15993
11074353081353622639.jpg
  • Spare5hun
    #15826
    Lehet találtam jobb kamatoztatót, mint a freebitco.in. Már korábban is írtam róla még kb novemberben:
    https://blockfi.com/?ref=3d3880cc

    30 ezer satoshi volt a minimum amitől kamatozik. BTC évi 6,2%-ot, ETH 4,1%-ot, GUSD 8,6%-ot, Litecoin 3,8%-ot, és USDC szintén 8,6%-ot. Havonta írják jóvá és eddig minden ok.
  • Palinko
    #15825
    Amennyi autós task volt nem is csoda csak nem tudom nekik a mi munkánk miért nem jó, lehet szokásos sztori sokan abúzálták a rendszert innen
  • Spare5hun
    #15824
    Az Übernek...
  • Palinko
    #15823
    Igen én is ezt találtam, mert eladták a céget valakiknek azt ez lett az eredmény :-/

    BTC mining meg már halott ügy kb


    Utoljára szerkesztette: Palinko, 2020.01.04. 10:42:25
  • Spare5hun
    #15822
    Spare5 was recently acquired by Uber Advanced Technologies Group (Uber ATG). As a result, access for some individuals in the Spare5 Community has changed, or has been restricted altogether.
    To better suit the needs of our business, we have made Spare5 available in a more limited set of countries.
  • Spare5hun
    #15821
    Az app már le volt tiltva pár hónapja, de nem írtak róla semmit, azt hittem valami hiba.

    Ezeket írják megmaradt országnak:
    Below is the list of countries where Fives are eligible to task:

    Chile
    India
    Kenya
    Mexico
    Philippines
    USA
    Venezuela
    Vietnam
  • Palinko
    #15820
    Király több évnyi spare 5 özés után ma bejelentkezek és mi fogad? Geo blockolták az accountot szóval tovább nem elérhető a régiómban. Mi a fasz :DDD Ezt imádom van valami normális lehetőség és megszüntetik azokban az országokban ahol csinálnák is mert jelent valamennyit az a pénz. Amerikában ki fog a centekért klikkelgetni, mikor akármilyen szar munkában kapnak 15$-t óránként stb. Komolyan meglepődtem 241$ kijött belőle így is hogy csak ötletszerűen csináltam, de számítottam rájuk hosszú távon de hát ennyi volt. Most nem tudom mit lehetne érdemes csinálni.
  • Spare5hun
    #15819
    Ahogy látom nem is nagyon lehet mit csinálni, csak meghívni az 5 embert egyelőre.
  • Palinko
    #15818
    Én pár hónapja regeltem de nem igazán foglakoztam vele nem tudom mikor lesz belőle valami
  • Spare5hun
    #15817
    Ezt is most találtam, egy próbát megérhet...
    https://initiativeq.com/invite/Fn-5EQYmR
    (nem lehet simán regisztrálni, csak meghívásos alapon)

    "A Q kezdeményezés az ex-PayPal srácok kísérlete arra, hogy új fizetési rendszert hozzon létre az 1950-es években tervezett fizetési kártyák helyett. A rendszer a saját valutáját, a Q-t használja, és hogy az emberek kezdjenek használni a rendszert, miután készen áll rá. ingyen kiosztják a Q-t azokra az emberekre, akik most feliratkoznak (az összeg csökken, mivel minél többen csatlakoznak - tehát jobb, ha korábban csatlakozunk). A feliratkozás ingyenes, és csak a nevét és az e-mail címét kérik. ez a fizetési rendszer világszerte vezető fizetési módmá válik, amelynek kérdései sokat érhetnek. Ha hét évvel ezelőtt elmulasztotta a bitcoin elnyerését, akkor nem akarja elhagyni ezt. Itt van a meghívó link: https://initiativeq.com/invite/Fn-5EQYmR Ez a link nem működik, ha már nincs meghívás. A regisztráció után értesítsen róla, mert igazolnom kell a végén. "
  • Spare5hun
    #15816
    Add hozzá ezt a kontaktokhoz +447781470659 . Ez elvileg egy google telefonszám és ők is beregeltek. Hozzá lehet adni a security circle-höz.
  • Spare5hun
    #15815
    Kipróbáltam, nekem sikerült.
  • Palinko
    #15814
    Én úgy tudom csak azt akit hívtál, de nem fix, pláne hogy facebookkal regeltem nem telefonszámmal
  • Spare5hun
    #15813
    Azt írják erre a pi-re hogy a biztonsági körbe lehet hozzáadni olyat, aki szerepel a kontakt listában. Ha valakit érdekel, akkor küldje el a telefonszámát privát üzenetben és hozzáadom és utána ő is hozzá tud adni, ha minden igaz.
  • Spare5hun
    #15812
    Javarészt szerintem nem bitcoint bányásznak vele, csak arra váltják át később.
  • Palinko
    #15811
    Nem, pláne így hogy eléggé esik a bitcoin meg nem tudom május után mi lesz megint feleződik a jutalom eléggé érdekes.
  • Spare5hun
    #15810
    Amit linkeltem azok a használt gépek, és azért írtam, hogy lehet is küldeni nekik olyat amit te veszel. De gondolom egyikönk sem veszi meg a most aktuális 2-3 ezer dolláros gépeket :)
  • Palinko
    #15809
    Igen ha normális gépeket adnának ki akkor állna, de ezek az ASCI minerek másra nem nagyon használható, normál hw meg nem bányászik eleget
  • Spare5hun
    #15808
    0, mert te megveszed tőlük (vagy akár máshol a bányász gépet és elküldöd nekik) és te a használatért fizetsz. Fixen kalkulálható a részükről. A bányászat meg nem, mert az nem mindig éri meg.
    A múltkorin akkor is látszott és tök irreális számokat adott meg eleve.
  • Palinko
    #15807
    Mi az hogy 0 kockázattal? Ha profitabilis a mineing ők többet keresnek mert maguknak dolgoznak, ha nem profitabilis a mineing senki nem fog nekik fizetni a szolgálataikért. Ki fizetne a cloudért hogy veszteséget vigyen haza, ezért marhára logikátlan és valszeg piramisjáték mint mint amit múltkor próbáltunk.
  • Spare5hun
    #15806
    Az összes cloud mining cucc így működik. Így nekik 0 kockázattal termelődik a pénz. Csak azért raktam be, mert egy elérhető árú cucc, ami nyilván nem termel sokat. (azért is adják el, ez egy használt cucc) Viszont belépőnek tök jó lehet.
  • Palinko
    #15805
    De ha ennyire jó meg megéri miért nem maguknak csinálják?
  • Spare5hun
    #15804
    És ez?
    https://cyberianmine.de

    Vannak egész olcsón gépek, pl ez:
    https://cyberianmine.de/product/antminer-z9-mini-mp0031/
    250 dollár és havi 20 a fenntartása, de kb 35-öt termel havonta.
  • Spare5hun
    #15803
    Én hozzá tudtam adni valakit akit biztosan nem hívtam meg, egyszercsak megjelent
  • Palinko
    #15802
    Csak azt adhatod aki téged hívott meg akit te hívtál.
  • Spare5hun
    #15801
    Ennél a pi-nél attól hogy valaki alatt vagyok referrálva. Hozzáadhatok mást a biztonsági körbe? hogyan?
  • Palinko
    #15800
    Tudom én nekem is kidobja a google, de nem valós ez, az appban is írták hogy ne higyjetek senkinek aki beárazza mert még nem kereskedhető. Majd hamarosan bekapcsolják az átutalási lehetőséget de először csak pár usernek és majd jövőre lesz beárazva valahogy. Félek nem sokat fog érni de hátha felmegy.
  • Spare5hun
    #15799
    Itt néztem. Ugyanaz a link mint múltkor:
    https://www.coingecko.com/en/coins/pchain
    eladni/kereskedni még nem lehet, de hozzávetőleges értéket már rendeltek hozzá.
  • Palinko
    #15798
    Pi nincs még beárazva
  • Spare5hun
    #15797
    Lehet összeírom a többit is, hogy mi vált be azokból amiket ide beírkáltam korábban.
  • Spare5hun
    #15796
    Egy tíz napos teszt alatt ennyi derült ki a pi-ről és az electroneumról:
    - pi -t minden nap újra kell indítani / az electroneumot csak hetente, így biztosan nincs holt időszak
    - pi keresett 71.30 pi coint ami kb 0.27 USD
    - electroneum keresett 44.96 electroneumot ami kb 0.17 USD
  • Spare5hun
    #15795
    Ok, szerintem túlbeszéltük. Nekem nincs gondom vele, de attól még lehet problémás. Remélem találunk jobbat...
  • Palinko
    #15794
    Ez már nem félrenyomás... most megint bejelentkeztem, először egy mailt küldött hogy engedélyezzem az "új" eszközt, pedig ugyanaz a mobilom mint a régi installnál, mindegy is azt megcsináltam aztán látom kérné a pin-t de mielőtt bármi esélyem lett volna beírni ezt kidboja, és se előre, se hátra.


    Szal semmilyen menüt nem érek el etc, ezt még ne viszem végig amit meséltem itt nincs keresnivalóm. Szóval ezért lett kuka.
  • Spare5hun
    #15793
    1 napja ismerem én is :) Szerintem csak félrenyomtál valahol és ide vitt.
  • Palinko
    #15792
    Értem, de sajnos nekem kijött az üzenet, nem engedett visszalépni. Becsuktam az appot, kinyitottam az üzenet fogadott stb, szóval igen csak beragadt :D Gondolod ha újrateszem megoldja?
  • Spare5hun
    #15791
    "If you wish to upgrade your account to level 2 to enable Electroneum transfers of up to €10,000 per 3 month period, please follow the Yoti instructions below."
    Azaz ez akkor kell, ha szeretnél több mint 10 ezer euró felett kereskedni.
  • Palinko
    #15790
    Lehet nálad úgy volt, de én megcsináltam a szelfit és mondom gyerünk végig ezeken a menükön, hogy legyen pár kezdő coin, aztán egyszer csak lezárt az aklamazás nem lehetett már visszalépni se a bányászathoz, hanem kiírta hogy menjen fel a honlapjukra és kövessem az utasításokat. Fel is mentem ott le kellett valami Yoti programot tölteni ami ilyen univerzális digitális azonosító, de ha ott bent vagy fel kell tölteni minden szart, amiket említettem... Tessék ha nem hiszel nekem itt van, már ilyen adószámot meg közüzemi számlát meg minden apja faszát kér tőlem és itt mondtam hogy el mennek a mamájukba inkább :)
  • Spare5hun
    #15789
    De miért? mihez? amit írtam annyi kell a müködéshez. És még egy szelfi, ha ki akarod venni a pénzt.
  • Palinko
    #15788
    Na nekem azon túl kellett igazolás meg plusz egy app. Útlevél, számla....
  • Spare5hun
    #15787
    Ja megvan.. Az csak azért van, hogy tudják, hogy emberből vagy. Név, telefonszám és egy szelfi. A szelfihez pedig mutatják a pózt, hogy ne tudd átverni.