3422
Bukott Killer/Morder CD-iro
  • Frank99
    #3422
    Uraim!

    megkeresne privátban valaki aki bejár egy olyan szerverre, ami valamikor fof volt?

    töröltem a bookmarkjaimat, és nem tudok bemenni megnézni a szükséges adataimat, hogy ....

    ennyit virágnyelven...
    privátban kérem.... köszi!!!!!
  • tudatlanka
    #3421
    hmmm
  • Frank99
    #3420
    Tud valaki -név nélkül!!!- esetleges server bukásról?
    van ami nem megy tegnap óta.....
  • Frank99
    #3419
    hogy érdemes titkosítani?
  • Morpheus
    #3418
    Zenevásárlásra ösztönzik az ír netezőket
  • bertino
    #3417
    kalózellenes szervezet vs. ausztrál isp.

    fizetni óóóóóóóóóóhne.
  • bertino
    #3416
    kiadó vs. pink floyd
  • Morpheus
    #3415
    A net szolgáltatókat szivatná meg az ACTA
  • bertino
    #3414
    jogsértő a francia hadopi logója. pff.
  • Frank99
    #3413
    Valami amerika.
    én is áldoznék ennyit. De nálunk havonta alakul valami faszvédő szervezet, noname zenészekkel, akik védeni akarják a soha nem létezett jogaikat...

    nálunk 10 év múlva TALÁN lesz ilyen
  • Bandee1987
    #3412
    Havi 12 dollárt én is szívesen kiadnék, ha tényleg korlátlan számú filmet lehetne megnézni az online videótékában.
  • Morpheus
    #3411
    Valami alakul...

    Ez szerintem jó dolog:

    "Egy olvasónk megírta, hogy amerikában hogyan működik a Netflix online videotékája. Havi 12 dollárért korlátlan számú filmet lehet megnézni, és a kínálatban több mint tízezer film van

    Még csak a tizedük HD minőségű, de az olvasónk azt írta, hogy a hagyományos felbontás minőségére sem lehet panaszkodni. Az árakról még annyit érdemes tudni, hogy a videotékákban 2-3 dollárt kérnek el egy bluray kölcsönzéséért."
  • Morpheus
    #3410
    Na itt a francia válasz.:) Terjed.
  • bertino
    #3409
    jó lenne, ha kifingatnák őket egy kis időre
    de az már tul nagy mákostészta lenne nekünk...
  • Kandurex
    #3408
    Addig hőbörögtek, mígnem visszakézből kapták a lángost...
  • Frank99
    #3407
    Durva.
    De majd megegyeznek a töredékében, kéz kezet mos alapon.
  • bertino
    #3406
    hűha... ez kemény.
  • tudatlanka
    #3405
    :)
  • bertino
    #3404
    ez egyelőre csak hülyeség.
  • Morpheus
    #3403
    Egyre jobb ötletek, kiváncsi vagyok itt mikor lesz hasonló megmozdulás
  • Frank99
    #3402
    5 fontért vehető a játék, ha gyorsak vagytok! Ezen kívül pl. Stalker és egyebek! és csak 5 font!
    Ddrive
  • bertino
    #3401
    ó, hogyaza.
  • Montanosz
    #3400
    nem rég kaptam..

    Blogger has been notified, according to the terms of the Digital Millennium Copyright Act (DMCA), that certain content in your blog is alleged to infringe upon the copyrights of others. As a result, we have reset the post(s) to "draft" status. (If we did not do so, we would be subject to a claim of copyright infringement, regardless of its merits. The URL(s) of the allegedly infringing post(s) may be found at the end of this message.) This means your post - and any images, links or other content - is not gone. You may edit the post to remove the offending content and republish, at which point the post in question will be visible to your readers again.

    A bit of background: the DMCA is a United States copyright law that provides guidelines for online service provider liability in case of copyright infringement. If you believe you have the rights to post the content at issue here, you can file a counter-claim. For more information on our DMCA policy, including how to file a counter-claim, please see http://www.google.com/dmca.html.

    The notice that we received from the International Federation of the Phonographic Industry (IFPI) and the record companies it represents, with any personally identifying information removed, will be posted online by a service called Chilling Effects at http://www.chillingeffects.org. We do this in accordance with the Digital Millennium Copyright Act (DMCA). Please note that it may take Chilling Effects up to several weeks to post the notice online at the link provided.

    The IFPI is a trade association that represents over 1,400 major and independent record companies in the US and internationally who create, manufacture and distribute sound recordings (the "IFPI Represented Companies").


    Sincerely,

    The Blogger Team

    Affected URLs:xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
  • Morpheus
    #3399
    Hmm...
  • bertino
    #3398
    yepp, igazad volt, leszarták magasról halleluja.

  • tudatlanka
    #3397
    nem olvasol híreket?

  • Voltan
    #3396
    Tudja valaki, mi van mostanság az SMS-es siteokkal? Egy csomó eltűnt az utóbbi 1-2 héten...
  • Morpheus
    #3395
    A Pirate Bay elveszítette az évtized perét

    Ez meg hozzá kapcsolódik (ASVA kisfilm nevetséges előadásban...)

    Bréking: Betiltják az internetet
  • Met
    #3394
    A céggel ahol dolgozok ez kibaszás. Kintről hozunk be pendrive-ot, meglogozzuk cégeknek és úgy adjuk el (ajándéknak veszik), tehát nem kerül végfelhasználóhoz. De állítólag (artisfucknál azt mondták) nekünk is kell matrica, ezzel még nem lenne akkora a baj, de csak úgy adnak matricát, hogy beküldöd nekik a számlát, céges papírokat meg stb., ezt szépen lekönyvelik és előre egyeztetett időpontban lehet a matricákért menni. Szerintem ez így + 3 hét mire oda adhatjuk a pendriveokat.
  • Bandee1987
    #3393
    Ezzel egy dolgot értek el, de azt kurvára: az itthoni hivatalos pendrive kereslet lecsökken a picsába, és mindenki a Szlovákiából behozott pendriveot fogja venni.
  • KM
    #3392
    Az igazi pofátlanság...
  • fifi
    #3391
    ez így első olvasatra kamu...
    erre lenne kapacitás? én nem hinném...
  • Met
    #3390
    Tudtok valamit arról az "újításról", hogy a szoftver fejlesztő cégek által begyűjtött gyanus ip címekre (pl. crackelt ps frissített) kimennek a szervek?
  • bertino
    #3389
    köszi
  • tomo
    #3388
    ha nem latszanak bombanak, vagy nem folyekonyak, leszarjak, mert ez csak CD, nem veszelyezteti a repulest, ezek nem jogaszok, hanem biztonsagi orok.
    nezd meg a repuleter weboldalan az utasbiztonsagi reszt ott le van irva mit nem vihetsz fel a fedelzetre.
  • bertino
    #3387
    persze csak filmek vannak rajta, semmi más... mondjuk haver is kivitte őket, azt mondta különösebb gáz nem volt.
    mivelhogy nem az ő dolguk ezt ellenőrizni, legalábbis neki ezt mondták.

    csak nekem még sose volt tapasztalatom ilyennel és nincs kedvem ráfázni, vagy hasonlo
  • Met
    #3386
    Szerintem ha nem a kezedben viszed a lemezeket akkor nem nézik meg. Tehát szépen be a bőröndbe és mehet a röntgen alá.
    A laptopokat se nézik meg, hogy jogtiszta progik vannak e rajta.
  • bertino
    #3385
    ha valaki repülővel külföldre utazik és magával visz vagy 300 írott lemezt, mennyi az esélye, hogy esetleg elveszik tőle vagy mennyire van az ilyesmiben kockázat ? (még tovább fajul esetleg...)
    valakinek van tapasztalata az ügyben ?
    nem teljesen a témához tartozik, de hirtelen nem támadt jobb ötletem hol kéne ezt megkérdezni.
  • Voltan
    #3384
    Tipikus.
    Röhej ez az egész.
    Nem azt mondom, aki pénzért terjeszti a letöltött cuccokat, azt tényleg b*sszák meg, de azért ez a kettős mérce igencsak röhejes.
  • fifi
    #3383
    3 év...
    az olaszliszaki egyik cigányt meg most engedték ki...