8884
Old Game, mert régen minden szebb és jobb volt :)
  • Aquir
    #8723
    nos úgy tűnik nekem megvan a lemez, de a videón ellentétben nem 97/3, hanem 97/2 (legalábbis ez van írva az egyéni CD tokomon)

    A tartalom:
    akció
    autós
    szimulátor
    szerepjáték
    kaland
    stratégia
  • MitsuMishi
    #8722
    Attól független egy kevés találat még lehetne...
  • Aquir
    #8721
    itthon van 3-4 ilyen DOS-játék-gyűjtemény CD-k, a dosboxszal szépen nézhető, jó nosztalgia :D
  • Aquir
    #8720
    mivel csak magyar, ezért nem is lesz sok találat :)
  • MitsuMishi
    #8719
    Húú, imádtam régen ezeket a DCCD gyűjteményeket! Nem tudjátok, hogy mi lett vele? Neten próbáltam utánanézni, de semmit se dob ki a google :/
  • zsbzsb5654321
    #8718
    Star Command Deluxe

    http://cloudstor.es/file/Qs_3Sc/

    Star Command Revolution

    http://cloudstor.es/file/Qs_3TX/

    A 2 játék grafikában különbözik. A Revolution az első DOS-os kiadás, a Deluxe a windowsra szánt verzió "feljavított" grafikával. A videók alapból nem működnek, de van leírás, útmutató mellékelve hozzá. A Deluxe "DosBox Ready".
  • d0gm4
    #8717
    Igen! :D
    Csak sajnos nem az összeset mutatja meg, de így is eszembe juttatott 1-2 nevet, mint pl. star command :D Bár azt az istenért sem találom letölthető formában :((

    Shadow warrior ofc levan már szedve!!!! :P
  • Aquir
    #8716
    ezt láttad?:)
  • Aquir
    #8715
    (shadow warrior egyébként ingyenes)
  • d0gm4
    #8714
    Sziasztok!!

    Lehet nagyot kérek, de... Szóval az lenne a kérdésem nincs-e valakinek régi PC-Zed, DCCD demo lemeze(i)?

    Szeretném tudni pár lemez tartalmát, ami tutira kéne DCCD 97/03 amin a shadow warrior meg XCAR meg KKnD van!

    Valamint voltak régen olyan Zed-es lemezeim amik zöld, piros, kék színüek voltak! Mindegyik szín más stílusból tartalmazott játékokat!
    Nosztalgiáznék, de sajnos rengeteg játék nevére nem emlékszem már... Ezek tudom, hogy nagyon tetszettek, ezért nagyon örülnék, ha valaki tudna vmi lista szerüséget írni nekem... Köszönöm!!
  • Montanosz
    #8713
    Realms of Arkania Blade of Destiny for The Gods

    kint a remake
  • BBird
    #8712
    Megvan, mivel én csináltam. Csak sajnos a linkek többsége már elavult (amit sokan, egyre többször szóvá is tettek), javítani meg lusta is voltam, meg az itt levők nem voltak hajlandóak összegyűjteni, hogy milyen linkeket kellene beledobni... inkább leszedettem hát. Én spec. most nem is játszanék vele, miközben új designt kap az sg... meg úgy őszintén... pár havonta ideböfög valaki, azért megéri? :-)
  • Zero 7th
    #8711
    http://cinemassacre.com/2009/04/21/the-odyssey/

    Itt meg a Nörd bemutatja a konzolt és a hozzá való játékokat. Viccesen hazudik a reklám. :D
  • Zozo76
    #8710
  • Zozo76
    #8709
    Itt a vilag elso otthoni videojatek-konzolja:

    Magnavox Odyssey
  • Aquir
    #8708
    hmmm :)
  • Gary
    #8707
    INGYEN Fallout 1, 2 és Tactics még kb. 23 órán keresztül a GOG.COM-ról!
  • PiszkosFred
    #8706
    Nem tudom, de kar lenne erte, remelem valakinek megvan masolatban :) (egyebkent rengeteg topikbol eltunt a banner, valamit megint hegeszthettek az sg forumon)
  • Desiderata #8705
    hova tűnt a felső csodaszép banner?!?!?!?!444

    Ingyen Blackthorne
  • zsgaby
    #8704
    Hálás köszönet! :)
  • Montanosz
    #8703
    http://www.old-games.com/download/7800/kingdom-o-magic
  • zsgaby
    #8702
    Honnan lehetne beszerezni a Kingdom O' Magic-et? :)
  • Montanosz
    #8701
    kint a dragons lair remake
  • Montanosz
    #8700
    hirtelen nem tudtamm hovam írni))

    http://www.playdome.hu/hirek/37541/paradox-jatekok-a-humble-weekly-sale-ben

    1$-t lehet 6 játékot kapni))
  • MerlinW
    #8699
    Én, rengeteget:)
  • BBird
    #8698
    Sega Guru? Jelentkezzen-jelentkezzen VÉTEL! :-)
  • Desiderata #8697
    megjelent a Leisure Suit Larry Reloaded
  • mester1987
    #8696
    Harmadik Műszak feeling
  • AnarchoiD
    #8695
    emlexem egy masik haverra meg floppy-s idokben valami zenet ledigizett es wav -ban tartotta valami 30 floppy -n ;)
  • AnarchoiD
    #8694
    haver gyartotta vadul abban(is) a zeneket

    pl: soundcloud
  • JetiRulez
    #8693
    Nem is ezért jöttem első sorban, hanem érdeklődni, hogy van-e valakinek kedve egy ilyen mulatságra?
    10.5. Fülei PH-s RETRO!!!! Lanparty
  • JetiRulez
    #8692
    Nagybátyám ezen gyártotta az úgynevezett "ipari techno"-t. Itt van lemezre kiírva jelenleg. Stílusban hasonlít kicsit talán a Kraftwerkre. De attól szerintem jobb.
  • zsgaby
    #8691
    Én ezzel csináltam először kazettáról wav-ot 386DX40-el. A 4MB rammal le tudott húzni egy 4perc körüli számot. Már nemtudom de emlékeim szerint ramfüggő volt hogy mekkora hullámfájlt tud kezelni.
  • kemszi2
    #8690
    egy zenélő progira én is emlékszem win3.1 alól indítottam úgy emlékszem,nem sikerült még megtalálnom,bár az is igaz nem sok mindenre emlékszem belőle :D de ha látnám a kezelő felületet biztos megismerném :D
  • Aquir
    #8689
    ilyenre én is emlékszek, de az más volt (DOS-szerű és talán zöld), és a zenéket sem tudom megtalálni amikre régről emlékszek
  • akyyy
    #8688
    régebben kerestem azt a szerencse játék szerü játékot.

    ebbe lehetet megnyitn a zenéjét.

    ebbe amugy lehetett zenét készíteni, kik csináltak vele?:D

  • sirdond
    #8687
    nem rossz kis pakk 21 dollárért.

    engem csak a TOEE érdekel, már úgy is régóta ki akarom próbálni, ráadásul 1 kivétellel már az összessel játszottam is :)
  • Gary
    #8686
    Ha valaki nem tudná:
    A GOG-on, nagy D&D kiárusítás van még 3 napig!
  • Aquir
    #8685
    a link a PC verziót mutatja, nekem az volt meg. a 10 pontos conventional war missziók elég nehezek. Épp most lőttem ki egy hidat Budapesten:)
  • Zozo76
    #8684
    melyik verzio? az amiga es a pc verzio nagyjabol egyforma, de ha jol emlekszem akkor az amiga vezioban 2 gep is valaszthato (f19/f117a). a c64-es elegge kulombozik a pc/amiga verziotol, illetve a kazettas valtozatban volt egy novaload nevu vedelem ami miatt majs fel orat toltott a gep mire a program hajlando volt bejelentkezni... :)