük kitenni a táblát, hogy "Fordítani vagyunk!". 😊)

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

péder
#17621
Mi hurrá??

Nem csodálatos, hogy a munkád milyen értéktelen, amikor fizetésemelést kérsz és milyen értékes, ha szabadnapot?

#17620
Hurrá..

#17619
Itt vagyok ne félj!!!!!!!!
péder
#17618
Van itt valaki? Félek egyedül!!<#integet2>

Nem csodálatos, hogy a munkád milyen értéktelen, amikor fizetésemelést kérsz és milyen értékes, ha szabadnapot?

#17617
Valóban nem téma már, na de miért?
Pár emberen kívül (max. 3-4 személyrõl van szó) senki sem akar tenni semmit - a dumán kívül.
Miért mindig CSAK! annak a pár embernek kellene tenni valamit?
Igaz az a legkényelmesebb, hogy más kaparja ki a gesztenyét...
Ez van.

#17616
Errõl van szó! Azt hiszem ez egy olyan eset, ahol mindenki hibázott valamilyen fokon. Mindenképpen jó volt arra ez a vita, hogy a licence szöveg pontosságára nagyobb figyelmet kell fordítani!
Valamint arra is, hogy ha valaki módosítani akar ** magyarítást, elõtte keresse meg az ÖSSZES érintettet. Ezenkívül: ha valaki felhasználja más munkáját (engedéllyel) kutya kötelessége legyen odairni az eredeti készítõk névsorát is és ne csak akkor amikor ezt már szóvá teszik! Utólag magyarázkodni kellemetlenebb, mint a readme.txt-be már az elsõ publikus megjelenés elõtt! beírni pár nevet. Nehéz megmagyarázni, hogy csak feledékenység stb. volt... még akkor is kínos, ha valóban az volt!
DE van valami ami talán kényes téma: láttam több olyan licence szöveget, ahol mindenféle kizárólagos jogokról meg ilyesmikrõl volt szó. Namármost: ez akkor gáz ill. dühítõ, ha közben olyan cuccról van szó, aminek a jogszerûsége hmmm...hogyismondjam...kérdéses. Értem ez alatt az olyan magyarításokat ahol a kiadó engedélye nélkül van fájl átírva. Ezeknek a jogszerûségét? már kitárgyaltuk - és egyetértettünk, hogy jogsértõ, de eltûrt dologról van szó, ami addig nem gond, amig nem üzleti célre megy. Na de ilyenre ráírni, hogy xx személy jogtulajdona... hát ez furcsa...
A mod-ként használható stuffok természetesen más kategória: ott teljesen megáll a jogtulajdon.
Összegezve: mindenki legyen picit figyelmesebb és kompromisszum képesebb!

Mayday
#17615
Eppen tegnap neztem en is a honlapon, es az utolso frissites szerint osszesen 23%-on all, ami tekintve a nem tul regi megjeleneset, es szovegmennyiseget, nagyon jo!

- Honnan tudjátok, hogy boszorkány? - Engem gyíkká változtatott! ... de már elmúlt...

#17614
és nem is fogja, mert van aki kinövi, de õ soha....

Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.

ibrik
#17613
Ha már szerzõdésekrõl beszélünk...
Ehhez kapcsolódóan sokkal nagyobb probléma is létezik, csak mostanában nagyon elhallgatódott.
Seggfej sediqwe továbbra sem fejezte be a "ténykedését".

ibrik játékmagyarítás oldala: http://ibrik.atw.hu

#17612
Az érzéseimet hagyjuk. A szerzõdés nem pontos. Mi több, egészen eddig nem tudtam, hogy Imyke csinálta a Max Payne II 90 százalékát.

*÷* ZENEBÁZIS *÷* http://palmai.midiworld.org

#17611
ahhoz nagyon kell...

Matheus szarul de bizosan...

Az udvariasság annyit ér, mint matekban a nulla, de mindenhol értéket képvisel.

#17610
megtörtént...<#eplus2>

#17609
a #17606-os kérdésre válasz plz ... 😊
RaveAir
#17608
Kövezzük meg... :>

Fear is the path to the dark side... fear leads to anger... anger leads to hate.. hate leads to suffering. http://www.magyaritasok.hu http://raveair.blogspot.com/

bazza
#17607
Flat-Out fordítást tervez vki?

\"Cum Deo pro patria et libertate!\"

#17606
a Rome: Total War HUN hogy áll?
#17605
na jó, ebben lehet valami...<#nyes>

#17604
Micsoda<#wow1>
Nemis olyan gyermekien tiszta az már <#eplus2>

#17603
Ez az!!! Te vittél bele engem a rosszba! Megfertõzted gyermekien tiszta lelkemet ocsmány szavaiddal! <#nyes><#vigyor><#awink>

#17602
MIKE-t kikell mentenem a rágalmak alól, ugyanis nem Õ, hanem Én írtam elõszõr a "belekontárkodás" kifejezést. Aztán mindenki átvette...
Szóval ha vkit meglehet szólni az nem MIKE, hanem Én!
MIKE ÁRTATLAN KÉREM!
😉

#17601
...akkor már ne is tegyem fel? <#bee1>

#17600
affrancba!
pedig közben már el is készültem vele... <#nyes>