3422
Bukott Killer/Morder CD-iro
  • Morpheus
    #3382
    Razzia 12_01
  • tudatlanka
    #3381
    ujabb eset...
  • tudatlanka
    #3380
    Gondolkodnak....
  • Montanosz
    #3379
    nekem le van titkosítva mindkét vincsim, azaz üresnek látszik))
  • Fabio Capello
    #3378
    semmi...

    nem tudnak nyomonkövetni minden magán letöltést, de ha igen, akkoris mire kiérnek, már semmi nem lesz a gépen... jóesetben :D
  • Skynet85
    #3377
    Eddig is büntették nyugi...
  • Morpheus
    #3376
    A magáncélú letöltést is büntetné az új szerzői jogi törvény

    Kiváncsi vagyok mi lesz a vége...
  • Montanosz
    #3375


    nekem is most lett vége az ügyemnek amit még 2005-ben írogattam
    70rugóra büntettek amit most fizettem ki
  • bertino
    #3374
    egy rakás swsweb-es gépet foglaltak le.
  • bertino
    #3373
    http://itcafe.hu/cikk/coyright_kaloz/az_eff_a_riaa_kampanyarol.html
  • Cat #3372
    http://zugugyved.blog.hu/2008/09/12/segitseg_rendor#more659687
  • bertino
    #3371
    illegális a bittorrent korlátozása
  • Cat #3370
    http://www.sg.hu/cikkek/61788/szamitogeplefoglalas_a_xv_keruletben
  • Montanosz
    #3369
    nem tudom mert csak valamelyk hub oldalan olvastam,atfutoban))....mert mar ez is olyan mindennapos dolg...
  • Kandurex
    #3368
    Fantasztikus,...és most kivételesen sikerül valami eredményt is elérni? Értsd: SMS szerver lefoglalás, vagy megint valami free* torrent szerverre csaptak le.

    *aztán verik a mellüket, hogy micsoda eredményt értek el....
  • Montanosz
    #3367
    megint volt szerver foglalás....
  • bertino
    #3366
    http://itcafe.hu/hir/ujabb_szolgaltatok_csatlakoztak_a_bpi_harcahoz.html
  • bertino
    #3365
    jaja, volt máshol is erről hír, nem gyenge balhé ubinak.

    meg hatalmas reklám a crackereknek :D
  • tudatlanka
    #3364
    jujj de szép
  • bertino
    #3363
    http://itcafe.hu/hir/bekemenyitenek_a_jogvedok_az_egyesult_kiralysagban.html

    ha ebből rendszer lesz... :(
  • bertino
    #3362
    http://itcafe.hu/hir/elbukhatjak_letoltes_fajlcserele_sarkozy_drm.html
  • fifi
    #3361
    oké a warez rossz stb... de a feliratos oldalakkal, hogy mi bajuk nem tudom... annak tükrében meg pláne, hogy pl Anubys és Slayer fedőnevű cimboráim nem kevés felirata köszönt vissza a gyári DVd-ken változtatatlanul, természetesen a megkérdezésük nélkül!
  • bertino
    #3360
    "Az ASVA lekapcsoltatta a hazai feliratos oldalakat, de nem sokkal az akció után újabb szerveren indult újra a szolgáltatás."

    pf, mondat második fele a lényeg :D
  • tudatlanka
    #3359
    mi a manó??
  • Vlala #3358
    Ezen megint csak pár mumus szedi meg magát, aztán törhetik a efjüket, hogy mit találjanak még ki a kalózkodás ellen.

    Lehet, hogy végre jó programokat kellene kínálni, elfogadható áron? MEgint csak a TDU-val tudok példálózni. Négyezer alatt van, és az eredetivel tudsz multizni, ezért viszik, mint a cukrot.
  • Skynet85
    #3357
    őőő itt nem a vér pistike pc-jőr beszélek, hanem pl szilikon grafix vagy egyébb összerakott munká állomásokról, aminek a kifutási idelye 4-5 évre tehető mivel olyan fejlesztői vga-t tesznek bele pl, amit te boltban még csak elképzelni se tudsz, látni meg végképp nem fogsz.

    Persze felmerül, hogy ők akkor meggveszik a szoftvert is, hát nem midíg ezt meg biztos forrásból tudom, szal multiknál is virágzik a feket piac szoftver terén.

    De valóban igazad van jön a chipelés majd ide is:) csak egy baj van ez megint csak pénzbe fog kerülni az elején vszeg elég huzós lovettába...
  • Vlala #3356
    Nem fog emiatt gépparkot vásárolni? Kb. kétévente cserélni kell a gépeket, mert nagyon gyorsan elavulnak.

    A konzolokban gyárilag van ilyen védelem, mégis virágzik a piac... chippelés rulez.
  • Skynet85
    #3355
    Majd találnak erre is megoldást, és mivel egy cég aki még ezelőt bevásárolt munka álomásokból, tuti nem fog csak emiatt gép parkot cserélni halott ötlet ez is mint a sony root kit, ha pedig komoylan gondolják nagy kelete lesz azoknak a lapoknak amikben ez nincs, és amíg nem lesz kötelező az integrálásuk, tuti lesz nem 1-2 oylan gyártó akik enélkül foglyák adni, mert biznisz lesz.

    Film meg zene megy tovább, ahogy cikk is írja:)

  • bertino
    #3354
    örökre vége lehet a szoftverkalózkodásnak ?
  • bertino
    #3353
    eh, victor hugo-n ? mondjuk az gáz, a sávszélesség fellegvára magyarországon.
  • tudatlanka
    #3352
    ujabb razzia
  • Vlala #3351
    "A brit internetszolgáltatók csődbe mennek."
  • bertino
    #3350
    semmi közük hozzá, nem értem miért tennék, hisz nem érdekük akkor az internetszolgáltatás véleményem szerint
  • KM
    #3349
    De jó lesz...
  • PíszLávJuniti
    #3348
    Szerintem filmből zenéből nem lehet sok baj, viszont egy-egy többszázezret érő szoftvernél már necces.
  • duhosdoki
    #3347
    Én? Dehogyis:) De közeli hozzátartozóm (akire a vallomást megtagadom) volt olyan hülye. Mentségére legyen mondva hogy régi bejáratott forrás volt (azért bukott le a küldő mert egy rendelője újsághirdetésben próbálta tovább értékesíteni a cuccot ha jó az infóm).

    Ja erről jut eszembe a rendőrség amelyik eljárt, ott a rendőrőknek a munkahelyen nincs internete... Ettől majdnem elröhögtem magam amikor tanúskodtam.
  • duhosdoki
    #3346
    Természetesen nem telepítettél azokról a lefoglalt dvd-kről semmit a gépedre csak úgy voltak neked. Szoftverek esetén akkor gyanúsítanak meg ha telepíted a rendelt cuccot. Tekintettel arra hogy valószínűleg a winyódat is elvitték és megnézik ez nem lesz életszerű védekezés. Filmeknél nem tudom mi van. Jogász vagyok de a büntetőjogot és a szerzői jogot mindig rüheltem, a mostani esetben csak a saját dolgaimnak néztem utána (nálam csak winyót vittek semmit nem találtak). Hány dvd-t vittek és mi volt rajta? Ha csak néhány dvd és sok a gynúsított rajtad kivül akkor van esélyed hogy csak megrovást kapsz (= enye benye).
  • PíszLávJuniti
    #3345
    secure erase @ google
  • Legion
    #3344
    Udv! Van valami olyan progi, amivel a normal modon kitorolt file-okat teljesen ki lehet torolni a vinyorol? Csak olyat talaltam, amivel a meg meglevo file-okat lehet visszahozhatatlanul torolni..
  • PíszLávJuniti
    #3343
    netről rendeltél postán másolt szoftvert?